�������� ����������


تولیدکنندهبازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
خود عجیب و غریبت را بپذیر (روبه‌رو شدن با ترس‌ها و آزاد کردن خلاقیت)
بهانه‌هایی برای زنده ماندن
  • 77,000 تومان
  • با تخفیف: 77,000 تومان
ردلی‌ها
  • 107,000 تومان
  • با تخفیف: 107,000 تومان
همه دوستان من ابرقهرمان‌اند
  • 20,000 تومان
  • با تخفیف: 20,000 تومان

خود عجیب و غریبت را بپذیر (روبه‌رو شدن با ترس‌ها و آزاد کردن خلاقیت)

  • 85,000 تومان

چه از آشپزی لذت می‌برید، چه از نقاشی، نویسندگی یا نوازندگی، خواه به طراحی بازی‌های کامپیوتری علاقمند باشید یا به تولید محتوای دیجیتال، یا چنانچه هنوز به دنبال این هستید که حیطه‌های خلاقانه مورد علاقه خود را کشف کنید، این کتاب مناسب شماست. در این کتاب می‌آموزید با پذیرش جنبه‌های عجیب و غریب وجودتان، راحت‌تر در مسیر خلاقانه خود حرکت کنید. فلیشیا دی، بازیگر و خالق سریال اینترنتی دگلید، یک خوره بازی‌های کامپیوتری و از پیشگامان تولید محتوای دیجیتال، با زبانی طنزآمیز و دوستانه ضمن بازگو کردن روایت‌هایی از زندگی شخصی‌اش، با تمرین‌هایی جذاب و عملی به شما کمک می‌کند تا بر موانع ذهنی خلاقیت غلبه کنید، از تنبلی و کمال‌گرایی دوری کنید، ترس و اضطراب‌های ناشناخته را کنار بگذارید و رفته‌رفته ذهن خلاق خود را آماده حرکت در مسیری شادی‌آفرین کنید، کتابی برای انگیزه گرفتن، خلاق شدن و عجیب و غریب بودن!

بهانه‌هایی برای زنده ماندن

  • 77,000 تومان

سرانجام یک روز شادی‌ای را تجربه‌ خواهی کرد که با این درد برابری می‌کند. به چهره‌ی نوزادی که در آغوشت به خواب رفته، زل می‌زنی. دوست‌های خوبی پیدا می‌کنی. غذاهای خوش‌مزه‌‌ای می‌خوری که هرگز مزه‌شان را نچشیده‌ای. از روی بلندی به منظره‌ی زیر پایت نگاه می‌کنی؛ بدون اینکه از افتادن و مردن بترسی. کتاب‌هایی هست که نخوانده‌ای و همین‌ها تو را غنی می‌کند. فیلم‌هایی هست که در حال خوردن یک ظرف بزرگ پف‌فیل تماشایشان می‌کنی. می‌رقصی، می‌خندی، می‌خوابی، کنار رودخانه می‌دوی، شب تا دیروقت مشغول گفت‌وگو می‌شوی و آن‌قدر می‌خندی که دل‌درد بگیری. زندگی منتظر توست. شاید برای مدتی، اینجا گرفتار شده باشی؛ ولی دنیا جایی نمی‌رود. اگر می‌توانی، همین‌جا محکم بایست. زندگی همیشه ارزشش را دارد.

ردلی‌ها

  • 107,000 تومان

این‌جا محله ساکتی است، به ویژه در شب. آن‌قدر ساکت که حق با شماست اگر فکر کنید هیچ هیولایی در راه‌باریکه‌های زیبا و انبوه از درخت زندگی نمی‌کند. در واقع، راس سه صبح در روستای بیشاپ‌ثورپ، به راحتی می‌ءشود دروغی را که ساکنانش ساخته و پرداخته‌اند باور کرد: این‌جا جایی است که آدم‌های خوب و ساکت، زندگی خوب و آرامی دارند.

همه دوستان من ابرقهرمان‌اند

  • 20,000 تومان

همه دوستان تام ابرقهرمان‌اند. او حتی با یک ابرقهرمان ازدواج کرده که اسمش کمال‌گراست. اما در جشن عروشی‌شانء کمال‌گرا هیپنوتیزم می‌شود و تصور می‌کند که تام نامرئی است. علی‌رغم همه تلاش‌های تامء کمال‌گرا نمی‌تواند او را ببیند. شش ماه بعدء کمال‌گرا دیگر شک ندارد که تام او را رها کرده است و تصمیم می‌گیرد به ونکوور برود. از ابرقدرتش استفاده کند و رنج و دل‌شکستگی‌اش را در تورنتو جا بگذارد. کمال‌گرا سوار هواپیما می‌شودء بی‌خبر از اینکه تام کنارش نشسته است. تام تا رسیدن هواپیما به ونکوور فرصت دارد کاری کند تا کمال‌گرا او را ببیند یا اینکه برای همیشه از دستش بدهد. همه دوستان من ابر قهرمان‌اند داستان سفری کوتاه و عجیب است. سفیر برای کشفی دوباره همراه با چاشنی عشق. اندرو کافمن با گریزی به ماجراهای زندگی این زوجء کاری می‌کند که با خواندن این داستان آرزو کنید تام بتواند چشمان کمال‌گرا ار به روی خودش باز کند و کاری کند که او دوباره عاشقش شود.

صفحه‌ی 1