فیلتر‌ها

تولیدکننده
بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

�������� ������������

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
آخرین خرس
 • 110,000 تومان
 • با تخفیف: 110,000 تومان
کتاب من (سفر و گردش در خودم) مجموعه مدرسه زندگی
 • 295,000 تومان
 • با تخفیف: 295,000 تومان
جستارهایی درباره اخلاق ، معنا و محبت
 • 129,500 تومان
 • با تخفیف: 129,500 تومان
والدین فیلسوف (پرسش‌های دشوار درباره فرزندپروری)
هوش اخلاقی (5 اصل برای گره‌‌گشایی از دشوارترین مشکلات در محل کار و فراتر از آن)

آخرین خرس

 • 110,000 تومان

دیگر هیچ خرس قطبی در جزیره خرس باقی نمانده. یا حداقل، این چیزی‌ست که پدر ایپرل به او می‌گوید؛ زمانی که به‌خاطر تحقیقات علمی، آن دو شش ماه به پایگاه قطبی دورافتاده‌ای می‌روند. اما در یکی از آن شب‌های طولانی تابستان قطب شمال، ایپرل یک خرس قطبی می‌بیند. خرسی گرسنه، تنها و خیلی دور از خانه. ایپرل که مصمم است خرس را نجات بدهد، مهم‌ترین ماجراجویی زندگی‌اش را آغاز می‌کند...

کتاب من (سفر و گردش در خودم) مجموعه مدرسه زندگی

 • 295,000 تومان

کودکان با میل بی‌حدی برای شناخت دنیای اطرافشان به دنیا می‌آیند و عاشق جست‌و‌جو هستند نقشه‌ی بخش بزرگی از دنیای بیرون قبلا ترسیم شده اما دنیای بزرگ دیگری وجود دارد که هنوز کشف نشده است -دنیایی که فقط کودکان به آن دسترسی دارند: ذهن‌های خودشان. ((کتاب من)) سفرنامه‌ی خوداکتشافی با راهنما است. این کتاب خوانندگان را در سفر به دورنشان همراهی می‌کند تا ذهن، خلق، تخیل، وجدان و روش تعیین مسیر زندگی را جست‌و‌جو کنند. هر فصل، علاوه بر توضیحات علمی و جذاب درباره‌ ایده‌ها، حاوی تعداد زیادی تمرین تعاملی است که در ترکیب با مطالب علمی یک خودنگاره‌ی غنی و منحصربه‌فرد به وجود می‌آورد. کودکان از طریق نوشتن، نقاشی کردن، بریدن و رنگ‌آمیزی می‌توانند معماهای وجود را حل کنند و قدم‌به‌قدم کشف کنند واقعا چه کسی هستند (و به چه کسی تبدیل خواهند شد...). ((کتاب من)) با ترکیب روان‌شناسی، فلسفه و سرگرمی محض هنر حیاتی خودشناسی را معرفی می‌کند و نشان می‌دهد که خودشناسی به ما کمک می‌کند تا انسان‌های آرام‌تر، عاقل‌تر و فرهیخته‌تری باشیم.

جستارهایی درباره اخلاق ، معنا و محبت

 • 129,500 تومان

اکثر مردم ارزش‌ها را درچهارچوبی دوگانه طبقه‌بندی می کنند‎؛ خودخواهانه دربرابر نوع‌دوستانه‏، شخصی در برابر غیر‌شخصی‏، منفعت‌طلبانه در برابر اخلاقی. اهمیت ارزش‌هایی مانند محبت، زیبایی و حقیقت و همچنین اهمیت معنا به‌عنوان وجه بارز زندگی خوب در این نگرش نادیده گرفته می شود. سوزان ولف، فیلسوف اخلاق معاصر، از عبارت ((قدیس اخلاقی)) برای اشاره به این طرز نگرش استفاده میکند و آن را در بوته نقد قرار می‌دهد. ولف در خلال مجموعه جستارهای کتاب حاضر، که حاصل سی‌و‌سه سال تفکر فلسفی او هستند، این سوال را مطرح می‌ کند ه چرا ارزش‌های اخلاقی باید بر همه‌ی ارزش‌های دیگر برتری داشته باشند. وی استدلال می‌ کند که به رسمیت شناختن گوناگونی ارزش‌‌ها پیامد ملموسی برای تفکرمان درباره ساختار و محتوای اخلاق و همچنین مفهوم خوشبختی و رفاه دارد. ارزش‌های نااخلاقی به زندگی ما معنا می دهند و نباید به‌نفع ارزش‌های اخلاقی به حاشیه رانده شوند. اما اگر طرفداری حاصل از محبت بی‌طرفی در اخلاق را نقض کند، چطور؟ نویسنده این وضعیت را بغرنج تلقی می کند و از استدلال‌های شهودی برای بررسی آن بهره می‌گیرد زیرا به‌زعم او، پاسخ این پرسش از نظر اخلاقی بدیهی نیست و بی‌طرفی نمی‌ تواند مطلق باشد. ولف از این رویکرد شهودی در همه‌ی جستارهای کتاب حاضر برای بررسی عمیق موضوعاتی مانند اخلاق، محبت و معنا استفاده می کند.

والدین فیلسوف (پرسش‌های دشوار درباره فرزندپروری)

 • 155,500 تومان

والدین روزانه صدها تصمیم کوچک و بزرگ درباره شیوه پرورش فرزندانشان می‌گیرند. بسیاری از این تصمیم‌ها پیامدهای بلندمدت برای زندگی دیگران - از جمله کودکان - دارند و شایسته توجه فلسفی‌اند. جین کازز استدلال فلسفی و واقعیت‌های علمی را ترکیب می‌کند تا به طیفی از پرسش‌های نظری و کاربردی درباره فرزندپروری پاسخ دهد. او اول مسائل نظری را بررسی می‌کند؛ برای مثال، آیا نوزادان خوش‌شانس هستند که به دنیا آمده‌اند؟ نقش والدین چیست؟ کازز در سطح کاربردی به بررسی مسائل روزمره‌ای مانند کنترل جمعیت و دروغ نگفتن در حضور کودکان می‌پردازد. نکته مهم درباره مباحث کتاب حاضر این است که نویسنده به جای رجوع به نظرات متخصصان فرزندپروری، به حس شهود، منطق و اخلاق والدین تکیه می‌کند. او از چشم‌انداز ارسطو بحث می‌کند که کودک زیستی «خویشتن دوم» والدین است. نویسنده در بخش‌هایی از کتاب. که به دوران بزرگ‌سالی فرزندان مربوط می‌شوند. در نقش والدی فیلسوف فرو می‌رود و والدین جوان را به تفکر درباره فرزندپروری - فراتر از مسائل فوری و روزمره - تشویق می‌کند.

هوش اخلاقی (5 اصل برای گره‌‌گشایی از دشوارترین مشکلات در محل کار و فراتر از آن)

 • 124,500 تومان

آسیب نرسانید. اوضاع را بهتر کنید. به دیگران احترام بگذارید. منصف باشید. عشق بورزید. این پنج اصل هوش اخلاقی هستند که به شما کمک می‌کنند تا بهترین تصمیم‌های ممکن را بگیرید، زیرا این اصول بهترین خصوصیات شما را برمی‌انگیزند. تلاش برای پیشبرد امور زندگی بر اساس اصول هوش اخلاقی که کار ساده‌ای نیست- بهترین راه برای رسیدن به خواسته‌هایتان است و انتخاب بر‌اساس هوش اخلاقی یک سبک زندگی محترمانه و مفید است. این نوع انتخاب‌ها به حقوق دیگران احترام می‌گذارند و در بلند‌مدت‏، به نفع همه -از جمله خود شما- تمام می‌شوند.

صفحه‌ی 1