فیلتر‌ها

تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
توسعه تفکر برون‌مغزی (نقش محیط در گسترش تفکر)
 • 195,000 تومان
 • با تخفیف: 195,000 تومان
انگیزه‌های پنهان در رفتارهای آشکار (فیل در مغز)
دروغ ممنوع (رهایی از مخمصه و سردرگمی در زندگی)
 • 48,000 تومان
 • با تخفیف: 48,000 تومان
هنر زندگی (چیزهای کوچک ولی با ارزش) کتاب گویا
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
محافظان وجود
 • 62,000 تومان
 • با تخفیف: 62,000 تومان
کی میگه نمی‌تونی ؟ می‌تونی !
 • 89,500 تومان
 • با تخفیف: 89,500 تومان
مراقب خودت باش (خودت را هلاک نکن و زمانی را به خودت اختصاص بده)
سرمایه‌گذاری رفتاری (کتاب گویا)
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
این منم که رهایت می‌کنم
 • 27,500 تومان
 • با تخفیف: 27,500 تومان
فلسفه برای همه
 • 32,000 تومان
 • با تخفیف: 32,000 تومان
ما نتیجه انتخاب‌هایمان هستیم (کتاب گویا)
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان

توسعه تفکر برون‌مغزی (نقش محیط در گسترش تفکر)

 • 195,000 تومان

در فرهنگ ما، مغز تنها کانون تفکر و فضایی محصور است که شناخت در آن رخ می‌دهد. توسعه‌ی تفکر برون‌مغزی ما را با ایده نوینی آشنا می‌کند: مغز تنها ابزار تفکر نیست. نویسنده باور دارد تا زمانی که برای تفکر به مغز بسنده کنیم، محدویت آن گریبانمان را می‌گیرد. زمانی که با مساله‌ی پیچیده‌ای روبه‌رو می‌شویم و عبارت آشنای ((مغزت را به‌کار بینداز)) را می‌شنویم یا به خود می‌گوییم، شاید بهترین کار این باشد که اتفاقا تمرکزمان را از روی مغز برداریم. کتاب ما را با شیوه ‌ی دیگری از تفکر آشنا می‌کند و آن تفکر برون‌مغزی است. نویسنده انواع تفکر خارج از مغز را به ما معرفی می‌کند که شامل تفکر با جسم، محیط و روابطمان می‌شود. هر کدام از این شیوه‌های تفکر خلاقیتمان را افزایش می‌دهد و تمرکز و درکمان را آگاهانه‌تر و عمیق‌تر می‌کند.

انگیزه‌های پنهان در رفتارهای آشکار (فیل در مغز)

 • 195,000 تومان

مغز ما طوری ساخته شده که در حالی که در جهت منافعمان عمل می‌کندء سخت در تلاش است تا در مقابل دیگران خودخواه به نظر نرسیم. انسان‌ها چندان با اقوام اولیه‌ی خود متفاوت نیستند. مردم همیشه در تلاشند تا جایگاه بالاتری در سلسله مراتب برتری کسب کنند. آنها تقریبا در همه‌ی تعاملات اجتماعی به دنبال منافع خود هستند و مدام اعمال و انگیزه‌های دیگران را قضاوت می‌کنند. منظور از عبارت «فیل در مغز»ء مانند فیل در اتاق به معنای رازی که کسی درباره‌ی آن حرف نمی‌زندء خودخواهی انسان است. مردم انگیزه‌های واقعی خود را پنهان می‌سازند تا کمتر از آنچه واقع هستند خودخواه به نظر برسند. نکته‌ی جالب دیگری که در این کتاب درباره‌ی آن می‌خوانید این است که مغز انسان به دلیلی کاربردی در جهت فریب دادن خود تکامل یافته است: هر چه بیشتر بتوانیم انگیزه‌هایمان را از خودمان پنهان کنیمء در پنهان کردن آنها از دیگران موفق‌تر خواهیم بود. در این کتاب از دیدگاه جدیدی با عملکرد مغز و رفتارهای انسانی آشنا خواهید شد.

دروغ ممنوع (رهایی از مخمصه و سردرگمی در زندگی)

 • 48,000 تومان

اثر حاضر کتابی است درباره دروغ‌گویی. منظورم دروغ‌های آگاهانه نیست. منظورم آن پسرکی نیست که همین‌طور که خرده‌های شیرینی به صورتش چسبیده می‌گوید: «شیرینی‌ها را من نخورده‌ام.» او می‌داند که دروغ می‌گوید. منظور من دروغ‌های ناآگاهانه‌ای است که همه‌جا شاهدش هستیم. این دروغ‌های ناآگاهانه با وجود بی‌قصد و غرض بودن گوینده، حسن نیت او، یا سرسری بودنشان مخرب‌اند. من در این کتاب با تشریح نمونه‌هایی که در دفترم با آن‌ها مواجه شده‌ام و با توجه به مثال‌های زندگی روزمره به این موضوع خواهم پرداخت. من روانشناس هستم. بعد از حدود سی سال کار به این نتیجه رسیده‌ام که همه مشکلات زندگی در پی یک دروغ ایجاد می‌شوند. هر دروغی دروغ دیگری به دنبال دارد. در اختلالاتی مانند اضطراب، وسواس، افسردگی، ترس‌های بی‌منطق، ناتوانی در لذت بردن از زندگی، بلاتکلیفی، وجود مشکل در دوست داشتن و دوست داشته شدن، اعتیاد به مواد مخدر، خشونت خانگی - چه در نقش ظالم و چه در نقش قربانی - یا مشکلات عدیده روابط که مردم را به سمت روان‌درمانی سوق می‌دهند، دروغ نقش مهمی ایفا می‌کند.

هنر زندگی (چیزهای کوچک ولی با ارزش) کتاب گویا

 • 30,000 تومان

این کتاب آمیزه‌ای از خرد و بصرت او در مسیر یافتن موهبت‌هایی است که در مشکلات زندگی نهفته‌اندء آمیزه‌ای که در ذهن همه کسانی که در زندگی با مشکلات و موانع ریز و درشت مواجهند طنین‌انداز خواهد شد. این آمیزه دربرگیرنده افکار هنری در مورد مثبت‌نگری و درک پیشرفت‌هاء و راه تصدیق و پذیرش تاریکی‌هایی است که از راه می‌رسند. کانون فلسفه الهام‌بخش هنری را این باور تشکیل داده که هر روزمی‌تواند روز خوبی باشد.

محافظان وجود

 • 62,000 تومان

هر چیز طبیعی، هر گلی، درختی و حیوانی، درس‌های مهمی برای یادگیری ما دارند.

کی میگه نمی‌تونی ؟ می‌تونی !

 • 89,500 تومان

می‌خواهید زندگی‌تان را تغییر دهید؟ خواستن توانستن است دانیل چیدباک در مقطعی از زندگی متوجه شد حقیقت زندگی او این نیست. کارش راضی‌اش نمی‌کرد، روابطش او را آزار می‌دادند، و تصمیماتی می‌گرفت که با ارزش‌های حقیقی او در یک راستا قرار نداشتند، ولی توانایی آن را داشت که هدفش را بشناسد- موهبتی که به همه‌ی ما عطا شده‌است- و به این ترتیب بود که سفرش را آغاز کرد. دانیل به خردی قاطع دست یافته‌است و اهل شعارهای تو خالی نیست. او نویسنده‌ای الهام‌بخش، روشن‌اندیش و صادق است. روش‌های روحیه‌بخش او به طور طبیعی جایشان را در زندگی مردم باز می‌کنند، و تا به حال زندگی تعداد بسیاری از خوانندگانش را تغییر داده‌اند. این کتاب با تمرینات عملی و روش های فعال شما را وادار می‌کند پرسش‌ها دشواری را در مورد زند‌گی‌تان مطرح کنید و تصمیماتی بگیرید که زندگی‌تان را برای همیشه تغییر خواهند داد. و در نهایت شما را به سمت رضایت و آرامشی که در زندگی به دنبال آن هستید هدایت می‌کند. آماده شوید تا مجذوب و مسحور شوید و حیرت کنید، نه با خواندن این کتاب، با قدرت خودتان.

مراقب خودت باش (خودت را هلاک نکن و زمانی را به خودت اختصاص بده)

 • 39,500 تومان

از طرف کسی که در این ورطه بوده و همه چیز را تجربه کرده است، این‌ها واژگانی بسیار ارزشمندند که می‌توانید برای رهایی خود از ورطه‌ی بیماری‌های روانی از آن استفاده کنید. (جرمی واین) هر چیزی که باید درباره‌ی مراقبت از خود بدانید: این که چیست، چرا مهم است، چرا دشوار است و چطور می‌توانید آن را در زندگی روزه‌مرتان بگنجانید. جین هاردی در این کتاب مهم همچنین گوشزد کرده است که مراقبت از خود روشی پیشگیرانه است که می‌توانید از آن برای مبارزه با احساس استیصال، فشارهای روانی و بیماری‌های در دنیای آشوبزده‌ی امروز استفاده کنید. کتاب مراقب خودت باش! برای کسانی نوشته شده‌است که مدتی است زندگی‌شان دچار آشوب شده، ولی هنوز نتوانسته‌اند به ‹علت› آن پی ببرند. کتابی پر محتوا و عملی برای کمک به شما در شناخت خود و نیازها و خواسته‌هایتان.

سرمایه‌گذاری رفتاری (کتاب گویا)

 • 35,000 تومان

«کتابچه سرمایه‌گذاری رفتاری برای کسانی که به درک رابطه متقابل طبیعت انسان و بازارهای سرمایه‌گذاری علاقه دارندء از اهمیت بسیاری برخوردار است.» «موفقیت در سرمایه‌گذاری یعنی قرار داشتن در سمت راست اکثر معاملات. هیچ کتابی بهتر از این کتاب نمی‌تواند نقطه شروعی برای این هدف باشد.»

این منم که رهایت می‌کنم

 • 27,500 تومان

موضوع این کتاب فرایندی است که معمولا به طور طبیعی برای‌مان رخ نمی‌دهد. در دنیایی که به ما می‌آموزد به هر قیمتی به آنچه دوست داریم چنگ بزنیم و رهایش نکنیم، تغییر نوعی هنر است- هنری که بارها و بارها آن را از نو می‌آموزیم. هایدی پریب در این مجموعه نوشته‌ها ی صادقانه و غم‌انگیز به واقعیت تلخ رها کردن دلبستگی‌ها- که اغلب بدون آمادگی ما رخ می‌دهد- روش کنار آمدن با حالات احساسی و روانی بعد از آن پرداخته است. کتابی فوق‌العاده برای کسانی که در زندگی به جایی رسیده‌اند که باید فرد مورد علاقه‌شان را رها کنند ولی احساس‌شان اجازه این کار را به آنها نمی‌دهد. این کتاب چشمان شما را به روی واقعیت باز می‌کنند.

فلسفه برای همه

 • 32,000 تومان

این کتاب به زبانی ساده ولی بینش و عمق کافی نوشته شده است و به معنای فلسفه و کارکردهای مختلف آن می‌پردازد. هر فصل نویسندۀ جداگانه‌ای دارد که بر موضوع آن فصل اشراف کافی دارد. به علاوه، در پایان هر فصل خلاصه‌ای از مهم‌ترین مطالب همان فصل آمده، و نیز پرسش‌هایی در خصوص آن مطالب، که به ما کمک می‌کنند خود دربارۀ آن‌ها بیندیشیم و عملاً فلسفه‌ورزی کنیم. افزون بر موارد فوق، منابعی (مقدماتی، پیشرفته، اینترنتی) نیز برای خوانندۀ مشتاق‌تری که مایل است مطالب را دنبال کند در انتهای هر فصل گنجانده شده است. در انتهای کتاب واژه‌نامه‌ای توصیفی درج شده که شامل تعریف‌هایی از مفاهیم و نظریات مهم فلسفی است. خواننده در فصل‌های نُه گانۀ این کتاب مجالی برای تفکر دربارۀ ماهیت فلسفه، اخلاق، قانون، شناخت، ذهن، اختیار، نظریات علمی و سفر در زمان در اختیار دارد.

ما نتیجه انتخاب‌هایمان هستیم (کتاب گویا)

 • 40,000 تومان

آیا دوست دارید خودتان را آرام کنید؟ آیا برای سرحال شدن از قهوه یا ماده‌ای قوی‌تر استفاده می کنید؟ آیا دوست دارید در عین حفظ سلامت خود، آرام، شاد یا سرخوش باشید؟ در این کتاب مبتکرانه متوجه خواهید شد که چطور می توانید با استفاده از موادی بی‌خطر و طبیعی که باعث ایجاد اعتیاد هم نمی‌شوند، به چنین حالتی دست پیدا کنید. پاتریک هالفورد کارشناس پیشتاز در زمینه سلامت روان و تغذیه، و روان‌پزشک برجسته و کارشناس تغذیه، دکتر کاس چگونگی آن را به شما نشان خواهند داد.

1  2  3  4  5  6  7  صفحه‌ی 1