فیلتر‌ها

تولیدکننده


بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

���������� ��������

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
مینیمالیسم دیجیتال (انتخاب زیستی متمرکز در جهانی پر هیاهو)
آزادی
  • 30,000 تومان
  • با تخفیف: 30,000 تومان
بزنگاه (اسرار علمی زمان‌بندی ایده‌آل)
  • 32,900 تومان
  • با تخفیف: 32,900 تومان

مینیمالیسم دیجیتال (انتخاب زیستی متمرکز در جهانی پر هیاهو)

  • 37,000 تومان

مینیمالیسم دیجیتال فلسفه‌ای برای استفاده از فن‌آوری در دنیای فرا آنلاین امروزی است.به گونه‌ای که زمان‌های آنلاین خود را صرف فعالیت‌هایی کنید که هوشمندانه انتخاب و بهینه سازی شده‌اند.وقت آن فرا رسیده که بر تکنولوژی غالب شوید نه مغلوب.وقت آن رسیده تصمیم بگیریم از چه ابزاری به چه هدفی و تحت چه شرایطی استفاده کنید.مینیمالیست های دیجیتال کسانی هستند که بدون اینکه دغدغه‌ای برای مستندسازی لحظات زندگی خود داشته باشند از آن لذت می‌برند،کسانی که چهره به چهره با شما گفت و گو می‌کنند بدون اینکه وسوسه سرک کشیدن به تلفن همراه سراغشان بیاید .کسانی که از دنیای آنالوگ پیرامون خود لذت می‌برند.نیوپورت راهکارهایی را برای پیاده‌سازی این فلسفه در زندگی روزمره به ما می‌آموزد تا در عین بهره‌مندی از مزایای آن از اثرات تهدیدکننده‌اش در امان بمانیم.

آزادی

  • 30,000 تومان

کتاب آزادی. اثر ویرجینیا وولف با ترجمه سیمین ورسه ویرجینیا وولف نویسنده رمان‌های تجربی است که سعی در تشریح واقعیت‌های درونی انسان دارد. نظرات فمینیستی وی که از روح حساس و انتقادی او سرچشمه گرفته، در دهه ششم قرن بیستم تحولی در نظریات جنبش زنان پدید آورد. «کتاب آزادی» که در سال 2018 از سوی انتشارات پنگوئن منتشر شده است شامل گزیده‌ای از نوشته‌های وولف در کتاب‌های موج ها، خیابان گردی در لند ن و سایر مقالات ویرجینیا وُلف است که همگی با موضوع آزادی به ویژه آزادی زنان است که خواننده در این مجموعه به درک دقیقتر و سر راست‌تری از مفاهیم او در این زمینه دست می‌یابد. آنچه در اثر پیش رو از زبان وولف می‌خوانید رهیافتی برای پاسخ به این سوال است که چرا باید نیمی از عمر را آزاد زندگی کنیم و نیمی دیگر را با خموشی از کنار زمین تماشا کنیم. در این مجموعه متقن و آینده‌نگر، ویرجینیا وولف با کمک قدرت رهایی بخش ذهن، ما را در سفری متحول کننده هدایت می کند. این مقاله‌ها و داستانها ولف را در پرشورترین لحظات حیاتش نشان می‌دهند و جستجوی آزادی را به شکل یکی از شاعرانه‌ترین ماجراهای زندگی تفسیر می‌کنند.

بزنگاه (اسرار علمی زمان‌بندی ایده‌آل)

  • 32,900 تومان

کتاب «بزنگاه» در نوع خودش منحصر به فرد است. نویسنده، علم زمان‌سنجی و هنر استفاده از آن در زندگی روزمره را به زبانی داستانی و دوستانه برای شما بازگو می‌کند. نتایج پژوهش‌های علوم مختلف از جمله روانشناسی، زیست‌شناسی، اقتصاد، مدیریت و ... را به گونه‌ای روایت می کند که حس می‌کنید سال‌هاست نویسنده را می‌شناسید. در نهایت با آموزش ترفندهای زمان‌بندی شما را در رسیدن به تعالی و زندگی بهتر یاری می‌کند. راستی می‌دانید چرا هرگز نباید بعدازظهرها تصمیم مهمی بگیرید؟ آیا می‌دانید همه ما به یکی از سه گونه زمانی تعلق داریم و باید مطابق با آن رفتار کنیم؟

صفحه‌ی 1