���������� �������� ����������


تولیدکنندهبازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
در اهمیت پرسیدن (از سوال کردن نترسید و آن‌چه می‌خواهید به دست بیاورید)
آن‌جا که جنگل و ستاره‌ها به هم می‌رسند
 • 66,000 تومان
 • با تخفیف: 66,000 تومان
قیام سرنوشت (3 گانه شکارچیان 3) خاطرات خون‌آشام
آواز ماه (3 گانه شکارچیان 2) خاطرات خون‌آشام 8
 • 100,000 تومان
 • با تخفیف: 100,000 تومان
شبح (3 گانه شکارچیان 1) خاطرات خون‌آشام 8
 • 104,000 تومان
 • با تخفیف: 104,000 تومان

در اهمیت پرسیدن (از سوال کردن نترسید و آن‌چه می‌خواهید به دست بیاورید)

 • 99,000 تومان

«در جهانی مادی‌گرا که بخش بزرگی از کارهایمان را بر اساس واکنش به دیگران یا تمرکز بر آن‌ها انجام می‌دهیم سوال کردن از خودمان شاید غیرعادی به نظر برسد. خیلی از ما در تمام شغل‌ها یاد گرفته‌ایم مهارت مذاکره و رهبری به توانایی صحبت کردن برمی‌گردد یا حتی چیزی فراتر از توانایی صحبت کردن ... این‌که مذاکره موفق یعنی جواب همه سوال‌ها را بدانی.» در این کتاب به جای راهکار همیشگی یعنی جستجو برای یافتن پاسخ تمامی سوالات رویکردی متفاوت در پیش می‌گیریم: پرسیدن. «ظاهرا آلبرت اینشتین گفته است اگر یک ساعت برای حل مشکلی وقت داشته باشد پنجاه و پنج دقیقه آن را به فکر کردن درباره آن مشکل و پنج دقیقه‌اش را به راه‌حل‌ها اختصاص می‌دهد.» اما در این مدت باید به چه چیزی فکر کرد؟ سوال اساسی برای یافتن مشکل و راه‌‌حل آن چیست؟

آن‌جا که جنگل و ستاره‌ها به هم می‌رسند

 • 66,000 تومان

«آن‌جا که جنگل و ستاره‌ها به هم می‌رسند» داستان کودکی مرموز است که به یک زن و مرد غریبه می‌آموزد چگونه به دیگران اعتماد کنند و به همدیگر عشق بورزند. این کودک که از جهاتی یادآور کارکتر ماندگار «شازده کوچولو» اگزوپری است، ناگهان سر راه زنی قرار می‌گیرد که به‌تازگی با سرطان دست و پنجه نرم کرده است و آرام آرام در دل او جایگاه ویژه‌ای می‌یابد. از سوی دیگر، پسر جوان و کم‌تجربه‌ای نیز در همسایگی این زن زندگی می‌کند و در طول داستان، عشقی عمیق در بین این دو متولد می‌شود…

قیام سرنوشت (3 گانه شکارچیان 3) خاطرات خون‌آشام

 • 48,000 تومان

رهسپار خطر... الینا با چالش‌های بی‌شماری مواجه شده است... فرار از بعد تاریک، شکست اشباح، فهمیدن موضوع نگهبان بودنش. اما هیچ کدام قابل قیاس با انتخاب بین دو عشق زندگی‌اش نیست: استفان و دیمن سالواتوره. الینا دوباره با استفان پیوند بسته است؛ در حالی که دیمن، رنجیده از پس زده شدنش، شوم و غیرقابل پیش‌بینی شده است. حالا الینا بین نجات روح دیمن و وفادار ماندن به استفان گیر کرده است. اما پیش از آن که بتواند تصمیم بگیرد، قلبش متعلق به چه کسی است، محوطه دانشگاه دالکرست مورد هجوم خون‌آشام‌هایی قرار می‌گیرد که تصمیم دارند کلاوس را احیا کنند؛ اصیل شروری که برای نابود کردن الینا... و تمام نزدیکانش از هیچ کاری فرو گذار نیست. همان‌طور که الینا سرنوشتش را به عنوان یک نگهبان، به عنوان محافظی علیه شیطان روی زمین، بیشتر می‌شناسد، متوجه می‌شود پیش از آن که بتواند کلاوس را شکست دهد، باید یکی از نزدیکانش را قربانی کند. الینا باید پیش از آن که دیر شود تصمیم بگیرد چه کسی را قربانی کند... و این که تا چه اندازه می‌تواند از آن فرد دست بکشد.

آواز ماه (3 گانه شکارچیان 2) خاطرات خون‌آشام 8

 • 100,000 تومان

شیطان هرگز نخواهد مرد... الینا پس از فرار از وحشت‌های بعد تاریک، نمی‌تواند برای حضور در دانشگاه دالکرست صبر کند؛ دانشگاه زیبای عشقه‌نشان که پدر و مادرش در آن آشنا شده بودند. زندگی برای استفان بهتر شده است و حتی دیمن هم به نظر واقعا تغییر کرده است و با دیگران خوب کنار می‌آید. اما رفتن از فالزچرچ به معنای رهایی الینا و دوستانش از خطر نیست. وقتی دانشجویان به تدریج از محوطه دانشگاه ناپدید می‌شوند، ناگهان هر آشنای تازه‌ای در قالب دشمنی بالقوه ظاهر می‌شود. بعد از آن است که الینا پرده از رازی مخوف و قدیمی بر می‌دارد؛ رازی که تا مغز استخوانش نفوذ می‌کنند و می‌فهمد مصیبت و فاجعه اجتناب ناپذیرند.

شبح (3 گانه شکارچیان 1) خاطرات خون‌آشام 8

 • 104,000 تومان

زمان زیادی نگذشته است... الینا گیلبرت و دوستانش فالز چرچ را از شر ارواح شیطانی که عزم‌شان را برای نابودی‌اش جزم کرده بودند، نجات دادند اما آزادی شهر بهایی داشت: زندگی دیمن سالواتوره. مرگ دیمن همه چیز را تغییر داده است. او و برادر خون‌آشامش استفان، در جنگ بی‌رحمانه‌ای بر سر قلب الینا گیر افتاده بودند. حالا که دیمن مرده است، الینا و استفان بالاخره می‌توانند با هم باشند. پس چرا الینا باز هم خواب دیمن را می‌بیند؟ با بال و پر گرفتن احساسات الینا به دیمن، فالز چرچ در شرف وقوع تاریکی جدیدی قرار می‌گیرد. الینا به جهنم رفته و برگشته است اما این نیروی شیطانی شبیه هیچ‌کدام از چیزهایی که دیده بود، نیست. تنها هدفش کشتن الینا و تمام کسانی است که الینا عاشق آن‌هاست.

صفحه‌ی 1