���������� ����������


تولیدکننده


بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
خرس‌های رقصان (داستان واقعی آنها که دلتنگ زندگی تحت خودکامگی‌اند)
فلسفه دوستی
  • 98,000 تومان
  • با تخفیف: 98,000 تومان
فلسفه فشن
  • 120,000 تومان
  • با تخفیف: 120,000 تومان

خرس‌های رقصان (داستان واقعی آنها که دلتنگ زندگی تحت خودکامگی‌اند)

  • 80,000 تومان

خرس‌ها، پس از به هوش آمدن، چند روز اول را در غاری کوچک می‌گذرانند که کارکنان پارک مخصوصا برای ‌آن‌ها کنده‌اند. به گفته‌ی ایوانف، خرس‌ها قبل از آن که آزاد شوند «باید به بوهای جدید، مکان‌های جدید و غذای تازه عادت کنند، پیش از آن‌که رهایشان کنیم، چند روزی بهشان فرصت می‌دهیم تا با این چیزهای جدید کنار بیایند.» آزادی برای خرس‌ها مثل شوک است، پس نمی‌شود یکهو از قفس آزادشان کرد و در جنگل به امان خدا ولشان کرد. باید چند روز فرصت داشته باشند تا با آزادی کنار بیایند، آزادی یعنی مخاطرات جدید، صداهای نو، بوهای نامنتظر، غذاهای نو. آزادی برای آن‌ها ماجراجویی بزرگی است.

فلسفه دوستی

  • 98,000 تومان

این کتاب‌ها فلسفه را ساده نمی کنند بلکه از ابهت هراس‌آور فلسفه می‌کاهند خواننده ممکن است خواندن این کتاب‌ها را به امید یافتن پاسخ‌های روشن آغاز کند: پاسخی برای مسئله تنهایی‌اشء چرایی مرگء و منشا ملال و دل‌زدگی... اما انتظار اینکه کتابی یا کسی در چند صفحه یا فلان تعداد نکته به ما بگوید چطور زندگی کنیم و چگونه خوشبخت شویمء در واقع یک جور انکار مسئولیت شخصی انسان است. پاسخی قطعی و ابدی که مناسب حال همه‌کس باشد وجود ندارد کتاب‌هایی که چنین مدعاهایی دارند قطعا فریب‌کارند. کتاب‌های این مجموعه نسخه نمی‌پیچند و سیاهه‌ای از اعمال نیک و بد پیش روی شما نمی‌گذارند؛ بلکه می‌خواهند به فهم بهتر زندگی و پرسش‌ها و تجربه‌هایمان کمک کنند؛ چراغی بیفروزند تا در این اتاق تاریک زندگی و در لحظات دشوارء درکمان از پرسش‌های بی پایان انسانی روشن‌تر شودء بدانیم فیلسوفان و حکیمان جهان به این پرسش‌ها چطور فکر کرده‌اند؛ تا با فهم دقیق‌تر و دیدی بازتر بتوانیم در زندگی‌مان تصمیم بگیریمء مسئولیت تصمیم‌مان را شجاعانه بر عهده بگیریم و با عواقب تصمیم‌هایمان آگاهانه رو به رو شویم.

فلسفه فشن

  • 120,000 تومان

این کتاب با زبانی ساده و روشن و در هشت فصل ـ از جمله به نام‌های «فشن و زبان»، «فشن و بدن»، «فشن و هنر»... ـ به بررسی جنبه‌های گوناگون فشن لباس، تاثیرگذاری‌ها و تاثیرپذیری‌هایش، می‌پردازد. نویسنده ثابت می‌کند فشن پدیده‌ای سطحی نیست و می‌توان در آن تعمق کرد و اندیشه‌هایی خواندنی بیرون کشید ـ چنان‌که این کتاب حاوی چنین اندیشه‌هایی است.

صفحه‌ی 1