فیلتر‌ها

تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
به یاد دار (علم حافظه و هنر فراموشی)
  • 98,000 تومان
  • با تخفیف: 98,000 تومان
اخگر زندگانی
  • 190,000 تومان
  • با تخفیف: 190,000 تومان
دکترهای اعصاب
  • 180,000 تومان
  • با تخفیف: 180,000 تومان
زندگی پنهان ذهن
  • 160,000 تومان
  • با تخفیف: 160,000 تومان
زنان در علم (50 پیشگام جسور که دنیا را تغییر دادند)
تاریخ مختصر علم
  • 110,000 تومان
  • با تخفیف: 110,000 تومان
مردی که زنش را با کلاه اشتباه می‌گرفت و ماجراهای بالینی دیگر (مجموعه داستان)

به یاد دار (علم حافظه و هنر فراموشی)

  • 98,000 تومان

برای همه ما اتفاق افتاده که نام کسی را فراموش کنیم، یا برای کاری به اتاقی برویم ولی یادمان نیاید آنجا چه‌کار داشتیم. اگر بیش از چهل سال داشته باشیم چنین فراموشی‌هایی اغلب نگرانمان می‌کنند. آیا همه فراموشی‌ها کاملا طبیعی‌اند؟ مغز ما اساسا طراحی شده تا هر چیزی را به یاد بسپارد یا فراموشی بخشی از انسان بودن ماست؟

اخگر زندگانی

  • 190,000 تومان

فرانسیس اشکرافت، زیست‌شناس برجسته دانشگاه آکسفورد، در این کتاب با زبانی ساده، روان، روشن و جذاب، همراه با آوردن داستان‌هایی از زندگی‌هایی واقعی، و مطرح کردن بحث‌هایی مناقشه‌انگیز بین شخصیت‌های خارق‌العاده و آزمایش‌هایی درخشان، از کشف نقش الکتریسیته در بدن شروع می‌کند و آزمایش‌هایی را شرح می‌دهد که به توضیح پدیده‌های عصبی و الکتریکی در بدن انجامیدند.

دکترهای اعصاب

  • 180,000 تومان

جفرى لیبرمن رئیس پیشین انجمن روانپزشکى امریکا (APA) و استاد روانپزشکى در دانشگاه کلمبیا در دکترهای اعصاب تاریخ روانپزشکى را در چشم‌اندازى مدرن قرار مى‌دهد تا دریافتى عمیق از سرگذشت آن به‌دست دهد. او جهانِ پشت صحنۀ روانپزشکى و اشتباهات تاریخى آن را می‌کاود و دنیاى نوین این علم و قلمرو و مرزهاى آن را پیش چشم خواننده می‌نهد.

زندگی پنهان ذهن

  • 160,000 تومان

ماریانو سیگمان، برای آن که خودمان و دیگران را عمیق‌تر درک کنیم، نشان می‌دهد: چگونه در طی اولین روزهای زندگی‌مان به ایده‌ها شکل می‌دهیم؟ چگونه رویا می‌بینیم و تصور می‌کنیم؟ چرا احساسات و هیجانات خاصی داریم؟ مغزمان چگونه تغییر می‌کند و ما همراه با آن چگونه تغییر می‌کنیم؟ چگونه تصورمان در مورد خوب و منصف بودن خیلی زودتر از آن چه فکر می‌کنیم رشد می‌کند؟ زندگی پنهان ذهن از حوزه‌های فیزیک، ریاضیات، فلسفه، پزشکی، زیست‌شناسی، روانشناسی، مردم‌شناسی، زبان‌شناسی و همچنین آشپزی، شعبده‌بازی، شطرنج، موسیقی، ادبیات و هنر بهره می‌گیرد تا نشان دهد که علوم اعصاب چگونه در زندگی به خدمت ما درمی‌آید و عیان می‌کند که چگونه بی‌کرانگی نورون‌های درون مغزمان نحوه ادراک و احساس و استدلال و ارتباط ما را می‌سازند....

زنان در علم (50 پیشگام جسور که دنیا را تغییر دادند)

  • 48,000 تومان

آیا می‌توانید چند دانشمند برجسته‌ی زن را در رشته‌هایی مانند علوم، ریاضی، پزشکی یا مهندسی نام ببرید؟ به نظر شما سهم زنان در پیش‌برد علم چقدر است و چرا ما زنان دانشمند را کم‌تر می‌شناسیم؟ راشل ایگنوتوفسکی نویسنده و تصویرگری است که با الهام گرفتن از تاریخ علم کتاب‌هایی زیبا خلق کرده. اما کتاب زنان در علم در میان دیگر آثار او از جایگاهی ویژه برخوردار است. او در این کتاب، داستان زندگی و دستاوردهای پنجاه زن پیشگام و برجسته را در رشته‌های مختلف علمی، از زمان‌های بسیار دور تا دوره‌ی معاصر، تعریف می‌کند. این کتاب علاوه بر اطلاعات جالبی که به خواننده می‌دهد. تصاویری بسیار زیبا و هنری هم دارد و مانند آلبومی دیدنی است. این کتاب در مجله‌ی نیویورک تایمز و در سایت آمازون جزو پرفروش‌ترین کتاب‌ها درباره‌ی علم و نقش زنان در آن بوده است. شاید برایتان جالب باشد بدانید که یکی از این زنان پیشگام، از کشور ایران است. می‌توانید حدس بزنید چه کسی؟ مریم میرزاخانی پنجاهمین زنی است که در این کتاب به کارها و زندگی او اشاره شده و تصویر او روی جلد نسخه‌ی فارسی کتاب هم آمده است.

تاریخ مختصر علم

  • 110,000 تومان

علم حیرت‌انگیز است. از پهنای بی‌کران فضا برایمان می‌گوید و از ریزترین موجود زنده؛ از اندام انسان و از تاریخ سیاره‌مان. دانشمندان و دانش‌ورزان، از سر شگفتی و حیرت، شروع کردند به بررسی و آزمایش و محاسبه و گاه به چنان کشف‌های تکان‌دهنده و بهت‌آوری رسیدند که آدمیان، پس از آن‌ها، با دنیا به طرز کاملا جدیدی مواجه شدند. کتابی که در دست دارید داستانی است پرماجرا در خلال زمان و مکان از روزگاران کهن تا به امروز؛ تا تازه‌ترین دستاوردهایی که انسان معاصر هنوز با آن‌ها درگیر است. و در این روایت از زندگی دانشمندانی می‌گوید که بعضی نام آشنا برخی ناشناس‌اند. تاریخ مختصر علم شرحی است به زبانی ساده و شیرین از روند رشد علم درگذر قرن‌ها.

مردی که زنش را با کلاه اشتباه می‌گرفت و ماجراهای بالینی دیگر (مجموعه داستان)

  • 130,000 تومان

دکتر آلیور ساکس، از برجسته‌ترین پزشکان نویسنده قرن بیستم و بیست و یکم، در کتاب شگفت‌آور «مردی که زنش را با کلاه اشتباه می‌گرفت» داستان‌های عجیب اما واقعی انسان‌هایی را روایت می‌کند که در دنیای غریب و به ظاهر گریزناپذیر انواع اختلال‌های عصب روان‌شناختی به دام افتاده‌اند. در این کتاب حکایت افرادی آمده که گرفتار ناهنجاری‌های فکری و ادراکی باورنکردنی هستند؛ بیمارانی که خاطراتشان را از دست داده‌اند، و همراه آن بخش بزرگی از گذشته‌شان را؛ بیمارانی که قادر به تشخیص افراد یا اجسام آشنا نیستند؛ دست‌ها و پاهایشان برایشان بیگانه شده و حتی انسان‌هایی عقب‌افتاده قلمداد شده‌اند، اما در همین حال از استعدادهای هنری و ریاضیاتی ناشناخته و فوق‌العاده برخوردارند.

صفحه‌ی 1