���������������� ������������


تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
پذیرش خویشتن (آزاد و خوشبخت با داشتن ضعف‌ها و کاستی‌ها)
چرا روان‌درمانگر شدم (روان‌پزشکان و روانشناسان از خود می‌گویند)
حرمت نفس (خود را دوست بداریم تا بهتر با دیگران زندگی کنیم)

پذیرش خویشتن (آزاد و خوشبخت با داشتن ضعف‌ها و کاستی‌ها)

  • 12,000 تومان

این کتاب به شما کمک می‌کند تا خود را به شیوه دیگری مورد ارزیابی و داوری قرار دهید: خود را دوست داشته باشید. از شکست و ناکامی، قضاوت و داوری دیگران و طرد اجتماعی نهراسید. ضعف‌ها و کاستی‌های خود را بدون تسلیم شدن بپذیرید تا بتوانید تغییر و تحول پیدا کرده و بالاخره خودتان شوید: انسانی با تمام توانمندی‌ها و کاستی‌ها ولی آزادتر و خوشبخت‌تر.

چرا روان‌درمانگر شدم (روان‌پزشکان و روانشناسان از خود می‌گویند)

  • 12,000 تومان

آیا روان‌درمانگران در مسیر زندگی خود با مشکلات و چالش‌های کمتری روبرو هستند؟ آیا آن‌ها بر حسب تصادف و اتفاق روان‌درمانگر می‌شوند و یا چون خود با مشکلات روانشناختی بیشتری درگیر بوده‌اند، برای کمک به خود این حرفه را برگزیده‌اند؟ در این کتاب با خلاصه شرح‌حال زندگی 10 نفر از روان‌پزشکان و روانشناسان آشنا شده و می‌توانید پرسش‌‌های فوق را با داوری عینی‌تری جواب دهید.

در دام آرمانگرایی (واقع‌بینی هشیاری و روشن‌بینی خود را از توهماتی که مانع خوشبختی می‌شوند رها سازیم)

  • 12,000 تومان

خوشبختی چیست؟ چرا بعضی‌ها به دنبال خوشبختی آرمانی هستند که در آن، انسان همیشه احساس خوب و مثبت داشته و از مشکلات و ناراحتی خبری نباشد؟ آیا چنین چیزی ممکن است؟ الیوس کوتسو، نویسنده این کتاب، پژوهشگر و مدرس روانشناسی دانشگاه بلژیک بر این باور است که خوشبختی یک هدف یا مقصد نیست، بلکه شیوه پیش رفتن در مسیر زندگی است که احساس خوشبختی را به وجد می‌آورد و دستیابی به آن نیاز به واقع بینی، هشیاری و روشن‌بینی دارد.

حرمت نفس (خود را دوست بداریم تا بهتر با دیگران زندگی کنیم)

  • 25,000 تومان

حرمت نفس یکی از ابعاد بنیادی شخصیت انسانی است. فقدان حرمت نفس مناسب، مشکلات و دشواری‌هایی در روابط اجتماعی، خانوادگی، زناشوئی و ... به وجود می‌آورد. این کتاب توسط دو روان‌پزشک در زمینه روانشناسی نوشته شده و با زبانی ساده، خواننده را گام به گام با پیچیدگی‌های حرمت نفس و مفاهیمی چون اعتماد به نفس، بینش نفس، تائید نفس و ... آشنا می‌سازد و با ارائه نمونه‌هایی از دشواری‌های زندگی انسان‌های جوامع مدرن امروزی، راه‌حل‌های مناسب و کاربردی در اختیار خواننده قرار می‌دهد.

صفحه‌ی 1