فیلتر‌ها

تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
همدلی (راهنمایی ساده برای مرز‌گذاری کنترل احساسات و آسان‌تر کردن زندگی)
استرس‌ناپذیر (استرس مزمن و راهنمای علمی برای غلبه بر آن)
درایت یکشنبه‌ها (بینش‌های تحول‌برانگیز زندگی)
درست‌اندیشی (اصول ثابت شده برای رسیدن به ثروت بیشتر سلامت بیشتر و خوشبختی)
مقابله با آدم‌های مشکل‌دار به زبان ساده (راهکارهای ساده برای تبدیل مشکلات به فرصت‌های مناسب)
از دیسیپلین نترسید و فرزندانتان را تربیت کنید
تحول ققنوس
 • 68,000 تومان
 • با تخفیف: 68,000 تومان
صداهای ذهنت را خاموش کن (تصمیم‌گیری را ساده کنید و به شادی بیشتری برسید)
عیان‌سازی پیشرفته با فرکانس‌ها
 • 65,000 تومان
 • با تخفیف: 65,000 تومان
زنان تنها (هنر تنها زندگی کردن)
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان
فریب دادن شیطان
 • 67,900 تومان
 • با تخفیف: 67,900 تومان

همدلی (راهنمایی ساده برای مرز‌گذاری کنترل احساسات و آسان‌تر کردن زندگی)

 • 75,000 تومان

همدل‌بودن بسیار زیباست و همدل‌ها روی‌هم‌رفته آدم‌های خلاقی هستند. می‌خواهند تمام مشکلات دنیا را از بین ببرند. واقعیت این است که عملی کردن چنین خواسته‌ای غیرممکن است. اکهارت تول می‌گوید برای رسیدن به مصونیت نسبی باید درهای ورودی بدل خود را به روی انرژی منفی ببندید و در لحظه‌ی حال زندگی کنید و به خود تلقین کنید که در عین سلامت هستید.

بیداری آگاهانه (درد را به قدرت تبدیل کنید خود واقعی را در آغوش بگیرید آزادانه و فارغ بال زندگی کنید)

 • 125,000 تومان

در زندگی هر زنی زمانی فرا می‌رسد که شیوه‌های قدیمی را مانند کفش‌های کهنه‌ی خود، دور می‌اندازد، فهرست «بایدها» و تعهدات خود را پاره پاره می‌کند و انتظارات ناممکن خود را می‌سوزاند و تبدیل به خاکستر می‌کند. در زندگی هر زنی زمانی فرا می‌رسد که تمایلش به همرنگ شدن با جماعت از میان می‌رود، دیگر تمایلی به کامل و بی‌نقص بودن ندارد و دغدغه‌ی وافر او برای محبوب بودن نزد دیگران، محو می‌شود. در زندگی هر زنی زمانی فرا می‌رسد که به راحتی «نه» می‌گوید، از حیله، دورویی و خیانت بیزاری می‌جوید و از تعصب، برتری‌جویی و پیروی کورکورانه دست می‌کشد. شفالی ساباری، نویسنده‌ی این کتاب، زاده‌ی هندوستان و دارای دکترای روان‌شناس بالینی از دانشگاه کلمبیا است. وی نویسنده و سخنرانی مشهور در سطح بین‌الملل است که در زمینه‌های رشد و بالندگی فردی، فرزندپروری، خانواده و زندگی آگاهانه دارای تحقیقات و چندین کتاب است. دکتر ساباری با تلفیق آموزه‌های فلسفه‌ی شرق و روان‌شناسی غرب توانسته است نه تنها زندگی خود را دچار تغییر و تحولی عظیم نماید بلکه با رویکرد منحصربه‌فرد خود به زنان و مردان دنیا نیز کمک کرده تا خود و زندگی‌شان را دگرگون سازند.

استرس‌ناپذیر (استرس مزمن و راهنمای علمی برای غلبه بر آن)

 • 120,000 تومان

مغز احساسی شما استرس روانی-اجتماعی شماست. اگر این احساس آتش بگیرد، واکنش استرس را به‌همراه می‌آورد. استرس مزمن از آستانه‌ی مغز احساسی شما می‌کاهد. سیستمی در مغز وجود دارد به نام دایره‌ی پاداش که به شما انگیزه می‌دهد تا کاری بکنید. درباره‌ی مکانیزم واقع در پس پاداش و انگیزه، نقطه‌نظرهای مختلف وجود دارد. براساس این مکتب فکری، انگیزه برای به دست آوردن پاداش از سه بخش تشکیل می‌شود: خواستن، دوست‌داشتن و یاد گرفتن.

درایت یکشنبه‌ها (بینش‌های تحول‌برانگیز زندگی)

 • 150,000 تومان

من فکر می‌کنم ما همه در حال جستجو هستیم حتی وقتی خودمان این را نمی‌دانیم. وقتی من در برنامه‌ام از حضار می‌پرسم: چه می‌خواهید؟ همه می‌گویند می‌خواهیم خوشبخت شویم. اما آیا ما در نهایت همه در جستجوی آزادی نیستیم؟ معنای درایت در نظر من این است که برای لحظه‌ای آنچه را که می‌دانیم دقیقا با احساس‌مان همخوان باشد. امیدوارم درایت یکشنبه‌ها راه شما را آذین‌بندی کند تا نبدیل به کسی شوید که قرار است بشوید.

درست‌اندیشی (اصول ثابت شده برای رسیدن به ثروت بیشتر سلامت بیشتر و خوشبختی)

 • 75,000 تومان

این یک رودخانه‌ی خیالی نیست. این یک رودخانه‌‌ی واقعی است. این ذهن انسان استء قدرت ذهن انسان که شما روی آن کنترل دارید. می‌توانید کلید آن را به سمت مثبت بچرخانید تا در عرض کمتر از یک ثانیه از گروه منفی خارج شوید و به سمت موفقیت بروید که در این میان فکرء فرایندهای ذهنی و نگرش‌های شما نقش اساسی را ایفا می‌کنند. همه شکست و ناکامی را تجربه می‌کنیمء اما کسی که آموخته با این رودخانه مذاکره‌ی درستی داشته باشد و در جانب مثبت بایستد می‌تواند خود را از ناحیه‌ی شکست جدا کند و به سوی موفقیت برود.

مقابله با آدم‌های مشکل‌دار به زبان ساده (راهکارهای ساده برای تبدیل مشکلات به فرصت‌های مناسب)

 • 139,900 تومان

خونسردی خودتان را حفظ کنید! نمی‌توانید با همه کسانی که ملاقات‌شان می‌کنید، کنار بیایید. کتاب مقابله با آدم‌های مشکل‌دار به زبان ساده، راهکارهای موثری معرفی می‌کند تا در موقعیت‌های سخت و حاد از آن‌ها استفاده کنید و از عصبانیت‌ به خونسردی برسید. در این کتاب این مطالب را می‌خوانید: دریافت اطلاعاتی مفید درباره چهار گونه از آدم‌های مشکل‌ (نحوه شناسایی و برخورد با آن‌ها)؛ راهکارهای مفید برای حمایت از خود گوش دادن پویا: محدودیت‌گذاری استفاده از مشرب خوش. راهکارهایی برای به حداقل رساندن رفتارهای سمی در همه موقعیت‌ها؛ راهکارهای عملی برای ایجاد تغییرات مثبت در آدم‌های مشکل؛ بررسی این مطلب که چرا اجتناب و پرخاشگری تنها بر وخامت موجود می‌افزاید. پروفسور ارلن ماتیوس اوهل، روانشناس، روان‌درمانگر، متخصص روانشناسی رشد و نویسنده کتاب‌های گوناگون است. آثار او در بسیاری از سازمان‌های انتشاراتی و مجلات و روزنامه‌های معتبر چاپ شده است...

از دیسیپلین نترسید و فرزندانتان را تربیت کنید

 • 57,500 تومان

بچه‌های خیلی خوب می‌دانند که وقتی پدر و مادرشان به رفتار‌های ناخوشایند آن‌ها بها نمی‌دهند چه رفتاری را باید به نمایش بگذارند. دکتر روت پیترز با20 سال سابقه‌ی مشاوره با والدین در زمینه‌ی تربیت فرزندان، خوب می‌داند که بچه‌ها می‌توانند رفتاری سلطه‌جویانه داشته‌باشند، از این جهت او در این کتاب راه و رسم تربیت درست فرزندان را به والیدن آموزش می‌دهد. در کتاب به نمودارهای مدیریت رفتار اشاره شده که به کودکان از سال‌های پیش از مدرسه تا پایان دبیرستان آموزش می‌دهد تا رفتار خود را اصلاح کنند. این کتاب، راهنمایی عملی برای همه‌ی والدین است تا فرزندانی خوب وشایسته تربیت کنند.

تحول ققنوس

 • 68,000 تومان

«تحول ققنوس» عنوانی است که از داستان ققنوس، افسانه باستانی، همان پرنده‌ای که از خاکستر خود برخاست و دوباره متولد شد الهام گرفته شده است و دقیقا مناسب شرایطی نوشته شده که هر یک از ما ممکن است در حال حاضر آن را تجربه کنیم: دستاوردهای پایین، عدم موفقیت و درجا زدن. جهان امروز دگرگون شده است؛ به‌ویژه اکنون که در حال پشت سر گذاشتن پاندمی کرونا هستیم و هر یک در پی راه‌هایی برای بیرون آمدن «از خاکستر» برجا مانده از این بیماری تا خود را دوباره ساخته و قوی‌تر از پیش ظاهر شویم. بازآفرینی. برایان تریسی در این کتاب به خوانندگان می‌آموزد که چگونه ذهن و زندگی‌شان را بازآفرینی کنند همان‌گونه که او با نوشتن این کتاب مفاهیم و دانش خود را بازآفرینی کرده است. «تحول ققنوس» ایده‌های جدیدی را دربرمی‌گیرد که برایان تریسی به تازگی به آنها دست یافته است. او به خواننده 12 اصل مهم و بدیع را آموزش می‌دهد تا به کمک آنها به موفقیت‌های فوق‌العاده برسد، اصولی که فقط افراد کمی از آنها بهره می‌برند؛ افرادی که در هر عصر و زمان همواره موفق می‌شوند.

صداهای ذهنت را خاموش کن (تصمیم‌گیری را ساده کنید و به شادی بیشتری برسید)

 • 35,000 تومان

وقتی دربارۀ موضوعات بی‌ارزش بی‌اندازه فکر می‌کنیم، درواقع حواسمان را متوجه موضوعاتی کرده‌ایم که شایستۀ فکرکردن نیستند. در این زمان‌ها با آنکه می‌دانیم بهتر است انرژی ذهنمان را برای موضوعی بهتر صرف کنیم، نمی‌توانیم از فکرکردن دربارۀ آن موضوع بی‌ارزش دست برداریم. این کتاب برای کسانی است که مانند من مایل هستند روزی به گذشته نظر کنند و به این نتیجه برسند که زندگی خوبی داشته‌اند. می‌توانیم ببینیم خوب زیستن با خوب فکرکردن رابطه دارد. ما می‌خواهیم بدانیم چگونه زندگی کنیم که کلافه نشویم، می‌خواهیم شادی و آرامش بیشتری داشته باشیم که به معنی داشتن دقایق و روزهای بهتر است. طی سال‌ها تجربه دانسته‌ام که چگونه راهکارهای ساده می‌توانند کیفیت زندگی را افزایش دهند و آن را آسان‌تر کنند…

عیان‌سازی پیشرفته با فرکانس‌ها

 • 65,000 تومان

این زنگ بیداری توستء استاد. اینجا هستم تا به تو چیزهای ساده زندگی را بیاموزم. چیزهایی که هم اکنون نیز از اعماق وجودت میدانی و می‌دانستی و سربرآورده است که سرانجام خود برترت برای یاد‌آوری‌اش بیدار خواهد شد.

زنان تنها (هنر تنها زندگی کردن)

 • 55,000 تومان

در مسیرپر پیچ‌ و‌خم زندگی گذر‌گاه‌هایی است که هر زن خودش را تنها می‌یابد. خواه بیوه باشد یا طلاق گرفته‏. مجرد یا در یک رابطه بدون عشق زندگی کند. وقتی این زمان فرا می‌رسد، احساس تنها بودن گریز‌ناپذیر است. در این کتاب فلورنس فالک روان‌درمانگر بر آن است که ترس، شک‌ و‌ تردید، سردرگمی و احساس درماندگی را که یک زن تنها احتمال دارد با آن رو‌به‌رو شود از او دور کند. فالک از همه‌ی زنان دعوت می‌کند که راه خود را پیدا کنند. شادی و سر‌خوشی تنها بودن را تجربه کنند و با اعتماد‌به‌نفس با دیگران رابطه داشته باشند و خود واقعی خویش را پیدا کنند. همان‌طور که فالک در این کتاب می‌گوید وقتی یک زن به غنای تنها بودن پی‌ببرد به سادگی آن را از دست نخواهد داد

فریب دادن شیطان

 • 67,900 تومان

اگر می‌خواهید حاکم بر زندگی خود باشیدء باید پولتان را در اختیار داشته باشید. ناپلئون هیل در کتاب «فریب دادن شیطان» توضیح می‌دهد چه عواملی سبب می‌شوند که در زمینه‌های مالی موفق شوید. او نشان می‌دهد که چگونه سرنوشت زندگی خود را به دست بگیرید و به رویاهای خود تحقق بخشید. - جین چتنزکی

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1