ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½


تولیدکنندهبازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
آهنگ زمان
  • 58,000 تومان
  • با تخفیف: 58,000 تومان
چرا چیزها می‌شکنند (ادراک جهان از دیدگاه فروپاشی آن)
مدیریت کوروش برگرفته از گزنفون (مدیریت کوروش بزرگ)

آهنگ زمان

  • 58,000 تومان

این کتاب‌ها فلسفه را ساده نمی‌کنند بلکه از ابهت هراس‌آور فلسفه می‌کاهند. خواننده ممکن است خواندن این کتاب‌ها را به امید یافتن پاسخ‌های روشن آغاز کند: پاسخی برای مسئله تنهایی‌اش، چرایی مرگ، منشا ملال و دل‌زدگی... اما انتظار اینکه کتابی با کسی در چند صفحه یا فلان تعداد نکته به ما بگوید چطور زندگی کنیم و چگونه خوشبخت شویم، در واقع یک جور انکار مسئولیت شخصی انسان است. پاسخی قطعی و ابدی که مناسب حال همه کس باشد وجود ندارد. کتاب‌هایی که چنین مدعاهایی دارند قطعا فریبکارند. کتاب‌های این مجموعه نسخه نمی‌پیچند و سیاهه‌ای از اعمال نیک و بد پیش روی شما نمی‌گذارند؛ بلکه می‌خواهند به فهم بهتر زندگی و پرسش‌ها و تجربه‌هایمان کمک کنند؛ چراغی بیفروزند تا در این اتاق تاریک زندگی و در لحظات دشوار، در کمان از پرسش‌های بی‌پایان انسانی روشن‌تر شود، بدانیم فیلسوفان و حکیمان جهان به این پرسش‌ها چطور فکر کرده‌اند: تا با فهم دقیق‌تر و دیدی بازتر بتوانیم در زندگی‌مان تصمیم بگیریم، مسئولیت تصمیم‌مان را شجاعانه بر عهده بگیریم و با عواقب تصمیم‌هایمان آگاهانه روبرو شویم.

چرا چیزها می‌شکنند (ادراک جهان از دیدگاه فروپاشی آن)

  • 30,000 تومان

وقتی جسمی بر زمین می‌افتد و می‌شکند، در پاسخ به این پرسش که چرا شکست، اغلب می‌شنویم، چون زمین خورد. نویسنده معتقد است این پاسخ درست نیست باید بگوییم جسم وقتی زمین خورد شکست به نظر او چرا شکستن جسم دلایل بسیاری دارد که برای درک آنها باید به ژرفنای دنیای اتم و مکانیک کوانتومی سفر کنیم. والبته برخی از ان دلایل را هرگز نخواهیم فهمید.

مدیریت کوروش برگرفته از گزنفون (مدیریت کوروش بزرگ)

  • 65,000 تومان

فرازهایی از کتاب: ×رهبری یعنی رساندن افراد به اوج شایستگی. ×باید تعیین کنی هر کس به تو خدمت می‌کند روان شاداب و جسم سالم دارد. ×با ایزدان پیمان بسته بودم در امپراطوری پارس ستم و دروغ نباشد. ×انسان گاه از خشم خویش آسیبی می‌بیند که هیچ دشمنی قادر به وارد کردن آن نیست. ×سربازی که فرصت تفکر نداشته باشد همواره سرباز خواهد ماند. ×ما باید یکدیگر را پیوسته هشدار دهیم تا به جای خدمت به مردم مانند انگلی در دام رسیدگی به خویش نیفتیم. ×من با کوشش خود گیتی را چنان که می‌خواستم سامان دادم، نه به زور بازو، به نیروی خرد.

صفحه‌ی 1