فیلتر‌ها

تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

������ ������

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
دنیای خود را تغییر دهید (چگونه هر کس در هر جا می‌تواند تغییر ایجاد کند)
101 بازی مهارت‌های زندگی
 • 28,000 تومان
 • با تخفیف: 28,000 تومان
مزیت مشکلات
 • 20,000 تومان
 • با تخفیف: 20,000 تومان
ترفندهای فروش و مقابله‌های کوچک
 • 78,000 تومان
 • با تخفیف: 78,000 تومان
درون هر زن (به ارزش‌های خود پی ببرید)
 • 13,000 تومان
 • با تخفیف: 13,000 تومان
دیوارهایی اطراف ما
 • 26,000 تومان
 • با تخفیف: 26,000 تومان
شبح
 • 15,000 تومان
 • با تخفیف: 15,000 تومان
پادشاه مارها
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
مرداب مرد شکری
 • 26,000 تومان
 • با تخفیف: 26,000 تومان
تنها راه
 • 28,000 تومان
 • با تخفیف: 28,000 تومان
شجاع مانند تو
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان

دنیای خود را تغییر دهید (چگونه هر کس در هر جا می‌تواند تغییر ایجاد کند)

 • 96,000 تومان

داشتن روابط خانوادگی مستحکم‌تر، جامعه‌ی مطلوب‌تر، شرایط کاری مناسب‌تر، مدارسی با بازدهی بیشتر و جهانی بهتر خواسته‌ی قلبی بسیاری از ماست، ولی ایده‌ی تغییر دنیا ممکن است به‌نظر بسیاری از افراد دور از ذهن و دست‌نیافتنی باشد. با این وجود جان مکسول و راب هاسکینز باور دارند هر کس در هرجای دنیا، بدون نیاز به پول، شهرت یا ارتباط سازمانی و تنها با آموختن پاره‌ای از اصول می‌تواند در این مسیر گام‌های بزرگی بردارد. نویسندگان در این کتاب، نقشه‌ی مسیر را در اختیار تمام کسانی که خواهان ایجاد تغییر مثبت و ماندگار در شرایط خود هستند، قرار می‌دهند تا با شناسایی هدف، به کار بستن ارزش‌های تحول آفرین در زندگی، تسهیل کردن شرایط تغییر، تشکیل گروه با افراد مناسب، همکاری با آنان و ارزیابی اقدامات صورت گرفته، تغییر مطلوب را در دنیای خود ایجاد کنند.

زنان نیرومند (101 داستان درباره زنان شجاع و با اعتماد به نفس که خود واقعی‌شان را پیدا کردند) از مجموعه کتاب‌های سوپ جوجه برای روح

 • 300,000 تومان

جوی گوردون: «مادرم به من می‌گفت باید شجاع باشم و رویاهایم را دنبال کنم. اگر به جلو حرکت نکنی، راکد خواهی ماند. اگر هرگز امتحانی نکنی، هیچ‌وقت نمی‌فهمی برنده شدن چه احساسی به تو می‌دهد.» زنان امروز با اعتماد به نفس و پرجنب‌وچوش هستند و هم‌زمانی بخشنده، مهربان و مربیان باتجربه و دلسوز. این داستان‌ها درباره زنانی است که شجاعت، اعتماد به نفس و خود واقع‌شان را پیدا کردند و الهام‌بخش شما خواهند بود تا آن زندگی را که می‌خواهید ولیاقتش را دارید داشته باشید. با خواندن این کتاب ، یادداشت برمی‌دارید، می‌خندید، کمی غمگین می‌شوید و انرژی تازه‌ای احساس می‌کنید. چه مجرد باشید چه متاهل، چه شاغل باشید چه بازنشسته، چه همسرتان فوت کرده یا طلاق گرفته‌اید، چه بیرون خانه کار می‌کنید یا داخل خانه، شما رئیس زندگی خودتان هستید.

101 بازی مهارت‌های زندگی

 • 28,000 تومان

والدین و اولیای مدارس، همیشه به دنبال ایده‌هایی نو هستند که به آنها کمک کند تا محیطی مناسب برای رشد کودکان فراهم سازند. این کتاب برای کمک به بچه‌ها نوشته شده تا به واسطه‌ی آن بتوانند اصلی‌ترین مهارت‌های اجتماعی و احساسی را یاد بگیرند. همان‌طور که مهارت‌های کاربردی مانند مدیریت مالی و انجام کارهای شخصی، بچه‌ها را برای زندگی آینده آماده می‌کند، بازی‌های این کتاب نیز درس‌های مهمی را به آنان می‌آموزد؛ اینکه به دیگران احترام بگذارند، کار گروهی را تجربه کنند و تشکر و قدردانی از دیگران را یاد بگیرند. بازی، بهترین روش برای آموزش به بچه‌هاست زیرا باعث تفریح و سرگرمی آنها نیز می‌شود. بازی‌های این کتاب، حاصل سال‌ها تحقیق است و به بازیکنان فرصت می‌دهد مشارکت، برقراری ارتباط و ابعاد تازه‌ای از خودآگاهی را یاد بگیرند. این بازی‌ها موضوعات مختلفی همچون ترس، صداقت، تحمل‌پذیری، عشق، احترام گذاشتن، برقراری ارتباط، مسئولیت‌پذیری، همکاری، تقویت اعتماد به نفس و ... را شامل می‌شود. این کتاب، همچنین به چالش‌های اجتماعی اشاره دارد که بچه‌ها با ورود به دوران نوجوانی و جوانی با آنها روبه‌رو می‌شوند و بدین ترتیب، مهارت‌های لازم را برای رویارویی با آنها می‌آموزند. برای هر بازی، اهداف و لوازمی تعریف شده است. دستورالعمل‌ بازی‌ها کوتاه هستند و بدین ترتیب، امکان خلاقیت را فراهم می‌کنند. در برخی از این بازی‌ها سؤالاتی مطرح شده که بازیکنان می‌توانند به آنها پاسخ دهند. بازی‌های پیشنهادی، به والدین و اولیای مدرسه، این امکان را می‌دهد که فعالیت‌هایی را در نظر بگیرند که با توجه به نیازهای کودکان، جالب‌تر و کاربردی‌تر باشد.

مزیت مشکلات

 • 20,000 تومان

این کتاب تاییدی بر همه‌ی آن درس‌هایی است که در طول سال‌ها آموخته‌ام: «مشکلات پایان ناپذیر است: اما این ما هستیم که انتخاب می‌کنیم در مقابل آن تسلیم شویم و یا از آن به نفع خود استفاده کنیم.» افراد در این دنیای بی‌رحم، هر روز با اشکال مختلفی از مشکلات رو به رو هستند. ما با واکنش‌مان نسبت به مشکلات، موفقعیت یا شکست‌مان را تضمین می‌کنیم. این کتاب مانند سلاحی است که از ما در مقابل مشکلات محافظت می کند و به ما نشان می‌دهد چگونه مشکلات و سختی‌ها را به نفع خود تمام کنیم.

ترفندهای فروش و مقابله‌های کوچک

 • 78,000 تومان

«این فروشگاه متعلق به خود شماست.» «به امتحانش می‌ارزد.» «اگر خوشتان نیامد، بیاورید تا برایتان تعویض کنیم.» «تا امتحانش نکنید، متوجه فوق‌العاده بودنش نمی‌شوید.» وقتی به عنوان مشتری وارد فروشگاهی می‌شوید، فروشندگان حرفه‌ای با چنین جملاتی به استقبال‌تان می‌آیند و سعی دارند شما را به خرید بیشتری ترغیب کنند. وظیفه‌ای که در فرآیند خرید دارید، این است که آنچه می‌خواهید به روشنی بیان کرده و مسیر درست را برای برآورده کردن نیازهایتان انتخاب نمایید. هوشیار باشید و چشم‌بسته فریب تمجید و تحسین‌های بی‌مورد را نخورید. کتاب ترفندهای فروش و مقابله‌های کوچک می‌تواند در حکم چشم سوم شما باشد و این نکته را گوشزد می‌کند که فردی هوشمند هستید و می‌دانید چگونه هزینه‌ها را با درآمدتان، مطابقت دهید.

درون هر زن (به ارزش‌های خود پی ببرید)

 • 13,000 تومان

ـ اصلاح نگاه زنان نسبت به توانمندی ها و مسئولیت هایشان در زندگی ـ تبیین جایگاه و اهمیت بی بدیل زنان در جوامع انسانی ـ آماده سازی زنان برای فعال ساختن نیروهای بالقوه خود و حرکت جدی به سمت موفقیت و تعالی ـ شناسایی توانمندی ها و ابعاد روحی و روانی زنان به خودشان ـ توانمندسازی زنان برای لذت بردن از زندگی و افزایش اعتماد به نفس

دیوارهایی اطراف ما

 • 26,000 تومان

«اوری به خاطره آنچه پشت تئاتر در تونلی از درختان اتفاق افتاد، مرد. او مرد زیرا او را به آن‌جا فرستادند و بعد با هیولاها تنهایش گذاشتند. او به خاطر من به آن‌جا رفت.» از بیرون ویولت، دختری که فاش شدن حقیقتی تلخ، آرامش و موفقیت‌های زندگی آینده‌اش را تهدید می‌کند. از درون در دیوارهای بازداشتگاه نوجوانان آروراهیلز، امبر به حبس محکوم شده؛ جرم او آن‌قدر سنگین است که حتی نمی‌تواند تصور کند چه زمان از آنجا بیرون می‌آید. گره خوردن دو دنیا در این میان، اوریانا کلید آزادی همه دخترها را در دست دارد.«دیوارهایی اطراف ما» داستانی رمزآلود است که از دو زاویه تعریف می‌شود. یکی از زاویه دید فردی که هنوز زنده است و دیگری از دید فردی که مرده.

شبح

 • 15,000 تومان

بابام ماشه رو کشید و به من و مامان شلیک کرد... من دیگه متوجه نشدم به کی یا چی زد. چون واقعا ترسیده بودم. صدای مهیبی بود و اون‌قدر رسا بود که حس می‌کردم مغزم تو سرم ترکید تا حدی که قلبم وایستاد. فکر می‌کردم این صدای شلیک، بلندترین صدایی بود که تا به حال شنیده بودم و باعث شد پاهام حتی سریع‌تر حرکت کنن. نمی‌دونم اما انگار واقعا پاهام خیلی سریع داشتن حرکت می‌کردن.... دویدن، تنها چیزی است که کستل کرانشاو که به شبح معروف است، می‌داند. همه چیز با فرار او و مادرش از دست پدرش آغاز شد و از همان زمان بود که متوجه شد می‌تواند سریع بدود. او، یکی از چهار نفری است که شاید برای مسابقه دوی انتخابی المپیک نوجوان انتخاب شود. برای این کار، مجبور است چیزهای زیادی را از دست بدهد و در عین حال باید چیزهای زیادی را ثابت کند نه تنها به خودش بلکه به دیگران. آیا او می‌تواند از استعدادهای خود استفاده کند و بهترین و سریع‌ترین دونده مسابقات شود؟

پادشاه مارها

 • 35,000 تومان

کتاب پادشاه مارها که جزو 10 کتاب برتر سال و نامزد دریافت جایزه معرفی شده، گوشه‌ای از زندگی 3 نوجوان دوست و هم‌کلاسی را در منطقه روستایی تنسی در ایالات متحده بیان می‌کند. سال آخر دبیرستان برای لیدیا که دختر خانواده‌ای مرفه است نویدبخش قدم گذاشتن به مرحله‌ای جدید از زندگی و پشت سر گذاشتن روستای زادگاهش است که بنابر اعتقاد او ظرفیت برآورده کردن آرزوهایش را ندارد.

مرداب مرد شکری

 • 26,000 تومان

بینگو و جمیا، برادران راکون، جدیدترین نیروهای پیشاهنگان رسمی مرداب مرد شکری هستند. فرصت خدمت به مرد شکری، موجود غول‌آسایی که از خوردهن نیشکر لذت می‌برد و با بزرگواری تمام به مرداب حکومت می‌کند، برای آن‌ها یک افتخار و همچنین مسئولیتی بسیار بزرگ است، زیرا بقیه موجودات مرداب به شدت به اطلاعات این پیشاهنگ‌های سختکوش وابسته هستند.

تنها راه

 • 28,000 تومان

در شهر کوچکی که جیمی در گواتمالا زندگی می‌کند همه فهمیده‌اند که میگوئل، پسرخاله و بهترین دوست جیمی، توسط گروه خلافکار آلفاها کشته شده است. هر کسی که نخواهد با آن‌ها کار کند مانند میگوئل کشته می‌شود. جیمی 12 ساله می‌ترسد که نفر بعدی او باشد. حالا تنها یک راه برای نجات جان او و دخترخاله‌اش وجود دارد، اینکه مخفیانه از شهر فرار کنند تا با برادر بزرگ‌ترش در نیومکزیکو زندگی کنند.

شجاع مانند تو

 • 30,000 تومان

تابستان جنی پر از شگفتی و سورپرایز است. برای اولین بار است که او و برادر بزرگش، ارنی، بروکلین را ترک می‌کنند تا تابستان را در کنار پدربزرگ و مادربزرگ در روستایی در ویرجینیا بگذرانند. سورپرایز بعدی جنی زمانی است که او متوجه می‌شود پدربزرگ نابیناست....

1  2  3  صفحه‌ی 1