فیلتر‌ها

تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
خاستگاه فلسفه
 • 50,000 تومان
 • با تخفیف: 50,000 تومان
6 درس نخستین بازیگری صحنه
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان
موسیقی‌درمانی
 • 15,000 تومان
 • با تخفیف: 15,000 تومان
شروع به کار استندآپ کمدی
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان
نقش اول فیلم نامه زندگی خود باشید
 • 10,000 تومان
 • با تخفیف: 10,000 تومان

خاستگاه فلسفه

 • 50,000 تومان

این کتابء در کلء نمونه خوبی از منطق تاریخی در جریان و منمرکز بر درون‌مایه مرکزی ریشه‌ها و توجیه تاریخی فلسفه به شمار می‌آید. فلسفه‌سازی یکی از کارهای همیشگی بشر بوده ولی به باور اورتگا از ازل در جریان نبوده و «نخستین بارءدر یک روز زیبای آفتابی در یونان به دامان ما افتادء بی آنکه حتی ذره‌ای در پی ضمانت جاودانگی‌اش باشد.» از نگاه اورتگاء «منء بدون آن‌که بخواهم ساختاری به دیدگاه خاصی در این زمینه بدهم بر آن هستم تا نشان بدهم آن‌چه ما امروز به عنوان فلسفه سنتی‌مان آغاز کرده‌ایم فقط یک فلسفه دیگر نیست بلکه عملا فلسفه‌ای نوین و متفاوت با فلسفه‌های موجود است.» با این که این کتاب هرگز تکمیل نشد ولی تک‌تک یادداشت‌های آن گام بلندی برای بررسی پرسمان چیستی فلسفه با نگاه به یگانگی ذاتی آن برداشتهء درست همان‌گونه که منطق‌ورزی تاریخی از دل تاملی پس کنشی و واکاوی برآمد و سپس تلاش برای بازسازی خاستگاه پرتب و تابش پدیدار شد و ادامه یافت.

6 درس نخستین بازیگری صحنه

 • 25,000 تومان

بازیگری، «زندگی روح انسان است که با هنر متولد می‌شود». در تئاتر خلاق، وسیله تمرکز بازیگر، «روح انسانی» است. بنابراین، در نخستین مرحله، یعنی جستجو، وسیله تمرکز بازیگر، روح خود او و تمام کسانی است که پیرامون او هستند. در مرحله دوم، یعنی سازندگی، وسیله تمرکز، فقط روح خود اوست. یعنی، برای بازی باید روی چیزی تمرکز کرد که نادیدنی است، روی چیزی که تنها با نفوذ به عمق وجود خود می‌تواند آن را دریابید و پی ببرید که در اوج حس و خشونت‌بارترین کشمکش، چه وضعی در زندگی پدیدار می‌شود. به عبارت دیگر، احتیاج به تمرکز عمیق روی حس‌هایی داری که وجود خارجی ندارند و باید آن‌ها را ابداع یا فقط تصور کرد.

موسیقی‌درمانی

 • 15,000 تومان

کلمه اختلال استرس پس از ضربه اولین بار به‌ طور رسمی در سال 1980 وارد نظام طبقه‌بندی بیماری‌های روانی شد. این به معنای آن نبود که بیماری جدیدی در عالم پزشکی کشف شده و یا این اختلال قبلا وجود نداشته است. در زمان جنگ جهانی اول مشابه همین اختلال در میان سربازان مشاهده می‌شد که در آن زمان آن را «شوک گوله‌باران» می نامیدند....

شروع به کار استندآپ کمدی

 • 55,000 تومان

«کارخانه‌ها در آینده فقط دو نیرو خواهند داشت: یک انسان و یک سگ. انسان آنجا خواهد بود تا به سگ غذا دهد و سگ آنجا بود تا نگذارد انسان به تجهیزات دست بزند.» پیش از آنکه فضای اصلی استندآپ کمدی را معرفی کنیم، بهتر است ادبیات عامه، ادبیات در معنای کلی و هنر استندآپ را به طور ساده و تقریبا شفاف با یکدیگر مقایسه کنیم تا با ورودی‌های اطلاعاتی استندآپ بیشتر آشنا شویم؛ زیرا هنر تولیدی نیز به نوبه خود می‌تواند خروجی سایر اطلاعات محسوب شود که پیش‌تر از فضاهای دیگر گرفته شده‌اند. به بیانی ساده‌تر، هنرمند ایده تولید اثر هنری یا اثر اجرایی را از جاهای دیگر الهام می‌گیرد. در واقع، می‌توان ادبیات را سرچشمه خوبی برای هنرمند استندآپ کمدی دانست. استندآپ کمدی هنر جوانی است که پراکندگی امروزش را می‌توان در رهگذر ادبیات معنا کرد. شاید بتوان قضیه را چنین مطرح کرد: ادبیات در وجه شفاهی کار نمود پیدا می‌کند، صدایی که به شی‌ء یا مکانی متصل نیست،گسترده می‌شود، تاثیر می‌گذارد و محیط را به خود وابسته و پیوسته می‌گرداند.

نقش اول فیلم نامه زندگی خود باشید

 • 10,000 تومان

تحقیقات نشان می‌دهد علت درجا زدن و عدم موفقیت در زندگی، نداشتن تعهد به یادگیری متعهدانه و مستمر است. این کتاب حاصل سه سال مطالعه و تحقیق من، در زمینه هدف گذاری، برنامه‌ریزی و موفقیت بوده که مایلم آن را با شما به اشتراک بگذارم به امید آن که نقشی هر چند کوچک در موفقیت و پیروزی‌‌تان داشته باشم. سه درس اساسی که در این سال‌ها آموختم این است که: 1- تمام طول زندگی، باید مدام در حال آموختن و یادگیری باشیم. 2 - با تمام وجود، متمرکز در کاری که انجام می‌دهیم بوده و همواره بهترین خود را بروز دهیم. 3 - و در نهایت، تمام تلاش و نیروی خود را برای کمک به موفقیت و پیشرفت دیگران به کار گیریم. مهم نیست که در گذشته چگونه زندگی کرده‌ایم، مهم این است که از قدرت انتخاب و تصمیم‌گیری، که تنها مختص انسان است، استفاده کرده و زندگی دلخواه‌مان را بسازیم.

صفحه‌ی 1