����������


تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
شما شیاد نیستید
 • 130,000 تومان
 • با تخفیف: 130,000 تومان
جلوی پای خودت سنگ نینداز
 • 160,000 تومان
 • با تخفیف: 160,000 تومان
عاشق خودت باش
 • 110,000 تومان
 • با تخفیف: 110,000 تومان
1 دنیا حال خوب کنار فنجان قهوه برای دختران نوجوان
مرا بشناس
 • 250,000 تومان
 • با تخفیف: 250,000 تومان
صراحت بیان
 • 90,000 تومان
 • با تخفیف: 90,000 تومان
خط قرمزهای رابطه
 • 180,000 تومان
 • با تخفیف: 180,000 تومان
اثر سایه (راهگشای قدرت پنهان خود واقعی‌ات)
 • 85,000 تومان
 • با تخفیف: 85,000 تومان
چرا آدم‌های خوب کارهای بد می‌کنند (چه کار کنیم که بدترین دشمن خودمان نباشیم)
کارکنان مشتاق (چگونه شرکت‌ها با اعطای آن‌چه کارکنان می‌خواهند سود می‌برند)
خودت به داد خودت برس 2 (2 جلدی)
 • 51,000 تومان
 • با تخفیف: 51,000 تومان

چرا فرزندم رفتارش عوض شده و این‌طور رفتار می‌کند (راهنمایی درباره چگونگی رفتار با نوجوانان و درک اینکه در مغز آنها چه می‌گذرد)

 • 220,000 تومان

دکتر والش برای اولین بار در کتاب حاضر تغییرات مغزی در نوجوان را توضیح داده و به والدین می‌آموزد چگونه از آن برای درک و ایجاد رابطه بهتر با نوجوان‌شان استفاده نمایند. او با آوردن مثال‌های واقعی، دلیل بسیاری از مشکلات رفتاری مرموز و آزاردهنده مانند بدخلقی، دمدمی مزاجی، خشم، عدم ارتباط و انزواطلبی را بیان و راه‌حل‌های مناسبی برای رویارویی با مشکلات یاد شده ارائه می‌دهد. همچنین راهکارهایی در مورد محدودیت رفت و آمد، مواجهه با رفتار و گفتار توهین‌آمیز و زورگویی نوجوانان دارد که با کمک این راهکارها به والدین می‌آموزد تا رفتارهای تند، نامعقول و عجیب آنها را کنترل و خود را با آن تطبیق دهند.

شما شیاد نیستید

 • 130,000 تومان

اگر همچنان موفقیت‌های خود را به شانس و بخت و اقبال بلند نسبت دهیم و شکست‌‌ها را به پای خود بنویسیم، چگونه می‌توانیم رویاهایمان را دنبال کنیم؟ وقتی به سندروم شیاد فکر می‌کنیم، اغلب آن را به زمینه‌های کار و تجارت نسبت می‌‌دهیم. اما من همیشه در این فکر بوده‌ام که چگونه این شیاد درون می‌تواند روی سایر جنبه‌های زندگی ما تاثیر بگذارد. بیایید این دیوارهایی را که مانع از موفقیت ما می‌شوند فرو بریزیم. بیایید با عزت‌نفس کم، کمال‌طلبی، کمی اعتماد‌به‌نفس، مهرطلبی و بسیاری از رفتارهای نادرست خداحافظی کنیم.

جلوی پای خودت سنگ نینداز

 • 160,000 تومان

هرسال هزاران هزاران نفر تصمیم می‌گیرند آدم بهتری شوند، کارهای بهتری کنند و شرایط کار و زندگی‌شان را بهبود ببخشند. اما با وجود قصد ‌و ‌نیت خوبشان، کارهایی که از روی عادت انجام می‌دهند مانع‌شان می‌شود و نمی‌گذارد رویاهایشان را به واقعیت تبدیل کنند. اگر نمی‌خواهی این موانع را از سر راهت برداری، پس این کتاب را نخوان!

عاشق خودت باش

 • 110,000 تومان

سفری از عشق به خود آغاز کنید، یک کتاب کار موثر و قوی برای زنان. در دنیایی که به سرعت در حال تغییر و پر از چالش‌های شخصی و حرفه‌ای است، همیشه چندان راحت نیست که با خودمان با عشق و محبت رفتار کنیم. ولی کتاب کار عشق به خود که برای زنان نوشته شده است، یک گام اولیه و ساده برای این کار است، این کتاب سرشار از تامل و تشویق فکری برای زنانی است که می‌خواهند اعتماد‌به‌نفس و عزت‌نفس مورد نیازشان را در دنیا ایجاد کنند. خواه از تصویر ذهنی خود نسبت به اندامتان راضی نباشید، یا اینکه از یک رابطه‌ی ناسالم بیرون آمده باشید یا به‌سادگی سعی در پذیرش کسی که هستید داشته باشید، این کتاب ابزارهای مفید و تمرینات بسیاری برای پیشبرد و بهتر کردن رابطه‌ی شما با خودتان ارائه می‌دهد.

1 دنیا حال خوب کنار فنجان قهوه برای دختران نوجوان

 • 170,000 تومان

روشی قدرتمند برای تغییر زندگی که فقط پنج دقیقه وقت شما را در روز می‌گیرد. اگر دختری نوجوان دارید، یا در اقوام و دوستان می‌شناسید و یا اگر خودتان دختری نوجوان هستید، این کتاب به شما کمک می‌کند، زندگی‌تان را در مسیری که خوشبختی در آن می‌درخشد قرار دهید. - زندگی شادی داشته باشید. - بر ذهن خود مسلط باشید. - اضطراب و نگرانی را کاهش دهید. - دوست داشتن خود را یاد بگیرید. - نمرات خوب بگیرید.‌

مرا بشناس

 • 250,000 تومان

کتاب مرا بشناس خلاصه‌ای از خاطرات وایولا دیویس، برنده جوایز اسکار و تونی و اِمی است که از در میان گذاشتن خصوصی‌ترین جزئیات داستان زندگی‌اش و سختی‌ها و مشقات ظالمانه‌ی دوران کودکی‌اش در رودآیلند، و همچنین از سرسختی و پیگیری مصرانه‌اش در مقام بازیگر در تئاترهای برادوی تا ورودش به هالیوود و دستیابی به رده‌های بالای شهرت و محبوبیت، ذره‌ای واهمه ندارد.

صراحت بیان

 • 90,000 تومان

جودی مورفی در این کتاب تاکید بر یکی از اساسی‌ترین مهارت‌های روابط بین‌فردی، یعنی صراحت بیان دارد؛ مهارتی که گفت‌و‌گو، بیان موثر، اعتمادبه‌نفس، نه‌گفتن، احترام، موفقیت و سلامت روان را دربرمی‌گیرد. اسرتیو بودن یا صراحت بیان یعنی اولویت‌دادن به «من» بدون خودخواهی، خودشیفتگی، زیرپا‌گذاشتن حقوق دیگران و بی‌احترامی به سایرین؛ توانایی و مهارت مهمی که زندگی را برایتان آسان و لذت‌بخش می‌کند. با مطالعه‌ی کتاب صراحت بیان می‌آموزید چگونه منفعل و پرخاشگر نباشید. منطقی و صریح و شفاف صحبت کنید بدون اینکه احساس هراس و گناه به خود راه دهید.

خط قرمزهای رابطه

 • 180,000 تومان

همه‌ی ما می‌دانیم برای حفظ تعادل در زندگی، کار، لذت بردن از داشته‌ها، دوستان، خانواده و همچنین مدیریت رفتارهای آدم‌های سمی پیرامون خود، به چارچوب‌گذاری در روابطمان نیاز داریم، اما آیا مطمئنیم معنای رابطه سالم و چارچوب و خطوط قرمز را به‌درستی می‌دانیم؟ آیا می‌دانیم چگونه انتظارات و خواسته‌ها و حدومرزهایمان را، شفاف و صریح، برای دیگران مطرح کنیم؟

اثر سایه (راهگشای قدرت پنهان خود واقعی‌ات)

 • 85,000 تومان

در این اثر بی‌نظیر دیپاک چوپرا و دبی فورد و ماریان ویلیامسون که هر سه از برجسته‌ترین نویسندگان و معلمان بین‌المللی هستند. دست به دست یکدیگر داده‌اند تا دانش و اطلاعات خود را درباره یکی از حیاتی‌ترین موانع موجود بر سر راه خوشبختی و سعادت ما، یعنی سایه و نیمه تاریک وجودمان، با ما در میان بگذارند و راهنمایی‌مان کنند که چگونه می‌توانیم از سایه‌مان عبور کنیم و به نور و واقعیت وجودی‌مان واقف شویم.

چرا آدم‌های خوب کارهای بد می‌کنند (چه کار کنیم که بدترین دشمن خودمان نباشیم)

 • 92,000 تومان

دبی فورد در این کتاب بی‌نظیر به گونه‌ای واضح و ملموس بزرگ‌ترین مصیبت بشری را افشا می‌کندء که چیزی نیست جز از دست دادن خود اصیل و واقعیت وجودی‌مان بر اثر آسیب‌های دوران کودکی و جدایی و نفاقی که بین نیمه‌ی تاریک و نیمه‌ی روشن وجودمان صورت می‌گیرد و عواقبی دردناک به‌بار می‌آورد. همچنینء به ما می‌گوید که چگونه می‌توانیم دوباره به تمامیت و یکپارچگی دست یابیم و کامل شویم.

کارکنان مشتاق (چگونه شرکت‌ها با اعطای آن‌چه کارکنان می‌خواهند سود می‌برند)

 • 190,000 تومان

بیشتر سازمان‌ها دوست دارند کارکنانی داشته باشند که سطح بالایی از اشتیاق را برای مشاغلء شرکت‌ها و همکارانشان نشان دهند. حقیقت این است که حدود 95 درصد از افراد وقتی وارد شغلی می‌شوندء درباره کار و سازمان خود مشتاق و در انتظاراتشان از نوع رفتار سازمان با آن‌‌هاء منطقی‌اند. 5 درصد دیگرء این‌گونه نیستند. مشکل عمده این است که مدیران در بسیاری از سازمان‌هاء رفتار این گروه کوچک را تقریبا به همه کارکنان تعمیم می‌دهندء محیط کار را طاقت‌فرسا و اشتیاقی را که بیشتر افراد به شغل خود می‌آورندء سرکوب می‌کنند. اما در حدود 14 درصد از سازمان‌هاء اشتیاق در کارکنان به طور محسوس کاهش نمی‌یابد. دلیل این تفاوت چیست؟ و آیا این تفاوت بر موفقیت کسب و کار تاثیر می‌گذارد؟ این‌ها سوالات اصلی این کتاب هستند. این کتابی است علمی و کاربردی درباره کارکنان مشتاق...

خودت به داد خودت برس 2 (2 جلدی)

 • 51,000 تومان

این کتاب نوع جدید و ارزشمندی از مجموعه دستورالعمل‌های مفید برای تندرستی و شادابیست. توصیه‌های علمی، کاربردی و قابل درکی در راستای بهتر کردن سلامت جسمانی و قدم گذاشتن در راه یک زندگی شادتر و مفیدتر ارائه می‌دهد. متخصصان و ارائه‌دهندگان خدمات سلامت روان می‌توانند این کتاب را به منظور پیشگیری از بیماری‌ها، مدیریت آن‌ها در طول بیماری و استفاده بهتر از امکانات موسسات خدمات درمانی به مراجعین خود پیشنهاد کنند.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  صفحه‌ی 1