فیلتر‌ها

تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
قدرت اکنون (راهنمایی برای روشن‌بینی معنوی)
 • 42,000 تومان
 • با تخفیف: 42,000 تومان
تربیت آسان
 • 90,000 تومان
 • با تخفیف: 90,000 تومان
شاد ماندن در تنگناهای زندگی
 • 25,500 تومان
 • با تخفیف: 25,500 تومان
مهار استرس
 • 75,000 تومان
 • با تخفیف: 75,000 تومان
ذهن نوجوان
 • 21,000 تومان
 • با تخفیف: 21,000 تومان
ذهن کودک
 • 32,500 تومان
 • با تخفیف: 32,500 تومان
غلبه بر خشم (برنامه قدم به قدم برای برخورد با خشم)
دوران سالمندی و کنار آمدن با آن
 • 85,000 تومان
 • با تخفیف: 85,000 تومان
اصول زندگی بعد از طلاق (هر آن چیزی که نیاز است در مورد زندگی بعد از طلاق بدانید)
قدرت مشیت الهی (یاد بگیرید دنیای خود را به همان شکلی که می‌خواهید بازآفرینی کنید)

قدرت اکنون (راهنمایی برای روشن‌بینی معنوی)

 • 42,000 تومان

هر کس بخواهد خود را از دور باطل زندگی پرهیاهوی عصر تکنولوژی و ماشین، که ساختاری قالبی را ترویج می‌کند، آزاد شود، کتاب قدرت اکنون راهی به رهایی اوست. در این کتاب عمیق‌ترین پیوندهای انسانی و پیچیده ترین مفاهیم فلسفی و عرفانی با زبانی ساده بیان شده است. تا آنجا که در توانم بود کوشیدم که با وفاداری و تعهد به ترجمه این کتاب ارزشمند بپردازم....

تربیت آسان

 • 90,000 تومان

در این کتاب، روشی با عنوان «تربیت آسان» را برایتان معرفی خواهیم کرد که حاوی اصول و راهبردهایی است که بیشترین مشکلات و احساسات غالب برای تربیت صحیح فرزندان را از سر راه برمی‌دارد. در نتیجه، زندگی شما به عنوان والدین بسیار ساده‌‌تر و نحوه تربیت فرزندانتان نیز موثرتر می‌شود. مهم‌تر از همه، با مطالعه این کتاب می‌توانید روابطی با ذهن کودکان‌تان برقرار کنید که به شکل‌گیری مهارت‌های احساسی و اجتماعی آنان در تمام طول زندگی‌شان منجر خواهد شد. در این میان، روابط خودتان نیز با فرزندانتان مستحکم‌تر می‌شود...

شاد ماندن در تنگناهای زندگی

 • 25,500 تومان

همه ما انسان‌ها در زندگی‌مان با مشکلات، دشواری‌ها، بدبیاری‌ها، شکست‌ها و حتی فاجعه‌هایی ناگوار روبرو می‌شویم. این حقیقت به راستی گریزناپذیر است؛ اما یک مشکل بنیادین در این زمینه وجود دارد. گاهی عده‌ای از ما پس از رویارویی با رویدادهای ناگوار، دیگر نمی‌توانیم به زندگی طبیعی‌مان بازگردیم. مطالب این کتاب تا حدودی در این زمینه به ما کمک می‌کند. ما در این کتاب ماجراهایی واقعی را درباره‌ی انسان‌هایی می‌خوانیم که در موقعیت‌هایی بسیار دشوار قرار گرفته‌اند و پس از آن توانسته‌اند به زندگی عادی و طبیعی خودشان بازگردند. خواندن این کتاب به ما کمک می‌کند پی ببریم چگونه می‌توانیم پس از هر بار سقوط کردن در دره‌های پایان‌ناپذیر زندگی دوباره برخیزیم و صخره‌نوردی خودمان را شادمانه شروع کنیم .

مهار استرس

 • 75,000 تومان

مهار استرس و رهایی از آن نیازمند ‌بکارگیری رویکرد چند لایه است. بخش نخست این کتاب، به بحث درباره مشکل استرس و قابلیت‌های افراد برای حل آن می‌پردازد. در فصل‌های بعد، مولفه‌هایی بررسی می‌شوند که در زندگی روزمره همراه ما هستند و ایجاد استرس می‌کنند. در باقی کتاب، روش‌هایی ارائه می‌شود که به کمک آن‌ها می‌توانید استرس و تنش را از خود دور و خود را آرام کنید. فعالیت‌های فردی هفتگی و خودارزیابی در جای جای کتاب گنجانده شده است که مشوق خوبی به شمار می‌رود و کمک می‌کند مفاهیم آموخته شده را در زندگی خود پیاده کنید.

ذهن نوجوان

 • 21,000 تومان

نویسنده کتاب ذهن نوجوان فرانسیس جنسن، یک عصب‌شناس می‌باشد و به طور ویژه مطالعاتی در مورد ذهن نوجوانان و روش تفکر آنان دارد. همچنین به این مسئله می‌پردازد که نوجوانان طی چی فرایندهایی با جهان اطراف خود مواجه می‌شوند و احساسات گوناگون آنان را با توجه فرایندهای رشد ذهن آنان بررسی می‌کند، چرا که به رغم نویسنده در این سنین احساسات بر نظر غلبه دارد.

ذهن کودک

 • 32,500 تومان

مخاطب این کتاب بیشتر والدین یا افرادی هستند که به اقتضای شغلی یا خانوادگی از کودکان مراقبت می‌کنند. روش‌های برخورد با شیطنت کودکان، شناخت رفتار آن‌ها، برخی ساختار ذهن و شیوه رشد مغز در کودکان از لحاظ عصب‌شناسی و بیشتر رفتارشناسی هدف اصلی این کتاب است، به گونه‌ای که به والدین آموزش می‌دهد نه تنها در برابر شرایط دشوار برخورد با کودکان فعال و پیش‌فعال احساس ناتوانی یا خشم نکنند، بلکه در حین مدیریت شرایط، هوش و رفتار فرزندان‌شان را پرورش دهند.

غلبه بر خشم (برنامه قدم به قدم برای برخورد با خشم)

 • 80,000 تومان

اجازه ندهید دیو خشم بر شما حکومت کند. آیا گاه چنان خشمگین می‌شوید که حتی نمی‌توانید حرف بزنید؟ آیا آنقدر خشم را به دل می‌ریزید که احساس می‌کنید توانتان را از دست داده‌اید؟ آیا با اشخاص به ‌شدت خشمگین سر و کار دارید؟ اگر شما یا یکی از عزیزان شما در کنترل خشم خود با دشواری روبه‌رو است؛ این کتاب راهنمای ارزشمندی است که شما را در کار مبارزه با دیو خشم یاری می‌دهد. با خواندن این کتاب می‌آموزید: چرا با خشم خود اینگونه برخورد می‌کنید. از کجا بدانیم که واکنش خشم به جا و متناسب است؟ چگونه خشم خود را به طرز مثبت و قاطعانه ابراز کنیم؟ چگونه با استفاده از توصیه‌های کتاب روابط خود با دیگران را بهبود بخشیم. این کتاب با تمرینات، پرسش‌نامه‌ها و مثال‌های عملی شما را در جاده آرامش راهنما می‌شود.

دوران سالمندی و کنار آمدن با آن

 • 85,000 تومان

کتابی که پیشرو دارید از جمله معتبرترین کتب دانشگاهی در جهان می‌باشد که درباره تحقیقات در زمینه‌ی پیری‌شناسی و سالمندی توسط ریچارد لازاروس استاد برجسته‌ دانشگاه تدوین شده است.

اصول زندگی بعد از طلاق (هر آن چیزی که نیاز است در مورد زندگی بعد از طلاق بدانید)

 • 4,800 تومان

قبول این واقعیت انکارناپذیر که دوره ازدواج ما به پایان رسیده است، باید برای ما به طور کامل هضم شود تا بتوانیم زندگی جدیدی بسازیم؛ نیاز است به عقب برگردیم و نگاهی به ازدواج خود بیندازیم تا دقیقا ببینیم در چه مواقعی موضوعاتی را که از برداشت شخصی خودمان نشات گرفته با مسائل دیگر اشتباه گرفته‌ایم. اغلب برداشت‌های شخصی ما از پیامدهای ازدواجمان، نادرست و غیرواقعی است. رنجش عمیق ما باعث می‌شود افکارمان تیره و تار و دامنه درکمان محدود شود.

قله‌ها و دره‌ها (موقعیت‌های خوب و بد را چه در زندگی شغلی و چه در زندگی شخصی به نفع خودتان به کار ببرید)

 • 39,000 تومان

قله‌ها و دره‌ها به هم متصل هستند. اشتباهاتی را که در موقعیت‌های خوب امروز مرتکب می‌شوید، به معنای واقعی موقعیت‌های بد فردا را برای شما می‌آفرینند. همچنین، کارهای خردمندانه‌ای را که در موقعیت‌های بد امروز انجام می‌دهید، به معنای واقعی، موقعیت‌های خوب فردا را برای شما می‌آفرینند.

درمان اضطراب (چگونه نگرانی را متوقف کنیم و به زندگی بازگردیم برنامه‌ای هشت مرحله‌ای برای غلبه بر اضطراب)

 • 56,000 تومان

از هر چهار نفر یک نفر از اضطراب رنج می‌برد. میلیون‌ها نفر تحت تأثیر نشانه‌ها و تألمات اظطراب در موقعیت ناخوشایندی بسر می‌برند. خوشبختانه بیماری اضطراب تا حدود بسیار زیاد قابل درمان است. کتاب اضطراب به بیماران اضطرابی و دوستان و بستگان آنها کمک می‌کند تا به‌سرعت از نشانه‌های اضطرابی بکاهند و سلامتی و پایداری را به جای آن ایجاد کنند. در این کتاب نویسندگان به شش نوع اصلی اضطراب اشاره کرده‌اند که از جمله آنها می‌توان به اختلال وحشت‌زدگی، اگورافوبیا، اختلال اضطراب فراگیر، فوبیاهای خاص و اختلال وسواس فکری - عملی اشاره کرد. برای درمان اضطراب در این کتاب روش‌های مختلف پیشنهاد شده است که می‌توانید از آنها استفاده کنید.

قدرت مشیت الهی (یاد بگیرید دنیای خود را به همان شکلی که می‌خواهید بازآفرینی کنید)

 • 98,000 تومان

اراده به طور کلی به صورت قصد و عزم راسخ در نظر گرفته می‌شود. در این صورت انسان با اراده هرگز تسلیم تصویر درونی‌اش نمی‌شود و و در همه زمینه‌ها به سمت قله موفقیت پیش می‌رود. بر اساس چنین دیدگاهی، کار و تلاش طاقت‌فرسا به همراه انگیزه‌ای خستگی‌ناپذیر برای رسیدن به کمال، راز و رمز موفقیت به شمار می‌آید. در این کتاب، اراده به شیوه‌ای کاملا متفاوت به شما معرفی می‌شود. در این کتاب پی می‌برید اراده کاری نیست که شما آن را انجام می‌دهید بلکه به صورت انرژی است و شما بخشی از آن انرژی هستید. کتاب حاضر نخستین کتابی است که اراده را همچون میدانی از انرژی در نظر می‌گیرد. شما برای همکاری در امر آفرینش زندگی خود به این میدان انرژی دسترسی دارید.

1  2  صفحه‌ی 1