فیلتر‌ها

تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
نقشه روانت را کشف کن (کارت آموزشی ذهنیت‌های طرح‌واره‌ای)
استفاده از همدلی بی‌وقفه در روابط درمانی (ارتباط‌گیری با مراجعان چالش‌برانگیز و مقاوم)
مرا اهلی کن (پیشگیری از جدایی عاطفی زوج‌ها)
 • 108,000 تومان
 • با تخفیف: 108,000 تومان
مصاحبه بالینی ویژه کودکان و نوجوانان (ارزیابی مداخله)
فنون درمان روان‌پویشی (راهنمای مداخلات بیانی و حمایتی)
خودمراقبتی مشاوران و روان‌درمانگران
 • 210,000 تومان
 • با تخفیف: 210,000 تومان
کشف تله‌های زندگی (نشانه‌شناسی طرح‌واره‌ها و ذهنیت‌های ناسازگار)
نظریه دلبستگی در سلامت روان بزرگسالان
اصول برقراری ارتباط سازنده با کودک
 • 80,000 تومان
 • با تخفیف: 80,000 تومان
کاربست زوج‌درمانی هیجان‌مدار (ایجاد ارتباط)
 • 215,000 تومان
 • با تخفیف: 215,000 تومان
فنون ضروری مشاوره (45 فنی که هر مشاورب باید بداند)

نقشه روانت را کشف کن (کارت آموزشی ذهنیت‌های طرح‌واره‌ای)

 • 65,000 تومان

این کتاب، به همراه کارت‌های ذهنیت، به درمانگران و مراجعان، کمک می‌کند تا نقشه روان خود را سریع‌تر و عمیق‌تر کشف نمایند. سپس با انجام تمرینات مختلف، رفتارهای ناسازگار را مدیریت کرده و با تقویت ذهنیت بزرگسال سالم، به تعادل و انعطاف روانشناختی بیشتری برسند.

استفاده از همدلی بی‌وقفه در روابط درمانی (ارتباط‌گیری با مراجعان چالش‌برانگیز و مقاوم)

 • 95,000 تومان

همدلی و هم‌دردی اغلب به صورت مترادف به کار می‌روند و به‌نظر می‌رسد سردرگمی زیادی در درک تفاوت بین این دو اصطلاح وجود دارد. یکی از دلایل اصلی این سردرگمی می‌تواند ناشی از این واقعیت باشد که فرهنگ لغت‌های مختلف این دو اصطلاح را متفاوت تعریف می‌کنند. به‌نظر می‌رسد تعاریف بسته به این که فرهنگ لغت از کدام کشور است، و اینکه آیا این یک تعریف پزشکی در مقابل یک تعریف فرهنگی، تعریف آمریکایی در برابر تعریف بریتانیایی است یا نه، متفاوت باشد. بیشتر نظریه‌هایی که به توضیح مقاومت در روانشناسی یا مشاوره می‌پردازند، مقاومت مراجع را به‌عنوان عدم تمایل به رشد یا تغییر رفتارشان در درمان، یا عدم تمایل به دریافت نظرات از درمانگر تصور می‌کنند. ایجاد یک اتحاد درمانی قوی با زوج‌ها می‌تواند برای درمانگران چالش‌برانگیز باشد. گاهی اوقات یکی از طرفین کاملا باز و آسیب‌پذیر و آماده برای تغییر می‌آید در حالی که دیگری غوطه‌ور در «مقاومت» و سرزنش است. برخی از درمانگران ممکن است در تله‌ای بیفتند که با یکی از زوجی همدلی کنند در حالی که به آسیب‌شناسی یا قضاوت دیگری می‌پردازند. در این کتاب راهکارهایی برای گرفتار نشدن درمانگران و مشاوران در این تله‌ها ارائه می‌شود.

مرا اهلی کن (پیشگیری از جدایی عاطفی زوج‌ها)

 • 108,000 تومان

کتاب مرا اهلی کن برای تقویت رابطه صمیمانه زوج‌ها و بهبود زندگی مشترک آن‌ها سودمند است. کتاب شامل راهبردهای ساده روانشناسی است که به آسانی می‌توان آن‌ها را در زندگی روزمره به کار گرفت. مثال‌ها و نمونه‌های ارائه شده نه تنها بیانگر مشکلات رایج زوج‌ها است بلکه با راهبردهای درمانی همراه شده است که کتاب حاضر را به یک خودآموز جذاب برای زوج‌ها تبدیل کرده است...

مصاحبه بالینی ویژه کودکان و نوجوانان (ارزیابی مداخله)

 • 275,000 تومان

مصاحبه بالینی یکی از پرکاربردترین شیوه‌های ایجاد ارتباط و ارزیابی وضعیت روانی کودک و نوجوان است. گزارش‌ها گواه آن است که 70درصد روانشناسان مدرسه از این روش با کودک، معلم و والدین برای ارزیابی‌های رفتاری، اجتماعی و هیجانی کودک استفاده می‌کنند. این کتاب منبع ارزشمندی است که روانشناسان مدارس، روانشناسان بالینی کودک و نوجوان، کارکنان بهداشت روان، مددکاران اجتماعی و مشاوران و مربیان را یاری می‌دهد تا با روشی کاربردی، در درک و حل مشکلات کودک و نوجوان موفق شوند. ارائه کاربرگ‌ها در بخش پیوست‌ها، این اثر را به مرجعی کاربردی و علمی برای استفاده‌کنندگان تبدیل کرده است.

فنون درمان روان‌پویشی (راهنمای مداخلات بیانی و حمایتی)

 • 225,000 تومان

کتاب حاضر، فنون روان‌پویشی را با نظریه‌های بالینی و یافته‌های پژوهشی ادغام و دستورالعملی جامع اما عملی در مورد مداخلات اصلی روان‌پویشی معاصر ارائه می‌کند. فصل‌های اولیه «موضع» روان‌پویشی را توصیف و ابزاری اثربخش برای شناسایی و درک مشکلات بالینی فراهم می‌کند. به دنبال آن، به چهار فن بزرگ پرسش‌گری، روشن‌سازی، مواجه‌سازی و تفسیر و همچنین ارزیابی اثر‌بخشی بالینی مداخلات می‌پردازد. کتاب با در اختیار داشتن این ابزارهای اساسی، فنون روان‌درمانی «کلاسیک» را با شش مجموعه مداخلات حمایتی تکمیل می‌کند که برای بیماران با عملکرد پایین‌تر یا کسانی که در بحران حاد هستند مفید است. در کتاب دستورالعمل‌های گام‌به‌گام استفاده از فنون، نحوه آماده‌سازی فنون و طرح‌های بالینی متعدد آموزش داده می‌شود تا در محیط‌های بالینی به کار رود. نویسنده به خوبی توانسته است ابهام در فنون روان‌پویشی را رفع کند تا به درمان‌گران کمک کند به بیماران متفاوت خدمت کنند. دستاورد کتاب برای خواننده این است که روان‌پویشی را رویکردی کاربردی برای طیف وسیعی از بیماران خواهد یافت. مطمئن باشید که با استفاده از این کتاب برای درمان بیماران خودتان اثربخش ظاهر خواهید شد.

درمان فردی (راهنمای گام به گام ایجاد خودمنسجم و شفای کودک درون با استفاده از آی اف اس روان‌درمانی پیشرو)

 • 265,000 تومان

مطالعه این کتاب به خواننده می‌آموزد که چگونه با هیجانات و انگیزش‌های شرم‌آور خود رابطه برقرار کند و بدون پیش‌داوری دریابد که به رغم اینها، جوهره‌ای به نام (خود) در درون ماست که می‌توانیم با آن زندگی و بیرون خود را هدایت کنیم. از طریق انجام تمرین‌های کتاب می‌توانیم هیجان‌ها و باورهای افراطی خود را تغییر دهیم و با دوستان و آشنایان رابطه صمیمانه‌تری برقرار کنیم. هرچند خواندن این کتاب شما را از رفتن به مشاوره بی‌نیاز نمی‌کند، با این وصف مطالعه آن در فاصله جلسات درمانی، اثربخشی درمان را افزایش و طول مدت آن را کاهش می‌دهد.

خودمراقبتی مشاوران و روان‌درمانگران

 • 210,000 تومان

مراقبت از خود موضوعی است که برای ارائه خدمات روان‌درمانی و مشاوره‌ای موثر و اخلاقی نه‌تنها لازم، بلکه ضروری می‌باشد. نویسندگان این کتاب ارزشمند، نکاتی الهام‌بخش، متنوع، واقعی، و بینش‌افزا را در اختیار مخاطب اصلی خود یعنی مشاوران و روان‌درمانگران قرار داده‌اند. مسائلی همچون ایجاد توازن بین کار تخصصی مشاوره و زندگی، توجه به سلامت شخصی از زمان دانشجویی تا دوره بازنشستگی، و آشنایی با برخی از چالش‌های اصلی بر سر راه تحقق خودمراقبتی مشاوران و روان‌درمانگران ارائه شده است. مسائل مهمی همچون مدیریت استرس برقراری و تفکیک مرزبندی‌های فردی و حرفه‌ای، بهبود و ارتقای روابط، و توجه به معنای زندگی در این مجموعه مفید وجود دارد. از دیگر ویژگی‌های جذاب و منحصر به فرد این کتاب استفاده از مثال‌هایی از مراحل گوناگون رشد حرفه‌ای خود نویسندگان و سبک نگارش محاوره‌ای است که به شما کمک می‌کند راحت‌تر برنامه عملیاتی موثری را در زمینه خودمراقبتی ترتیب دهید.

کشف تله‌های زندگی (نشانه‌شناسی طرح‌واره‌ها و ذهنیت‌های ناسازگار)

 • 95,000 تومان

این کتاب برای آشنایی مراجعان با طرح‌واره‌های ناسازگار اولیه یا تله‌های زندگی و نیز ذهنیت‌های طرح‌واره‌ای در کمترین زمان ممکن است.برای کسانی که احساس می‌کنند دچار چرخه تصمیم‌ها یا رفتارهای اشتباه شده‌اند و نمی‌دانند حال بد یا اضطراب و ناسازگاری‌های ندگی‌شان از کجا ریشه می‌گیرد. درمانگران می‌توانند با ارائه این کتاب، فرایند کشف طرح‌واره‌ها و ذهنیت‌ها را، برای مراجع تسهیل کرده و به مفهوم‌سازی فرایند درمان سرعت دهند.

نظریه دلبستگی در سلامت روان بزرگسالان (راهنمایی برای درمان)

 • 195,000 تومان

این کتاب به خوانش رابطه نظریه دلبستگی و نظریه‌های کلاسیک و معاصر روانکاوی می‌پردازد. دلبستگی و روانکاوی همواره رابطه‌ای پرفراز و نشیب داشته‌اند. از طرد اولیه دلبستگی از سوی روانکاوان و «دشمنی دیرینه‌ای» که پیتر فوناگی به آن اشاره می‌کند تا به امروز که بیش از هر زمانی به هم نزدیک شده‌اند، هر دو نظریه تغییرات بسیاری داشته‌اند. موریس ایگل، روانکاوی که به تدریج طی دوران تحصیلش با نظریه دلبستگی آشنا می‌شودء در این کتاب سعی دارد با مرور شواهد پژوهشی و تاریخچه دو نظریه، کاوش درخور توجهی در مورد تفاوت‌ها و شباهت‌هایشان داشته باشد و به چالش‌های حل نشده میان دو نظریه در زمینه دلبستگی، سکسوالیته و پرخاشگری پاسخ دهد. در پایان نیز با نگاهی نقادانه می‌کوشد فرصتی را برای یکپارچگی و ادغام این دو نظریه، به منزله حوزه‌هایی تاثیرگذار که همواره مستقل از هم گسترش یافته‌اند، فراهم آورد.

اصول برقراری ارتباط سازنده با کودک

 • 80,000 تومان

خانواده کانون اصلی و زیربنای روابط سالم اجتماعی است. فضای امن و سرپناهی است برای کودک که جلوی ضربه‌های بیرونی را می‌گیرد و با تدبیرهای تربیتی کودک را برای مدیریت ارتباط‌های اجتماعی آماده می‌کند. کتاب حاضر با این دیدگاه تدوین شده تا با ذکر مثال‌ها و شواهد، خوانندگان را با شیوه‌های ارتباط سازنده آشنا کند و با نشان دادن خطاهای ارتباطی با کودک، از بروز دشواری‌ها و کژروی‌ها بکاهد. امید و اطمینان دارد که مطالعه کتاب برای والدین مفید و کارساز باشد.

کاربست زوج‌درمانی هیجان‌مدار (ایجاد ارتباط)

 • 215,000 تومان

کتاب حاضر که بی‌شک جدیدترین شاهکار روان‌شناس شهیر جهان، سوزان م. جانسون در حوزه زوج‌درمانی است، یک راهنمای عملی و بسیار خواندنی برای یادگیری و بهره‌مندی از اصول EFT به همه درمانگران ارائه می‌دهد؛ چرا که امتداد آن در درمان فردی EFIT و خانواده EFFT نیز به‌طور بسیار درخشان و تحسین برانگیز متجلی شده است. از نظر وی، «هیجان، موسیقی رقصی است که رابطه نام دارد» و یک درمانگر هیجان‌مدار، نمایش‌های اصلی پریشانی زناشویی، از جمله خواهان - گریزان را به‌عنوان رقص‌های انفرادی با مضمون پریشانی جدایی می‌بیند. درمانگر EFT همیشه از تجربه هیجانی جدید برای ایجاد انواع جدید گفت‌وگو برای ایجاد رویدادهای تعاملی جدید استفاده می‌کند که سپس بر زندگی هیجانی دونی همسران تاثیر می‌گذارند و به این ترتیب یک رویداد التیام‌بخش و پیوندساز اتفاق می‌افتد که کم‌کم چرخه جدیدی از نزدیکی و تایید را آغاز می‌کند... امید و اطمینان دارد که مطالعه کتاب، مورد استقبال و الهام‌بخش روان‌شناسان، مشاوران، روان‌پزشکان و مددکاران اجتماعی قرار گیرد.

فنون ضروری مشاوره (45 فنی که هر مشاورب باید بداند)

 • 275,000 تومان

این کتاب یک راهنمای ضروری در مورد فنون و مهارت‌های ضروری در مشاوره و روان‌درمانی است. کتابی خلاصه و در عین‌حال کامل، شامل چهل‌و‌پنج فنی است که هر مشاوری باید بداند. کتاب به‌گونه‌ای نگاشته شده است تا دانشجویان در طی آموزش حرفه‌ای خود با ایده‌های به‌کارگیری درست فنون نظریه محور در مشاوره و روان‌درمانی آشنا شوند. در روند توصیفی کتاب، مفهوم‌سازی هر فن با بررسی ریشه‌های نظری آن آغاز می‌شود، در پی آن یک دستور عمل گام‌به‌گام برای اجرای فن، با فرصت‌هایی برای کاربرد آن به اوج می‌رسد. مثا‌ل‌های موردی، مفاهیم چند فرهنگی، و پژوهش‌های مبتنی بر نتیجه و بازده درمان، کاربرد واقعی این فنون را اثبات می‌کند. کتاب به شما آموزش می‌دهد چگونه می‌توانید از فنون نظریه محور در عمل مشاوره استفاده کنید. این منبع ضروری به شما کمک می‌کند خدمات مشاوره‌ای و روان‌درمانی خود را به مراجعینی از هر زمینه و مشکل ارائه کنید. پس از یادگیری این فنون، شما می‌توانید با به کارگیری هر فن تغییر مثبت در زندگی مراجعین و دست‌یابی آنان به هدف‌هایشان کمک کنید. ما مترجمان مطمئن هستیم، دانشجویان رشته‌های روان‌شناسی، مشاوره و مددکاری این فنون ضروری را جالب و کاربردی خواهند یافت و حرفه‌ای‌ ها از مبتدی‌ تا با تجربه، از هر فن با توجه به زمینه و مشکل خاص استفاده خواهند کرد.‌

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1