فیلتر‌ها

تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

������������

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
اقتصاد احساسی (چگونه هوش مصنوعی عصر همدلی را ایجاد می‌کند)
ما همه سهمی از زمین هستیم (سخنان رئیس سیاتل به رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا در سال 1855)
هوش برتر (تقویت استعداد و آمادگی تحصیلی)
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
زندگی در تعادل (4 ریشه شادکامی)
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
رویایم را تو بباف گیسوانت را من (مجموعه شعر)
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
انسانی بسیار انسانی (کتاب برای جان‌های آزاد) برگزیده
دختر با بارانی زرد و 9 نمایش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌نامه دیگر (نمایش‌‌‌‌نامه)
11 شاهکار ماندگار سینمای فرانسه
 • 60,000 تومان
 • با تخفیف: 60,000 تومان
زنان تنها (هنر تنها زندگی کردن)
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان
شوق یادگرفتن (چگونه کودکان عاشق نوشتن می‌شوند)
راز خانم پیانیست
 • 65,000 تومان
 • با تخفیف: 65,000 تومان
قوانین کاریزما (مهارت‌های تاثیرگذاری و نفوذ)
 • 125,000 تومان
 • با تخفیف: 125,000 تومان

اقتصاد احساسی (چگونه هوش مصنوعی عصر همدلی را ایجاد می‌کند)

 • 145,000 تومان

برای انسان چه اتفاقی می‌افتد اگر روزی برسد که ماشین‌ها هم توانایی احساس کردن داشته باشد؟ دیدگاه خوش‌بینانه معتقد است که وقتی ماشین‌ها در تمام سطوح هوشمندی از انسان‌ها باهوش‌تر شوند، همه‌ی کارها را ماشین‌ها انجام می‌دهند و انسان‌ها فقط از زندگی لذت خواهند برد. این یک شکل ایده‌آل از چیدمان کار و زندگی است که ماشین‌ها تولیدکننده و انسان‌ها مصرف کننده باشند. در این سناریوی آرمان‌شهری ساعات کاری انسان به صفر می‌رسد و می‌تواند از تمامی ساعات زندگی خود استفاده کند. اما دیدگاه بدبینانه بر این باور است که وقتی ماشین‌ها از انسان پیشی بگیرند، آنقدر احمق نخواهند بود که تمام کارها را انجام دهند و به انسان‌ها اجازه دهند فقط مشغول تفریح و سرگرمی باشند. احتمال دارد این شرایط برعکس باشد، انسان‌ها همه‌ی کارها را انجام دهند و ماشین‌ها از زندگی «ماشینی» خود لذت ببرند؛ و حتی بدتر، از آن جایی که انسان‌ها حتی برای کار کردن هم خوب نیستند دیگر در دنیا به انسان نیازی نیست. براساس این سناریوی آخرالزمانی، در نهایت فقط ماشین‌ها در جهان زنده می‌مانند (بقای بهترین‌ها). نویسندگان کتاب، راست و هوانگ، با تمرکز بر مفاهیم انسانی در مراحل توسعه هوش مصنوعی با نگاه به صنعت و کسب‌و‌کار به‌دنبال ترسیم یک نقشه راه برای آینده زندگی بشر هستند آنچه که به‌عنوان سهم انسان از جهان آینده مبتنی بر پیشرفت هوش مصنوعی می‌توان تصور کرد در این کتاب شرح داده شده است.

ما همه سهمی از زمین هستیم (سخنان رئیس سیاتل به رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا در سال 1855)

 • 35,000 تومان

کلمات من چونان ستارگانی هستند که هرگز غروب نخواهند کرد. در سال 1855 رئیس‌جمهور آمریکا به سرخپوستان دوامیش تقاضای فروش سرزمینشان را ارسال داشت. برای آن‌ها درک این تقاضا آسان نبود، زیرا انسان را مالک زمین، آسمان، تازگی هوا و یا درخشندگی آب‌های زلال نمی‌دانستند. سیاتل رئیس قبیله دوامیش جواب نامه رئیس‌جمهوری آمریکا را با قطعه‌ای ادبی داد. قطعه‌ای پر از امید و حقایق. حقایقی که امروز بعد از 160 سال کم‌کم آشکار می‌شوند. ستارگانی که امروز ناخواسته شاهد نابودی آرام زمین هستند. شاید هنوز دیر نباشد اگر به آن‌ها گوش فرا دهیم، شاید!...

هوش برتر (تقویت استعداد و آمادگی تحصیلی)

 • 95,000 تومان

انسان همواره در فعالیت‌های روزانه و خلاق خودناگزیر به «اندیشیدن» است. هنگام کار او به «یاد گرفتن»، «حدس زدن»، «استدلال کردن» و... نیاز دارد. اندیشیدن را می‌توان با تمرین پیگیر و آرام تقویت کرد. بهترین راه برای اندیشیدن حل مسائل هوش و ریاضی است. م. ای. کالینین می‌گوید: «ریاضییات و مسائل هوش به ذهن نظم می‌بخشد و انسان را به تفکر منطقی عادت می‌دهد.» بی‌جهت نیست که می‌گویند حل مسائل هوش و ریاضی گونه‌ای ورزش ذهنی است. مطالب و مسائلی که در این کتاب گردآوری شده است، نیروی اندیشیدن را در شما تقویت خواهد کرد. آزمون‌های این کتاب با هدف افزایش توان علمی و استعداد تحصیلی، سرعت انتقال، میزان دقت، توان استدلال ریاضی و منطقی، باتلاش آقای خسرو خیبری، مولف بیش از سی جلد کتاب، مسئول نشریات هوش و ریاضی کشور و کارشناس مسابقات علمی صدا و سیما گردآوری و تنظیم شده است. مطالعه دقیق مطالب این کتاب و انجام تمرینات آن می‌تواند در آمادگی، آشنایی و موفقیت داوطلبان ورود به دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا نقش مهم و تاثیر مطلوبی داشته باشد. همچنین مطالعه این کتاب برای داوطلبان استخدام در سازمان‌ها و موسساتی که دارای آزمون ورودی هستند نیز توصیه می‌شود.

زندگی در تعادل (4 ریشه شادکامی)

 • 95,000 تومان

در این کتاب یاد خواهید گرفت که زندگى و در حقیقت روح شما از گذرگاه‌هاى مختلفى عبور مى‌کند. وقتى زندگى‌تان توفانى باشد، پیدا کردن پناهگاه کار ساده‌اى نیست. دوام آوردن در این شرایط براى درختان نیز دشوار است. بنابراین آنها به ریشه‌هاى قوى، تنه‌اى استوار و شاخ و برگ‌هاى انعطاف‌پذیر وابسته‌اند تا از توفان عبور کنند. قوى‌ترین درختان از توفان‌هاى شدید مى‌گذرند و قوى‌تر، سالم‌تر و انعطاف‌پذیرتر ظاهر مى‌شوند و شما هم مى‌توانید.

رویایم را تو بباف گیسوانت را من (مجموعه شعر)

 • 35,000 تومان

زندگی، کوتاه بود زندگی، سرکشی عشقی بود بین زنجیر تولد تا مرگ زندگی، آنی بود که تو را، دید و گذشت مثل یک «صبح بخیر» مثل یک خواب قشنگ

انسانی بسیار انسانی (کتاب برای جان‌های آزاد) برگزیده

 • 35,000 تومان

این کتاب نه تنها «گلچینی» که بس بسیار «خارچینی» از کتاب «انسانی، بسار زیاده انسانی» است! که زیرعنوان «کتابی برای جان‌های آزاد» را نیز دارد. با این کتاب، نیچه آثار اصلی خود را آغاز می‌کند. نیچه در این‌باره می‌گوید که با این کتاب خود را از هر آنچه که به سرشت و منش او تعلق ندارد و شایسته او نیست، رها و آزاد ساخته است. و می‌افزاید که «ایده‌آلیسم» (آرمان‌گرایی) به سرشت و منش او تعلق ندارد و شایسته او نیست. بنابراین می‌توان کتاب او را کتابی بر ضد «آرمان‌گرایی» دانست؟

دختر با بارانی زرد و 9 نمایش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌نامه دیگر (نمایش‌‌‌‌نامه)

 • 145,000 تومان

زن: من باید می‌رفتم! مرد: تنهایی رو دوست ندارم. نمی‌خوام تنها باشم. زن: هوم... مرد: دوست ندارم یهو می‌ذاری می‌ری! زن: من باید می‌رفتم... باید می‌رفتم.

11 شاهکار ماندگار سینمای فرانسه

 • 60,000 تومان

سینمای فرانسه شروع‌کننده واقعی سینما به معنای ماندگار آن است و به جرات می‌توان گفت در کنار سینمای آمریکا شناخته‌شده‌ترین و تاثیرگذارترین سینمای دنیاست. طی 125 سال از لومیر ژان پیر ژونه سینمای فرانسه تقریبا همیشه در تلاش برای شکستن قواعد سنتی سینما بوده و از دیرباز آن را محل بروز نوآوری و بدعت‌های سحرانگیز در سینما می‌شناسی. با این پیشینه، ار چند نسل ار منتقدان سینمایی در داخل و خارج کشور دعوت شد با شرکت در یک نظرخواهی، ده فیلم محبوب فرانسوی خود را انتخاب کنند. فیلم‌های انتخابی می‌توانست داستانی، مستند، انیمیشن، تجربی یا کوتاه باشند و در نهایت، به جای ده فیلم، یازده فیلم رای آورد و جالب این که بخش اعظم فیلم‌ها متعلق به دوران موج نو یا حتی پیش از آن است.

زنان تنها (هنر تنها زندگی کردن)

 • 55,000 تومان

در مسیرپر پیچ‌ و‌خم زندگی گذر‌گاه‌هایی است که هر زن خودش را تنها می‌یابد. خواه بیوه باشد یا طلاق گرفته‏. مجرد یا در یک رابطه بدون عشق زندگی کند. وقتی این زمان فرا می‌رسد، احساس تنها بودن گریز‌ناپذیر است. در این کتاب فلورنس فالک روان‌درمانگر بر آن است که ترس، شک‌ و‌ تردید، سردرگمی و احساس درماندگی را که یک زن تنها احتمال دارد با آن رو‌به‌رو شود از او دور کند. فالک از همه‌ی زنان دعوت می‌کند که راه خود را پیدا کنند. شادی و سر‌خوشی تنها بودن را تجربه کنند و با اعتماد‌به‌نفس با دیگران رابطه داشته باشند و خود واقعی خویش را پیدا کنند. همان‌طور که فالک در این کتاب می‌گوید وقتی یک زن به غنای تنها بودن پی‌ببرد به سادگی آن را از دست نخواهد داد

شوق یادگرفتن (چگونه کودکان عاشق نوشتن می‌شوند)

 • 35,000 تومان

شوق یادگرفتن می‌تواند یک صفت پایدار کودک باقی بماندء به شرطی که والدین و معلمان بخواهند به تکوین و تعمیق آن کمک کنند. محتوای این کتاب که بر پایه تجربه نویسندگان آن به عنوان مشاور و درمانگر تربیتی استء درصدد کمک به والدین و مربیان است. به طوری که آنان با اندیشه و تعاملء راه‌های عملی و موثری را برای کمک به کودک بیابند و او را برای یاد گرفتن سر ذوق بیاورند به گونه‌ای که با بزرگ‌تر شدن نیز هم‌چنان عاشق یاد گرفتن باشد.

راز خانم پیانیست

 • 65,000 تومان

در یک روز سرد زمستان سال 1933 هلن جیروکس به شهر کوچکی در ساحل فرانسوی(نوااسکوشا) می رسد .ظاهرآراسته‌ای دارد و بر ماشینی شیک سوار است.تمام دارایی او در جهان در یک چمدان لباس و یک صندوق چوبی که روی صندلی عقب قرار دارد خلاصه می‌شود. او گشتی درشهر می‌زند و در کلیسا پیانویی می‌بیند که ساخت کارخانه مولنار است.فقط او ارزش واقعی این پیانو را می داند چون قبل از این که جنگ ویرانگر جهانی همه جیز را تغییر دهد، سه نسل از خانواده او در فرانسه مالک کارخانه مولنار بوده‌اند....

قوانین کاریزما (مهارت‌های تاثیرگذاری و نفوذ)

 • 125,000 تومان

کاریزما مهارت انگیزشی بسیار مهمی برای زندگی است. قدرتی که اگر می‌خواهید بر دیگران اثر گذار باشید باید فرا بگیرید. در این کتاب شما مهارت داشتن کاریزما را یاد می‌گیرید. کاریزما سریع‌ترین دستاورد را برای شما خواهد داشت و به نحو بارزی موفقیت شما را افزایش می‌دهد. این مهارت بسیار مهم همه جنبه ها و ابعاد زندگی شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد. شغل، کسب و کار و دستاوردهای مادی شما همگی به کاریزما بستگی دارد. کاریزما به شما این توانایی را می‌دهد که حمایت دیگران را داشته باشید. یادگیری و تسلط بر مهارت های گوناگون کاریزما شما را به سمت تاثیرگذاری و موفقیت پیش می‌راند.

1  2  3  4  5  6  صفحه‌ی 1