فیلتر‌ها

تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
نظریه‌های آموزش (الگوها راهبردها روش‌ها فنون)
روانشناسی تبلیغات و رسانه
 • 70,000 تومان
 • با تخفیف: 70,000 تومان
مبانی مددکاری اجتماعی
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
نظریه‌ها و روش‌های آموزش
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان
روانشناسی احساس و ادراک
 • 200,000 تومان
 • با تخفیف: 200,000 تومان
عوامل مشترک در خانواده‌درمانی و زوج‌درمانی (طرحی کلی برای درمان اثربخش)
روانشناسی یادگیری
 • 130,000 تومان
 • با تخفیف: 130,000 تومان
مصاحبه بالینی
 • 6,000 تومان
 • با تخفیف: 6,000 تومان
آزمون‌های فرافکنی شخصیت
 • 150,000 تومان
 • با تخفیف: 150,000 تومان
مبانی مددکاری اجتماعی
 • 12,000 تومان
 • با تخفیف: 12,000 تومان
علم‌النفس از دیدگاه دانشمندان اسلامی و تطبیق آن با روانشناسی
مدیریت مراکز پیش دبستانی
 • 10,000 تومان
 • با تخفیف: 10,000 تومان

نظریه‌های آموزش (الگوها راهبردها روش‌ها فنون)

 • 42,000 تومان

کتاب نظریه‌های آموزش بر اساس نیازهای موجود کشور و کمبود منابع در این حوزه متناسب با سرفصل‌های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری طراحی گردیده است. این کتاب هدف‌های آموزشی را در قالب طبقه‌بندی هدف‌های جدید آموزشی مارزانو و کندال (2007) ارائه نموده است. با توجه به تغییر و تحولات جدید حوزه آموزش و نیاز مبرم به ارتباط مباحث آموزشی با دنیای واقعی کار، طبقه‌بندی جدید هم‌زمان به مباحث نظری و عملی پرداخته است. همچنین ساختار کتاب، بر اساس هرم آموزش، مباحث را در 4 حوزه الگو، راهبرد، روش و فن آموزشی ارائه نموده است.

روانشناسی تبلیغات و رسانه

 • 70,000 تومان

امروزه در عصر اطلاعات و رسانه، شیوه‌های اطلاع‌رسانی و تبلیغات هم تغییرات پرشتابی داشته است. در راستای هماهنگی با این روند توسعه، شورای تحول علوم انسانی در ایران، درسی را با عنوان «روانشناسی تبلیغات و رسانه» برای رشته‌های مرتبط با روانشناسی پیش‌بینی کره است. کتاب حاضر پاسخی به نیاز کارشناسان، دانشجویان و محققانی است که در حوزه روانشناسی، ارتباطات و تبلیغات و رسانه مطالعه و پژوهش می‌کنند. در این کتاب که شامل 12 فصل است، ابتدا درباره ماهیت علم روانشناسی که بستر و زمینه روانشناسی تبلیغات و رسانه را فراهم می‌کند، بحث کوتاهی شده است؛ سپس درباره مفهوم تبلیغات، روش‌ها و رویکردهای پژوهشی در روانشناسی رسانه، تبلیغات و اصول روان‌شناختی ارتباطات، نظریه‌های ارتباط جمعی در روانشناسی رسانه، عناصر اساسی تبلیغات و افکار عمومی، کسب هویت اجتماعی از طریق رسانه، سخن گفته شده است. پایان بخش مطالب کتاب، موضوع ارزش‌های اخلاقی و دینی در تبلیغات و رسانه است. این موضوع بین ‌رشته‌ای، نظریه‌های روانشناسی و ارتباطی در رسانه و تبلیغات را به خوبی سامان می‌دهد و متخصصان، محققان، کارشناسان و دانشجویان این حوزه را به مطالعه و پژوهش بیشتر برمی‌انگیزد.

مبانی مددکاری اجتماعی

 • 35,000 تومان

کتاب حاضر برای نخستین بار در سال 1377 به چاپ رسید و تا سال 1390 پنج نوبت تجدید چاپ شد. با عنایت به ضرورت بازنگری در شکل و محتوای کتاب، این امر طی سال 1392 انجام پذیرفت و ویرایش دوم آن منتشر شد. مزیت کتاب حاضر، جامعیت نسبی ان نسبت به مفاهیم و موضوع‌های اصلی مددکاری اجتماعی است و بر همین اساس کاربران آن در مقاطع مختلف تحصیلی در رشته مددکاری اجتماعی و همچنین دانشجویان رشته‌های مرتبط نظیر مشاوره، روانشناسی بالینی، تعاون و رفاه اجتماعی و... آن را مرجعی برای نیازمندی‌های علمی و حرفه‌ای خود تلقی می‌کنند. به همین دلیل در چاپ هفتم سعی شده است علاوه بر مباحث جدید، مطالب کاربردی نیز گنجانده شود.

نظریه‌ها و روش‌های آموزش

 • 45,000 تومان

کتاب حاضر با هدف تامین یک منبع درسی جامع و مانع، بدیع و نوین، نوپا اما نوگرا، برای درس «نظریه‌ها و روش‌های آموزش» در دوره فوق لیسانس و دکتری رشته روانشناسی تربیتی تالیف شده است. اینکه یادگیری چیست، چه نقشی در تغییر و اصلاح افکار و رفتار انسان دارد، اصول، روش‌ها و نظریه‌های یادگیری کدام‌اند، در روانشناسی تربیتی طرح و بحث می‌شوند. از سوی دیگر، مفهوم آموزش، نظریه‌ها، راهبردها، روش‌ها و فنون آموزشی در قلمرو روانشناسی تربیتی قرار دارند. در حالی که حجم زیادی از پژوهش‌ها و نظریه‌ها به موضوع یادگیری پرداخته‌اند، نظریه‌های نوین و نافذ آموزشی اندک‌اند. نویسنده کتاب به وسع و توان کوشیده است تا نظر و نگاه غالب و حاکم بر آموزش انسان را به نگاه علمی و نظریه‌ محور بدل کند و نیمه نسبتا پنهان و کم فروغ روانشناسی تربیتی را احیا و آشکار نماید.

روانشناسی احساس و ادراک

 • 200,000 تومان

دلایل مطالعه ادراک به موضوع‌هایی فراتر از امکان کاربردهای مفید آن گسترش می‌یابد. از آنجا که ادراک موضوعی است که شما همواره در حال تجربه کردن آن هستید، دانستن چگونگی کار آن به خودی خود جالب است. برای فهم چرایی این امر، آنچه را که هم‌ اکنون در حال تجربه کردن آن هستید در نظر بگیرید. همان‌طور که به اطراف می‌نگرید، یا شاید صفحه این کتاب را لمس می‌‌کنید، احتمالا احساس می‌کنید که شما دقیقا در حال تجربه کردن چیزی هستید که در محیط قرار دارد...

عوامل مشترک در خانواده‌درمانی و زوج‌درمانی (طرحی کلی برای درمان اثربخش)

 • 10,000 تومان

این کتاب بیان عواملی است که در یک ارتباط یاری‌بخش با هر رویکرد و الگویی نقش شفابخشی دارد. البته بین کاشفان و تبیین‌گران این عوامل مانند همه‌ی حیطه‌های دیگر علم مباحثی وجود دارد که می‌توان آنها را بر اساس این مباحث به دو طیف جداگانه البته در یک پیوستار تقسیم کرد.

روانشناسی یادگیری

 • 130,000 تومان

یادگیری از جمله مفاهیمی است که همه افراد فهم و درکی از آن را دارند؛ زیرا این مفهوم در زمان‌های بی‌شماری در آنان به وقوع پیوسته است. با وجود این مسئله، زمانی که افراد به مفهوم یادگیری می‌اندیشند، تصویری که به ذهن آنان می‌آید، معمولا رفتن به مدرسه، نشستن در کلاس، حضور معلم، داشتن یا استفاده از کتاب‌های خودآموز است. آشکار است که این برداشت صحیح نیست؛ زیرا یادگیری در محیط رسمی، غیر رسمی یا در هر محیط جغرافیایی دیگری امکان وقوع دارد.

مصاحبه بالینی

 • 6,000 تومان

مصاحبه بالینی، بدون شک مهمترین کار روانشناسی و مشاوران است. اگر مشاوران و روانشناسان به این ابزار مجهز نباشند.، در کار خود موفق نخواهد شد. امروزه پژوهش‌ها ثابت کرده است که روانپزشکان نیز نیازمند اجرای صحیح مصاحبه بالینی با کاربرد روش‌ها و فنون مشاوره‌ای و برقراری رابطه حسنه با بیماران خود هستند. مصاحبه بالینی نه تنها مستلزم دانش کافی است، بلکه نیازمند فن و هنر است به زعم نویسندگان ، این کتاب تنها یک کتاب است که قصد انتقال دانش را دارد، اما چنانچه اسانید محترم و دانشجویان از ظرافت‌هایی که در آن به کار رفته است، بهره گیرند، فن و هنر مصاحبه را نیز کسب خواهند نمود.

آزمون‌های فرافکنی شخصیت

 • 150,000 تومان

در قرون اخیر واژه فرافکنی از نظر معنا و حوزه‌های کاربردی تحولاتی یافته است که می‌توان آنها را به سه دوره پیش از پیدایش روانکاوی، سال‌های آغازین پیدایش روانکاوی، سال‌های بین 1920-1930 و بعد از آن تقسیم کرد. قبل از پیدایش روانکاوی این واژه در علومی مثل فیزیک و ریاضی مورد استفاده قرار می‌گرفته است. به طور مثال دانشمندان فیزیک هر وقت می‌خواسته‌اند مفهوم پرتاب یک شیء را از نقطه‌ای به نقطه دیگر مجسم کنند، از واژه فرافکنی کمک می‌گرفته‌اند. دومین حوزه کاربرد واژه فرافکنی را باید در محدوده ریاضی، به ویژه هندسه فرافکنی جستجو کنیم.

مبانی مددکاری اجتماعی

 • 12,000 تومان

مددکاری اجتماعی، نه تنها در ایران، بلکه در جهان نیز به عنوان یک رشته علمی کاربردی و یک حرفه انسانی، اجتماعی جدید مطرح است و در سال پایانی قرن حاضر، یکصدمین سال تاسیس خود را در پیش روی دارد ولی علی‌رغم جوانی خود توسعه چشم‌گیری داشته است بگونه‌ای که در اغلب کشورهای پیشرفته جهان به صورت یک رشته شناخته شده دانشگاهی و در نهایت یک حرفه آشنا و مورد نیاز در بخش‌های مختلف جامعه، مسولیت متنوع و گسترده‌ای را به عهده دارد. در کشور ما علی‌رغم نزدیک شدن این رشته به چهلمین سال تاسیس خود، هنوز برای بسیاری از اقشار جامعه و حتی بخشی از دست‌اندکاران و سیاستگزاران امور اجتماعی ناشناس مانده است....

علم‌النفس از دیدگاه دانشمندان اسلامی و تطبیق آن با روانشناسی

 • 50,000 تومان

علم‌النفس عنوان درسی است که به دنبال یک سلسله تغییرات و تحولات اساسی، برای نخستین بار در برنامه جدید دروس گروه روانشناسی، گنجانده شده است. باید نخست خواننده را متوجه این نکته ساخت که کلمه علم‌النفس، که در اصطلاح امروز به عنوان روانشناسی به کار رفته است، کلمه‌ای است که ریشه در معارف اسلامی ما دارد.

مدیریت مراکز پیش دبستانی

 • 10,000 تومان

بسیاری از مدیران مراکز پیش‌دبستانی دارای آموزش‌های حرفه‌ای بسیار کمی در این زمینه‌اند. با در نظر داشتن معدود افرادی که دارای درجات علمی دانشگاهی درخصوص کودکان پیش‌دبستانی هستند، بسیاری از آن‌ها آموزش در این زمینه نداشته و با طرز اداره این مراکز آشنایی ندارند. معدود مدیران مراکز پیش‌دبستانی و آموزش اولیه وجود دارند که آموزش منظمی را در زمینه‌های شغلی و علمی آموزش پیش‌دبستانی دریافت کرده باشند. آنچه در مراکز پیش‌دبستانی می‌گذرد، باید نموداری از کوشش‌های افراد آگاه، جستجوگر، دلسوز و عاشق کودکان باشد. از آنجا که مطالب مورد طرز اداره مراکز در جامعه ما آشکار نگردیده است، این کتاب تلاشی در این جهت را ارائه می‌‌دهد. مطالب مورد بحث، کوششی در جهت روشن کردن بدفهمی‌ها و نادرستی‌ها است.

1  2  صفحه‌ی 1