���������������� �� �������������� ��������


تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
غریبه‌ای در ساحل (1 جزیره)
 • 60,000 تومان
 • با تخفیف: 60,000 تومان
1 مطالعه نمایش در ژاپن همراه با 5 متن
 • 80,000 تومان
 • با تخفیف: 80,000 تومان
در شب همه خون‌‌‌‌‌‌ها سیاه است
 • 70,000 تومان
 • با تخفیف: 70,000 تومان
کتابخانه نیمه‌شب
 • 90,000 تومان
 • با تخفیف: 90,000 تومان
و سرانجام زنان (جنسیت تکامل و پایان تبعیض)
 • 160,000 تومان
 • با تخفیف: 160,000 تومان
پیدایش حیات (داستان جهان 2)
 • 60,000 تومان
 • با تخفیف: 60,000 تومان
پیدایش انسان (داستان جهان 3)
 • 70,000 تومان
 • با تخفیف: 70,000 تومان
پیدایش جهان (بیگ‌بنگ) داستان جهان 1
 • 70,000 تومان
 • با تخفیف: 70,000 تومان
سنگ زنده (راز میکلانژ)
 • 60,000 تومان
 • با تخفیف: 60,000 تومان
سرگیجه (داستان‌های خیلی کوتاه کرونایی)
 • 60,000 تومان
 • با تخفیف: 60,000 تومان
مروری بر زندگی تراجنسیتی‌ها
 • 65,000 تومان
 • با تخفیف: 65,000 تومان
دست‌نوشته‌های گمشده
 • 50,000 تومان
 • با تخفیف: 50,000 تومان

غریبه‌ای در ساحل (1 جزیره)

 • 60,000 تومان

تصویری است از تاریخ متلاطم یک کشور آفریقایی روی جوانی آرمان گرا که در قیامی علیه دیکتاتوری پس از استقلال، قدرت را قبضه کرده دستگیر شده و 25 سال را در زندان می‌گذراند. او پس از آزادی سعی می کند در جزیره ای غیر مسکونی، خاطرات گذشته‌اش را فراموش کند که با پناهجوی غریبه ای روبرو می‌شود و ذهنش مانند امواج متلاطمی که به ساحل می خورد به تلاطم می‌افتد. غریبه ای در ساحل رمانی است جسورانه، وحشتناک، عمیق و در عین حال ظلمانی، نافذ و تکان دهنده، بازتابی از شکست آرمان گرایی و تداوم بی عدالتی و آوارگی انسان‌ها در دوران معاصر. به گفته منتقدین ادبی این کتاب همان تاثیر بیگانه کامو، گزارش یک مرگ پیش‌بینی شده مارکز یا در قلب تاریکی ژوزف کنراد را بر انسان می گذارد. برخی نیز آن را قوی ترین رمان سال 2021 می‌دانند. کتابی بدون زمان و مکان و در عین حال در هر زمان و مکان.

1 مطالعه نمایش در ژاپن همراه با 5 متن

 • 80,000 تومان

نمایش امروز ژاپن نمایشی است به معنی واقعی زنده و پرتحرک. انتقاد جای مهمی در زنده بودن و حرکت داشتن این نمایش دارد. تماشاگر ناظر یا بی‌طرف نیست، بلکه به نمایش خوب به عنوان یک ضرورت فکر می‌کند. احتیاجات فکری و زیباشناسی تماشاگر را سه نوع اصلی نمایش امروزی ژاپن برمی‌آورد: نمایش‌های باستانی، نمایش‌های نویسندگان امروزی ژاپن و نمایش‌هایی از نویسندگان غرب.

در شب همه خون‌‌‌‌‌‌ها سیاه است

 • 70,000 تومان

اظهار‌نظر منتقدان ادبی و رسانه‌ها درباره این کتاب: لوموند و فیگارو: هولناک، مسحور کننده، اثر گذار که مثل تاول می‌سوزاند. رمانی است بی‌امان، بی‌رحم در مورد جنگ، تبعیض نژادی، مرد‌سالاری و استعمار. در این رمان دیده می‌شود که چگونه انسانیت و سبعیت در‌هم تندیده می‌شود. کلزیو برنده نوبل ادبیات: کتاب انعکاس ویژه‌ای است از هیولا‌ی جنگ همراه با کشف روح انسان‌ها. کتابی که مخاطب را به قلب وحشت در سنگر‌های جنگ اول جهانی می‌برد.

کتابخانه نیمه‌شب

 • 90,000 تومان

در جایی فراتر از جهان، کتابخانه‌ای وجود دارد که بی‌نهایت کتاب را در خود جای داده است. هر کدام از آن کتاب داستان زندگی دیگری را تعریف می‌کند. یکی از آنها همان داستان زندگی خودتان است که در میان کتاب‌هایی قرار گرفته است که داستان آنها با هر انتخاب متفاوت شما تغییر می‌کند. در حالی که همه ما به این فکر می‌کنیم که اگر جور دیگری تصمیم می‌گرفتیم یا انتخاب می‌کردیم زندگی‌مان چگونه می‌شد، تصور کنید که اگر می‌توانستیم به آن کتابخانه برویم و با چشمان خودمان آن زندگی را ببینیم چه می‌شد؟ آیا حقیقتاً یکی از زندگی‌ها بهتر از زندگی خودمان می‌شد؟

و سرانجام زنان (جنسیت تکامل و پایان تبعیض)

 • 160,000 تومان

«این کتاب چنان درگیر کننده و خواندنی است که سخت است آن را به زمین گذاشت، نوشته‌ای روان با دانشی ژرف و ناخشنودی از رفتاری که در همه دوره‌های تاریخ با زنان شده است... «و سرانجام، زنان» دادنامه‌ای است که به همه زنان یادآور می‌شود قوی و کوشا باشند.» «کونر» در این کتاب برای رسیدن به جامعه‌ای کوشش می‌کند که در آن زنان حق برابر برای گفتار و شنیده شدن داشته باشند. در چنین جامعه‌ای است که یک آینده آزاد، دموکراتیک و مردمی دست‌یافتنی است.

پیدایش حیات (داستان جهان 2)

 • 60,000 تومان

دوستی از من پرسید: آیا می‌دانی فردوسی هدفش از خلق داستان رستم و سهراب و تراژدی تلخ کشته شدن سهراب به دست رستم چه بوده است؟ پاسخ شایسته و مناسبی برای آن نیافتم. با نگاهی نافذ رو به من کرد و گفت: آیا فکر نمی‌کنی فردوسی می‌خواسته است بگوید اگر کسی از گذشته‌ خویش مطلع نباشد و نداند که از کجا آمده است، محکوم به نابودی است؟ مجموعه‌ شش جلدی داستان جهان بر آن است تا شاید به زبانی ساده و غیرتخصصی نوری تابانده باشد بر تاریخ مشترک همه انسان‌ها. دومین راز بزرگ هستی پس از بیگ بنگ یعنی «حیات» و اینکه چگونه ماده‌ گُنگ و بی‌جان، جان‌دار و هوشمند شده است، موضوع اصلی این داستان است که در آن با نظریات مختلف پیدایش حیات از نظریه‌ی خلق‌الساعه‌ ارسطو تا جدیدترین نظریات و همچنین داستان پُر سر و صدای «ژن» و چگونگی کشف آن آشنا می‌شویم.

پیدایش انسان (داستان جهان 3)

 • 70,000 تومان

دوستی از من پرسید: آیا می‌دانی فردوسی هدفش از خلق داستان رستم و سهراب و تراژدی تلخ کشته شدن سهراب به دست رستم چه بوده است؟ پاسخ شایسته و مناسبی برای آن نیافتم. با نگاهی نافذ رو به من کرد و گفت: آیا فکر نمی‌کنی فردوسی می‌خواسته است بگوید اگر کسی از گذشته‌ خویش مطلع نباشد و نداند که از کجا آمده است، محکوم به نابودی است؟ مجموعه‌‌ شش جلدی داستان جهان بر آن است تا شاید به زبانی ساده و غیرتخصصی نوری تابانده باشد بر تاریخ مشترک همه‌ انسان‌ها. این داستان، داستان پیدایش انسان است. داستان گذشته‌ همه‌ی ما، از آن هنگام که ماهی دریاها بودیم تا اجداد میمون‌نمای شش میلیون سال پیش و از انسان راست قامت تا «انسان خردمند» همراه با آشنایی با نظریه‌ پُر سر و صدای داروین و یادداشت‌هایی متنوع و خواندنی.

پیدایش جهان (بیگ‌بنگ) داستان جهان 1

 • 70,000 تومان

دوستی از من پرسید: آیا میدانی فردوسی هدفش از خلق داستان رستم و سهراب و تراژدی تلخ کشته شدن سهراب به دست رستم چه بوده است؟ پاسخ شایسته و مناسبی برای آن نیافتم. با نگاهی نافذ رو به من کرد و گفت: آیا فکر نمی‌کنی فردوسی می‌خواسته است بگوید اگر کسی از گذشته‌ خویش مطلع نباشد و نداند که از کجا آمده است، محکوم به نابودی است؟ مجموعه شش جلدی داستان جهان بر آن است تا شاید به زبانی ساده و غیرتخصصی نوری تابانده باشد بر تاریخ مشترک همه‌ انسان‌ها. این داستان به زبانی ساده شما را با بزرگترین و مهیج‌ترین راز جهان هستی و راز همه‌ی دوران‌ها یعنی بیگ‌بنگ آشنا می‌کند. همراه با یادداشتهایی از تاریخ کیهان شناسی از ارسطو تا اینشتین، کپلر، کوپرنیک، نیوتن، استیون هاوکینگ و…!

سنگ زنده (راز میکلانژ)

 • 60,000 تومان

میکل آنژ از زودباوری و مهربانی پسرک تفریح می‌کند و می‌خندد بدون این که متوجه شود که میشل ایده دیگری دارد. پسرک، میکل آنژ را غافلگیر می‌کند: «پس ازت خواهش می‌کنم یک مجسمه از مامانم درست کن!»‌ نگاه پسرک التماس‌آمیز است. «خواهش می‌کنم، چون تو می‌تونی سنگ رو زنده کنی پس یک مجسمه ازش درست کن، می‌خوام مامانم زنده بشه!» و میکل آنژ که در دام معصومیت و سادگی و عالی‌ترین عواطف و احساسات بشری پسرک گرفتار شده است. هیچ پاسخی ندارد که به او بدهد.

سرگیجه (داستان‌های خیلی کوتاه کرونایی)

 • 60,000 تومان

دلیلی نداره که وقتی باد نمیاد و یا کولر روشن نیس پرده‌های اتاق خواب آدم تکون بخوره، کور که نبودم، با این دو تا چشمام می‌دیدم که تکون می‌خوره، آدمیزاد دفعه اول و دوم ممکنه خودشو بزنه به بی خیالی و یا اصلا ملتفت نشه، ولی موقعی که شب و نصفه شب این موضوع تکرار بشه و اون‌ وقت بلند شی و از بسته بودن در و پنجره مطمئن شی و دور و بر پرده‌هه رو چک کنی و هیچ دلیلی پیدا نکنی و درست موقعی که از همه چی خاطرت تخت شده و خواستی بخوابی اون وقت باز عینهو لغزیدن یه مار براق توی سینه بیایون و عینهو انعکاس نور مهتاب روی پولکای گرده‌اش، ببینی پرده آویزون به پنجره اتاقت اول موج برمیداره و بعد تکون می‌خوره، خب معلومه دلهره‌ات می‌گیره و میگی حتما یه خبرایی هست... از اولشم می‌گفتن اون خونه روح داره...

مروری بر زندگی تراجنسیتی‌ها

 • 65,000 تومان

کتاب حاضر، شامل سرگذشت زندگی تعدادی از افراد ترنسکشوال کشورمان می‌باشد، که به دلیل یک جابه‌جایی ناشناخته در بخشی از هیپوتالاموس مغز آنها در دوران جنینی، دچار اختلال هویت جنسی شده‌اند. آنها، به دلیل آنکه دارای کلیه مشترکات جنسیتی با جنس مخالف خود هستند، همواره روحشان را در اسارت جسمی می‌پندارند که آن را از آن خود نمی‌دانند، و برای یافتن هویت واقعی خود، پیوسته در تکاپوی راهی برای نجات روح خود هستند. این عارضه که به معمای بسیار پیچیده‌ای شباهت دارد، تاکنون دلیل ایجاد آن برای علم پزشکی ناشناخته مانده است؛ و تنها راه حل برای پذیرش خودباوری و یک زندگی نسبتا متعارف، تغییر جنسیت پیشنهاد شده است؛ که البته، مخاطرات احتمالی اینگونه جراحی‌ها را نیز نباید نادیده گرفت. به دلیل مغایرت نوع رفتار و پاره‌ای از ویژگی‌هایشان با معیارها و مناسبات متعارف جامعه که بهیچوجه یک روش انتخاب‌گرایانه نیست، شدیدا مورد بی‌مهری گاه ظالمانه بعضی از اعضای خانواده، و افرادی در سطح جامعه قرار می‌گیرند؛ که در این کتاب، به ماجراهای حیرت‌انگیز و قابل تأمل زندگی آنان از زبان خودشان، و به شیوه‌ای دقیق و موشکافانه پرداخته شده است.

دست‌نوشته‌های گمشده

 • 50,000 تومان

کتابی است شامل 74 قطعه ادبی، داستانی کافکا که برای اولین‌بار در سال 2021 از آلمانی به انگلیسی و سپس به فارسی ترجمه شده است: تابوت آماده شده بود، و نجار آن را سوار ارابه دستی کرد تا به مامور کفن و دفن مرده تحویل دهد. هوا تیره و بارانی بود. مردی مسن از چهار راه خیابان ظاهر شد و کنار تابوت ایستاد، عصایش را روی آن تکیه داد و درباره صنعت ساخت و ساز تابوت صحبت کوتاهی کرد. زنی که با کیف خرید از خیابان اصلی پائین آمد با این آقای مسن برخورد کرد، دوستش را شناخت، مدت کوتاهی ایستاد. از داخل مغازه، شاگرد نجار بیرون آمد تا از استادش چند سوال بکند. صورت زن نجار از پنجره‌ای که روی کارگاه قرار داشت با طفل نوزادی که در دستانش بود دیده می‌شد. در پائین خیابان، نجار با پسربچه‌ای به آرامی صحبت می‌کرد، و آن آقا و خانمی که کیف خرید به دست داشت هر دو به هم نگاه کردند و لبخند زدند. گنجشکی که اشتباها تصور می‌کرد باید چیزی برای خوردن در آنجا پیدا شود، روی تابوت نشست و شروع به جست و خیز کرد. سگی در کنار چرخ‌های گاری بو می‌کشید. ناگهان صدای بلندی از زیر درپوش تابوت برخاست و ضربه‌ای به آن خورد. پرنده با هراس از روی تابوت پرید و در اطراف گاری به شدت بال‌بال زد. سگ با خشم عوعو می‌کرد و از همه بیشتر هیجان‌زده بود، انگار این وظیفه‌اش بوده که حادثه را پیش‌بینی کند و از قصورش در این‌باره ناراحت و دلخور شده بود. جنتلمن پیر و دوست مغازه‌دارش به کناری پریده و دستانش را باز کرده بودند. در یک خیزش ناگهانی، شاگرد نجار روی تابوت نشست.

1  2  3  4  5  6  7  صفحه‌ی 1