فیلتر‌ها

تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

������������������������������������������������

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
پرورش مهارت‌های نوشتاری (جلد اول) ویژه خردسالان
ماز (ویژه کودکان پیش‌دبستانی و دبستانی)
 • 34,000 تومان
 • با تخفیف: 34,000 تومان
پرورش مهارت‌های ذهنی با سودوکو 1
 • 48,000 تومان
 • با تخفیف: 48,000 تومان
روان‌خوانی
 • 64,000 تومان
 • با تخفیف: 64,000 تومان
پرورش توانایی‌های ذهنی و رفع اختلالات یادگیری
پرورش توانایی‌های ذهنی یادگیری (کودک و نوجوان)
 • 155,000 تومان
 • با تخفیف: 155,000 تومان
ناتوانی‌های یادگیری (اصول نظری تشخیص و راهبرد‌های آموزشی)

پرورش مهارت‌های نوشتاری (جلد اول) ویژه خردسالان

 • 28,000 تومان

در سال‌های اخیر شاهد تغییرات اساسی در قلمرو تعلیم و تربیت و نظام آموزشی در جهان بوده‌ایم. طبعا نظام آموزش و پرورش کشور عزیزمان نیز نمی‌توانست از کنار این تغییرات و تحولات شگرف به سادگی و بی‌تفاوت بگذرد؛ لذا در بهره‌گیری و انتقال علمی که همواره در حال دگرگونی و پیشرفت است، چاره‌اندیشی لازم را نموده است...

ماز (ویژه کودکان پیش‌دبستانی و دبستانی)

 • 34,000 تومان

انجام تمرینات ماز نه تنها باعث هماهنگی دیداری حرکتی می‌شود، بلکه موجب هماهنگی بین دو نیمکره مغز خواهد شد؛ همچنین باعث هماهنگی چشم و دست به منظور روان‌خوانی و تقویت عضلات کوچک و بزرگ دست می‌شود که جهت پیشگیری و رفع نارسانویسی؛ خستگی و دلزدگی کودکان از نوشتن تکالیف موثر است. به خصوص در کودکانی که دچار کند‌نویسی در املا هستند؛ با انجام انواع فعالیت‌های مداد؛ کاغذی هدفمند؛ می‌توان به چالاکی انگشتان آن‌ها کمک کرد. انجام این‌گونه تمرینات تنها با نظارت بر انجام صحیح آن‌ها می‌تواند ما را در رسیدن به اهداف بالا یاری دهد.

پرورش مهارت‌های ذهنی با سودوکو 1

 • 48,000 تومان

افراد زیادی سودوکو را نوعی ورزش فکری قلمداد می‌کنند، منشاء این بازی به روشنی مشخص نیست ولی گویا سالهاست که از سرگرمی‌‌های محبوب در کشور ژاپن بوده است. بی‌تردید فعالیت‌های حرکتی چون وشو و یوگا و سرگرمی‌های فکری چون تانگو (پازل 7 تکه) گاگو و سودوکو (اعداد بی‌نظیر) نقش به سزایی را در مطرح بودن این کشور در عرصه صنعت و تکنولوژی جهان ایفا می‌کند. از آن‌جا که حروف الفبا در زبان ژاپنی برای طراحی جداول کلمات متقاطع مناسب نمی‌باشد حل جداول کلمات سودوکو در این کشور با استقبال خاصی روبرو شد. از سال 2005 تب سودوکو از ژاپن به تمام دنیا سرایت کرد و یکی از پرطرفدارترین بازی‌های جدولی در جهان شناخته شد. جذابیت این بازی به ظاهر ساده به حدی رسیده که در انواع مجلات و حتی کتب درسی نیز مورد استفاده قرار گرفته است.

روان‌خوانی

 • 64,000 تومان

کتاب روان‌خوانی برای کمک به فعالیت‌های درمانی و به ویژه برای توانمندی دانش‌آموز در خواندن روان متون فارسی، تهیه شد. محتوی این کتاب فقط به کودکان ضعیف یا مختل در یادگیری اختصاص ندارد، بلکه تمامی دانش‌آموزان عادی می‌توانند از آن بهره ببرند.

پرورش توانایی‌های ذهنی و رفع اختلالات یادگیری

 • 68,000 تومان

بیش از 1 قرن است که کودکان مبتلا به انواع اختلالات یادگیری مورد توجه متخصصان آموزشی قرار گرفته‌اند و این موضوع به عنوان شاخه جدیدی مورد بحث واقع شده است. کتابی که در دست دارید این موضوع را در 3 بخش مورد بررسی قرار داده است، بخش اول مربوط به پایه‌ها و اساس تئوریکی موضوع است که موجب تشکیل جنبش درمان اختلالات یادگیری شده است. بخش دوم مربوط به سال‌های اولیه شکل‌گیری این جنبش و نیز رویدادهایی است که اختلالات یادگیری را به عنوان زمینه‌ای جهت بررسی معرفی می‌کند. بخش سوم نظرات اجمالی به آینده این موضوع می‌باشد.

پرورش توانایی‌های ذهنی یادگیری (کودک و نوجوان)

 • 155,000 تومان

در بررسی و ریشه‌یابی ضعف یادگیری کودکان، بسیاری از مواقع متوجه می‌شویم که علت اصلی، طی نشدن مراحل آموزش است نه ناتوانی کودک در یادگیری. اما در چنین مواقعی توانایی و هوش کودک زیر سؤال می‌رود به طوری که ممکن است حتی جایگاه نامناسبی برای او تعیین کند. این کتاب، با توجه به ضرورت این مهم، و به منظور توانمند کردن معلمان و والدین تهیه گردیده است. تمرین‌های ارائه شده در این کتاب، به صورتی هدفمند به پرورش توانایی‌های مؤثر در یادگیری پرداخته است.

ناتوانی‌های یادگیری (اصول نظری تشخیص و راهبرد‌های آموزشی)

 • 110,000 تومان

کتاب حاضر، شاید نخستین کتاب به زبان فارسی باشد که تئوری، تشخیص و درمان ناتوانی‌های یادگیری کودکان عادی مدرسه‌رو را یکجا به صورت منسجم مطرح ساخته است.

صفحه‌ی 1