فيلتر‌ها

توليدكننده
بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

كسب و كار

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
قهرمان‌هاي كسب‌و‌كار (داستان‌هايي از مدل كسب‌و‌كار براي بچه‌ها)
ميلياردر بزرگ پول‌هاي كوچك
 • 115,000 تومان
 • با تخفیف: 115,000 تومان
نتوركر خوشحال (روش ثروتمندانه و شاد براي ساخت تجارت خود)
رمزگشايي از دنياي مد
 • 195,000 تومان
 • با تخفیف: 195,000 تومان
به سوي شادماني (مسيري براي دستيابي به سود اشتياق و هدف)
برآيند صفر (آيا مسير تعالي شركت‌هاي ايراني بن‌بست است)
بپريد (جرئت انجام كاري را داشته باشيد كه شما را مي‌ترساند)
داستان زندگي من (كار خانواده آينده‌ي ما)
 • 175,000 تومان
 • با تخفیف: 175,000 تومان

قهرمان‌هاي كسب‌و‌كار (داستان‌هايي از مدل كسب‌و‌كار براي بچه‌ها)

 • 198,000 تومان

وقتي آنا، دختر 15 ساله لندني، براي گذراندن تعطيلاتش به استراليا سفر مي‌كند، روحش هم خبر ندارد كه عموي خونسردش، جي، به دردسر افتاده است. دو تا مرد شرور و دردسر‌ساز كه براي يك آدم خبيث و مرموز كار مي‌كنند، مي‌خواهند براي فروشگاه لوازم موج‌سواري عمو جي كه خيلي هم دوستش دارد، مشكل درست كنند. آيا آنا مي‌تواند مشكلات فروشگاه را حل كند و كسب ‌و ‌كار عمو جي را نجات بدهد؟ آنا با سفر به كشورهاي مختلف، چيزهاي بيشتري درباره دنياي كسب‌ و‌ كارها ياد مي‌گيرد. كتاب قهرمان‌هاي كسب ‌و ‌كار داستان بامزه و هيجان‌انگيزي است كه اصول اوليه كسب ‌و ‌كار و كارآفريني را هم به بچه‌ها آموزش مي‌دهد.

ميلياردر بزرگ پول‌هاي كوچك

 • 115,000 تومان

فقدان سواد اقتصادي، آفت بزرگ معيشت همه ما است. اگر خود را به آن مجهز كنيم، فرصت‌هاي حال و آينده را بهتر درك كرده، زندگي بهتري براي خود و اطرافيانمان خواهيم ساخت. حتي شايد بتوانيم زندگي اقتصادي و رفاه نسل‌هاي بعدي خود را نيز بهبود دهيم. ارتقاي سواد اقتصادي هدف آكادمي ميداس است. كتاب حاضر برگرفته از پرفروش‌ترين كتاب‌هاي حوزه سواد اقتصادي و مالي به نوجوانان در فروشگاه معتبر آمازون است. گروه مولفان ميداس با اقتباس از اثر اصلي و حفظ چارچوب كلي، تصميم گرفت با رعايت اقتضاي فرهنگي ايران عزيز، نسخه‌اي بازنويسي شده و تاليفي را به خواننده ايراني ارائه كند. هدف ظاهري اين كتاب پاسخ به سوال «چگونه مي‌توان ثروتمند شد؟» است. اما در پشت اين هدف جذاب، تصويرسازي قوي‌‌اي از مفاهيم اقتصادي و سرمايه‌گذاري نهفته شده است. ما در اين كتاب خواننده را سوار قايق كوچكي مي‌كنيم و در درياي معاش اقتصادي به 10 جزيره زيبا خواهيم برد. تصويرسازي كتاب با زباني است كه از همان جزيره اول پله پله خواننده بيشتر و بيشتر جذب كتاب خواهد شد؛ ضرب آهنگ جذابيت كتاب از جزيره سوم پيوسته افزايش خواهد يافت و در نهايت جزيره آخر، تصويري جامع از چگونگي زيست اقتصادي براي داشتن رفاه به نوجوانان و جوان ايراني ارائه مي‌كند. قطعا بزرگسالان با خواندن اين كتاب به خود خواهند گفت اي كاش اين كتاب را در نوجواني خوانده بودم و چه خوب كه فرزندم شانس خواندن آن را دارد!

مولتي ميليونر ترك تحصيل كرده (37 درس كسب و كار كه به شما كمك مي‌كند بدون پول و تحصيلات و هيچ سرنخي در تجارت خود موفق شويد)

 • 92,000 تومان

برايان ويل در سن 40 سالگي تبديل به يك مولتي ميليونر شد، اگرچه در آغاز راه هيچ سواد و سرمايه‌اي نداشت. او در اين كتاب از داستان شخصي خودش درباره شكست و موفقيت نوشته است و سعي بر اين دارد كه تجربيات 35 ساله خود را در غالب 37 درس كب و كار به شما بياموزد. آمارها نشان مي‌دهند كه: ماهانه 500 هزار كسب و كار جديد در آمريكا راه‌اندازي مي‌شود كه 150 هزار تا از آنها در همان 12 ماه اوليه دوام نمي‌آورند و بعد از گذشت 5 سال تنها 175 هزارتا در بازار كسب و كار باقي مي‌مانند، كه اين يعني نرخ شكست 65 درصدي. يكي از دلايل مهم شكست آنها عدم اطلاع صاحب كسب و كار از مهارت‌هاي مديريتي خود است و ندانستن اين كه چه كسي هستند و يا اين كه چه نقشي را بايد در شركت ايفا كنند. راه‌اندازي يك صنعت، علم است و هنر. اگر احتمالا يكي از اين مهارت‌ها را داريد يا در بدترين حالت ممكن، فاقد هر دو اين مهارت‌ها هستيد به احتمال زياد جزن همان 65 درصد شكست خورده خواهيد بود. در آخر اين كه، شكست يا موفقيت شما بستگي به توانايي درك نقاط ضعف‌تان و كنار گذاشتن غرورتان دارد و اينكه بدانيد براي موفق شدن بايد به چه كسي تبديل شويد.

نتوركر خوشحال (روش ثروتمندانه و شاد براي ساخت تجارت خود)

 • 50,000 تومان

از قديم گفته‌اند: «شنبه عذاب‌آور نيست. كارهايي كه بايد در روز شنبه بكنيم، عذاب‌آور هستند.» خب، سوال اينجا است كه چرا وظايف روز شنبه را تغيير ندهيم؟ در مورد بازاريابي شبكه‌اي نيز همين صدق مي‌كند. «بازاريابي شبكه‌اي سخت نيست. كارهايي كه ما انجام مي‌دهيم آن‌ را سخت مي‌كند.» پس چرا تجارت‌مان را مفرح و عالي نكنيم؟ بله، ما مي‌توانيم تجارت‌مان را از درون منطقه امن‌مان انجام داده و از هر گامش لذت ببريم. وقتي مي‌خواهيم با مشتري‌هاي احتمالي‌مان تماس گرفته و به آن‌ها بفروشيم چه روي مي‌دهد كه حال ما را بد مي‌كند؟ تعلل. نداشتن انگيزه. حس كار دشوار. بدين ترتيب ما براي ساخت آينده‌مان در بازاريابي شبكه‌اي قدمي برنمي‌داريم. برنامه ما اين است. تجارت‌مان را با فعاليت‌هاي عذاب‌آور نسازيم. در عوض، بياييد وقت صرف كرده و فعاليت‌هايي را بيابيم كه به دردمان مي‌خورند. روش‌هاي بدون مخالفت بسياري هستند كه مي‌توانيم به كار گيريم. بياييد آن‌هايي را انتخاب كنيم كه خوشحال‌مان مي‌كنند. بدين شكل هر روز كه در حال ساخت تجارت‌مان هستيم، از حرفه‌ي بازاريابي شبكه‌اي‌مان لذت خواهيم برد.

رمزگشايي از دنياي مد

 • 195,000 تومان

«اميدوارم كه فعالان صنعت مد اين كتاب را با دقت بخوانند و توجه داشته باشند كه «سنتي» ماندن به انقراض آن‌ها مي‌انجامد. اين كتاب از موارد «كلاسيك» در اين صنعت است.» فيليپ كاتلر، استاد دانشكده مديريت كلاگ، دانشگاه نورث‌وسترن سيستم مد قوانين ارتباطي و بازاريابي خاص خود را دارد و علاوه براين، دستخوش تغييرات و دگرگوني‌هاي سريع است. اين كتاب پيوند ذاتي مد بين آنلاين و آفلاين را توضيح و از طريق مطالعات موردي و با پرداختن به تغييرات معاصر توضيح مي‌دهد. نتيجه يك كار عميق از ديدگاه تاريخي، فرهنگي و جامعه‌شناختي و همچنين بازاريابي است. بخشي كه كاملا به انتخاب‌هاي مصرف‌كننده و انگيزه‌هاي آن‌ها اختصاص داده شده است، چشم‌انداز موضوعات تحت پوشش را كامل مي‌كند. به‌طور خلاصه، اثري كه نور گران‌بهايي را بر بخش‌هاي حياتي سيستم مد (آنلايف) مي‌تاباند. در نهايت، يك كتاب جذاب و خواندني براي كساني كه قصد شغلي در صنعت مد را دارند، مي‌باشد.

به سوي شادماني (مسيري براي دستيابي به سود اشتياق و هدف)

 • 160,000 تومان

شركت زاپوس كه بزرگ‌ترين و معتبرترين فروشگاه اينترنتي عرضه كفش در جهان است در سال 1999 توسط نيك سوينمورن تاسيس گرديد. ميزان فروش سالانه اين شركت در سال‌هاي نخست فعاليت حدود يك ميليون دلار بود اما مديران شركت توانستند با ايجاد تحول در مدل كسب و كار، جذب سرمايه بيروني و ارتقاي فرهنگ سازماني آن را به بيش از يك ميليارد دلار در سال 2008 افزايش دهند. زاپوس در سال 2009 طي معامله‌اي به تملك شركت آمازون درآمد و در حال حاضر دومين زير مجموعه گران قيمت اين فروشگاه اينترنتي محسوب مي‌شود. براساس آمار ارائه شده توسط وبسايت‌هاي معتبر در زمينه تحليل عملكردهاي سازماني، زاپوس در مقايسه با شركت‌هاي رقيب رتبه نخست را در زمينه كيفيت و تنوع محصولات، خدمات مشتريان، قيمت گذاري، فرهنگ سازماني و برابري جنسيتي در محل كار كسب نموده و هم اكنون به عنوان خوش‌نام‌ترين و محبوب‌ترين وبسايت فروش كفش در جهان شناخته مي‌شود. توني شي نويسنده كتاب حاضر در فاصله سال‌هاي 1999 تا 2020 به عنوان مدير عامل اجرايي زاپوس انجام وظيفه نموده و توانست براي نخستين بار سيستم فروش اينترنتي را در صنعت كفش به اجرا بگذارد و به اين ترتيب نقش به سزايي در افزايش قابل توجه فروش شركت ايفا نمايد. او در اين كتاب، داستان تاسيس زاپوس، رسيدن آن به مرز ورشكستگي، اوج‌گيري فعاليت‌هاي تجاري و در نهايت فروش آن به آمازون را بيان نموده و خوانندگان را با برخي رويه‌هاي كاري منحصربه‌فرد آن شركت آشنا مي‌نمايد. علاوه بر اين او توضيح مي‌دهد كه چگونه تاكيد بر فرهنگ سازماني ميتواند موفقيت‌هاي بي‌سابقه‌اي براي يك كسب‌و‌كار به ارمغان بياورد. برخي از عوامل كليدي كه بنا به گفته وي موجب سرآمد شدن زاپوس در دنياي تجارت گرديده شامل: تمركز بر ايجاد محيط سازماني پويا و دوستانه به عنوان اولويت نخست شركت، تاكيد بر ارائه با كيفيت‌ترين محصولات و خدمات به مشتريان و ايجاد رابطه‌اي بلند مدت با ايشان، كمك به رشد فردي و حرفه‌اي كاركنان، تلاش براي تغيير جهان و البته افزايش ميزان فروش و درآمد شركت مي‌باشد.

برندسازي شخصي اصيل (كارراهه جديدي براي ايجاد و همسوسازي 1 برند رهبري قدرتمند)

 • 130,000 تومان

در اين كتاب، فرايند كاربردي برندسازي شخصي با تكيه بر اينكه شما در اصل و حقيقت خود كه هستيد، شروع مي‌شود و با تمركز بر بهبود توانايي‌ها و توسعه فردي ادامه مي‌يابد. اين تفكر در مقابل تفكر فروش در برندسازي شخصي قرار دارد كه دوست دارد فرد را به عنوان يك تصوير مناسب به ديگران بفروشد. مدل ارائه شده براي برندسازي در اين كتاب بر اساس فلسفه زندگي شما، روياها، چشم‌انداز، ماموريت، ارزش‌ها، نقش‌هاي كليدي، هويت، خودشناسي، خودآگاهي، مسئوليت‌پذيري، ويژگي‌هاي مثبت و خود مديريتي شما استوار است. با يك برند شخصي اصيل، قوي‌ترين مشخصه‌ها، ويژگي‌ها و ارزش هاي شما مي‌تواند شما را از ديگران متمايز كند. از طريق يك برند شخصي اصيل، شما مي‌توانيد افراد و فرصت‌هايي را كه مناسب شما هستند جذب كرده و يك زندگي مطابق ميل و تلاش خود داشته باشيد. اگر به روشي اصيل، صادقانه و جامع‌نگر برند نشده باشيد، اگر طبق وعده برند خود عمل نكنيد، و اگر عمدتا بر فروش، بسته‌بندي، ويژگي‌هاي ظاهري، تبليغات بدون پشتوانه و تنها بر مشهور شدن تمركز كنيد، شما در چشمان ديگران خودخواه، ودپسند و غيرقابل اعتماد تلقي خواهيد شد و برندسازي به جاي خلق يك فرد باارزش، وسيله‌اي براي نمايش آنچه كه نيستيد خواهد شد. به ياد داشته باشيد كه آلبرت انيشتين گفت :« سعي كنيد به جاي اينكه فقط فرد موفقي باشيد، انساني باارزش شويد.» بدون چشم‌انداز+ بدون اميد+ بدون ايمان+ بدون خودشناسي+ بدون خودآموزي+ بدون فكركردن+ بدون تغيير طرز فكر+ بدون صداقت+ بدون شادي+ بدون اشتياق+ بدون اشتراك‌گذاري+ بدون اعتماد+ بدون عشق+ هرگز يك برند شخصي اصيل نخواهيد داشت.

ماجراهاي كسب و كار (12 ماجراي به ياد ماندني از وال‌استريت)

 • 270,000 تومان

داستان‌هايي واقعي از وال‌استريت كه با درام و ماجراجويي تلفيق شده و عملكرد و ماهيت ناپايدار دنياي سرمايه‌گذاري را به تصوير مي‌كشد. تقسير خردمندانه‌ي جان بروكس از ماجراهاي وال استريت، سرشار از شخصيت‌پردازي و جزئيات نقادانه است. در اين راستا، تصويرسازي او از ماجراي سقوط بازار در سال 1962، حضور آمريكايي‌ها در پروژه‌هاي اهواز و آبادان، فروپاشي شركت‌هاي بنام و يا اقدام جسورانه‌ي بانكداران آمريكا براي نجات پوند انگليس، اين حس را به خواننده منتقل مي‌كند كه تاريخ تكرار مي‌شود.

قصه‌پرداز كسب و كارت باش (مخاطب‌تان را جذب كنيد آموزش دهيد ترغيب كنيد و زندگي‌تان را با قدرت داستان‌گويي تغيير دهيد)

 • 165,000 تومان

بدون محتوا، كسب‌ و كارها در فضاي آنلاين شكست مي‌خورند، البته با هر محتوايي نمي‌توانيد در فضاي آنلاين موفق شويد. مهم است كه تكنيك‌ها و روش‌هاي اصولي براي توليد محتوا در فضاي ديجيتال را بدانيد. داستان‌گويي يا روايت‌گري يكي از مهم‌ترين تكنيك‌ها در حوزه‌ي بازاريابي محتوايي است. با خواندن قصه‌پرداز كسب‌ و كارت باش مي‌آموزيد كه داستان‌هايي اثرگذار و تغييردهنده براي كسب ‌و كارتان در ذهن مخاطب ايجاد كنيد. اين كتاب به شما كمك مي‌كند محتوايي كه در فضاي ديجيتال منتشر مي‌كنيد، اثربخش باشد و به ياد مخاطبان و مشتريان شما بماند. هم‌چنين، تكنيك‌هايي كه در اين كتاب ياد مي‌گيريد، كمك مي‌كند ارتباط احساسي قوي‌تري با مشتريان‌تان ايجاد كنيد.

برآيند صفر (آيا مسير تعالي شركت‌هاي ايراني بن‌بست است)

 • 170,000 تومان

آن‌ها كه درگير ادارة يك كسب ‌و ‌كار هستند و با پوست و گوشت خود سختي پرداخت مخارج ماهانه، مشقت حفظ بازار و سردرگمي تأمين مواد اوليه را در وانفساي تغييرات دائمي قيمت‌ها لمس مي‌كنند، مي‌دانند كه جلوگيري از فروپاشي بنگاه اقتصادي، درجا نزدن و پيشرفت چقدر دشوار است. برآيند صفر، به ياري آنها كه ميل به پيروزي دارند آمده است. كتاب در قالب روايتي تاريخي، به سرگذشت دورة سه سالة يك شركت بورسي در ايران مي‌پردازد و نشان مي‌دهد تدبير مديريتي، چگونه بازدهي مناسب و حل معضلات را ممكن مي‌سازد. مؤلف اين اثر، آن‌هايي را كه مي‌گويند آموزه‌هاي مديريتي در اقتصاد ايران جواب نمي‌دهد، خلع سلاح مي‌كند و با مديران ارشد، كارآفرينان، بنيان‌گذاران استارتاپ‌ها و جواناني كه علاقه‌مند به راه‌اندازي كسب ‌و ‌كاري هستند، تجربيات خود را در ميان مي‌گذارد.

بپريد (جرئت انجام كاري را داشته باشيد كه شما را مي‌ترساند)

 • 110,000 تومان

بپريد كتابي است كه شما را آماده پرش مي‌كند؛‌ پريدن به سوي روياهايي كه ممكن است حتي فكر كردن به آن‌ها را معقول ندانيد. چرا؟ چون نوميد و خسته‌ايد، چون امكاناتش فعلا مهيا نيست،‌ چون ديگر از سن ‌و ‌سال شما گذشته... و اين كتاب براي شماست. اين كتاب تجربه حركت و انجام دادن است، در زماني كه هنوز به «آمادگي كامل» نرسيده‌ايم. با تجربه‌هاي متعدد و فراز و نشيب‌هاي كيم پرل، اين اعجوبه كارآفريني معاصر، همراه مي‌شويم و مي‌بينيم كه «آمادگي كامل» فقط يك بهانه است. با تمريناتي كاربردي، جملاتي درخشان و در عين ‌حال، واقعي و برآمده از تجربيات جالب نويسنده، ذهني آماده در برابر انتقادات ديگران و قضاوت اطرافيان داريم و انرژي‌اي كامل و فزاينده براي رسيدن به رويا‌ها، ايده درون ذهن شما چيست؟ آينده‌اي كه رويايش را در سر داريد؟ تبديل شدن به يك فيلمنامه‌نويس، فريلنسر يا يك سرمايه‌گذار؟ فرقي نمي‌كند؛ با اين كتاب نيرو محركه‌اي قدرتمند در اختيار داريم و برنامه دقيق يك‌ساله‌اي كه با آن براي رسيدن به آن روهايا مي‌توانيم تلاش كنيم. كيم پرل مي‌داند كه چه عواملي در اين مسير يك ساله ممكن است آن نيرو و تلاش را كم‌رنگ و بي‌رمق كند؛ و به ما مي‌گويد با «منفي»هاي زندگي بايد چه‌ كار كنيم.

داستان زندگي من (كار خانواده آينده‌ي ما)

 • 175,000 تومان

كتاب حاضر خود‌زندگي‌نوشتي جذاب و صميمي از مدير‌عامل سابق شركت پپسي، ايندرا نويي، است. او به مدت دوازده سال يكي از تحسين‌شده‌ترين مديران عامل در دنيا بود و توانست تعريفي جديد از رهبر فوق‌العاده ارائه كند. نويي اولين زن رنگين‌پوست مهاجر بود كه يكي از پنجاه شركت بزرگ امريكا را مديريت مي‌كرد. او يكي از بهترين افرادي است كه در زمان ما از قابليت تفمر استراتژيك برخوردار است. نويي با نگاه دقيق و منحصربه‌فردش شركت پپسي را كاملا متحول كرد و تلاش كرد اين شركت را به‌سمت تعالي سازماني و استفاده از محصولات سالم‌تر و متناسب‌تر با محيط‌زيست هدايت كند. داستان زندگي من نگاهي صميمي به زندگي حرفه‌اي نويي و تمام فداكاري‌هاي او در اين راه است. در داستان زندگي من، نويي دست ما را مي‌گيرد و با زباني جذاب و گاهي همراه با طنزي دلنشين به دل اتفاقاتي مي‌برد كه از دوران كودكي تا زمان تحصيلش در دانشگاه ييل رخ داده و شخصيتش را شكل داده است. او در بيان خاطراتش صادق است و صداقتش در شرح اتفاقاتي كه از سر گذرانده تا به اين موقعيت برسد سبب جذاب‌ترشدن داستان كتاب شده است. نويي براي اولين بار از مشكلاتي حرف مي‌زند كه در مسير كاري و با بزرگ‌تر شدن خانواده‌اش تجربه كرده است و صادقانه درس‌هايي را شرح مي‌دهد كه در اين راه ياد گرفته است. اين كتاب داستان زندگي مديري فوق‌العاده است كه در ابتداي قرن بيست‌‌ويكن سكان هدايت يكي از بزرگ‌ترين شركت‌هاي دنيا را در دست داشت. زندگي‌نامه‌اي پر از خرد و درس زندگي از مديري خردمند و متخصص؛ در روزگاري كه پيش از هميشه نيازمند خرد هستيم.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1