فيلتر‌ها

توليدكننده
بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

تاريخ

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
زن قوي را از بند رها ساز (عشق پاك مادر متبرك براي روح وحشي)
بازي علم
 • 195,000 تومان
 • با تخفیف: 195,000 تومان
تاريخچه بلاهت (داستان‌هايي مختصر و مفيد از گند زدن بشر به همه‌چيز و همه‌جا)
فرهنگ اگزيستانسياليسم (شوميز)
 • 275,000 تومان
 • با تخفیف: 275,000 تومان
تاريخ شنيدن (از موتسارت تا موسيقي الكترونيك)
 • 58,000 تومان
 • با تخفیف: 58,000 تومان
تاريخ مدفوع (تبارشناسي سوژه مدرن)
 • 88,000 تومان
 • با تخفیف: 88,000 تومان
اهميت بامزه‌بودن (چرا در زندگي به لطيفه بيشتري نياز داريم)
هنر رزم (همراه با انيميشن (با قاب))
 • 85,000 تومان
 • با تخفیف: 85,000 تومان
پنير و كرم‌ها (جهان 1 آسيابان قرن شانزدهمي)
 • 225,000 تومان
 • با تخفیف: 225,000 تومان
مافياي بمب‌افكن (طولاني‌ترين شب جنگ جهاني دوم)
بازپرسي 1 (محدوده خون) هندسه 1 جنايت خانوادگي
 • 66,000 تومان
 • با تخفیف: 66,000 تومان

زن قوي را از بند رها ساز (عشق پاك مادر متبرك براي روح وحشي)

 • 450,000 تومان

مادر مقدس مظهر شفقت است. او شادي‌محور و غم‌زداست. او بر همگان ظاهر مي‌شود. بر همه... همچون خورشيد بر همگان مي‌تابد. او بر متزلزلان، آوارگان، معتادان، دلشكستگان، عزاداران، رهروان دست و پا بسته، پرسش‌كنندگان از روي دره‌ها، ظاهر مي‌شود. او بر هر كسي كه چشمي براي ديدن، گوشي براي شنيدن، روحي براي حس كردن، و دلي براي مهر ورزيدن دارد، ظاهر مي‌شود. او زن جنگجوست، او پهلوان تيم ماست. انقلاب آتشيني است با عشق لطيف لايزال. از‌اين‌رو، او از آن ماست، و ما از آن او هستيم. ما متعلق به او هستيم، او متعلق به ماست... تمام و كمال.

بازي علم

 • 195,000 تومان

اين كتاب براي دانش‌پژوه هوشمند و اشخاص عادي و متعارف كه با علم آشنايي سطحي و اندك‌مايه دارند، نوشته شده است؛ زيرا اين شخصي كه علم به او موهبت شده است آن را انباري از امور واقع كسالت‌بار كه بوي نا مي‌دهد مي‌بيند؛ او شخصي است كه عينيت محوري علم را محصول ابزار و ادوات و دستگاه‌هاي علمي مي‌بيند؛ آنان نگرششان به علم اين است كه آن را گونه‌اي جادوگري به ‌حساب مي‌آورند. از اين كتاب چون ضميمه‌اي براي هر درسي در حوزه علم مي‌توان استفاده كرد و نيز اين كتاب توام با هر درسي است كه برحسب آن كوشش مي‌شود جهان مدرن فهم شود- يا به استقلال از هر درسي- صرفا فهم بهتري از علم را براي ما به ارمغان بياورد. اميدوارم اين كتاب خواننده را به چشم‌اندازي گسترده‌تر درخصوص رهيافت‌هاي علمي و نگرشي واقع‌انگارانه‌تر را كه دانشمندان چه كساني هستند و كاري را كه آنان انجام مي‌دهند رهنمون خواهد كرد.

تاريخچه بلاهت (داستان‌هايي مختصر و مفيد از گند زدن بشر به همه‌چيز و همه‌جا)

 • 128,000 تومان

«در اتيوپي عنتر خانمي، يعني عنتر مؤنثي، به نام لوسي، تصميم گرفت با جهشي بزرگ زندگي‌اش را از اين رو به آن رو كند. ما نمي‌دانيم هدف او از اين جهش بزرگ چه بود. شايد در انديشه اين بود كه چيزي براي خوردن پيدا كند يا همسان مذكري تا با او جفت‌گيري كند. شايد هم در انديشه پريدن روي درخت ديگري بود كه تصور ميكرد درخت بهتري است. او مطمئناً نمي‌دانست اتفاقي كه آن روز با شكستن نيمي از استخوانهاي بدنش برايش رخ مي‌دهد، او را تبديل به مهم‌ترين و مشهورترين فرد گونه‌اش مي‌كند. چنين ماجراجويي‌هاي بزرگي معمولاً بهاي گزافي دارند كه براي لوسي جانش بود‌. البته اگر هم مي‌دانست، چندان فرقي برايش نداشت، چون سه ميليون و دويست هزار سال پيش براي كسي شهرت اهميتي نداشت.» كتابهاي زيادي درباره اقدامات بزرگ جامعه بشري، رهبران بزرگ، مخترعان و كاشفان نابغه و انسانهايي برخوردار از روحي والا و معنويتي سرشار نوشته شده است. اين كتاب اما درباره مصاديق حماقت در طول تاريخ بشريت و توان بالاي انسانها براي گند زدن است؛ از سرگذشت رهبران خودكامه‌اي كه با تصميمات ابلهانه كشور و ملت‌شان را به فنا دادند گرفته تا مردمي كه به خاطر باورهاي خرافي يا حرص و طمعشان با انتخاب‌هايي غلط دستي دستي خودشان را به خاك سياه نشاندند.

فرهنگ اگزيستانسياليسم (شوميز)

 • 275,000 تومان

منبعي بي‌نظير و ارزشمند درباره اگزيستانسياليسم؛ از الف تا ي. اين فرهنگ، «فلسفه اگزيستانس» آلماني و فرانسوي را در دهه‌هاي 1920 و 1930 و تحويل آن به صورت «اگزيستانسياليسم» در دهه‌هاي 1940 و 1950 را به شكل مستند بررسي مي‌كند. طيف گسترده‌اي از نويسندگان، انديشمندان، آثار و هر آنچه به اگزيستانسياليسم مربوط است، در اين فرهنگ آمده و هر مدخل، مخاطب را با سويه‌اي از اين انديشه در ادبيات، فلسفه، سياست و تاريخ آشنا مي‌كند. « فرهنگ اگزيستانسياليسم» كتابي آسان فهم براي همه علاقه‌مندان فلسفه و تاريخ مدرن است. همچنين موهبتي است براي غيرمتخصصاني كه اگزيستانسياليسم تدريس مي‌كنند و جوياي منبعي جامع و كامل هستند. استفن ميشلمن كوهي از مطالب را زيرورو كرده است تا كتاب مرجعي فوق‌العاده ارزشمند پديد بياورد.

تاريخ شنيدن (از موتسارت تا موسيقي الكترونيك)

 • 58,000 تومان

پيتر زِندي موسيقي‌شناس و فيلسوف فرانسوي، در اين كتاب قصد دارد «تاريخ انتقادي شنيدن» را روايت كند، به عبارت ديگر «تاريخ شكل‌گيري شنونده مدرن». اين تاريخ‌نگاري نامتعارف نه با تحليل نت‌هاي موسيقي، كه با بررسي پرونده‌هاي قضايي به پيش مي‌رود و متهمان اصلي آن نه آهنگسازان و شاهكارهايشان،‌ بلكه شنوندگاني‌اند كه نحوه شنيدنشان را به ديگران منتقل مي‌كنند. از نظر نويسنده شنيدن امري است شكل‌پذير كه در طول تاريخ تحت تأثير دو عامل بوده است: نهادهاي قانوني و ابزارهاي شنيداري. نهادهاي قانوني در راستاي حمايت از حقوق مولف حد و مرزهايي براي شنيدن تنظيم مي‌كنند و در نتيجه ضمن تثبيت مفهومي خاص از موسيقي، رژيم شنيداري خاصي را نيز ترويج مي‌كنند. در اين ميان، فناوري‌ها و ابزارهاي شنيداري (از گرامافون تا نرم‌افزارهاي كامپيوتري) نيز جنايتكاراني بالقوه‌اند، زيرا شكل‌هاي جديدي از شنيدن پديد مي‌آورند كه باعث مداخلۀ شنونده در اثر موسيقي مي‌شود. از اين رو، تاريخ شنيدن تاريخ انتقادي رژيم‌هاي شنيدن است.

تاريخ مدفوع (تبارشناسي سوژه مدرن)

 • 88,000 تومان

دومينيك لاپورت در كتاب تاريخ مدفوع، مفهوم فرد را به فضولات گره مي‌زند و به شيوه مقبول طبع ژرژ باتاي، تاريخ مدفوع را به تاريخ سوژه بدل مي‌سازد تا «والاترين» شكل‌هاي آگاهي را با «پست‌ترين» محصول انسان تلفيق كند. او اين كار را با بررسي نمونه‌هاي مختلفي از گفتار، كردار،زبان و تجربه به انجام مي‌رساند. مدفوع در اين كتاب، محل تقاطع ديدگاه‌هاي فرويد درباره تمدن و ديرينه‌شناسي گفتمان مدرنيته و تبارشناسي گفتمان مدرنيته و تبارشناسي دولت مدرن به شيوه فوكو است.

اهميت بامزه‌بودن (چرا در زندگي به لطيفه بيشتري نياز داريم)

 • 80,000 تومان

شوخ‌طبعي نوعي سوگواري و تمسخر شرايط انساني است. آدم شوخ‌طبع، غم‌انگيزي و ترسناكي شرايط انساني را مي‌پذيرد و سپس درباره‌اش حرف مي‌زند، با آن تفريح مي‌كند، به آن مي‌خندد و واكنش‌هاي ضعيف و عاجزانه بشر به آن را به ريشخند مي‌گيرد. اين كار ما را از وحشت رهايي مي‌بخشد. شوخ‌طبعي، درماني براي زندگي نيست، بلكه مي‌تواندنوعي بي‌حسي موقت و موثر باشد! خنده انسانيت ما را نشان مي‌دهد و تقويت مي‌كند، اميد را برمي‌انگيزد و به ما امكان مي‌دهد كه زندگي را موقرانه تاب بياوريم. هم جديت و هم خريت، از اجزاي ضروري يك زندگي بامعنا هستند.

هنر رزم (همراه با سي دي انيميشن)

 • 85,000 تومان

قوي‌ترين فرمانده كسي است كه بدون جنگ پيروز شود. در نگاه اول، هنر رزم كه از نام آن هم برمي‌آيد، كتابي است براي استراتژي‌هاي نظامي و جنگي. كتاب را سان تزو بيش از دو هزار و پانصد سال پيش در چين نوشته اما كاربرد امروزي آن بيشتر در زمينه مديريت كسب و كار است. اين كتاب نفوذي فراوان بر كتاب‌هاي مديريت دارد. افسران آمريكايي در طول جنگ جهاني دوم، اين كتاب را به‌دقت مي‌خواندند. ژاپني‌ها براي دهه‌هاي متوالي به مطالعه آن پرداخته‌اند و گفته مي‌شود كه افسران چيني در قرن بيستم آن را از حفظ مي‌دانستند. اما امروزه اين كتاب دست‌مايه مديران بوده و يكي از پرفروش‌ترين كتاب‌ها در زمينه مديريت و كسب و كار است.

پنير و كرم‌ها (جهان 1 آسيابان قرن شانزدهمي)

 • 225,000 تومان

«پنير و كرم‌ها» جد و جهدي است براي بركشيدن صداي گمشده يكي از انسان‌هاي گمنام به متن تاريخ. صداي منوكيو مشهور به دومنيكو اسكاندلا، آسيباني روستايي، كه از بخت بد دستگاه تفتيش عقايد كليسا او را در ايتاليا در واپسين سال‌هاي سده شانزدهم ميلادي زنداني كرد و به محكمه كشاند. آنچه در اين ميان به اين صداي نوعي در تاريخ تمايزي چشمگير مي‌بخشد جهاني است كه او با استمداد از زندگي روزمره و كتاب‌هايش آفريده است. كارلو گينزبورگ در «پنير و كرم‌ها» كوشيده است سطر به سطر اسناد اندكي را كه از محاكمه او بر جاي مانده است بكاود و جهان‌بيني اين آسيابان گمنام را ترسيم كند و نشان دهد كه شهروندان عادي آن‌گونه كه تا كنون گمان مي‌برده‌ايم، صرفاً فرمانبرِ فرادستان نبوده‌اند بلكه فقط صدايشان ناشنيده مانده است. پنير و كرم‌ها از شاخص‌ترين نمونه‌هاي تاريخ‌نگاريِ خُرد و تاريخ‌نگاريِ فرهنگي در جهان است.

مافياي بمب‌افكن (طولاني‌ترين شب جنگ جهاني دوم)

 • 92,000 تومان

مافياي بمب‌افكن داستان اين آدم‌هاست: نابغه‌اي هلندي و كامپيوتر آنالوگش، آرمان‌هاي گروهي همدل در آلاباما، بلندپروازي‌هاي ديوانه‌اي بريتانيايي و آتش افروزي شيمي‌داناني در هاروارد. مالكوم گلدول در اين كتاب يكي ‌از تنگناهاي بزرگ اخلاقي تاريخ آمريكا را روايت مي‌‌كند كه طولاني‌ترين شب جنگ جهاني دوم از دل آن سر برآورد. اين كتاب داستان سرسختانه‌اي از پايداري، نوآوري و پاداش بي‌حساب جنگ است. مافياي بمب‌افكن داستان تقابل دو انديشه است كه كرتيس له‌مي و هيوود هنسل آينۀ تمام‌نماي آن‌اند. يكي معتقد به راه‌انداختن جنگي تمام‌عيار، حتي با هدف گرفتن مواضع غيرنظامي براي از‌ كار انداختن ماشين جنگي دشمن در سريع‌ترين زمان ممكن و ديگري معتقد به اجتناب از بمباران مناطق مسكوني و غيرنظامي و با تفكر هدف قراردادن مواضع حياتي دشمن مثل مراكز صنعتي و كارخانه‌هاي توليد مواد اوليۀ سلاح. شايد يكي ديگر از نقاط قوت كتاب، تلاش نويسنده براي پرهيز از بيان عقيدۀ خود و واگذاري نتيجه به خواننده باشد. او فقط روايت مي‌كند و مانند كسي كه دنبال كشف معماست، سرنخ‌ها را پيدا مي‌كند و به دست مخاطب مي‌دهد. ناگفته نماند كه در انتهاي كتاب نويسنده آرشيو عكسي گرد آورده كه خواننده را به حال‌وهواي آن روزهاي جنگ جهاني دوم نزديك‌تر مي‌كند.

يونان باستان در 30 ثانيه (50 دستاورد مهم تمدن يونان كه هر كدام در كمتر از نيم دقيقه شرح داده شده است)

 • 69,000 تومان

ما يونان باستان را زادگاه دموكراسي و پرورش‌دهنده فيلسوفان پيشرو در نظر مي‌گيريم، ولي زندگي واقعي در يك دولت‌شهر يوناني چگونه بود؟ در انتخابات آتن چه كساني مي‌توانستند رأي بدهند؟ در تماشاخانه‌ها مردم چه نوع نمايش‌هايي مي‌ديدند؟ خدايان و اسطوره‌ها تا چه حد بر زندگي يونانيان باستان تأثير داشتند؟ چرا دولت‌هاي مجاور بيشتر اوقات در جنگ با يكديگر بودند؟ كتاب «يونان باستان در 30ثانيه» چشم‌اندازي منحصربه‌فرد نسبت به خلاق‌ترين و اثرگذارترين تمدن‌ها مي‌گشايد؛ جايي كه قدرت نظامي و درخشش معماري در كنار داستان‌پردازي‌هاي فصيح و مجذوب‌كننده از پهلوانان شكوفا شد. توجه به پديده‌هايي مانند نيايشگاه‌ها، پيشگويان، سربازان، برده‌ها، سفالگري زيبا و نمايش تراژيك، براي درك 50 ايده و نوآوري حياتي كه پديد‌آورنده و مشخص‌كننده يكي از مهم‌ترين تمدن‌هاي جهان بود، امري كليدي است.

بازپرسي 1 (محدوده خون) هندسه 1 جنايت خانوادگي

 • 66,000 تومان

اين كتاب در مورد قتلي است كه در دهه‌ي 1320 شمسي اتفاق افتاده و نويسنده در آن جريان زندگي پرماجراي يكي از ثروتمندترين سرمايه‌داران آن دهه و پسرانش را روايت مي‌كند. فرامرز و فرخشاد دو فرزند احمد ميرسپاهي معروف به احمد ليستر، باجناق و راننده رضا شاه هستند كه فرامرز به دلايل خانوادگي تصميم مي‌گيرد فرخشاد را با كمك دوستانش به قتل برساند تا بتواند به ارث پدرش دست پيدا كند. اما به نظر مي‌رسد فرامرز قصد داشته پدرش را نيز بكشد كه با مشكوك شدن اوضاع و به ميان آمدن پليس و سپس برگزاري دادگاه، لايه‌هاي بيشتري از اين داستان آشكار شده و مشخص مي‌شود فرامرز تنها متهم اين پرونده نبوده است.

1  2  3  4  5  6  7  صفحه‌ی 1