فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ادبيات و داستان

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
پانداي بزرگ و اژدهاي كوچك (در جستجوي دركي عميق از زندگي)
زرد كرومي (تابستان خاموش)
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
فهرست كتاب
 • 125,000 تومان
 • با تخفیف: 125,000 تومان
سنگ كاغذ قيچي
 • 130,000 تومان
 • با تخفیف: 130,000 تومان
آنومالي
 • 120,000 تومان
 • با تخفیف: 120,000 تومان
ادبيات كودكان و نوجوانان ايران (درسنامه‌ دانشگاهي)
حلقه
 • 90,000 تومان
 • با تخفیف: 90,000 تومان
پوست انداختن
 • 208,000 تومان
 • با تخفیف: 208,000 تومان
خاطرات 1 مغ
 • 38,000 تومان
 • با تخفیف: 38,000 تومان
هواردز اند
 • 160,000 تومان
 • با تخفیف: 160,000 تومان
كتابخانه نيمه‌شب
 • 135,000 تومان
 • با تخفیف: 135,000 تومان
ريكشاران
 • 48,000 تومان
 • با تخفیف: 48,000 تومان

پانداي بزرگ و اژدهاي كوچك (در جستجوي دركي عميق از زندگي)

 • 40,000 تومان

پانداي بزرگ و اژدهاي كوچك، داستان دو همسفر است كه پس از آشنايي با يكديگر، با شجاعت سفري ماجراجويانه را در راه‌هاي هموار و ناهموار زندگي و در كنار هم آغاز مي‌كنند. داستان آن‌ها در طول پياده‌روي‌هاي طولاني و ساده شكل مي‌گيرد. اما راه هم به اندازه هدف مهم است. طراوت گل‌هاي بهاري، تاري كه عنكبوتي به درخت تنيده، حشرات كوچك كه در ميان گل‌ها مي‌گردد هم از حوادث سفر آن‌هاست و توجه كردن به همه آن‌ها تجربه‌هاي پرباري برايشان رقم مي‌زند.

زرد كرومي (تابستان خاموش)

 • 95,000 تومان

برخي از منتقدين، نخستين رمان‌هاي هاكسلي را از نبوغ‌آميزترين نمونه‌هاي آثار شك‌انديشانه‌اي خوانده‌اند كه بلافاصله پس از جنگ جهاني اول پيدا شد. كتاب «زرد كرومي (1921)» اولين اثر مربوط به اين دوره است كه او را درجا به‌عنوان يكي از نكته‌سنج‌ترين و هوشمندترين نويسندگان نسل خود معرفي و تثبيت مي‌كند. در اين رمان (كه نطفه اغلب انديشه‌ها و داستان‌هاي بعدي او را دربر دارد و شايد از نظر زيباشناختي از تمامي رمان‌هايش برتر باشد) و نيز در رمان‌هايي كه در پي آن مي‌نويسد، شخصيت‌هاي داستان قبل از هر چيز به‌عنوان محملي براي بيان نظريات و عقايد متضاد، خلق و به‌كار گرفته مي‌شوند.

فهرست كتاب

 • 125,000 تومان

اولين نمايش فراموش‌نشدني و دلچسب درباره اينكه چگونه يك برخورد تصادفي با فهرستي از كتاب‌هاي كتابخانه به ايجاد دوستي بعيد بين دو فرد بسيار متفاوت در حومه لندن كمك مي‌كند. بيوه موكش پس از از دست دادن همسر مورد علاقه خود، زندگي آرامي را در منطقه ايلينگ لندن سپري مي‌كند. او هر چهارشنبه خريد مي‌كند، به معبد مي‌رود و نگران نوه‌اش پريا است كه در اتاقش پنهان مي‌شود، در حالي كه شب‌هايش را به تماشاي مستندهاي طبيعت مي‌گذراند.

سنگ كاغذ قيچي

 • 130,000 تومان

فكر مي‌كنيد همسرتان را مي‌شناسيد؟ كمي بيشتر فكر كنيد. خانم و آقاي رايت با هم مشكل دارند. مدت‌هاست كه احساسشان نسبت به هم تغيير كرده است. وقتي «آدام» و «آمليا» برنده يك سفر به اسكاتلند مي‌شوند، فرصتي فراهم مي‌شود تا كمي به رابطه و مشكلاتشان بپردازند. «آدام رايت»، فيلم‌نامه‌نويس مشهور و به گفته خودش معتاد به كار، تمام عمرش دچار ادراك‌پريشي چهره بوده است. هيچ‌كس را نمي‌شناسد، نه اعضاي خانواده‏، نه دوستان و نه حتي همسرش را. هر سال در سالگرد ازدواجشان به هم هدايايي نمادين مي‌دهند: كاغذ، پنبه، سفال، چوب. همسر آدام هر سال به‌صورت مخفيانه، نامه‌اي براي همسرش مي‌نويسد و هيچ‌وقت هم به او اجازه خواندن آنها را نمي‌دهد‎؛ تا امروز. هر دو مي‌دانند اين سفر يا ازدواجشان را نجات مي‌دهد يا زندگي مشتركشان را نابود مي‌كند، ولي مسئله اين است كه آنها اتفاقي برنده اين سفر نشده‌اند. يكي از آنها دروغ مي‌گويد و يك نفر هست كه نمي‌خواهد آنها با هم زندگي خوشي داشته باشند. ده سال زندگي مشترك، ده سال دروغ و مخفي‌كاري و يك سالگرد ازدواج كه هيچ‌كدامشان فراموش نخواهند كرد.

آنومالي

 • 120,000 تومان

آنومالي ترديدها و هراس‌هاي وجودي انسان و ذهن او را در مواجهه با وقايع و پديده‌هاي غريب و ناآشنا مي‌كاود. اين رمان برجسته در سال 2020 برنده «جايزه گنكور»، مهم‌ترين جايزه ادبي فرانسه، شد. خلبان هواپيماي مسافربري فرانسوي پس از گذر از طوفاني سهمناك از برج مراقبت مي‌خواهد كه به‌طور اضطراري در فرودگاهي امريكايي فرود بيايد. برج مراقبت به جاي اينكه در دم اجازه فرود را صادر كند، سوال‌هاي متعددي از خلبان مي‌پرسد تا هويت او را شناسايي كند اما در نهايت شگفتي، چيزي نگذشته، جنگنده‌هاي ارتش در دو سوي هواپيما ظاهر مي‌شوند و خلبان را تهديد مي‌كنند كه اگر از دستورات اطاعت نكند بلافاصله نابود خواهد شد. چه چيز در انتظار سرنشينان از همه‌جا بي‌خبر هواپيما است وقتي كه همه‌چيز در زمين و هوا حاكي از پروازي معمولي است؟ خيلي زود معلوم مي‌شود كه اوضاع عادي نيست و اتفاق عجيبي رخ داده است. فقط يك چيز آشكار است: همين هواپيما چند ماه قبل با همين مسافران در فرودگاه فرود آمده است...

ادبيات كودكان و نوجوانان ايران (درسنامه‌ دانشگاهي)

 • 60,000 تومان

اولين اصل بنيادين در ساختار ادبيات كودك و نوجوان، تبديل زبان عادي به زبان ادبي است. مجموعا در فرايند تبديل زبان عادي به ادبي يا آفرينش ادبيات و در نهايت، خلق ادبيات كودك و نوجوان، از روش‌هايي بهره مي‌گيرند كه مهم‌ترين آنها عبارت‌ است از: آهنگين كردن كلام؛ تصويري كردن كلام و آشنايي‌زدايي. كتاب حاضر به عنوان درس‌نامه دانشگاهي در هشت فصل تدوين شده، و برخي از مباحث آن عبارت است از: بنيادهاي ساختاري ادبيات كودكان و نوجوانان؛ محدوديت‌ها و ضرورت‌هاي ادبيات كودكان و نوجوانان؛ ادبيات كودكانه‌نما؛ اهميت شعر براي كودكان و نوجوانان؛ سير تاريخي شعر معاصر كودكان و نوجوانان؛ شاخص‌ترين گونه‌هاي شعر معاصر كودكان و نوجوانان، و عناصر شعر ناب كودكان و نوجوانان.

حلقه

 • 90,000 تومان

يك نوار ويديويي مرموز هشدار مي‌دهد كه بيننده پس از تماشاي آن در عرض يك هفته مي‌ميرد، مگر اينكه كاري كه نامفهوم است انجام شود، 4 نوجوان دقيقا يك هفته پس از تماشاي نوار، يكي پس از ديگري بر اثر نارسايي قلبي جان خود را از دست مي‌دهند. آساكاوا، روزنامه‌نگاري سختكوش، تحت تاثير مرگ باورناپذير خواهرزاده همسرش قرار مي‌گيرد. تحقيق‌هايش او را از منطقه‌اي در توكيو كه مملو از ترس‌هاي جامعه مدرن است، به يك منطقه روستايي، يك تفرجگاه كوهستاني، يك جزيره آتشفشاني، و درمانگاهي در خارج شهر كه از گذشته تغيير كاربري داده، مي‌كشاند. تلاش او براي حل معماي نوار قبل از اينكه ـ براي همه ـ خيلي دير شود، يك فوريت مرگبار فزاينده را به خود اختصاص مي‌دهد. حلقه داستاني ترسناك است كه به طرز هولناكي روايت مي‌شود، يك معماي معلق استادانه، و يك سفر ساختارشكن نوگرايانه است.

پوست انداختن

 • 208,000 تومان

دو روز صلح برقرار است. اما روز سوم ديگر از خوراك خبري نيست. پيرمرداني مي‌آيند و آب و هيزم مي‌آورند و مي‌گويند ديگر خوراكي برجا نمانده. آخرين فرستاده مونته سوما مي‌آيد و به نزد كورتس هدايت مي‌شود و به او... -برشي از متن كتاب

خاطرات 1 مغ

 • 38,000 تومان

. تنها راه يافتن راه حل صحيح، شناختن راه حل‌هاي نادرست است. . با آگاهي از مرگ، انسان مي‌تواند بسيار شجاع‌تر باشد و در فتوحات روزانه‌اش بسيار پيش‌تر برود‏، چون چيزي براي از دست دادن ندارد... چون مرگ اجتناب‌ناپذير است. . بزرگ‌ترين گناه ممكن، پشيماني است. . آموزش نشان دادن امكان است. آموختن، براي خويش ممكن ساختن است. . كار تنها هنگامي كامل است كه به مقصود رسيده باشي. . پيش از آنكه دستت بتواند شمشيرت را بگيرد، بايد كشف كني كه دشمنت كجاست و چطور بايد با او برخورد كني. شمشير تنها ضربه مي‌زند‏، اما دستت حتي پيش از فرود آوردن ضربه، پيروز مي‌شود يا شكست مي‌خورد. . راز هر پيروزي، ساده‌ترين نكته جهان است: بدانيم با آن چه مي‌كنيم. . هميشه بهترين راه را براي پيمودن مي‌بينيم، اما فقط راهي را مي‌پيماييم كه به آن عادت كرده‌ايم.

هواردز اند

 • 160,000 تومان

«هواردز اند» نام دگر شده خانه‌اي است كه در عالم واقع نيز وجود دارد؛ تصوير زنده‌اي از زندگاني آغاز قرن بيستم در انگلستان. فاستر ده سال از كودكي تا نوجواني در اين خانه زيست و با رمانش اين خانه را به يكي از مشهورترين خانه‌هاي تاريخ ادبيات تبديل كرد. خانه‌اي كه اختلاف بر سر به ارث بردن آن تلاشي نمادين است براي به تصوير كشيدن آينده يك كشور.

كتابخانه نيمه‌شب

 • 135,000 تومان

شكوه و شكايت براي زندگي‌هايي كه آنها را زندگي نمي‌كنيم راحت است. آرزوي اينكه كاش استعدادهاي ديگرمان را پرورش داده بوديم و به پيشنهادهاي متفاوتي بله مي‌گفتيم راحت است. آرزوي اينكه كاش سخت‌تر كار كرده بوديم، بهتر عشق ورزيده بوديم، امور مالي خود را با درايت اداره كرده بوديم، محبوب‌تر شده بوديم، در آن گروه مانده بوديم، به استراليا رفته بوديم، به آن قرار قهوه بله گفته بوديم يا يوگاي بيشتري انجام مي‌داديم راحت است. زحمتي ندارد كه براي دوستاني كه نداشتيم و كاري كه نكرديم و آدم‌هايي كه با آنها ازدواج نكرديم و بچه‌هايي كه نداشتيم احساس فقدان كنيم. سخت نيست كه خودمان را از دريچه‌ چشم ديگران ببينيم و آرزو كنيم كاش تمام نسخه‌هاي متفاوت از خودمان بوديم كه مي‌خواستيم باشيم. راحت مي‌شود تا ابد حسرت خورد و در حسرت ماند. اما اين زندگي‌هايي كه در حسرتِ نزيستن‌شان هستيم مشكل حقيقي ما نيستند. مشكل خودِ حسرت است. اين حسرت است كه ما را پژمرده و تباه مي‌كند و باعث مي‌شود خودمان و افراد ديگر را بدترين دشمنان خود احساس كنيم.

ريكشاران

 • 48,000 تومان

دكتر بيون كاتيلاتو، فرزند يك خانواد مهاجر هندي، مربي انگيزشي در فضاي ديجيتال است كه با استفاده از داستان‌هاي منحصربه‌فردش، صحنه شبكه‌‌هاي اجتماعي را در كمترين زمان فتح كرده و از طريق كانال‌هايش، تعداد بسياري را به وجد مي‌آورد. او حالا براي طرفدارانش كتابي در دوازده فصل نوشته است: شخصيت اصلي كتابش يك ريكشاران هندي است كه حين جابه‌جا كردن مسافران، با مشاوره‌ها و اندرزهايش در زمينه‌هاي عشق و ناكامي، ترس و شجاعت، حساس بودن و خودشيفتگي، صداقت و ثابت‌قدم بودن در تعقيب اهداف زندگي، به آنها كمك مي‌كند به خودشان اعتماد كنند تا بتوانند در مراحل سخت زندگي قدرت تصميم‌گيري داشته باشند.

1  2  3  4  صفحه‌ی 1