فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

خانواده

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
 • 135,000 تومان
 • با تخفیف: 135,000 تومان
چرا او (يافتن عشق واقعي با دانستن تيپ شخصيتي‌تان)
چگونه ازدواج خود را نجات دهيد (اكنون با اين نكات مصالحه تعارضات ازدواج را متوقف كنيد)
13 كاري كه زنان داراي ذهن قوي انجام نمي‌دهند
 • 185,000 تومان
 • با تخفیف: 185,000 تومان
 • 69,000 تومان
 • با تخفیف: 69,000 تومان
 • 130,000 تومان
 • با تخفیف: 130,000 تومان
تاملي در باب طلاق (راهنماي گام به گام تصميم‌گيري درباره ترك يا ماندن در رابطه)
والديني نا‌كامل اما به اندازه كافي خوب (راهنماي پرورش فرزنداني خشنود و منعطف)
زندگي با مردان لجباز
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
گفتگو با زوج‌ها (روان‌درماني تحليلي روابط زوجين)
ترميم شكست عشقي عاطفي (پس از آن غروب رفتن اولين طلوع خود باش)
تله‌هاي زندگي و روابط صميمي (راهنماي صميميت در روابط)

كامش‌درماني و زوج‌درماني يكپارچه

 • 135,000 تومان

اين كتاب راهنمايي است براي درمانگرجهت به‌كارگيري رويكردهاي نوين زيستي رواني اجتماعي، مدل پزشكي جنسي، رابطه درماني ايماگو، سيستم دروني خانواده، درمان گروهي و روان‌زخم‌ها، درمان التقاطي زوجين با گرايشات جنسي نابهنجار، هنردرماني، مداخلات جسمي، درمان مراجعين با انواع هويت‌ها و گرايشات. مطالعه اين كتاب به زوج‌درمانگران، متخصصين فعال در حوزه زنان، اورولوژي، درمانگران اختلالات جنسي و دانشجويان شاغل به تحصيل در اين رشته‌ها توصيه مي‌شود.

چرا او (يافتن عشق واقعي با دانستن تيپ شخصيتي‌تان)

 • 190,000 تومان

آيا طبيعت برايمان كسي را زير سر دارد؟ وقتي صحبت از ازدواج مي‌شود، همه به تفاوت‌هاي فرهنگي، اقتصادي و اجتماعي توجه دارند، اما تفاوت مغزها چه؟ تست شخصيت‌شناسي اين كتاب بر پايه شيمي مغز بنا شده است. كند و كاو درباره تيپ‌هاي شخصيتي مي‌تواند راه خوبي براي شناخت خود، ارزش‌ها و استعدادهايمان باشد و به ما در اين‌كه به دنبال چه كسي مي‌گرديم كمك كند. نويسنده كتاب، با مطالعه بر بيش از هفتاد هزار نفر، به ما مي‌گويد كه بر مبناي تيپ شخصيتي‌مان جذب كدام تيپ‌ها با كدام خصوصيات رفتاري مي‌شويم و با چه كساني بهتر كنار مي‌آييم.

چگونه ازدواج خود را نجات دهيد (اكنون با اين نكات مصالحه تعارضات ازدواج را متوقف كنيد)

 • 50,000 تومان

ازدواجي موفق و رضايت‌بخش مستلزم تعهد زوجين است. ماجراهاي بسيار زيادي وجود دارند كه مي‌توانند منجر به مشكلات زناشويي، جدايي و در برخي موارد منجر به طلاق شوند. اين كتاب در حل كشمكش‌ها و تعارضات در زمان‌هايي كه شما و شريك زندگي‌تان به‌تدريج با يكديگر غريبه شده‌ايد و به‌دنبال آشتي و تلاش دو طرفه براي رابطه‌تان هستيد، به شما كمك خواهد كرد.

13 كاري كه زنان داراي ذهن قوي انجام نمي‌دهند

 • 185,000 تومان

زنان با موانع و تبعيض‌هاي فراواني مواجه هستند اما نكات بسيار خاصي وجود دارد كه هر زني صرف نظر از سن يا موقعيتي كه دارد مي‌تواند براي ايجاد تغييرات مهم و قابل توجه از آنها پيروي كند. ايمي مورين، روان‌درمانگر و نويسنده اين كتاب ارزشمند با توجه به شواهد علمي و استفاده از تجربيات ميليون‌ها زن به زنان سراسر دنيا مي‌آموزد كه چگونه با چالش‌ها روبه‌رو شوند. او در اين كتاب به 13 عادت و طرز فكر اشاره مي‌كند كه زنان بايد براي تسلط بر قواي ذهني خود از آنها اجتناب كنند. اين 13 اصل به زنان نشان مي‌دهد كه چگونه با مشكلات و موقعيت‌هاي سخت مقابله كنند تا بهترين زندگي را براي خود رقم بزنند.

من و تو (جدايي يا پيوند)

 • 69,000 تومان

كتاب پيش روي شما كتابي كوچك درباره ايده‌اي بسيار بزرگ است. فرض كتاب اين است كه همه ما به‌دنبال چيزي خاص و يكسان هستيم، اما در جاي اشتباه به‌دنبال آن مي‌گرديم. نويسنده اين كتاب «حس كامل زنده‌بودن» يا «سرزندگي اصيل» را در كيفيت ارتباطات ما مي‌جويد. در فضايي كه نه درون ماست و نه بيرون ما بلكه بين ماست. وقتي فضاي بين ما سرشار از امنيت و انرژي مثبت باشد، احساس كامل زنده‌بودن را تحريك مي‌كند كه مانند يك بار الكتريكي درون مسيرهاي عصبي بدن ما به جريان درمي‌آيد و ما را لبريز از احساس شادماني و شگفتي مي‌كند و دنياي سياه و سفيد ما را به دنيايي رنگارنگ مبدل مي‌سازد.

خط قرمزهاي رابطه

 • 130,000 تومان

همه‌ي ما مي‌دانيم براي حفظ تعادل در زندگي، كار، لذت بردن از داشته‌ها، دوستان، خانواده و همچنين مديريت رفتارهاي آدم‌هاي سمي پيرامون خود، به چارچوب‌گذاري در روابطمان نياز داريم، اما آيا مطمئنيم معناي رابطه سالم و چارچوب و خطوط قرمز را به‌درستي مي‌دانيم؟ آيا مي‌دانيم چگونه انتظارات و خواسته‌ها و حدومرزهايمان را، شفاف و صريح، براي ديگران مطرح كنيم؟

تاملي در باب طلاق (راهنماي گام به گام تصميم‌گيري درباره ترك يا ماندن در رابطه)

 • 100,000 تومان

درست همان‌طور كه افراد به ‌دلايل صحيح و غلط با هم ازدواج مي‌كنند، طلاق هم مي‌تواند به‌ دلايل خوب و بد رخ بدهد. بعضي از زوج‌ها سريع از هم جدا مي‌شوند چون تمايلي ندارند براي بهبود رابطه يا براي درك همسرشان تلاش كنند. در مقابل، بعضي ديگر از افراد خودشان را قرباني مي‌كنند و چند دهه (گاهي تا پايان عمر) در يك رابطه ناسالم يا ناشاد مي‌مانند. كتاب حاضر، يك راهنماي عملي و آسان‌فهم به قلم درمانگري است كه حداقل دو دهه در زمينه مشاوره با زوج‌هاي در آستانه طلاق فعاليت داشته و بر نكات و ظرايف قابل توجهي در اين نوع تصميم‌گيري تسلط دارد. مطالعه اين كتاب به مخاطب كمك خواهد كرد تا قدم به قدم به ارزيابي خودش و رابطه‌اش بپردازد و در نهايت تصميم بگيرد آيا مي‌خواهد بماند يا مي‌خواهد برود.

والديني نا‌كامل اما به اندازه كافي خوب (راهنماي پرورش فرزنداني خشنود و منعطف)

 • 97,500 تومان

هدف از انتشار مجموعه مدرسه زندگي پرورش هوش عاطفي به ياري فرهنگ است. باورمان اين است كه طيفي از جدي‌ترين معضلات ما نتيجه فقدان خودشناسي، همدلي و ارتباط است. فعاليت‌هاي ما در ده مركز در اقصي نقاط جهان انجام مي‌شود، از جمله لندن، آمستردام، سئول و ملبورن. فيلم سازي، برگزاري كلاس‌ها، ارائه خدمات درماني و توليد سلسله‌اي از محصولات در عرصه روانشناسي از ديگر فعاليت‌هاي ماست. موسسه انتشاراتي مدرسه زندگي به انتشار آثاري در باب مهم‌ترين مسائل حيات فرهنگي و عاطفي معاصر مي‌پردازد. مبناي انتشار عناوين، ارائه سرگرمي، آموزش، تسلي‌بخشي و دگرگوني در زندگي خوانندگان است.

زندگي با مردان لجباز

 • 95,000 تومان

موضوع اصلي اين كتاب «لجبازي» در گروهي از مردان است. در نگاه اول به شما كمك مي‌شود تا بدانيد مرد لجباز كيست، چه ويژگي‌هايي دارد. در ادامه به تفصيل به اين نكته پرداخته مي‌شود كه چگونه در عين حال كه از مرد لجباز حمايت عاطفي مي‌كنيد به او واكنش سالم نشان بدهيد. آنچه خواندن كتاب پيش‌رو را حائز اهميت مي‌سازد اين است كه شما مسئول تاثيرات و مشكلات احتمالي ناشي از چنين ويژگي در رابطه‌تان نيستيد و از آن مهم‌تر اينكه شما مسئول تغييردادن او هم نيستيد. اميدوارم اين كتاب به شما كمك كند تا ضمن درك بهتر از مشكل مردي كه مقابل شما لجبازي مي‌كند، بتوانيد وارد يك تعامل موثر و سازنده با او شويد و از خودتان محافظت كنيد.

گفتگو با زوج‌ها (روان‌درماني تحليلي روابط زوجين)

 • 65,000 تومان

كتاب «گفتگو با زوج‌ها» داستان سفر آموزشي-تجربي گروهي از روان‌درمانگران تحليلي است كه حاصل سال‌ها تجربه خود را در زمينه درمان فردي، درمان زوج و خانواده، به صورت كتاب درآورده‌اند. اين روانكاوان به طور مشخص، معرفي و آموزش رويكرد «ميان‌سوژه‌اي» را در كار با زوج‌ها معرفي كرده‌اند. اين رويكرد تلفيقي است از مكتب انگليسي روابط ابژه و مكتب امريكايي روان‌شناسي خود كه ضمن فراتر رفتن از مفهوم همانندسازي فرافكنانه كلاين، اولويت را به كاركرد فرونشانندگي بيون- چه در رابطه درماني و چه در ارتباط زوج‌ها- مي‌دهد و برخلاف رويكرد روانكاوي كلاسيك، كاوش در گذشته و يكپارچگي هيجانات دو‌پاره‌شده را در اولويت بعدي قرار مي‌دهد. بنابراين، زوج‌درماني از منظر رويكرد ميان‌سوژه‌اي:‌ بر مديريت، تنظيم كردن و متعادل‌سازيِ احساسات تأكيد مي‌كند و معتقد است احساسات و هيجانات به ديگري سپرده مي‌شود جهت «دگر-تنظيمي». به طور كلي در مكتب ميان‌سوژه‌اي، علاوه بر پذيرفتن و تصديقِ تأثير مشكلات ناشي از گذشته، آنچه كه جايگاه و ارزش ويژه‌اي دارد، پتانسيلِ تغيير شكل‌دهندگيِ اينجا و اكنون است. اين مكتب، به طور به خصوص براي زوج‌درماني و كار باليني با زوج‌ها مفيد است، چرا كه در اين روش، روان‌كاو از طريق كاوش در مورد تأثير حالت‌هاي عاطفي مختلف و روايت‌هايي كه مناسب‌تر و مؤثرتر هستند، در طول جلسات متمادي شروع به ساختن و نگارش قصه‌اي جديد براي رابطه مي‌كند. به مرور اين فضاي درماني دروني مي‌شود و زوج‌ها خواهند توانست «فرونشاندنِ روان‌شناختي»، «صميميت ارتباطي» و «درك متقابل» را براي يكديگر فراهم نمايند.

ترميم شكست عشقي عاطفي (پس از آن غروب رفتن اولين طلوع خود باش)

 • 97,000 تومان

در زندگي لحظاتِ پي در پي و به شدت تكرارشونده و ملال‌آوري وجود دارد كه خودمختار، و بي‌اراده آدمي، صرفِ نبشِ قبرِ ديروز و ديروزها مي‌شود و صاحب خود را با دروني آكنده از آه، اندوه و، خشم و، نفرت، بر سر چنين مزار متعفني مي‌ايستاند و مجبور به ژاژخايي و بيهوده‌گويي و بيهوده‌انديشي مي‌كند، به گونه‌اي كه بدين‌سان خواهد گفت: «ياد باد روزهاي خوشي كه با آن يار تمام عيار گذشت!» و يا، «اي دريغ از عمر رفته‌اي كه در كنار آن يار بي‌لياقت خيانت‌كار، به همين سادگي از كف برفت!» و آن‌گاه كه از سر مزار آن يار رفته، و آن رابطه‌ مرده و، آن ديروز در گذشته، اندوه‌بارتر از لحظات پيشين به دنياي واقعي بازمي‌گردد، زندگي خود را تاريك‌تر از قبل مي‌يابد؛ زندگي‌يي سوت و كور و تيره و تار، كه مدت‌هاست ديگر چنگي به دل نمي‌زند؛ تو گويي كه در نبود آن يار رفته، تار از پود زندگي برداشته شده است و اين جامه‌ي نخ‌نما شده‌ي زندگي، ارزش دوباره پوشيدن ندارد! اين روايت ملال‌آور و جان‌شكار، روايت زندگي همه‌ي شكست‌خوردگان عشقي عاطفي‌ست؛ همه‌ي آن كساني كه تا بخش تاريك، اما واقعي روايت عاشقانه خود، و آن يار رفته را نيابند و نبينند، نيز با نيمه‌ي روشن خود، ملاقاتي نداشته باشند و او را در آغوش نكشند، محال ممكن است كه دست از اين تكرار جان‌فرساي كشنده، بردارند. اين كتاب ضمن روايت نيمه پنهان آن حكايت عاشقانه و آن يار رفته، نقاب از چهره‌ي واقعيت‌هايي برخواهد داشت كه مواجهه با آن، لازمه‌ي ترميم شكست عشقي عاطفي خواهد بود؛ و بي‌گمان، خوانندگان ارجمند خود را به ترميمي از جنس «بزرگي» و رشدي از جنس «بشكوهي» خواهد رساند.

تله‌هاي زندگي و روابط صميمي (راهنماي صميميت در روابط)

 • 87,000 تومان

رمز و راز روابط صميمانه كدام است؟ اين رمز و راز به شكل ناآگاهانه از همان سال‌هاي اوليه كودكي در تعامل با اطرافيان و محيط پيرامون‌مان در ذهن ما شكل مي‌گيرد. يادگيري پنهان شيوه‌هاي ارتباطي ما در بزرگسالي را تعيين مي‌كند اين كتاب نكات عملي به شما ارائه مي‌دهد تا يادگيري پنهان منحصر به فرد دروني‌تان و مسيري كه در زندگي شما وجود دارد را كشف كنيد. علاوه بر اين به شما كمك مي‌كند تا بتوانيد آنها را از طريق بازسازي مجدد در حافظه تغيير بدهيد. تعجب‌برانگيز نخواهد بود اگر بگوييم اين كتاب هر آن چه كه براي حفظ يك رابطه صميمانه رضايت‌بخش لازم است، بسيار هوشمندانه در اختيارتان قرار مي‌دهد.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1