فیلتر‌ها

تولیدکنندهبازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

فروش و بازاریابی

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
10 مقاله که باید خواند درباره فروش (هاروارد بیزنس ریویو)
گذر از شکاف (جستجوی بازارهای بزرگ‌تر برای محصولات نوآورانه)
قرص استمرار (سیستم 7 مرحله‌ای برای افزایش فروش و متحول کردن کسب و کار شما)
کیسینجر مذاکره‌گر (درس‌هایی از معامله‌گری در سطوح بالا)
دیجیتال مارکتینگ با چت جی پی تی (راهنمای تجارت با قوی‌ترین هوش مصنوعی جهان)
50 استراتژی بازاریابی دیجیتال برای راه‌اندازی و معرفی محصولات
چگونه 1 مشاور املاک موفق باشم (یاد بگیریم چگونه در انجام معاملات ملکی موفق باشیم)
برندت را زندگی کن (اصول برندسازی شخصی با رویکرد کوچینگ)
داستان‌سرایی برند (مشتریان را در قلب داستان برند خود قرار دهید)
آموزش کاربردی تبلیغات گوگل از مبتدی تا پیشرفته
 • 480,000 تومان
 • با تخفیف: 480,000 تومان
عصر تاثیرگذاری (قدرت اینفلوئنسرها برای تعالی برند شما)
سبک‌های فروش
 • 240,000 تومان
 • با تخفیف: 240,000 تومان

10 مقاله که باید خواند درباره فروش (هاروارد بیزنس ریویو)

 • 140,000 تومان

فروش همان عرضه کردن محصولات نیست، ایجاد روش‌های مناسب برای مدیریت و توانمند کردن فروشندگان است. اگر به موضوع فروش علافه دارید، این 10 مقاله را بخوانید. ما از میان صدها مقاله‌ی هاروارد بیزنس ریویو مهم‌ترین مقاله‌ها را در این زمینه انتخاب کرده‌ایم. کارشناسان در این مقاله‌ها شناخت‌ها و توصیه‌هایی را که نیاز دارید در اختیار شما می‌گذارند: مراکز خریدکننده را بشناسید. عملیات فروش و بازاریابی را یک‌پارچه کنید. چرخه‌ی کسب‌وکار خود و تاثیر آن بر نیروی فروش را ارزیابی کنید. فروش راه‌حل را کنار بگذارید. از قدرت خرده‌بازارها بهره بگیرید. از فروش به کمک امتیازهای اضافی و بر اساس نظر مشتری استفاده کنید. به نیروی فروش خود به نحواحسن انگیزه بدهید.

گذر از شکاف (جستجوی بازارهای بزرگ‌تر برای محصولات نوآورانه)

 • 175,000 تومان

برای محصول یا خدمت نوآورانه، در ابتدا می‌توان تعدادی مشتری پیدا کرد. ولی پیدا کردن مشتریان جدید پس از مدتی دشوار می‌شود. اینجاست که در نمودار رشد ما یک شکاف شکل می‌گیرد و این پرسش برای ما جدی می‌شود که چطور مشتریان جدید پیدا کنیم و چطور به بازار انبوه دست پیدا کنیم؟ بازاریابی محصولات و خدمات نوآورانه در بازار امروز بسیار متفاوت از روش‌های بازاریابی معمول و مرسوم است و باید از شیوه‌های جدیدتری استفاده کرد. اگر شما هم محصولات یا خدماتی خلق کرده‌اید که مشتری برای استفاده از آن باید رفتار خود را تغییر دهد یا از فناوری‌های پیشرفته استفاده می‌کنید، گذر از شکاف کتابی مناسب برای شماست. در این کتاب با مفهوم چرخه عمر پذیرش فناوری و ویژگی‌های رفتاری مشتریان این بازارها آشنا می‌شویم تا بر اساس آن، بهترین استراتژی بازاریابی را تدوین کنیم تا بتوانیم به بازار انبوه دست پیدا کنیم.

قرص استمرار (سیستم 7 مرحله‌ای برای افزایش فروش و متحول کردن کسب و کار شما)

 • 149,900 تومان

ما در برهۀ خاصی از تاریخ زندگی می‌کنیم. به لطف اینترنت و عصر اطلاعات، هر کسی می‌تواند در هر حوزه‌ای موفق شود. اگر بخواهید دربارۀ موضوعی اطلاعات کسب کنید و مهارت‌های لازم برای انجام آن را در خود توسعه دهید، تنها باید موضوع را در گوگل جست‌و‌جو کنید و در همین راستا وبلاگ‌های مفید، ویدئوهایی در رسانه‌های اجتماعی، گروه‌های فیس‌بوک یا ویدئوهای یوتوب را پیدا می‌کنید که به شما در رسیدن به اهدافتان کمک می‌کنند. اگر بخواهید سریع‌تر رشد کنید، می‌توانید تعداد زیادی دورۀ آنلاین مقرون‌به‌صرفه پیدا کنید که در وقتتان صرفه‌جویی می‌شود و سریع‌تر آموزش می‌بینید. تمامی این گزینه‌ها بیست سال پیش حتی در تصور هم نمی‌گنجیدند. با وجود این همه منابع وسیع، افراد هنوز هم در نحوۀ توسعۀ دانشِ فردی تردید دارند و همین موضوع دلیل اصلی نگارش این کتاب است.

کیسینجر مذاکره‌گر (درس‌هایی از معامله‌گری در سطوح بالا)

 • 320,000 تومان

این کتاب در نوع خود منحصربه‌فرد است. این اولین کتابی است که عمیقاً در فلسفه و روش مذاکره من کاوش می‌کند. نویسندگان این کتاب، تحلیلی عالی و عملی از چگونگی ایجاد توافق‌های ارزشمند در موقعیت‌های پیچیده ارائه کرده‌اند. اهمیت این کتاب فقط در بیان داستان‌های مذاکرات من - هرچند رنگارنگ یا از نظر تاریخی جذاب - نیست. در عوض، خوانندگان ارزش واقعی آن را در دستیابی به چکیده اصول و شیوه‌های ارزشمندی خواهند یافت که عمدتاً چه در زمان مسئولیت من در وزارت امور خارجه و چه پس از آن و حتی گاهی برای خود من هم مخفی و مغفول بوده است. هر مقام ارشد سیاست خارجی، مدیرعامل، دیپلمات و معامله‌گری که با چالش‌های پیچیده مذاکره مواجه است، از خواندن این کتاب سود خواهد برد.

دیجیتال مارکتینگ با چت جی پی تی (راهنمای تجارت با قوی‌ترین هوش مصنوعی جهان)

 • 170,000 تومان

با توجه به تغییر نوع کسب درآمد بسیاری از افراد به دنبال راه‌های جدید آن هستند، دنیای اینترنت و شبکه‌های اجتماعی به شما کمک می‌کند که بدون هیچ مرزی مثل یک فعال اقتصادی غیر ایرانی در بازار پرمخاطب جهانی به فعالیت بپردازید. کاربران بسیاری می‌خواهند بدانند که آیا می‌توان از این هوش مصنوعی پیشرفته به کسب درآمد پرداخت؟ قطعا پاسخ بلی است. این روزها، ChatGPT به عنوان جدیدترین و قدرتمندترین پدیده هوش مصنوعی جهان سر زبان‌ها افتاده است، اما آیا شما به فکر فرصت‌ها و راه‌های کسب درآمد از ChatGPT بوده‌اید؟ آیا فکر کرده‌اید که با بهره‌گیری از قدرت فوق‌العاده هوش مصنوعی، می‌توانید بهتر بازاریابی کنید؟ می‌توانید بهتر تولید محتوا کنید؟ می‌توانید بهتر با مشتریان ارتباط بگیرید؟ و و و ... . اما چگونه؟ اگر به دنبال کسب درآمد از ChatGPT هستید با ما در این کتاب همراه باشید.

50 استراتژی بازاریابی دیجیتال برای راه‌اندازی و معرفی محصولات

 • 85,000 تومان

با رقابت شدیدی که این روزها بین کسب و کارها وجود دارد و روزبه روز هم بیشتر می‌شود، موفقیت و بقای آن به یک نبرد شبیه است. پیروزی در این میدان نبرد، سهم کسی است که تاکتیک‌ها و استراتژی‌های دقیقی برای رشد و رسیدن به مخاطب هدف و جلب نظر او داشته باشد؛ تدابیری که در دنیای کسب و کار به آن استراتژی‌های بازاریابی می‌گویند. تمام کسب و کارهای خرد و کلان دنیا، از مغازه کوچک سر خیابان‌تان گرفته تا شرکت‌های بزرگ، به یک استراتژی قوی نیاز دارند تا با ارزیابی وضعیت خود و رقبا بتوانند به مدد آن استراتژی، آگاهی از برند را گسترش دهند، به مخاطبان هدف برسند، آنها را به سمت خرید محصولات و خدماتشان سوق دهند و به سایر اهداف بازاریابی دست پیدا کنند. راه‌اندازی و معرفی یک محصول یا خدمت جدید در بازار می‌تواند شروع دستاوردی بزرگ باشد یا برعکس در صورت انتخاب راهبردی نادرست آغاز شکستی بزرگ را برایمان رقم بزند. وقتی پروژه‌ای را در بازار راه می‌اندازید، باید به آخرین رویه‌ها و ابزاری که برای فعالیت‌های بازاریابی‌تان مفید هستند، مسلط باشید. از شبکه‌های اجتماعی گرفته تا چت‌بات‌ها، بازاریابی دیجیتالی بسیار گسترده است و شما به عنوان صاحب یک کسب و کار می‌توانید راهکارهایی را برگزینید که بهترین سازگاری را با نیازهایتان دارند. در این کتابچه به‌روزترین استراتژی‌ها همراه با ایده‌هایی ناب برای راه‌اندازی و معرفی محصول یا خدمات معرفی شده‌اند.

چگونه 1 مشاور املاک موفق باشم (یاد بگیریم چگونه در انجام معاملات ملکی موفق باشیم)

 • 89,000 تومان

اگر نگاهی عمومی‌تر به شغل املاک و املاک‌داری داشته باشیم خواهیم دید که همیشه در این کسب و کار نگاه‌های مثبت و منفی وجود داشته است. اما اگر ما بخواهیم از نگاه خداوند و یا از نگاه بالاتری نسبت به نگاه انسان به شغل املاک و کسب و کار املاک‌داری بیندازیم خواهیم دید که ملک‌های تمامی این دنیا متعلق به خداست و خداوند زمین‌ و آسمان‌ها و کوه و دریاها و ستارگان را آفرید و از بین همه اینها انسان را بر روی زمین به‌عنوان جانشین خود قرار داد که می‌توان با نگاه معنوی کسب و کار املاک و املاک‌داری را جزء مشاغل معنوی و الهی که فعالیتی در جهت شریک کردن انسان‌ها با خداوند در زمین پهناور خداوند دارند دانست. با تشکر از شما خواننده عزیز و گرامی که این کتاب را به‌عنوان الگوی پیشرفت خود انتخاب کرده‌اید و مطمئنا که این کتاب برای شما و پیشرفت شما اثرگذار بوده است.

برندت را زندگی کن (اصول برندسازی شخصی با رویکرد کوچینگ)

 • 110,000 تومان

برندسازی شخصی در دنیای کسب و کارهای امروز یک الزام است و هر کسی باید برای مدیریت برند شخصی خود تلاش و برای توسعه آن بر پایه زیرساخت‌های توسعه فردی ممارست کند. برندسازی شخصی می‌تواند کمک شایانی به رهبران و مدیران سازمان‌ها و کلیه صاحبان کسب و کار در زمینه فعالیتشان بکند. حقیقت این است که در دنیای امروز زیرساخت اصلی موفقیت، خلق و مدیریت یک برند شخصی قدرتمند بر پایه تمایز و خود واقعی است و همچنین برقراری ارتباطات صحیح با مخاطبین با هدف اینکه صاحب کسب و کار را در میان مخاطبین صنعت و بازار خود، برجسته و موفق کند.

داستان‌سرایی برند (مشتریان را در قلب داستان برند خود قرار دهید)

 • 229,900 تومان

با وجود درک فنون اصلی داستان‌سرایی، بسیاری از برندها صرفا به شرح نحوه کمک محصولات و خدماتشان به مشتریان ادامه می‌دهند، به جای آن که نحوه تغییر زندگی آنها را نشان دهند. داستان‌سرایی برند خوانندگان را به گذشته می‌برد تا از داستان‌سرایی برای تحریک عواطف انسانی استفاده کنند که کانون وفاداری به برند، رفتار مصرف‌کننده و تعامل به‌عنوان یک راهبرد کسب و کار است. این کتاب به عنوان راهنمای گام به‌ گام برای ارزیابی، پیاده‌سازی و بازسازی داستان برند، تغییر ذهنیت «قهرمان» به «همراه قهرمان» و جایگاه مشتری را به عنوان عامل تاثیرگذاری کلیدی تعیین می‌کند. داستان‌سرایی برند از راهبرد محتوا فراتر می‌رود. این کتاب با جزئیات توضیح می‌دهد که از کجا شروع کنید، چگونه موفقیت را بسنجید و چگونه از صدای برند پایدار در همه بخش‌ها اطمینان حاصل کنید. این کتاب با مصاحبه‌های الهام‌بخش، توصیه‌ها و پژوهش‌های موردی درباره برندهای پیشرو از جمله، اکسپدیا، کوکاکولا، مک‌دونالد، ادوبی و گوگل، به‌وضوح نشان می‌دهد که چرا یادگیری ماشینی، هوش مصنوعی و ماشینی شدن تنها یک طرف داستان هستند. برقراری ارتباط عاطفی با ارزش‌ها، تجربیات و آرمان‌های شخصی مشتری، رهبران برند و کارکنان و تاثیرگذاران را قادر می‌سازند تا تعهد برند به رشد بلندمدت را بزرگ شمرده و تقویت کنند.

آموزش کاربردی تبلیغات گوگل از مبتدی تا پیشرفته

 • 480,000 تومان

یکی از هدفمندترین نوع تبلیغات Google Ads ابزار تبلیغاتی گوگل در دنیا محسوب می‌شود. تبلیغاتی که به شما این امکان را می‌دهد تا محصولات و خدمات خود را انحصارا در معرض بازدید و انتخاب مخاطبانی قرار دهید که در جستجوی محصولات و خدماتی که شما ارائه می‌کنید، هستند. همانطور که می‌دانید گوگل با جستجوی روزانه 8/5 میلیارد جستجو، اصلی‌ترین پلت‌فرم جستجوی اینترنتی در سطح جهان محسوب می‌شود. ناگفته نماند که آمار و ارقام حاکی از این واقعیت است که در ایران هم خرید و فروش آنلاین در سال‌های اخیر به شدت افزایش یافته است. اما چرا هنوز بسیاری از کسب‌ و کارهای ایرانی از تبلیغات در گوگل استفاده نمی‌کنند؟ واقعیت این است که در این مسیر چالش‌هایی وجود دارد که خوشبختانه شرکت پارسه به عنوان پارتنر تایید شده گوگل، راهکاری برای چالش‌های موجود در این خصوص در ایران فراهم کرده است. مهم‌ترین چالش Google Ads مربوط به محدودیت‌های است که در ایران برای دسترسی به گوگل وجود دارد. همین محدودیت به مشکلاتی در تعریف کارت بانکی مورد تایید گوگل برای هزینه‌های تبلیغات هم منجر می‌شود. علاوه بر این چالش‌ها، یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که صادرکنندگان کالا به خارج از ایران با آن مواجه هستند پیدا کردن بازار و مشتریان خارجی است. شرکت پارسه به همه مشتریان خود راهکارهای مناسب و کاربردی برای برطرف کردن این چالش‌ها ارائه می‌دهد. مولفان این کتاب در شرکت پارسه با بیش از 15 سال سابقه و 50 مشتری از سراسر جهان، با ارائه این کتاب تلاش می‌کنند تا با آموزش‌های کاربردی در استفاده از تبلیغات گوگل ادز به شما کمک ‌کنند تا چه در کشور عزیزمان ایران، چه در کشورهای خارجی همیشه به مشتریان واقعی دسترسی داشته باشید و کسب ‌و کار خود را توسعه دهید.

عصر تاثیرگذاری (قدرت اینفلوئنسرها برای تعالی برند شما)

 • 145,000 تومان

عصر حاضر، عصر تأثیرگذاری است. عصر تأثیر قدرت اینفلوئنسرها در تعالی برند شماست. اما مسأله اینجاست که اینفلوئنسرمارکتینگ به خوبی درک نشده است. پیشرفت اینفلوئنسرهای مشهور در رسانه‌های اجتماعی نیز این موضوع را تغییر نمی‌دهد. در نظر گرفتن این دسته از کاربران رسانه‌های اجتماعی به عنوان اینفلوئنسر، سوءتفاهمی اساسی در اینفلوئنسر مارکتینگ است. در حالی که بخشی از کتاب عصر تأثیرگذاری در مورد چگونگی تأثیرگذاری بیشتر در رسانه‌های اجتماعی بحث می‌کند؛ اما تمرکز نویسنده در این کتاب، ‌استفاده از صدای اینفلوئنسرها برای ارسال پیام شماست. این یک سرمایه‌گذاری روی نیروهایی است که شما باید برای انتقال پیامتان به مرزهای خارج از کشور و تحریک تبلیغات دهان به دهان استفاده کنید تا صداهای دیگران متمرکز بر صحبت در مورد کسب و کارتان شود. اینفلوئنسر مارکتینگ در حقیقت بازگشت به اصل قضیه درگیرسازی و تعامل در رسانه‌های اجتماعی است: تحریک گفتگوهای دهان به دهان در مورد برندتان.

سبک‌های فروش

 • 240,000 تومان

خریدهای مصرف‌کنندگان در حال پیچیده‌تر و بغرنج‌تر شدن هستند. با وجود مصرف‌کنندگانی که به‌طور فزاینده‌ای دمدمی‌تر می‌شوند و اشتیاق دارند که محصولات امتحان شده و درست را رها و کالاهای جدید را تجبه کنند، وفاداری به برند همواره به کاهش خود ادامه می‌دهد. این رفتار البته به این برمی‌گردد که «از کجا بخرم» نیز همچون «چه چیز بخرم» در شکل دادن انتخاب آنها نقش دارد. به این دقت کنید ظرف دهه 70 میلادی , مصرف‌کنندگان عملا همه مایحتاج روزمره خود را از سوپرمارکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای تهیه می‌کردند. امروزه علی‌رغم اینکه آنها وقت آزاد کمتری در اختیار دارند، به‌طور متوسط تنها 66 درصد از این نیازها از سوپرمارکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای تهیه می‌شوند. آنها یک‌بار در ماه به قصد یک سفر ذخیره‌سازی , مسیری نسبتا طولانی را رانندگی می‌کنند تا به یکی از شعب فروشگاه‌های عمده‌فروشی زنجیره‌ای بروند تا مقداری کالا را به‌صورت عمده بخرند و البته از تخفیف خرید عمده نیز بهرهمند شوند. آنها این سفر اضافی را برای خرید اقلامی انجام می‌دهند که در گذشته از سوپرمارکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای می‌خریدند (اما الان عملا فقط از فروشگاه‌های عمده‌فروشی زنجیره‌ای می‌خرند) چون توان و استعداد صرفه‌جویی آن بیشتر از ارزش خرید از سوپرمارکت‌هاست (که در آنها شما می‌توانید همه نیازهای خود را از یک محل خریداری کنید).

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  صفحه‌ی 1