نامشخص


تولیدکننده


بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
کافه‌ای بر لبه جهان
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
بزرگسالی (چگونه در دنیای بزرگسالی قدم بردارید)
روان‌شناسی نخبگان ایران
 • 80,000 تومان
 • با تخفیف: 80,000 تومان
توقف زمان
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان
راز داورهای خواب‌آلود (ته جدولی‌ها 1)
 • 215,000 تومان
 • با تخفیف: 215,000 تومان
رزی کارپ
 • 33,000 تومان
 • با تخفیف: 33,000 تومان
عقل مذکر مردانگی و زنانگی در فلسفه غرب
 • 28,000 تومان
 • با تخفیف: 28,000 تومان
نیچه و فلسفه
 • 120,000 تومان
 • با تخفیف: 120,000 تومان
راز آگاهی
 • 93,000 تومان
 • با تخفیف: 93,000 تومان
برنامه 30 روزه برای ترک سیگار (راهی بی‌درد و ماندگار برای ترک سیگار)

کافه‌ای بر لبه جهان

 • 35,000 تومان

تصور کنید وقتی خسته و درمانده از تمام تکلف هایی که رسم زندگی شما را به آن واداشته، می خواهید برای خود کنج خلوتی پیدا کنید تا آنجا اندکی تمرین رهایی کنید، ناگهان دریچه‌ی پنجره‌ای پنهان به روی شما گشوده می شود و عظمت جهان هستی، برابر دیدگانتان، جان می گیرد؛ پس از خود می پرسید: «چرا تاکنون، هرگز پنجره را باز نکرده بودید و این قدر به تاریکی خو گرفته اید؟!» حالا قرار است «کافه‌ای بر لبه‌ی جهان» چشم اندازی روشنی بخش برای شخصیت اصلی داستان فراهم آورد. جان، نماد مردمانی است که در تب و تاب ظواهر زندگی غرق شده اند و هرگز در جستجوی معنای اصیل وجودی خویشتن نبوده اند؛ اما شاید یک شب، در اوج ناباوری، در مکانی غریب، با سؤالاتی روبه رو شوند که به سادگی نمی توانند از کنارش بگذرند.

بزرگسالی (چگونه در دنیای بزرگسالی قدم بردارید)

 • 65,000 تومان

یک کتاب راهنمای جامع و جذاب برای مسائل بزرگسالان پر‌شور در همه سنین؛ از به‌ هم زدن دوستی با دشمن دوست‌نما گرفته تا تعمیر توالت خانه‌. اگر فارغ‌التحصیل شده‌ای و برای مصاحبۀ شغلی لباس رسمی می‌پوشی ولی با پیژامه به فروشگاه می‌روی، اگر نه آشپزی بلدی و نه می‌دانی چطور خانه‌ات را تمیز کنی، هیچ اشکالی ندارد. اما مجبور نیستی به این شرایط ادامه دهی. فقط به این خاطر که حال‌و‌هوای بزرگسالی در سر نداری به این معنی نیست که نمی‌توانی مثل یک فرد بزرگسال رفتار کنی. همۀ این مسائل در این کتاب گیرا، مفید و پرمایه جای‌ گرفته است. طبق نوشته‌های کلی ویلیامز براون در وبلاگ معروفش، کتاب بزرگسالی دنیای دلهره‌آور و گیج‌کننده واقعی را دست‌یافتنی ، قابل مدیریت و حتی تسخیر می‌کند.

روان‌شناسی نخبگان ایران

 • 80,000 تومان

فرضیه اصلی این کتاب چنین صورت‌بندی شده است: در جوامعی که فرآیندهای سیاسی آن درون ساختارهای رسمی دولت کمتر نهادینه شده است نگرش‌ها و رفتار افراد پرقدرت راهنمای قابل اعتمادی برای تغییر سیاسی محسوب می‌شود. مفهوم نخبگان سیاسی آنچنان که در این بررسی مورد استفاده قرار گرفته است یک مفهوم تجربی، رفتاری است. برای موازنه و برابرسازی نخبگان سیاسی یا صاحبان مشاغل رسمی در دولت ایران با ساختار اجتماعی آن هیچ کوششی استنتاجی انجام نگرفته است. برعکس، نخبگان سیاسی به مثابه افرادی از اعضای جامعه ایران یا ملت ایران تعریف شده‌اند که در مقایسه با سایر اعضای جامعه ایرانی هم از نظر سیاسی فعال‌تر و هم از قدرت سیاسی بیشتری برخوردار بودند. منظور ما از قدرت سیاسی یک رابطه درون فردی است آن چنان که رفتار سیاستمدار، رفتار یک سیاستمدار دیگر را تغییر دهد. منظور از رفتار هر نوع تغییر در وضعیت و پایگاه فرد است در یک زمان تا زمان دیگر... این بررسی نشان می‌دهد که مجموعه بسیار کوچکی از متغیرهای معنی‌دار ناشی از روابط درون فردی وجود دارد که جوهره سیاست ایران را تشکیل می‌دهد. در این تحقیق چهار اصل بدبینی سیاسی، بی‌اعتمادی، شخصی، عدم امنیت آشکار و بهره‌کشی میان‌فردی یک جهت‌گیری منش‌شناختی عمومی را به ما ارائه می‌دهد که زمینه رفتار نخبگان سیاسی را تعیین می‌کند.

مراقب روانت باش (ابزاری قدرتمند برای احیای سرزندگی رهایی فکری و بهبود عملی در افسردگی اضطراب و خستگی)

 • 120,000 تومان

امروزه، انسان درگیر انواع و اقسام بیماری‌های روحی و جسمی است و برای درمان آن‌ها، جز مصرف انواع قرص‌های شیمیایی، که بازار گرمی برای شرکت‌های دارو‌سازی فراهم آورده، راهی نمی یابد. غافل از آن که روش‌های درمانی متفاوت و معجزه‌آسایی وجود دارد. کتاب پیش‌ رو، اثری ارزشمند است که نگرش شما را نسبت به مفهوم تندرستی دگرکون می کند و می آموزد که چگونه در این مسیر، با تمام دارو‌هایی که تا کنون مصرف کرده‌اید، خداحافظی کنید.

توقف زمان

 • 45,000 تومان

هندریچ به من گفت: اولین قانون اینه عاشق نشی. قوانین دیگه ای هم وجود داره اما این اصلی ترین قانونه. عاشق شدن ممنوعه. عاشق موندن ممنوعه. رویا پردازی در مورد عشق هم ممنوعه. اگر به این قانون پایبند بمونی مشکلی برات پیش نمیاد. متوجهی چی می گم؟خودت رو به دیگران وابسته نکن و سعی کن تا حد ممکن هیچ احساسی نسبت به افرادی که ملاقاتشون میکنی نداشته باشی چون در غیر این صورت آروم آروم عقلتو از دست میدی. در زندگی‌ام تنها یک بار عاشق بوده‌ام. گمانم همین یکبار از من فردی احساساتی می سازد. این فکر که یک عشق حقیقی داری که پس از رفتنش هیچکس را نمی توانی با او مقایسه کنی فکر شیرینی‌ست اما واقعیت وحشتناک است. اینکه مجبوری با سال های تنهایی بعد از رفتنش روبه روشوی وحشتناک است اینکه با از دست رفتن تکه‌ای از وجودت زندگی کنی.

راز داورهای خواب‌آلود (ته جدولی‌ها 1)

 • 215,000 تومان

تیم فوتبال هفت‌نفره سوتوآلتو فقط یک تیم دبستانی خشک و خالی نیست. خیلی بیشتر از این حرف‌هاست. ما با هم پیمانی بسته‌ایم: هیچ‌کس و هیچ‌چیز ما را از هم جدا نمی‌کند. همیشه کنار هم بازی می‌کنیم. هر اتفاقی هم که بیفتد. به خاطر همین، وقتی آن ماجراها پیش آمد، چاره‌ای نداشتیم جز این که دست به کار شویم. وسایل تجسسمان را آماده کردیم... و رفتیم توی دل ماجرا. بیخود نیست اسم خودمان را گذاشته‌ایم... ته جدولی‌های عشق فوتبال

دستی نرم در خشونت سنگ (نقش‌نگاشته‌هایی بر نیمکت اتوبوس به سال‌های 79 تا 84 و کمی دیگر (مجموعه شعر)

 • 16,000 تومان

کاش دستانم، سنگریزه می‌زایید و دهان مهربانان کوچه‌های شهرم را با مرحمتی، پر می‌کرد. کاش به گردبادی، نقاب‌ها گم می‌شد،‌ چهره‌های به عشق‌آلوده نفرت.

رزی کارپ

 • 33,000 تومان

برادرها بر می‌گردند و ذله‌مان می‌کنند. آن وقت فقط یک آرزو داریم. این که دوباره در دوردست ناپدید شوند و برای همیشه از یاد بروند.

عقل مذکر مردانگی و زنانگی در فلسفه غرب

 • 28,000 تومان

این مدعای رایج در مجادلات فلسفی کنونی که عقل مردانه است، ناگزیر این فکر را به ذهن متبادر می‌کند که هر آنچه برای مرد معقول و درست است، ممکن است در مورد زن صدق نکند. این کتاب نشان می‌دهد که مردانه بودن عقل انسان تنها به یکسونگری سطحی زبان خلاصه نمی‌شود، بلکه ریشه‌های آن در دل سنت فلسفی غرب نهفته است. قصد این نیست که بگوییم زن حقیقت خاص خود دارد یا ضوابطی مشخصا زنانه برای باورهای عقلانی هست. غرض، اقامه نظری است که لاف‌زنی‌های عقل را کم و بیش رسوا می‌کند. گذشته از این، جنسیت یکی از چیزهایی است که تصور می‌رود اندیشه به راستی عقلانی باید از آن برکنار باشد. این باور که اگر همه ذهن‌ها عقلانی باشند اساسا فرقی با هم ندارند، زیربنای بسیاری از ایدئال‌های اخلاقی و سیاسی ماست.

نیچه و فلسفه

 • 120,000 تومان

هنگامی که کسی می‌پرسد فلسفه به چه کار می‌آید؛ پاسخ باید ستیزه‌جویانه باشد؛ چرا که پرسش کنایه‌آمیز و نیش‌دار است. فلسفه نه به دولت خدمت می‌کند و نه به کلیسا:؛ که هر دو دغدغه‌هاغی دیگری دارند. فلسفه به خدمت هیچ قوه‌ی مستقری در نمی‌آید. کار فلسفه ناراحت کردن است. فلسفه‌ای که هیچکس را ناراحت نکند و با هیچکس ضدیت نورزد فلسفه نیست. کار فلسفه آزردن حماقت است؛ فلسفه حماقت را به چیز شرم‌آور تبدیل می‌کند. فلسفه کاربردی ندارد جز افشا کردن پستی‌های اندیشه در تمامی اشکال. آیا جز فلسفه رشته‌ای هست که به نقد تمامی رازآمیزگری‌ها؛ هر خاستگاه و هدفی که داشته باشند؛ همت گمارد؟

راز آگاهی

 • 93,000 تومان

«کتاب حاضر مجموعه مقالاتی از جان سرل، فیلسوف معاصر، درباره آگاهی است. در این کتاب برخی از مهم‌ترین نظریه‌های فلسفی درباره آگاهی را از خلال نقد پاره‌ای از برجسته‌ترین آثار فلسفی معاصر به چالش کشیده است. سرل در این مقالات کوشیده است کاستی‌ها و ناکامی‌های این نظریات را در کنار نقاط قوت نشان دهد و در انتها خود نیز چشم‌اندازی برای رسیدن به راه حل مسئله آگاهی به دست داده است. جان سرل استاد فلسفه دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است. او نویسنده آثار متعددی درباره فلسفه زبان و فلسفه ذهن است که برخی از آنها عبارت‌اند از: کشف دوباره ذهن، ذهن‌ها، مغزها و علم، قصدمندی، بیان و معنا، کنش‌های گفتاری.

برنامه 30 روزه برای ترک سیگار (راهی بی‌درد و ماندگار برای ترک سیگار)

 • 120,000 تومان

چرا علی‌ارغم اینکه می‌خواهید سیگار را ترک کنید، هنوز مصرف آن را ادامه می‌دهید؟ دکتر دانیل اف سیدمن بر اساس 20 سال پژوهش و کار با تعداد بی‌شماری از افراد سیگاری در دانشگاه کلمبیا و بیمارستانی در نیویورک به این نتیجه رسیده است که افراد به دلایلی متفاوت سیگار می‌کشند یا اقدام به ترک آن می‌کنند. آیا شما در موقعیت‌های خاصی سیگار می‌کشید؟ ارزیابی واکنش‌های شما در شرایط متفاوت یک گام برای از بین علاقه شما به سیگار خواهد بود. آیا شما نگران اضاف وزن خود بعد از ترک سیگار هستید؟ در این صورت می‌توانید از درمان نیکوتین جایگزین بهره ببرید تا به شما کمک کند سیگار را ترک کنید و زندگی سالم‌تری داشته باشید. آیا شما هنگامی که هیجان‌زده می‌شوید سیگار می‌کشید؟ بررسی شرایط هیجانی و ارتباط آن با مصرف سیگار می‌تواند به شما کمک کند تا این رابطه را قطع کنید و اشتیاق به مصرف سیگار در موقعیت‌های هیجانی را از بین ببرید.

1  2  3  4  5  6  صفحه‌ی 1