فیلتر‌ها

تولیدکننده
بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مدیریت و رهبری

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
اعتمادسازی و الهام‌بخشی (رهبران بزرگ عظمت وجود دیگران را شکوفه می‌کنند)
پارادوکس سود
 • 360,000 تومان
 • با تخفیف: 360,000 تومان
مدیر عامل
 • 139,900 تومان
 • با تخفیف: 139,900 تومان
خرد مردان قورباغه‌ای
 • 145,000 تومان
 • با تخفیف: 145,000 تومان
رهبران آخر غذا می‌خورند (چرا بعضی گروه‌ها با هم همکاری می‌کنند و بعضی نه)
امتیاز خودش به دست می‌آید (فلسفه رهبری من)
 • 229,000 تومان
 • با تخفیف: 229,000 تومان
تیم ارزش است (مانیفستی برای تیم‌ها و رهبران)
 • 105,000 تومان
 • با تخفیف: 105,000 تومان
چگونه 1 مدیرعامل موفق شویم (6 طرز فکری که مدیران را از بقیه جدا می‌کند)
فرهنگ ساختن فرهنگ
 • 218,000 تومان
 • با تخفیف: 218,000 تومان
مهره حیاتی (تمرین غیرقابل جایگزین شدن)
 • 195,000 تومان
 • با تخفیف: 195,000 تومان
قدرت کوچینگ مثبت
 • 115,000 تومان
 • با تخفیف: 115,000 تومان

اعتمادسازی و الهام‌بخشی (رهبران بزرگ عظمت وجود دیگران را شکوفه می‌کنند)

 • 199,000 تومان

ما در محیط کار، مدرسه یا خانه، همان سبک رهبری را اجرا می‌کنیم که مدت‌های مدید بر ما حاکم بوده است. بسیاری از رهبران به جای اینکه نقش باغبان را در خود ببینند نقش مکانیک و تعمیرکار را بازی می‌کنند. اولویت نخست این رهبران انجام دادن کار است و نقش آنها حداکثر بهره‌برداری از منابع و کارکنانی است که در اختیار دارند تا کار خود را انجام دهند. در این کتاب، این سبک رهبری را «سبک دستور دادن و کنترل کردن» می‌نامیم. آیا این سبک رهبری موفق بوده است؟ آیا این سبک رهبری برای شما موثر یا مناسب است؟ واقعیت این است که بسیاری از ما همواره به دنبال روش دیگری برای رهبری بوده‌ایم و مایل بوده‌ایم ما را نیز با روش دیگری رهبری و هدایت کنند. اما تاکنون فقط توانسته‌ایم اندکی نسبت به گذشته پیشرفت کنیم. فهمیده‌ایم که باید از سبک دستور و کنترل عبور کنیم اما دقیقا نمی‌دانیم به کجا می‌خواهیم برسیم. این کتاب، راه‌حل را ارایه خواهد کرد. وقتی یک رهبر می‌کوشد تا به نتایج مثبت و مفیدی برسد، رویکرد دستور و کنترل؛ به اعمال زور، تسلیم، کنترل و در نهایت به رکود منجر می‌شود. در حالی که رهبر اعتمادساز و اهل ترغیب که به دنبال همان نتایج مثبت و مفید است، با ایجاد تعهد، خلاقیت و شکوفا کردن استعدادها و قابلیت‌های کارکنان، به اهداف خود می‌رسد. با توجه به این که جهان و بازی کاملا تغییر کرده است، چرا این همه افراد همچنان از الگوی قدیمی رهبری استفاده می‌کنند؟ این روش برای واقعیت امروز جهان شرایط بازی‌ای که تغییر یافته به هیچ‌وجه مناسب نیست. اعتمادسازی و ترغیب یا اعتمادسازی و الهام‌بخشی، روش جدید رهبری است. هدف آن شکوفا کردن استعدادها و توانمندی‌های کارکنان است،‌نه سلطه و کنترل‌ آنها. تا کار درست را انجام داده و بتوانند در جهان آشفته‌ی ما موفق، ‌موثر و هدفمند باشند.

پارادوکس سود

 • 360,000 تومان

در عصر پیشرفت فناورانه و سهولت ارتباطات، شاید فکر کنیم وضع کارگران جهان هیچ‌وقت به این خوبی نبوده است. اما با وجود آنکه دستمزدها نسبت به گذشته ثابت مانده، قیمت‌ها افزایش یافته‌اند. یان ایکاوت اقتصاددان نشان می‌دهد که این وضع پیامد قدرت بازار افسارگسیخته‌ای است که در انحصار چند شرکت معدود است، قدرتی که سبب می‌شود قیمت‌های تعیین‌شده توسط این شرکت‌ها بسیار بالاتر از قیمت‌هایی باشد که در یک بازار سالم رقابتی تعیین می‌شود. ایکاوت با استناد به پژوهش‌های پیشگامانه‌اش و روایت‌هایی از وضعیت کارگران عادی نشان می‌دهد که چگونه قدرت بازار مانع رشد و شکوفایی عرصه کار شده و ممکن است، در غیاب سازوکارهای مناسب‌تری که ضامن رقابت‌اند، به تغییرات فاجعه‌باری در بازار و آشفتگی سیاسی بینجامد. پارادوکس سود شرح می‌دهد که چطور در چهل سال گذشته چند شرکت انگشت‌شمار با تصاحب رقبا، حصول سودهای کلان و تخصیص عواید شدیدا نابرابر به کارگران، بخش عمده ماحصل پیشرفت‌های فناورانه را در اختیار گرفته‌اند. این شرکت‌های «سوپراستار» به جای اینکه با قیمت‌های کمتر، فواید فناوری‌های برتر را به مصرف‌کنندگان منتقل کنند، می‌کوشند با بهره‌گیری از این فناوری‌های جدید قیمت‌ها را همچنان افزایش دهند. این کار تا همین حالا هم عواقب بسیار گسترده‌ای داشته است، از جمله افزایش غیرضروری قیمت تقریبا همه کالاها، کاهش تعداد شرکت‌های نوپایی که قادر به رقابت‌اند، افزایش نابرابری و رکود دستمزد کارگران و کاهش شدید تحرک اجتماعی. پارادوکس سود پژوهشی است بحث‌برانگیز که هم نحوه آسیب‌رسانی قدرت بازار به مردم عادی را بررسی می‌کند و هم برای حل این مشکل و بازیابی اقتصاد سالم راه‌حل‌های ملموسی پیشنهاد می‌دهد. دیوید آتر، استاد ام‌آی‌تی و اقتصاددان برجسته حوزه اقتصاد کار، در ستایش «پارادوکس سود» می‌نویسد: «کتابی است بحت‌برانگیز، جاه‌طلبانه و کاملا مناسب زمانه ما. ایکاوت نشان می‌دهد ظهور شرکت‌های سوپراستاری که سودآوری گزافی دارند همه ما را بیش از پیش گرفتار فقر می‌کند.»

مدیر عامل

 • 139,900 تومان

محققان رشته مدیریت در تحقیقی، فهرستی از موفق‌ترین مدیرعامل‌های دنیا تهیه کردند. سپس از میان دویست نفر اول از این فهرست با شصت وهفت نفر مصاحبه‌های عمیق انجام دادند. محققان متوجه شدند که هیچ دستورالعمل ساده‌ای برای موفقیت وجود ندارد. ایشان دریافتند که گرچه همه مدیران عامل دارای مسئولیت‌های یکسانی مانند کار با هیئت مدیره، تعامل با سهامداران، تعیین جهت حرکت مجموعه تحت نظر و ایجاد جو مثبت در آن هستند، اما آنچه بهترین‌ها را از بقیه جدا می‌کند نحوه برخورد با این وظایف است. هر کدام از مدیران عامل مجموعه‌ای متمایز از ذهنیت‌ها را در زمینه مسئولیت خویش دارند. محققان در تلاش برای ساده‌سازی مفاهیم این ذهنیت‌ها، صفاتی را که مشخصه مدیران عامل بزرگ است، فهرست کردند.

خرد مردان قورباغه‌ای

 • 145,000 تومان

دریا سالار ویلیام هری مک ریون (بازنشسته نیروی دریایی ایالات متحده) مؤلف کتاب‌های پرفروش شماره 1 نیویورک تایمز همچون «تختخوابت را مرتب کن» و «راز قهرمان: درس‌هایی از زندگی‌هایی که به خوبی سپری شدند!» است. او به مدت سی و هفت سال در یگان تکاوران نیروی دریایی ایالات متحده خدمت کرد و تقریبا فرماندهی در هر سطح را آزمود. وی طی خدمت در چهار دهه با هر چالش رهبری قابل تصور، در فرماندهی عملیات‌های رزمی رو به رو شد و در کارنامه خود افتخاراتی چون دستگیری صدام حسین، نجات کاپیتان فیلیپس و کشتن اسامه بن لادن را جای داد. کتاب «خرد مردان قورباغه‌ای» از این تجربیات و تجربیات بی‌شمار دیگری از زندگی باورنکردنی دریاسالار مک‌ریون، از جمله موقعیت‌های بحرانی، بحث‌های مدیریتی، انتقال‌های سازمانی و معضلات اخلاقی بهره می‌برد تا مهم‌ترین درس‌های رهبری که در طول چهل سال خدمت آموخته است را در اختیار خوانندگان قرار دهد.

رهبران آخر غذا می‌خورند (چرا بعضی گروه‌ها با هم همکاری می‌کنند و بعضی نه)

 • 214,000 تومان

رهبر بودن مانند والد بودن است. اگر رهبر بتواند حلقه امنیت ایجاد کند و ما در آن قرار بگیریم، به‌راحتی متوجهش می‌شویم؛ زیرا احساسش می‌کنیم. احساس می‌کنیم که رهبران و همه همکارانمان کنارمان هستند و هر کاری می‌کنند تا موفق شویم. گروه به این ترتیب ساخته می‌شود.

امتیاز خودش به دست می‌آید (فلسفه رهبری من)

 • 229,000 تومان

هیچ‌وقت چیزی با این مضمون نمی‌نویسم که مسیر موفقیت زنجیره‌ای از تجربیات مثبت یا سرورآمیز است، که اگر تمام کارها را درست انجام بدهید، همه‌چیز درست می‌شود. خیلی وقت‌ها این‌طور نیست؛ بارها و بارها دچار شکست‌های فاجعه‌بار می‌شوید. این بخشی از پیگیری و دستیابی به اهداف بلندپروازانه است. همچنین یکی از درس‌های عمیقی است که در دوره کاری‌ام آموخته‌ام، اینکه حتی وقتی سازمانی پر از افراد مستعد دارید هم پیروزی همیشه در اختیارتان نیست. پیروزی چیزی مثل جیوه است: گذرا و گریزان، چیزی نیست که بتوانید، حتی در بهترین شرایط، آن را فرا بخوانید. مسیر پیروزی‌تان، تقریبا همیشه، از جایی می‌گذرد که به آن «شکست» می‌گویند. هیچ تضمین و فرمول نهایی‌ای برای موفقیت وجود ندارد. با این حال، رهبر مصمم و کاردان درک می‌کند که راهکارهای متعددی برای افزایش احتمال موفقیت وجود دارد و همه‌چیز به همین خلاصه می‌شود: تلاش هوشمندانه و بی‌وقفه برای یافتن راه‌حل‌هایی که احتمال موفقیت‌تان را در محیط رقابتی افزایش دهند. وقتی این‌طور عمل کنید، امتیاز خودش به‌دست می‌آید.

طرح‌های جنون‌آمیز (چگونه طرح‌های دیوانه‌واری را بپروریم که موجب پیروزی در نبردها درمان بیماری‌ها و دگرگونی صنعت‌ها شوند)

 • 199,000 تومان

در دهۀ 1970 نوکیا مجتمعی صنعتی بود که بیشتر با چکمه‌های پلاستیکی و دستمال توالت شناخته می‌شد، اما طی دو دهۀ بعد، این شرکت در ساخت انواع تجهیزات خط‌شکن، از جمله نخستین تلفن آنالوگِ تمام‌شبکه و نخستین تلفن جی‌اس‌ام پیشتاز شد. در سال 2004 مهندسان نوکیا، که حالا ارزشمندترین شرکت اروپایی محسوب می‌شد، ایده‌هایی دیوانه‌وار پیش کشیدند: آن‌ها تلفنی جدید طراحی کردند که، مثل گوشی‌های امروزی، صفحۀ نمایش لمسی بزرگ و دوربینی با وضوح بالا داشت و به اینترنت متصل می‌شد؛ همچنین می‌خواستند فروشگاهی برای عرضۀ اپلیکیشن‌ها نیز راه‌اندازی کنند. اما همان مدیرانی که عامل رشد اولیۀ نوکیا بودند هر دو پروژه را متوقف کردند. سه سال بعد، آن ایده‌ها در سانفرانسیسکو عملی شدند و استیو جابز از آیفون رونمایی کرد. ارزش نوکیا سال‌به‌سال کاهش یافت و سرانجام این شرکت کسب‌وکار موبایل را کنار گذاشت. چرا تیم‌های خوب و حرفه‌ای، که افرادی متخصص و اهدافی بلند دارند، ایده‌های بزرگ را نابود می‌کنند؟ سافی باکال معتقد است برای پاسخ‌دادن به این سؤال باید رفتارهای گروهیِ انسان‌ها را به‌نحوی علمی توضیح داد و ساختارهایی برای پرورش ایده‌ها طراحی کرد. او در این کتاب، با بهره‌بردن از دانشِ تغییرِ فاز در علم فیزیک، می‌کوشد موانع تحقق طرح‌های جنون‌آمیز را شرح دهد و راهکارهایی عملی برای به‌نتیجه‌رساندن آن‌ها ارائه کند.

تیم ارزش است (مانیفستی برای تیم‌ها و رهبران)

 • 105,000 تومان

در مدرسه گاهی برای اطاعت صرف به ما پاداش می‌دادند. مثلا در ازای بی‌سروصدا ایستادن روی نقطه قرمز در صف جایزه می‌گرفتیم. این یکی از راه‌های تلقین اطاعت و مصرف است که به کمک سیستم آموزشی به افراد القا می‌شود؛ دقیقا همان چیزی که صنعت‌گرایی به دنبال آن است. امروزه شرکت‌‌ها دریافته‌اند که با امتیازدهی و بازی‌وارسازی رفتارها می‌توان به سود کلان رسید. این بازی‌وارسازی، که در واقع قرار است به ما این احساس را بدهد که داریم کار مهمی انجام می‌دهیم، باعث می‌شود توسط اربابان اعطای امتیاز اداره شویم. این راه میان‌بری برای کسب سود، سلطه، و مهم‌تر از همه، اجتناب از شکل‌‌گیری ارتباطات انسانی واقعی است، آن هم با اعطای جوایزی کوچک در ازای رفتارهایی که به شرکت‌ها خوراک می‌دهند، نه به روح ما. تعداد دنبال‌کننده‌ها در شبکه‌های اجتماعی، همرنگ جماعت بودن و مواردی از این دست همان نقطه قرمز سر صف هستند... روی آن بایستید و جایزه بگیرید! ست گودین در «تیم ارزش است» به اهمین مهیا کردن شرایط بهترین شغل ممکن و افزایش انگیزه، همدلی، تیم‌سازی و از همه مهم‌تر، ارزش نیروی انسانی، تاکید می‌کند.

چگونه 1 مدیرعامل موفق شویم (6 طرز فکری که مدیران را از بقیه جدا می‌کند)

 • 240,000 تومان

اینکه یک مدیرعامل با عملکرد عالی باشید دقیقا به چه معناست؟ آیا نتایج یک شرکت به شدت تحت تاثیر عوامل خارج از کنترل مدیرعامل نیست؟ بله، آنها تحت تاثیر این امر هستند. در واقع بیش از نیمی از عواملی که موفقیت مالی یک شرکت را تعیین میکنند مانند سرمایه گذاری های قبلی تحقیق و توسعه، سطوح بدهی به ارث رسیده، رشد تولید ناخالص داخلی جغرافیایی و روند صنعت تا حد زیادی خارج از کنترل مدیرعامل فعلی هستند، اگرچه تقریبا پنج درصد از آنچه میتواند منجر به نتایج شود، به دست یک نفر انجام میگیرد: مدیرعامل.

فرهنگ ساختن فرهنگ

 • 218,000 تومان

در اثرگذاری فرهنگ هیچ شکی نیست. اما چطور باید فرهنگ را شکل داد؟ چطور باید در ذهن افراد نهادینه‌اش کرد؟ و وقتی راهش کج شد، چطور باید اصلاحش کرد؟ کارکرد فرهنگ در شرایط مختلف چگونه است؟ چه چیزی باعث می‌شود عمرش از چند سال فراتر برود؟ با خواندن کتاب «فرهنگ ساختن فرهنگ» پاسخ پرسش‌های بنیادینی را که پیش‌روی هر سازمانی است، پیدا خواهید کرد: شما که هستید؟ با مشتریانتان چطور رفتار می‌کنید؟ آیا روز مبادا به داد آدم‌ها می‌رسید؟ می‌شود به شما اعتماد کرد؟ وقتی هفت فصل اول را می‌خوانید، با دیدگاه رهبرانی مثل توسن لوورتور و چنگیزخان به فرهنگ و ابزارهایی که برای تغییر فرهنگ در شرایط فوق دشوار پیدا کردند آشنا خواهید شد. همچنین در فصل‌های این کتاب مثال‌های امروزی هم گنجانده شده که غالباً نتیجۀ مکالمات بن هاروویتز (نویسندۀ کتاب) با رهبرانی است که سعی کرده‌اند شرکتشان را متحول کنند. در بخش دوم ‌کتاب، گام‌به‌گام یاد می‌گیرید که چطور شخصیت خود و استراتژی شرکتتان را بهتر بشناسید و چطور از این شناخت برای ساختن فرهنگی که برای رسیدن به موفقیت نیاز دارید، استفاده کنید. همان‌طورکه نویسندۀ‌ کتاب می‌گوید: «هیچ فرهنگ مشخصی نیست که به درد همه بخورد. فرهنگ شرکت شما باید تجلی منحصربه‌فردی باشد از شخصیت، باورها و استراتژی شما، و باید پابه‌پای رشد شرکت و تغییر شرایط، تکامل پیدا کند. پس در این کتاب «بهترین فرهنگ» را پیدا نخواهید کرد، بلکه صرفاً تکنیک‌هایی خواهید یافت برای گرفتن نتیجۀ دلخواه از فرهنگ خودتان.»

مهره حیاتی (تمرین غیرقابل جایگزین شدن)

 • 195,000 تومان

فرقی نمی‌کند که کارگری روزمزد باشید یا مدیر بازاریابیِ شرکتی بزرگ؛ بازار کار، کارمندان سربه‌زیر، و صرفا فرمان‌بردار را به راحتی کنار می‌گذارد؛ مانند چرخ‌دنده‌های یک ماشین که مشابه آنها را به وفور در بازار پیدا می‌کنیم. در نقطۀ مقابل «مهرۀ حیاتی» قرار دارد. مهرۀ حیاتی، نیرویی غیرقابل‌جایگزین است که با ذهن پویای خود، خارج از چارچوب‌ها فکر می‌کند؛ در مقابل آنچه غلط می‌پندارد، واکنش نشان می‌دهد و به دنبال بدعت و بهبود کار است. شغلش را تنها وسیله‌ای برای گذران زندگی نمی‌داند و از روح و قریحۀ خود، برای پیشرفت کار مایه می‌گذارد، حتی در جایگاه یک خدمتکار ساده. «ست گودین» نویسنده آمریکایی، کارآفرین و سخنران برتر در زمینۀ کسب و کار، طی دوازده بخش و با مثال‌های کاربردی و ملموس، سرنخ‌های لازم را برای تبدیل شما به نیرویی برجسته و غیر‌قابل جایگزین، در اختیارتان قرار می‌دهد. او از هفت ویژگی اصلی مهره‌های حیاتی پرده برمی‌دارد، از اهمیت برقراری ارتباطات در محیط کار سخن می‌گوید و حتی برای مواقعی که تلاشتان در مسیر غیرقابل جایگزین شدن ناکام مانده، راه‌حل ارائه می‌دهد.

قدرت کوچینگ مثبت

 • 115,000 تومان

کوچینگ فقط سرمایه‌گذاری روی دیگران نیست، سرمایه‌گذاری روی خود شما هم است. وقتی شما رشد می‌کنید، بهتر می‌توانید به رشد دیگران کمک کنید و وقتی به رشد دیگران کمک می‌کنید، همچنان به رشد خودتان هم کمک می‌کنید. این یک مارپیچ مثبت صعودی است. راز یک کوچینگ عالی این است که یادگیرنده خوبی باشید. همه چیز از شما شروع می‌شود. مربیان الهام‌بخش یادگیرندگان مادام‌العمر و روزمره هستند. آنها هرگز احساس نمی‌کنند که رسیده‌اند. این بینش هنری فورد بزرگ را در نظر بگیرید: هیچ یک از مردان ما متخصص نیستند. ما متاسفانه دریافته‌ایم که لازم است به محض اینکه مردی خود را متخصص می‌داند او را مرخص کنیم زیرا اگر کسی واقعا کارش را بلد باشد، هرگز خود را متخصص نمی‌داند. کسی که یک کار را بلد است به نسبت آنچه که انجام داده است کارهای بسیار بیشتری را برای انجام دادن در نظر دارد. همیشه رو به جلو حرکت می‌کند و لحظه‌ای هم تسلیم فکر من خوب و کارآمد هستم نمی‌شود. همیشه درحال فکر کردن به جلو و تلاش برای انجام کارهای بیشتر است و این باعث می‌شود ذهن او در حالت هیچ چیز غیرممکن نیست قرار داشته باشد. لحظه‌ای که فرد وارد وضعیت ذهنی من متخصص این کار هستم می‌شود، بسیاری از چیزها غیرممکن می‌شوند. مربیان الهام‌بخش ذهنیت رشد دارند. آنها بر این باورند که استعدادهایشان از طریق یادگیری مداوم، سخت‌کوشی، استراتژی‌های خوب و نظرات دیگران شکوفا خواهد شد.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  صفحه‌ی 1