فیلتر‌ها

تولیدکنندهبازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مدیریت و موفقیت

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
رخنه در اسرار (مدیریت ارتباطات میان‌فردی) هوش اجتماعی هوش عاطفی
بزرگ‌تر فکر کن
 • 159,000 تومان
 • با تخفیف: 159,000 تومان
متاورس به زبان ساده (متاورس چیست چرا برای آینده اهمیت داره و چگونه قدرت آنها را مهار کنیم)
زندگی آموختنی است
 • 460,000 تومان
 • با تخفیف: 460,000 تومان
سبک‌های فروش
 • 240,000 تومان
 • با تخفیف: 240,000 تومان
تغییر رویکرد رهبری (11 تغییر اساسی که رهبر باید بپذیرد)
عادت سکوت را بشکن (یک راهنمای کاربردی برای مکالمات ناراحت‌کننده درباره من هم در محل کار)
طرز فکر استراتژیک (1 برنامه 7 روزه شناسایی چیزهایی که اهمیت دارند و خلق 1 استراتژی کارساز)
عمل خلاقه ( شیوه‌ای برای هستی)
 • 195,000 تومان
 • با تخفیف: 195,000 تومان
سرمایه‌گذار برتر به شیوه شزوما
 • 60,000 تومان
 • با تخفیف: 60,000 تومان

روابط انسانی (با عادت‌های انسان‌های موثر دیدگاه خود را بهبود ببخشید و مهارت‌های انسانی خود را بهبود ببخشید)

 • 120,000 تومان

ما قصد داریم عازم سفر شویم، آیا برای ایجاد تغییر در همه جوانب ارتباطی خود با دیگران، آماده هستید؟ من صدای بلند بله شما را می‌شنوم. پس اجازه دهید کار را با فصل اصلی و اساسی شاد بودن با خود شروع می‌کنیم. شما نمی‌توانید آنچه را که خود ندارید، به دیگران بدهید؛ قبل از اینکه یاد بدهیم به شما چنین روابط قدرتمندی با افراد دیگر داشته باشید، ابتدا مطمئن خواهیم شد با خود رابطه‌ای درست دارید (ایجاد یقین). -برشی از مقدمه کتاب

رخنه در اسرار (مدیریت ارتباطات میان‌فردی) هوش اجتماعی هوش عاطفی

 • 220,000 تومان

با رخنه در اسرار می‌آموزسد چگونه «ارتباطات میان‌فردی»تان را مدیریت کنید. در تعریف ارتباط می خوانید: «ارتباط موثر به فعالیت‌های رفتاری از پیش طراحی‌شده‌ای گفته می‌شود که هم‌راستا با موضوع و هدف ارتباط در جهت ایجاد اثربخشی، تغییر یا جذب بین دو یا چند نفر در قالب رابطه‌ای دو طرفه یا کنش متقابل شکل می‌گیرد.» بنابراین «هدف این کتاب آموزش فرایندهای راهبردی ارتباط موثر و استراتژی‌های تکمیل‌کننده آن است.» اگر می‌خواهید ارتباط‌دهندگان ناتوان را بشناسید، به رمز و راز جذابیت پی ببرید، با شیوه‌های حقیقی و کاذب حفظ یا کسب اعتبار و اعتماد به نفس آشنا شوید، از جهت‌گیری‌ها در ارتباط سردرآورید، بدانید چطور ارتباطتان با دیگران را افزایش دهید و در دل‌هایشان نفوذ کنید، رفتارهای صادقانه را از غیرواقعی تشخیص دهید و آداب معاشرت در محیط کار و جامعه را بیاموزید. بی‌شک این کتاب را به درستی انتخاب کرده‌اید.

بزرگ‌تر فکر کن

 • 159,000 تومان

برای آنکه داستان‌های زیبا بنویسیم، خوب شعر بگوییم، نقاشی‌هایی شگرف خلق کنیم، مجسمه‌ای بدیع بسازیم یا ابزاری مفید بیافرینیم، نیازمند “خلاقیت” هستیم. اما آیا همه می‌توانند خلاق باشند یا اینکه خلاقیت تنها منحصر به تعداد انگشت‌شماری از نوابغ است؟ کتاب بزرگ‌تر فکر کن جعبۀ اسرارآمیز خلاقیت را می‌گشاید و با اتکا به آخرین یافته‌های علوم اعصاب و روان‌شناسی شناختی نشان می‌دهد که تقریباً همه از توانایی خلاقیت‌ورزی برخوردارند. بعد از مطالعۀ این کتاب، خلاقیت دیگر برایمان یک راز به حساب نمی‌آید؛ خواهیم دید که آفرینندگی از توانمندی‌های دست‌یافتنی هر انسانی است. کافی است خود را باور کنیم، دقیق‌تر به عناصر پیرامونی‌مان بنگریم و بکوشیم همان عناصر قدیمی از پیش موجود را به شیوه‌هایی نو باهم ترکیب کنیم.

در برخورد اول با دیگران چگونه صحبت کنیم (92 ترفند کوچک برای موفقیت‌های بزرگ در ارتباط با دیگران) چگونه در 1 جمع مهم‌ترین فرد باشید چگونه 1 فرد فرهیخته تمام‌عیار به نظر بیایید)

 • 145,000 تومان

1. راز موفقیت افرادی که از احترام و ارزش ویژه‌ای برخوردارند چیست؟ 2. اولین گفتگوها همیشه به اندام نترس‌ترین افراد لرزه می‌اندازد. 3. چگونه بدون حرف زدن نظر دیگران را جلب کنیم؟ 4. چگونه با چشمان خود به دیگران احساس بهتری بدهید؟ 5. چگونه در قلب دیگران نفوذ کنیم؟ 6. چگونه لیل لاوندز هنر و مهارت‌ ارتباط کلامی با دیگران را به شما یاد می‌دهد؟ 7. چگونگی کشف روش‌های جدید و بررسی رفتار افراد مشهور جهان امروز، در پیدا کردن هنر و ارتباط کلامی با دیگران

متاورس به زبان ساده (متاورس چیست چرا برای آینده اهمیت داره و چگونه قدرت آنها را مهار کنیم)

 • 35,000 تومان

اگر اینترنت را یک دنیای مجازی تعمیم‌یافته تصور می‌کنید که در آن کسانی که بازی می‌کنند صرفا با موس و صفحه کلید، تصاویر الکترونیکی روی صفحه را کنترل نمی‌کنند، به دیدگاه درستی رسیده‌اید. در عوض، کسانی که به متاورس دسترسی دارند، نقش تصاویر الکترونیکی را پیدا می‌کنند، در حالی که می‌توانند با همان سهولت دنیای واقعی، در دنیای مجازی قدم بزنند، صحبت کنند و سفر بروند. متاورس دنیای مجازی و دنیای حقیقی را طوری به یکدیگر متصل می‌کند که بیش از پیش به هم نزدیک می‌شوند. مثلا آیا تا به حال در ژانر علمی تخیلی دیده‌اید که شخصیت‌ داستان عینکی بزند که قرار است امکان نمایش محیط پیرامون را بدهد؟ با این عینک می‌توان به انسان‌ها، ساختمان‌ها و هر چیزی نگاه کرد و بلافاصله به همه اطلاعات عمومی مربوط به آنها دست یافت. ما این فن‌آوری را در متاورس نیز داریم.

زندگی آموختنی است

 • 460,000 تومان

ـ اگر برای زندگی کردن تنها به غریزه‌های ذاتی بسنده کنیم، یک زندگی بدوی شبیه دیگر جانداران خواهیم داشت. ـ آن‌چه انسان را از دیگر موجودات متمایز می‌کند آموختن و پروراندن مهارت‌هایی برای زندگی بهتر است. ـ چندوچون آموخته‌ها و میزان مهارت هر کس جایگاه او را روشن می‌کند.

سبک‌های فروش

 • 240,000 تومان

خریدهای مصرف‌کنندگان در حال پیچیده‌تر و بغرنج‌تر شدن هستند. با وجود مصرف‌کنندگانی که به‌طور فزاینده‌ای دمدمی‌تر می‌شوند و اشتیاق دارند که محصولات امتحان شده و درست را رها و کالاهای جدید را تجبه کنند، وفاداری به برند همواره به کاهش خود ادامه می‌دهد. این رفتار البته به این برمی‌گردد که «از کجا بخرم» نیز همچون «چه چیز بخرم» در شکل دادن انتخاب آنها نقش دارد. به این دقت کنید ظرف دهه 70 میلادی , مصرف‌کنندگان عملا همه مایحتاج روزمره خود را از سوپرمارکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای تهیه می‌کردند. امروزه علی‌رغم اینکه آنها وقت آزاد کمتری در اختیار دارند، به‌طور متوسط تنها 66 درصد از این نیازها از سوپرمارکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای تهیه می‌شوند. آنها یک‌بار در ماه به قصد یک سفر ذخیره‌سازی , مسیری نسبتا طولانی را رانندگی می‌کنند تا به یکی از شعب فروشگاه‌های عمده‌فروشی زنجیره‌ای بروند تا مقداری کالا را به‌صورت عمده بخرند و البته از تخفیف خرید عمده نیز بهرهمند شوند. آنها این سفر اضافی را برای خرید اقلامی انجام می‌دهند که در گذشته از سوپرمارکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای می‌خریدند (اما الان عملا فقط از فروشگاه‌های عمده‌فروشی زنجیره‌ای می‌خرند) چون توان و استعداد صرفه‌جویی آن بیشتر از ارزش خرید از سوپرمارکت‌هاست (که در آنها شما می‌توانید همه نیازهای خود را از یک محل خریداری کنید).

تغییر رویکرد رهبری (11 تغییر اساسی که رهبر باید بپذیرد)

 • 125,000 تومان

کتاب تغییر در رویکرد رهبری به خوانندگان می‌آموزند که چگونه رهبری خود را به نوآوری، پیشرفت و تاثیرگذاری بر دیگران در دنیای پرشتاب امروزی تغییر دهند. امروزه تغییر به قدری سریع است که رهبران باید کاری بیش از ماندن در مسیر موفقیت انجام دهند. اگر آنها چابک و آماده سازگاری نباشند، دوام نخواهند آورد و به طور کامل از چرخه رقابت حذف می‌شوند. نکته مهم این است که یاد بگیرند چگونه تغییر کنند. در این کتاب به رهبران کمک می‌شود تا توانایی و اراده خود را برای ایجاد تغییرات رهبری که به طور مثبت رشد سازمانی و شخصی آنها را افزایش می‌دهد، به دست آورند.

عادت سکوت را بشکن (یک راهنمای کاربردی برای مکالمات ناراحت‌کننده درباره من هم در محل کار)

 • 149,900 تومان

در آغاز جنبش من هم، کارمندان و مدیران در تقلا برای ‍پاسخ‌گویی به آزارهای جنسی بودند. اغلب شیوه‌ها، به کارمندان، قوانین را می‌آموختند نه مهارت‌هایی که بتوانند آنها را به کار گیرند. سارا بیولی شیوه جدید مهارت‌محوری را برای برخورد با پاسخ‌گویی و پیشگیری آزارهای جنسی در محیط کار ابداع کرد که شامل مهارت‌های توسعه‌نیافته‌ای مانند، همدلی، آگاهی از موقعیت، ایجاد محدودیت و مداخله می‌شود. با استفاده از بیان داستان‌ها، شوخ‌طبعی و سناریوهای زندگی واقعی، این کتاب ایده پذیرش مکالمات ناراحت‌کننده را به عنوان مهارت اصلی که ما را قادر می‌سازد از تمامی استعداد و حضورمان در محیطی امن و سرشار از احترام برای کار کردن استفاده کنیم، بیان می‌کند.

طرز فکر استراتژیک (1 برنامه 7 روزه شناسایی چیزهایی که اهمیت دارند و خلق 1 استراتژی کارساز)

 • 58,000 تومان

طرز تفکر استراتژیک یک برنامه 7 روزه برای انجام کار کمتر و دست‌آوردهای بیشتر آیا بدون اینکه نتیجه زیادی به دست آورید در تکاپو هستید؟ بدون داشتن یک استراتژی بسیار موثر، بهره‌وری بی‌معنی است. به همین دلیل است که باید به تفکر استراتژیک وسواس پیدا کنید. با تفکر صحیح، می‌توانید سال‌های زیادی از عمرتان را صرفه‌جویی کنید و به بسیاری از اهدافتان دست پیدا کنید که در غیر این صورت چنین نخواهد شد. در کتاب طرز تفکر استراتژیک خواهید آموخت که چگونه در مورد آنچه می‌خواهید شفافیت پیدا کنید و استراتژی‌های بسیار موثر برای رسیدن به اهدافتان را شناسایی کنید. به‌طور مشخص، در کتاب طرز تفکر استراتزیک متوجه خواهید شد که: 15 سوال قدرتمند برای تشخیص آنچه که دقیقا می‌خواهید. چگونه هرروز واقعا موثر باشید. چگونه طرز تفکرتان را بهبود بخشید تا بتوانید از هر اقدامی که انجام می‌دهید بیشترین بهره را ببرید. چگونه اطلاعات مناسب را پیدا کنید و آنها را در سریع‌ترین و موثر‌ترین زمان ممکن جذب کنید. چگونه انرژی خود را به خوبی مدیریت کنید تا در زمان کمتر، دست‌آوردهای بیشتری داشته باشید و خیلی موارد دیگر. طرز فکر استراتژیک، کتابی است که باید خوانده شود و راهنمایی است که باید دنبال شود تا به یک استراتژیست عالی تبدیل شوید و بتوانید در زمان کمتر، دست‌آوردهای بیشتری داشته باشید. اگر به استراتژی‌های قابل فهم، تمرینات عملی و آموزش‌های معنا‌دار علاقه‌مند هستید، عاشق این کتاب خواهید شد.

عمل خلاقه ( شیوه‌ای برای هستی)

 • 195,000 تومان

«عمل خلاقانه» برای هرکدام از ما معنایی خاص دارد. ریک روبین با تجربه‌ی بی‌پایان در تولید آلبوم‌ها و ترانه‌های بی‌نظیر سعی کرده از تمام تجربه‌ی خود و هنرمندانی که با آنها کار کرده استفاده کند تا کتابی درباره‌ی «خلق هنرمندانه» در اختیار شما بگذارد. روبین با لحنی متین و آرام شما را با تجربه‌ی خود همراه می‌کند. با زبان زیبایی که دارد راه هنرمند را طوری برای‌تان ترسیم می‌کند که کمتر کتاب آموزشی‌ای موفق به انجامش شده. این واقعیت که خلاقیت در زندگی همه‌ی ما جایگاه ویژه‌ای دارد و تقریبا در تمام امور روزمره نمی‌توانیم بدون آن زندگی کنیم، کمک می‌کند کتاب را با گشودگی بیشتری بخوانیم. راستش در زندگی شاید چیزی مهم‌تر از خود خلاقیت برای مواجه‌شدن با محیط اطراف‌مان نباشد. روبین تجربه‌ی خود را با ما در این زمینه به اشتراک می‌گذارد. او می‌داند هنرمند‌بودن صرفا داشتن خروجی هنری خاص شما نیست، بلکه رابطه‌ی شما با جهان است. پس با کلامی حکیمانه که حاصل عمری تجربه است سعی می‌کند تجربه‌ای از خوانش برای شما ایجاد کند تا بتوانید بیاموزید خلق در لحظه‌ چطور شکل می‌گیرد. او در این مسیر سعی می‌کند عینی و عمل‌گرایانه صحبت کند و به دور از تعارفات مرسوم، بدون اینکه سعی کند شبیه «یکی دیگر از کتاب‌های آموزشی» باشد، راهکارهای مناسبی ارائه دهد. «عمل خلاقانه» برخلاف عنوانش، سعی می‌کند ورای هنرمندان تمام رشته‌ها برود، کتابی که خود را به داستان‌نویس، نقاش، مجسمه‌ساز، آهنگساز و ... محدود نمی‌کند و می‌تواند برای هر کسی که درگیر خلق کردن است مفید باشد. «عمل خلاقانه عصاره‌ی دانشی است که روبین طی دهه‌ها ضبط رکورد‌های موسیقی به دست آورده. این کتاب به هر ذهن خلاقی که به محرک نیاز دارد، به اندازه‌ای مناعت و اعتمادبه‌‌نفس می‌دهد تا بتواند مشکلاتش را بازتعریف کرده و به راه‌حل برسد.» -گاردین ریک روبین نه بار برنده‌ی جایزه‌ی گرمی شده است. او را به‌عنوان یکی از صد انسان تاثیرگذار در جهان می‌شناسند و البته مجله‌ی رولینگ استون او را موفق‌ترین تهیه‌کننده در تمام ژانر‌های موسیقی می‌داند. تهیه‌کننده‌ی هنرمندانی از جمله ادل، گروه موسیقی بلک‌سبث، جانی کش، جی‌زی و ... مردی که در پشت‌صحنه‌ی ساخته‌شدن بسیاری از آلبوم‌های موسیقی مشهور و پرفروش نقشی حیاتی داشته است.

سرمایه‌گذار برتر به شیوه شزوما

 • 60,000 تومان

این کتاب برای نسل جدید سرمایه‌گذاران نوشته شده‌است. تمام کسانی که به نحوی با سرمایه‌گذاری و بازارهای مالی سر و کار دارند می‌توانند از مطالب آن استفاده کنند. اگر می‌خواهید به یک سرمایه‌گذار برتر تبدیل شوید و دارایی‌های خود را به شکل امن و مطمئن افزایش دهید، همچنین زندگی خانواده خود را متحول کنید کتاب درستی را در دست دارید. یکی از هدف‌های مهم این کتاب پربازده کردن سرمایه‌گذاری برای سرمایه‌گذاران است. سرمایه‌داران هر روز هوشیارتر می‌شوند. در این کتاب به نکات کلیدی می‌پردازیم که باعث جذب سرمایه برای سرمایه‌گذاران می‌شود. حوزه سرمایه‌گذاری نیز مانند حوزه‌های دیگر به آموزش حرفه‌ای نیاز دارد. در این کتاب آموزش‌ها و نکات کلیدی به شما گفته می‌شود که باعث لذت‌بخش‌تر شدن زندگی شما به عنوان یک سرمایه‌گذار برتر خواهد شد. سرمایه‌گذاران دیگر از دانسته‌های شما بهره خواهند برد.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1