مدیریت و موفقیت


تولیدکننده


بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
شیوه رایج در کسب و کار (بحران اقتصادی در سال‌های 2007 تا 2009 و شکست سرمایه‌داری)
16 قانون ارتباطات (این قوانین را به کار ببندید و به بهترین وجه پیام خود را برسانید)
کسب‌ و کارتان را به پرواز درآورید (1 برنامه 6 مرحله‌ای برای رشد و تعالی کسب و کارهای کوچک)
تو همانی که باید باشی (سرازیر کردن عشقی جسورانه به روابط شخصی)
با چرا شروع کنید (رهبران بزرگ چگونه در اجرای کارها الهام‌بخش دیگران هستند)
بازاریابی با هک رشد
 • 56,000 تومان
 • با تخفیف: 56,000 تومان
افسانه موفقیت (نمی‌شود همه‌چیز را با هم داشت)
 • 149,000 تومان
 • با تخفیف: 149,000 تومان
7 راه بله گرفتن
 • 200,000 تومان
 • با تخفیف: 200,000 تومان
چگونه تغییر کنیم (علم رسیدن از آنچه هستی به آنچه می‌خواهی باشی)
رازهای فروش هیپنوتیزمی
 • 249,900 تومان
 • با تخفیف: 249,900 تومان

شیوه رایج در کسب و کار (بحران اقتصادی در سال‌های 2007 تا 2009 و شکست سرمایه‌داری)

 • 110,000 تومان

پل متیک در سال 1944 در آمریکا به دنیا آمد و در سال 1981 دکترای خود را در فلسفه از دانشگاه هاروارد دریافت کرد. او علاوه بر تألیفاتی در زمینه فلسفه زبان، زیبایی‌شناسی و نقد اقتصاد سیاسی، برای مدتی هم سردبیر مجله بین‌المللی اقتصاد سیاسی بود. در مورد بحران اقتصادی سال‌های 2008 - 2007 که هنوز نظام سرمایه‌داری جهانی از عواقب آن رها نشده، هزاران صفحه نوشته شده است. اما در میان همه آنها تحلیل موجز و عامه فهم «شیوه رایج در کسب و کار»، مکان ویژه‌ای دارد این کتاب خصوصا به دلیل نقد علمی آن از تحلیل‌های اقتصاددانان دست راستی (چون پل کروگمن مفسر اقتصادی نیویورک تایمز) و نئوکینزگرایان چپ (همچون دیوید هاروی) مورد توجه قرار گرفته است. می‌توان با نظرات و نتیجه‌گیری‌های اجتماعی - سیاسی نویسنده موافق یا مخالف بود، اما تحلیل او از بحران دیرپای سرمایه‌داری که علت اصلی آن را گرایش عمومی نرخ سود به کاهش می‌داند، روز به روز اعتبار بیشتری کسب می‌کند. مترجمین قدردان همه یاران و دوستانی هستند که به‌طور مستقیم و غیرمستقیم در معرفی، ترجمه و نشر این کتاب نقش داشتند.

16 قانون ارتباطات (این قوانین را به کار ببندید و به بهترین وجه پیام خود را برسانید)

 • 225,000 تومان

همه راه‌های نرفته‌ای که طی می‌شود، همه چشم‌اندازهای جدیدی که گشوده می‌شود، همه پیشرفت‌هایی که جهان امروز شاهد آن است، همه تکنولوژی‌های نویی که ساخته و پرداخته می‌شود، و همه قواعد جدیدی که کشف می‌شود، باید به دست انسان بیفتد و به دست انسان‌ها در راستای رفاه و سعادت بشریت به کار بسته شود. این انسان‌ها هستند که یاد می‌گیرند و به یکدیگر می‌آموزند که چگونه همه امکانات و ظرفیت‌های طبیعی و نوساخته باید به کار گرفته شود تا روز و روزگاری خوش‌تر برای همگان رقم بخورد... و این آموختن‌ها و آموزش دادن‌ها و به کاربستن‌ها میسر نمی‌شود مگر با شکل‌گیری و ارتقای مداوم روابط و ارتباطات انسانی.

کسب‌ و کارتان را به پرواز درآورید (1 برنامه 6 مرحله‌ای برای رشد و تعالی کسب و کارهای کوچک)

 • 210,000 تومان

کتاب حاضر به‌عنوان جدیدترین اثر دونالد میلر تا سال 2023 به موضوع مدیریت کسب‌وکارهای کوچک پرداخته است. وی ضمن حفظ سنت قبلی خود در ارائه کتاب‌های کاربردی در طرحی موسوم به آنچه گره‌گشایی ترجمه کردیم، در تلاش است تا مسیر طراحی و مدیریت فرایندهای مرتبط با کسب‌وکار را نظام‌مند نماید. میلر در این کتاب کسب‌وکار را به مانند یک هواپیما تجسم و ویژگی‌هایی که بایستی برای هدایت آن در جهت رسیدن به مقصد به شکل امن مورد توجه قرار گیرد را با زبانی شیوا تصویر کرده است. رهبری، فروش، بازاریابی، جریان نقدی، محصولات و هزینه‌های بالاسری و عملیات، شش موضوعی است که میلر با اختصاص یک فصل به هر یک، درصدد است تا یک برنامه جهش یا پرواز را برای کسب‌وکار کوچک ارائه نماید. وجود کاربرگ‌های کاربردی برای عمق بخشیدن به مطالب آموخته شده، بیان شیوا و بیان تجربه زیسته مولف در جا به جای کتاب، آن را خواندنی و کاربردی نموده است.

تو همانی که باید باشی (سرازیر کردن عشقی جسورانه به روابط شخصی)

 • 190,000 تومان

در سن بیست سالگی برای رها شدن از درد، پای مردها را به زندگیم باز کردم... متاسفانه ارتباطم با آنها هرگز به سمت‌وسوی خوبی نمی‌رفت، آنها با وعده نجات به زندگی من پا می‌گذاشتند و سپس در حالی که بسیار افسرده‌تر از گذشته بودم، در تنهائی محض رهایم می‌کردند. جمله آخر شرح‌حال تجربه بسیاری از ماست. وقتی کسی را پیدا می‌کنیم که به ما عشق می‌وزرد، تلاش می‌کند ثابت کند که ما ارزشمندیم و وعده نجاتی را به ما می‌دهد که دیوانه‌وار به دنبالش هستیم، به شدت احساس شعف و شادمانی می‌کنیم. مسئله‌ای که من می‌خواهم روی آن تاکید کنم این است که... در زندگی شخصی هر یک از زوج‌ها و در زندگی مشترک آنها شرایط خاصی وجود دارد که اگر بدون تغییر باقی بماند، مانع ایجاد صمیمیت، حمایت و رابطه لبریز از احترامی می‌شود که هر دو در پی آن هستند. من در این کتاب قصد دارم آن شرایط را تبیین و برای تغییر هر یک مسیری پیشنهاد کنم.

با چرا شروع کنید (رهبران بزرگ چگونه در اجرای کارها الهام‌بخش دیگران هستند)

 • 195,000 تومان

چرا برخی از افراد در وجودشان شکوهی دست‌نیافتنی دارند؟ چرا معتقدیم که بعضی از آغاز‌ رهبر متولد شده‌اند؟ ما با طرح این چراها درصددیم راز تعالی این قبیل افراد را دریابیم. این کتاب اثری منحصربه‌فرد برای کسانی است که می‌خواهند رهبری الهام‌بخش برای دیگران باشند یا در زندگی‌شان در جست‌و‌جوی افراد الهام‌بخش هستند.

پرورش هوش هیجانی برای مدیران (چگونه هوش هیجانی ای کیو خود را از طریق پرورش مهارت‌های اجتماعی همدلی گفتگو و اثرگذاری در کسب و کار و مدیریت دیگران با تمرین‌های عملی افزایش دهیم)

 • 170,000 تومان

در این کتاب هوش هیجانی و مولفه‌های آن تشریح گردیده، همچنین سیر تکامل شناخت هوش هیجانی و نقش هوش هیجانی در رهبری موفق مورد بررسی قرار گرفته، روش‌ها و تمرینات مناسب جهت پرورش و ارتقای هوش هیجانی معرفی گردیده و در نهایت آزمون‌های معتبر جهت تشخیص و ارزیابی هوش هیجانی معرفی گردیده است.

بازاریابی با هک رشد

 • 56,000 تومان

هکر رشد به بازاریابی از دریچه‌ای نو می‌نگرد. او بازاریابی را در خود محصول تعبیه می‌کند، در جذب مشتری‌های پیش‌قدم درنگ نمی‌کند، مولفه‌های ویروسی را می‌افزاید و به کمک داده‌ها این فرایند را بارها زیر ذره‌بین می‌برد تا شرکتی نوپا را در کمترین زمان از فرش به عرش برساند.

افسانه موفقیت (نمی‌شود همه‌چیز را با هم داشت)

 • 149,000 تومان

به خواسته‌هایتان رسیده‌اید، اما هنوز یک چیزی کم است؟ حس می‌کنید فهرست کنونی خواسته‌هایتان چندان واقعی نیست؟ حس می‌کنید هیچ‌وقت نمی‌شود به رضایت واقعی از زندگی رسید؟ حس می‌کنید طعم موفقیت را چشیده‌اید، اما آن چیزی نبوده که می‌خواستید یا ابزار لازم برای لذت بردن از آن را در لحظه ندارید؟ پس کتاب درستی را در دست گرفته‌اید. امیدوارم با خواندن این کتاب، راحت‌تر به این فکر کنید که از زندگی‌تان چه می‌خواهید و برایتان روشن شود که خوشبختی و موفقیت، آن‌قدر‌ها که یادمان داده‌اند، شسته‌رفته و از پیش‌تعریف‌شده نیست. امیدوارم در انتهای کتاب به این قطعیت برسید که چقدر موفق هستید؛ حالا هر تعریفی که موفقیت برایتان دارد.

7 راه بله گرفتن

 • 200,000 تومان

همه می‌دانند که بهترین روش برای متقاعد کردن دیگران و رسیدن به پاسخ بله استفاده از منطق و استدلال است. درست است؟ خیر. نادرست است. طبق آخرین تحقیقات در حوزه علم اعصاب اکثر افراد بیش از آنکه به محرک‌های عقلانی و منطقی پاسخ دهند در قبال محرک‌های احساسی و عاطفی واکنش نشان می‌دهند. شما به جای استفاده از حقایق یا آمار و ارقام برای متقاعدسازی باید محرک‌های احساسی درون مغز را برای اتخاذ تصمیمات از سوی طرف مقابل و دادن پاسخ بله برانگیزید. دانشمندان توانسته‌اند هفت محرک احساسی مغز را کشف کنند و آنها را تحریک و فعال کنند که در کتاب به معرفی این محرک‌ها پرداخته شده است. شما با فعال کردن یکی از این محرک‌های طرف مقابل یا بیشتر تبدیل به متقاعد‌کننده‌ای ماهر و مسلط در هر جنبه از زندگی‌تان خواهید شد و پاسخ بله را از طرف مقابل دریافت خواهید کرد.

چگونه تغییر کنیم (علم رسیدن از آنچه هستی به آنچه می‌خواهی باشی)

 • 145,000 تومان

با شکل‌گیری شخصیت هر کس، صورتی از زندگی برایش تعریف می‌شود که از آن پس تغییرش چه‌بسا دشوار باشد؛ ولی غیرممکن نیست. جهان همواره به‌سوی تحول و دگرگونی پیش می‌رود و آدمی نیز در مسیر آن قرار دارد. کتاب پیش رو، با آوردن مثال‌هایی برجسته از تحولات افراد و سازمان‌ها، رمز موفقیتشان را کشف می‌کند و این موفقیت‌ها را به زندگی افراد تسری می‌دهد.

صفت‌های بایسته رهبری (به همراه دیدگاه‌های هفتاد استاد دانشگاه و استاد کسب‌و‌کار در ارتباط با بازاریابی شبکه‌ای)

 • 110,000 تومان

جان سی. مکسول در کتاب «صفت‌های بایسته رهبری»، خصوصیاتی که یک رهبر باید داشته باشد را توصیف و راه‌های بازسازی و بهسازی این خصوصیات را نیز به خوبی به مخاطبان می‌آموزد. به اعتقاد مکسول، صفت‌های بایسته رهبری، قابلیت رشد و پرورش در درون هر انسانی را دارد. اگر بتوانید این صفت‌ها را در درون خود نهادینه کنید، می‌توانید به صورت بیرونی نیز، تبدیل به رهبری توانمند شوید.

رازهای فروش هیپنوتیزمی

 • 249,900 تومان

در کتاب «رازهای فروش هیپنوتیزمی» یاد می‌گیرید که چطور تغییرات کوچک در نامه‌های فروش، ایمیل و بلاگ‌پست‌هایتان می‌توانند خوانندگان و مخاطبان را وارد خلسه‌ای هیپنوتیزمی کنند و آنها را به این عمل وادارند که دست در جیبشان کرده، کارت اعتباری خود را درآورده و محصول یا خدمات شما را بخرند. این کتاب، با راهکارهای فوق‌العاده‌ای که دارد به شما می‌آموزد چگونه با ایجاد این خلسه هیپنوتیزمی، مخاطبان خود را میخکوب محتوای خود کرده و آنها را تا انتهای متن با خود همراه کنید. تکنیک‌های ارزنده این کتاب به شما کمک می‌کند تا با استفاده از خلسه‌ای که ایجاد می‌کنید، افراد بیشتری را متقاعد سازید تا محصولات یا خدمات شما را خریداری کرده، در خبرنامه یا پلت‌فرم‌های شما عضو شده، بر ایمیل شما کلیک کرده یا وارد وب‌سایت شما شوند. در واقع، نوعی تاثیرگذاری را می‌آموزید که از طریق آن، مخاطبان هدف خود را به اقدام مورد نظر وادار خواهید کرد. کتاب «رازهای فروش هیپنوتیزمی»، قواعد ساده اما قدرتمندی را برای نوشتن یک متن متقاعدکننده در اختیارتان قرار می‌دهد. با الگو گرفتن از مثال‌هایی که در این کتاب می‌خوانید، بدون شک به‌راحتی می‌توانید به اهداف بازاریابی خود دست یابید. این کتاب شامل هفت قاعده برای نوشتن محتوای هیپنوتیزمی، چک‌لیست بیست و ‌یک نکته‌ای محرمانه نویسنده، استراتژی بازاریابی هیپنوتیزمی نویسنده، لیست کلمات جادویی و اثرگذار و تبلیغات هیپنوتیزمی است. تمام کسانی که در زمینه بازاریابی، فروش، بازاریابی محتوا (Content marketing)، تولید محتوا، بهینه‌سازی متن (Content seo) و نویسندگی فعالیت دارند می‌توانند از این کتاب به‌عنوان ابزار و منبعی بسیار مفید، کاربردی و جامع استفاده کرده و موفقیت‌های چشمگیری را در پیشبرد اهداف بازاریابی و فروش از طریق محتوا تجربه کنند.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  صفحه‌ی 1