فیلتر‌ها

تولیدکننده


بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

هنرهای تجسمی

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
اگر فریدا بود چه می‌کرد
 • 85,000 تومان
 • با تخفیف: 85,000 تومان
مواجهه با سکوت (گزیده مقالات تورو تاکه‌میتسو)
ماندالاها (کافه نقاشی 28)
 • 49,000 تومان
 • با تخفیف: 49,000 تومان
حیوانات پیکاسو
 • 29,000 تومان
 • با تخفیف: 29,000 تومان
میرزا غلامرضا اصفهانی (مجموعه آثار خوشنویسی میرزا غلامرضا اصفهانی استاد خطاطی عصر قاجار)
هنر مردن
 • 28,700 تومان
 • با تخفیف: 28,700 تومان
کوسه شکم‌پر 12 میلیون دلاری (پرونده‌ای درباره اقتصاد سردرگم هنر معاصر)
فضا به مثابه پشتیبان (نگاهی به رویکردهای پدیدارشناسانه در هنر مدرن)
چطور می‌شود با دیزاینرها زندگی کرد و آن‌ها را نکشت
نوآموختن طراحی (مجموعه دیدآموزی 4)
 • 64,500 تومان
 • با تخفیف: 64,500 تومان
شگردهای طراحی (مجموعه دیدآموزی 2)
 • 26,500 تومان
 • با تخفیف: 26,500 تومان
نگاه هنرمند (مجموعه دیدآموزی 1)
 • 33,500 تومان
 • با تخفیف: 33,500 تومان

اگر فریدا بود چه می‌کرد

 • 85,000 تومان

فریدا کالو به همان اندازه که به خاطر روح سرکشش مورد تمجید قرار گرفته، برای هنرش نیز مورد احترام است و امروزه نمادی فمینیستی از خلاقیت جسورانه محسوب می‌شود. نقاشی‌های او مورد تحسین علاقه‌مندانش در سراسر جهان قرار گرفته، اما شاید بزرگ‌ترین اثر هنری‌اش، زندگی‌اش باشد. کتاب اگر فریدا بود، چه می‌کرد؟ به پوشش خاص این هنرمند، سیاست‌های صریح و بی‌باکی‌اش در عشق و هنر - حتی در مواجهه با مشکلات و شکست عاطفی - می‌پردازد. ما شاهد ازدواج پرفراز و نشیب او با نقاش دیواری معروف،‌ دیه‌گو ریورا، هستیم. در این کتاب جذاب و خواندنی، نویسنده، آریانا دیویس، روح جسور فریدا را احضار کرده که زنان را تشویق می‌کند بی‌هیچ ترس و واهمه‌ای بیافرینند و حقیقت وجودشان را ابراز کنند. اگر فریدا بود، چه می‌کرد؟ شما را با خود به سفر زیبایی می‌برد؛ سفری در جستجوی این که فریدا چگونه دردش را به قدرت تبدیل کرد و آثاری برای الهام‌بخشی به نسل‌های بعد بر جای گذاشت. برداشتی مدرن از زنی که فراتر از عصر خویش بود و یادبودی پرشور و آموزنده از زندگی فریدا کالو. آریانا دیویس نمونه خوبی را به زنان امروزی نشان می‌دهد تا در عشق، کار، خلاقیت، دوستی و حتی لباس پوشیدن روزانه، مسیر فریدا را دنبال کنند.

مواجهه با سکوت (گزیده مقالات تورو تاکه‌میتسو)

 • 40,000 تومان

در این تابستان... (1962) قدم زدن در کشتزارهای هوکایدو هیچ شباهتی به راه رفتن در پیاده‌روهای شهر ندارد و نمی‌توانم با هیچ‌گونه شبیه‌سازی و محاسبه‌ای که نوعی کاست ارزش‌هاست این تفاوت را بیان کنم. ایستادن در یک مزرعه با چشم‌اندازی هموار که برای کیلومترها ادامه دارد. به این می‌اندیشم که شهر به دلیل طبیعتش، روزی رها خواهد شد. روزی از چشم خواهد افتاد. بدون مصرف؛ و تنها زمان از او عبور می‌کند. کیفیت غیرطبیعی زندگی شهری از تورمی نامعمول و گزافه‌گویی‌های عصبی حاصل می‌شود. آیا از چنین موقعیتی به ظاهر فعال چیز مفیدی به دست می‌آید؟

ماندالاها (کافه نقاشی 28)

 • 49,000 تومان

اصل طراحی ماندالا کشیدن دایره‌هایی دور یک نقطه است، نقطه مرکزی وجود ماندالا را طرحی هندسی که ترکیبی‌ست از هنر و ریاضی معنا کرده‌اند. طراحی ماندالا، که آن را ارتباط بین جهان درونی و بیرونی ما می‌دانند، هم الهام‌بخش است و هم درمانگر. رنگ‌هایی که در هر ماندالا انتخاب می‌کنید، بیانگر احساس درونی و خواسته‌های شماست.

حیوانات پیکاسو

 • 29,000 تومان

قدیس فرانسیس آسیزی در باب رابطه انسان‌ها و حیوانات بر این باور است که «بعد از هزاران سال متمادی رفتار از سر عشق با حیوانات می‌توان رنج‌های وارده به آن‌ها را جبران کرد.» در این کتاب نشان داده می‌شود که رفتار پیکاسو در سراسر عمر طولانی‌اش با حیوانات همواره از سر عشقی است که فرانسیس قدیس از آن سخن گفته است. به رغم آن که در خصوص زندگی و آثار پیکاسو کتاب‌ها و مقالات بسیار زیادی نوشته شده است، اما وجه حیوان‌دوستی او به ندرت مورد توجه زندگی‌نامه‌نویسان او قرار گرفته است. بوریس فریدالد در کتاب حیوانات پیکاسو به روایت زندگی او از منظر رابطه‌اش با حیوانات می‌پردازد. او در این کتاب با زبانی روشن و شاعرانه در لابه‌لای بیان حکایاتی از زندگی شخصی و عاطفی پیکاسو با خانواده‌اش، زنان و دوستانش به توصیف رابطه عمیق او با حیوانات و همچنین بازنمایی آن‌ها در طراحی‌ها، نقاشی‌ها، مجسمه‌ها و سرامیک‌های پیکاسو پرداخته و نشان داده که این رابطه چگونه به خلق آثار پیکاسو منتهی شده است. به تعبیر آندره مالرو «گربه پرنده را پاره پاره می‌کند. پیکاسو گربه را، نقاشی پیکاسو را می‌درد... و در نهایت نقاشی است که همیشه زنده می‌ماند.»

میرزا غلامرضا اصفهانی (مجموعه آثار خوشنویسی میرزا غلامرضا اصفهانی استاد خطاطی عصر قاجار)

 • 7,500,000 تومان

کتاب «مجموعه آثار خوشنویسی میرزا غلامرضا اصفهانی» در فصول سیاه‌مشق 145 قطعه؛ کتابت 47 قطعه؛ کتیبه و لوحه‌نگاری 17 قطعه؛ طرح مهر و واگیره 24 قطعه؛ شکسته 26 قطعه؛ تعلیمی و سطرنویسی 46 قطعه و‌ مستندات 7قطعه تابلو و اثر هنری از میرزا غلامرضا به چاپ رسیده است. این آثار از 30 مجموعه‌ی شخصی، چهار موزه و کتابخانه‌ی دانشگاه تهران جمع‌آوری و عکاسی شدند. بر روی کتاب، یک مولاژ منقوش به چشم می‌خورد که برگرفته از آثار میرزا غلامر‌ضا و از جنس رزین پلی‌استر با فیلر کربنات کلسیم بوده و با رنگ‌های اکلریک تزئین و سپس پتینه شده است. بختیار در زمان حیاتشان تحقیق مفصلی درباره‌ی زندگی مادی و معنوی میرزا غلامرضا انجام داده بودند و تمامی آثار مدونی که اشاره‌ای به زندگی میرزا داشت را از گوشه کنار گردآوری و بررسی کرده بودند. حاصل این تحقیقات در فصل ابتدایی کتاب و در 103 صفحه به صورت مفصل در سه بخش زندگی‌نامه، کتابشناسی و شاگردان و یاران با تصاویر و شرح کامل آورده شده‌است. این اثر در سایز رحلی و با ابعاد 21 * 28 سانتی متر و جلد سخت چاپ شده است. تعداد صفحات کتاب 568 صفحه است. 24 صفحه‌ی اول و 8 صفحه‌ی آخر کتاب با کاغذ کارتی 140گرمی مات مارک موریم ساخت کشور کره‌ی جنوبی تولید شده است و 536 صفحه از متن که شامل تابلو خط‌هاست، با کاغذ گلاسه‌ی براق، کاغذ مارک هانسول کره‌ی جنوبی با گراماژ 150 گرم چاپ شده‌است. تعداد 500 نسخه از این اثر در پاییز 1398 تولید شده و شماره‌‌ هر نسخه چاپی در صفحه‌ی اول کتاب مربوطه درج شده است. درون جعبه‌ای چوبی به ابعاد 31*43 سانتی متر، مجموعه‌ای شامل یک نسخه از کتاب، یک شیشه دوات دست‌ساز با گیره‌ی برنجی و یک عدد قلم درشت‌نویسی از نی خیزران قرار دارد. روی هر گیره‌ی برنجی و قلم نی کتیبه اذا جا نصرالله والفتح … با خط میرزا غلامرضا حک شده است. دَربِ شیشه دوات از چوب گردو است و روی آن امضای حک شده میرزا غلامرضا دیده می‌شود. یک پاکت حاوی قطعه عکسی از میرزا غلامرضا و یک قطعه نامه به دستخط او نیز درون جعبه قرار دارد. روی تمامی این قطعات شماره‌ای ثبت شده است که با شماره‌ی صفحه‌ی اول کتاب مطابقت دارد.

هنر مردن

 • 28,700 تومان

از آن پس، مرگی نیست جز مرگ‌های ملایم و ناله‌کنان، یا باشکوه، و یا موعظه‌گر و پندآموز! انسان اهمیتش را باور می‌کند؛ دیگر خیال نمی‌کند که حلقه‌ای بی‌اهمیت و ذره‌ای گمنام در زنجیره موجودات است؛ او صاحب فردیت است، زندگی گران‌بهایی دارد و به آن وابسته است. قرون وسطی آکنده است از این ترس از مردن که با ترس از دوزخی شدن شدت یافته است. عصر رقص‌های هولناک هولباین است، عصر حکاکی‌های تیزابی دورر، عصر اسکلت‌ها و درشت‌نی‌ها، عصر جاودانگی با معجون‌هاشان و عصر عهد و پیمان با شیطان.

کوسه شکم‌پر 12 میلیون دلاری (پرونده‌ای درباره اقتصاد سردرگم هنر معاصر)

 • 98,000 تومان

دُن تامپسون استاد بازاریابی و اقتصاد در رشته‌ی MBA مدرسه‌ی کسب‌وکار شولیک دانشگاه یورک(تورنتو) است. او تجربه‌ی تدریس در مدرسه‌ی اقتصاد لندن و مدرسه‌ی کسب‌وکار هاروارد را نیز در کارنامه‌ی خود دارد. تامپسون در لندن و تورنتو زندگی می‌کند و از آنجایی که خود یک مجموعه‌دار آثار هنری است، در این کتاب تلاش می‌کند تا مطالعه‌ای دقیق (و البته جذاب) در سازوکار اقتصاد هنر معاصر ارائه کند. هنر معاصر چگونه بازاریابی می‌شود و سرمایه‌گذاری در هنر معاصر چه نتیجه‌ای دارد؟ چطور ممکن است یک سرمایه‌گذار هوشمند ساکن نیویورک دوازده میلیون دلار برای خرید جسد نیمه‌فاسد یک کوسه پول بدهد؟ چه می‌شود که یک نقاشی اثر جکسون پولاک که با پاشیدن رنگ روی یک تخته‌ی چوبی کشیده شده، به قیمت ۱۴۰ میلیون دلار فروخته می‌شود؟ این‌ها نمونه‌هایی از سؤالاتی است که این کتاب سعی می‌کند با زبانی ساده به آنها پاسخ دهد. از طرفی دیگر، کتاب تلاش می‌کند تا رابطه‌ی پیچیده‌ی میان هنرمندان، دلالان آثار هنری، حراجی‌ها، گالری‌ها، نمایشگاه‌گردانان، مجموعه‌داران، موزه‌ها، نهادهای هنری، آرت‌فرها، منتقدان هنری، سرمایه‌داران و عوامل دیگر دنیای هنر را بررسی کند، تا خواننده درک روشن‌تری از ماجراهای پشت‌پرده به‌دست آورد. خواندن این کتاب، که مشهورترین کتاب حوزه‌ اقتصاد هنر در جهان است، برای هنرمندان تجسمی، مجموعه‌داران، گالری‌داران، دلالان آثار هنری، عوامل موزه‌ها، خبرنگاران هنر، و اشخاص و نهادهای علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در هنر توصیه می‌شود.

فضا به مثابه پشتیبان (نگاهی به رویکردهای پدیدارشناسانه در هنر مدرن)

 • 50,000 تومان

روایت این کتاب از بیابانی از احساس خالص مالویچ شروع می‌شود و با گذر از توپیای کانستراکتیویسم، برنامه‌ای را دنبال می‌کند که هدفش تجربه‌پذیر ساختن پدیده خالص است: «نور و فضا»، جنبش دهه 1960 گروهی از هنرمندان کالیفرنیای جنوبی که فهم متفاوتی از هنر را پیشنهاد می‌کنند. هنر آن‌ها نه کمی، بلکه کیفی است و این «کیفیت» احساس و ادراک می‌شود. این جریانی از هنر است که در مقابل مفهوم (کانسپت)، ادراک (پرسپشن) را می‌نشاند و با حساس ساختن حواس، به دنبال تجربه خود واقعیت است نه بازنمایی آن؛ این هنر به چیزی فراتر از ماده دست می‌یابد که حتی شروع و پایانی هم ندارد. کتاب در فصل اول به بازگفت کانستراکتیویسم در مقام هنر ادراک می‌پردازد و بینش بنیادکاوانه آن را رویکردی پدیدارشناسانه (اندیشیدن به ساختار پدیده‌ها) برمی‌شمارد؛ و با تعریف پدیدارشناسی به عنوان «رفتن به سراغ سرآغازهای هر شناختی»، در فصل دوم برخی از مهم‌ترین هنرمندان معاصر را معرفی می‌کند که در ایران کم‌تر آشنا هستند. این هنرمندان با فعالیت در طیف وسیعی از رسانه‌ها، شکل‌های بیانی متعددی را تجربه کرده‌اند و توانسته‌اند ماهیت هنر را به چالش کشند.

چطور می‌شود با دیزاینرها زندگی کرد و آن‌ها را نکشت

 • 17,000 تومان

اگر می‌خواهید با دیزاینرها زندگی کنید یا برای مدتی طولانی همکارشان باشید یا قرار است به نحوی از انحاء با این‌ها ارتباط داشته باشید، این کتاب، که درباره بعضی عادات این جماعت است، کمک‌تان می‌کند کمی بیشتر بشناسیدشان و بفهمید چرا این‌قدر خل و چل‌اند. ممکن است دیزاینرها آدم‌هایی معمولی به نظر بیایند ـ فقط یک مقدار موی سر و صورت‌شان بلندتر است و خونسردی پنهانی دارند. اما در عمق وجودشان بیشتر شبیه بچه‌ای هستند که عاشق شیرینی است، از این شاخه به آن شاخه می‌پرند و همیشه سرگرم کاری هستند. برای آن که بتوانید در فضایی کوچک به هم‌زیستی مسالمت‌آمیزی با این‌ها برسید (هر چند احتمالش کم است) ـ چه آن فضا آسانسور باشد چه دفتر کار یا، بدتر، خانه ـ قبل از آن که خیلی دیر بشود حتما این کتاب را بخوانید.

نوآموختن طراحی (مجموعه دیدآموزی 4)

 • 64,500 تومان

اگر عزم یادگیری طراحی دارید، یا بر آن هستید که مهارت‌های رسم خود را بهبود بخشید، مجموعه دیدآموزی منبعی خواهد بود برای الهام‌گیری و تمرین‌های آسان این مجموعه شما را به شوق خواهد آورد تا برگ‌های دفتر طراحی‌تان را با پشت گرمی بیشتر و در زمانی کوتاه‌تر سیاه کنید. نوآموختن طراحی دفتر چهارم از مجموعه دیدآموزی است. در این دفتر به هنر کودکان و هنرمندان ناهموند همچون منبع الهام ارجاع داده می‌شود تا مخاطب با فراغ بال به نقاشی و طراحی آزادانه روی آورد و به جای تکیه بر نتیجه، از خلق تصویر لذت ببرد. پیتر ینی در این کتاب شما را فرامی‌خواند تا آلبوم‌های خانوادگی‌تان را بردارید و از رویشان هنرهای ناهموند و نامتعارف خودتان را پدید آورید.

شگردهای طراحی (مجموعه دیدآموزی 2)

 • 26,500 تومان

اگر عزم یادگیری طراحی دارید، یا بر آن هستید که مهارت‌های رسم خود را بهبود بخشید، مجموعه دیدآموزی منبعی خواهد بود برای الهام‌گیری و تمرین‌های آسان این مجموعه شما را به شوق خواهد آورد تا برگ‌های دفتر طراحی‌تان را با پشت گرمی بیشتر و در زمانی کوتاه‌تر سیاه کنید. شگردهای طراحی کتاب دوم از مجموعه دیدآموزی است. مخاطب این کتاب به اندیشیدن به کنش طراحی به مثابه گونه‌ای زبان ترغیب می‌شود. اشاره، بساویدن، احساس کردن، خط‌خطی کردن و جنبیدن از جمله کنش‌هایی است که نویسنده کتاب به کمک‌شان مخاطب را به طراحی فرا می‌خواند. در پی مقاله‌ای کوتاه، 22 تمرین ـ که هیچ کدام بیش از یک ساعت نمی‌پاید ـ در انتظارتان است تا به همراهشان مهارت‌های خیال‌پروری و طراحی‌تان را بهبود بخشید. درآمد پیتر ینی بر شگردهای طراحی هم ساده است و هم پرشور؛ هر آن که دل در گرو خلق دارد، با این تمرین‌ها به عالم اندیشه‌گری بصری سفر خواهد کرد.

نگاه هنرمند (مجموعه دیدآموزی 1)

 • 33,500 تومان

اگر عزم یادگیری طراحی دارید، یا بر آن هستید که مهارت‌های رسم خود را بهبود بخشید، مجموعه دیدآموزی منبعی خواهد بود برای الهام‌گیری و تمرین‌های آسان این مجموعه شما را به شوق خواهد آورد تا برگ‌های دفتر طراحی‌تان را با پشت گرمی بیشتر و در زمانی کوتاه‌تر سیاه کنید. نگاه هنرمند دفتر اول از مجموعه دیدآموزی است. مخاطب از این دفتر می‌آموزد که چگونه جهان پیرامون را با نگاهی نو بنگرد و در میان اشیاء عادی و تکراری هنر بجوید. این دفتر به سان رویدادی است به جهان خیال تا از میان ابرها، بر رخ دیواره‌های سنگی، روی پاکت‌نامه و بر برگه‌های کاغذی منابعی ناب و الهام‌بخش بیابید. 22 تمرین از پی مقاله‌ای کوتاه در انتظارتان است تا به کمکشان مهارت‌های خیال‌پروری و طراحی‌تان را بهبود بخشید.

1  2  3  4  صفحه‌ی 1