فیلتر‌ها

تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

ادبیات آمریکا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
خدمتکار
 • 215,000 تومان
 • با تخفیف: 215,000 تومان
کافه‌ی معنای زندگی (کتابی درباره یافتن راه خود)
اختلاسچی
 • 98,000 تومان
 • با تخفیف: 98,000 تومان
سه‌شنبه گذشت
 • 210,000 تومان
 • با تخفیف: 210,000 تومان
دیزی جونز و گروه 6
 • 210,000 تومان
 • با تخفیف: 210,000 تومان
شب‌های بی‌خوابی
 • 148,000 تومان
 • با تخفیف: 148,000 تومان
عمارت ایدنبروک
 • 155,000 تومان
 • با تخفیف: 155,000 تومان
هیولاهای دریایی
 • 152,000 تومان
 • با تخفیف: 152,000 تومان
کابین انتهای قطار (داستانی درباره دنبال کردن رویاها)
ارتقا
 • 255,000 تومان
 • با تخفیف: 255,000 تومان
آخرین کتاب‌فروشی لندن (رمانی درباره جنگ جهانی دوم)
بعد مرگ
 • 108,000 تومان
 • با تخفیف: 108,000 تومان

خدمتکار

 • 215,000 تومان

همان‌طور که دست ظریف و مانیکورشدۀ نینا وینچستر را می‌فشارم، می‌گوید: «به خونواده خوش اومدی.» لبخند مؤدبانه‌ای می‌زنم و با کنجکاوی دوروبر دالان ورودی مرمرین را از نظر می‌گذارنم. اینجا کار کردن آخرین فرصتم برای شروعی تازه است. می‌توانم خودم را هرکسی که دوست دارم نشان دهم. اما به‌زودی خواهم فهمید که رازهای وینچسترها خیلی خیلی خطرناک‌تر از رازهای من‌اند… هر روز خانۀ زیبای وینچسترها را از بالا تا پایین تمیز می‌کنم، دخترشان را از مدرسه می‌آورم، برای کل خانواده غذایی خوشمزه درست می‌کنم و بعد به اتاق کوچکم در آخرین طبقۀ ساختمان می‌روم تا تنها غذا بخورم. سعی می‌کنم نادیده بگیرم که نینا صرفاً برای تماشای تمیزکاری‌ام همه‌چیز را به هم می‌ریزد، دربارۀ دختر خودش دروغ‌های عجیب‌وغریب می‌گوید و شوهرش اندرو هر روز شکسته‌تر به نظر می‌رسد. اما وقتی به چشمان قهوه‌ای زیبا و پر از اندوه اندرو نگاه می‌کنم، برایم سخت است که زندگی کردن به‌جای نینا را تصور نکنم؛ کمد بزرگ لباس، ماشین شیک، شوهر عالی. فقط یک بار یکی از لباس‌های سفید نینا را امتحان می‌کنم، تنها برای اینکه ببینم چطور است؛ اما او خیلی زود متوجه می‌شود و… تا بفهمم، درِ اتاق زیر شیروانی‌ام از بیرون قفل می‌شود. دیگر خیلی دیر شده است. اما به خودم قوت‌قلب می‌دهم: وینچسترها نمی‌دانند من واقعاً چه کسی هستم و چه توانایی‌هایی دارم…

کافه‌ی معنای زندگی (کتابی درباره یافتن راه خود)

 • 90,000 تومان

از یک‌سو، اسکات در محل کارش دچار مشکلی شده است که احتمالاً از بابت آن به زندان بیفتد و از سوی دیگر، شریک زندگی‌اش نیز به تازگی در پی یک موقعیت شغلی بهتر به شهر دیگری مهاجرت کرده است. او که به شدت سردرگم و بلاتکلیف است برحسب تصادف گذرش به کافه‌ای می‌افتد که روی دیوارش سه پرسش مهم مطرح شده است. اسکات به کمک این سه پرسش و با راهنمایی دوستان جدیدی که در قهوه‌خانه پیدا می‌کند، با نگرشی جدید دربارۀ زندگی و مسیر پیش‌رویش تصمیم‌گیری می‌کند...

اختلاسچی

 • 98,000 تومان

جیمز مالاهان کین، زاده‌ی یک جولای 1892 و درگذشته‌ی 27 اکتبر 1977، نویسنده و روزنامه‌نگار آمریکایی بود. کین در آناپولیس ماریلند به دنیا آمد. او پس از پشت سر گذاشتن دوران مدرسه، در سال 1910 از کالج واشنگتن فارغ‌التحصیل شد؛ کالجی که پدرش ریاست آن را بر عهده داشت. کین در سال 1914 تصمیم گرفت که نویسنده شود و کارش را به عنوان روزنامه‌نگار آغاز کرد. او برای گذراندن خدمت سربازی به ارتش پیوست در آخرین سال‌های جنگ جهانی اول در فرانسه برای مجله‌ای نظامی مطلب می‌نوشت. اولین رمان او، «پستچی همیشه دوبار زنگ می‌زند »، در سال 1934 منتشر شد و به موفقیت‌های فراوانی دست یافت. جیمز ام. کین تا آخر عمر به نوشتن کتاب ادامه داد و رمان‌های زیادی منتشر کرد، اما هیچ‌کدام نتوانستند موفقیت و محبوبیت نخستین آثار او را تکرار کنند.

سه‌شنبه گذشت

 • 210,000 تومان

این رمان روایتگر داستان یک روان‌درمانگر به نام فریدا کلاین است که پایش به پرونده‌ای عجیب باز می‌شود. در یکی از جلساتش با مشتری روان‌پریشی مواجه می‌شود که در حال سرو چای برای یک جسد برهنه و در حال تجزیه است! جسدی که مربوط به زن جوانی‌ست که به مدت سه سال ناپدید شده و فریدا به ناچار به عنوان مشاور پلیس درگیر این پرونده می‌شود. هر چه فریدا عمیق‌تر به پرونده نگاه می‌کند و درگیرش می‌شود، شروع به کشف شبکه‌ای از رازها و دروغ‌هایی می‌کند که زندگی قربانی و کسانی که او را می‌شناختند را احاطه کرده است. او همچنین با چالش‌های دیگری روبرو می‌شود؛ رابطه‌ای که با عشق سابقش پیچیده‌تر از قبل شده و ترس‌های گذشته‌ای که دوباره به سراغش آمده‌اند. در طول این داستان فریدا روابط پیچیده‌ای را تجربه می‌کند و مجبور است در تلاش برای حل این پرونده با احساسات درونی خود مقابله کند. داستان کتاب سه‌شنبه گذشت پر از پیچ و تاب‌های جذاب و خواندنی است، و تنش به طور پیوسته با گسترش تحقیقات افزایش می‌یابد. باید دید در پایان، فریدا حقیقت مرگ این قربانی را به چه شکل آشکار می‌کند!

دیزی جونز و گروه 6

 • 210,000 تومان

همه دیزی جونز و گروه شش را می‌شناسند، اما کسی دلیل جدایی‌شان، آن هم درست در اوج معروفیت را نمی‌داند... دیزی دختری است که در دهۀ شصت در لس‌آنجلس رشد می‌کند، مخفیانه به کلاب‌ها می‌رود و رؤیای خوانندگی را در سر می‌پروراند. گروه شش و حاشیه‌های موسیقی هیجان‌انگیزند، اما او بیش از هر چیزی عاشق راک‌اند‌رول است. در بیست‌سالگی صدایش مخاطب‌ها را به خود جذب می‌کند و او به‌قدری به توانایی خودش ناآگاه است که مردم به‌خاطرش به کارهای دیوانه‌کننده‌ای دست می‌زنند. گروه شش هم نظرها را به خود جلب کرده است؛ گروهی که بیلی دان مرموز رهبری‌اش را برعهده دارد. در آستانۀ اولین تورشان، خبردار می‌شود که فرزندی در راه دارد. زیر فشارِ شهرت و پدر شدن قریب‌الوقوع، بیلی در طول تور کنترلش را از دست می‌دهد. زمانی که تهیه‌کننده‌شان می‌فهمد کلید موفقیت فوق‌العادۀ گروه، همکاری این دو نفر است، دیزی و بیلی را سر راهِ هم قرار می‌دهد. اتفاقات بعد از آن به افسانه تبدیل می‌شوند. داستان خلق آن افسانه در رمان جذاب و فراموش‌نشدنیِ «دیزی جونز و گروه شش» که به‌صورت شفاهی نوشته شده، شرح داده شده است. تیلور جنکینز رید، نویسندۀ خلاق و پرمخاطب آمریکایی است که کارهایش را با کتاب «دیزی جونز و گروه شش» به سطح جدیدی می‌رساند و با لحنی کاملاً متمایز و به طرز درخشانی، زمان و مکان را به‌تصویر می‌کشد.

شب‌های بی‌خوابی

 • 148,000 تومان

همه از خیانت در شِکوه‌اند؛ علف‌های تشنۀ زرد، از بارانِ بی‌رحمی که هر روز بی‌نصیبشان می‌گذارد. همان‌وقت، خورشیدِ خندانِ توی آسمان بی‌خیال رو می‌گرداند سمت پاهای برنزۀ شناگران و آب را برای شناگرانِ ناسپاس گرم می‌کند. گاهی به همۀ آن موجودات بدبختی فکر می‌کنم که می‌شناسم، به نظرم می‌رسد که در محاصرۀ امثال خودشان روز را شب می‌کنند. پنجره‌ها از پرده‌هایشان بیزارند، نور از سایۀ به‌هم‌بافتۀ خویش، دَر از قفلِ خودش و تابوت از تودۀ نفرت‌انگیز و خفقان‌آور خاکِ رویش. اما مگر چه کاری ازشان ساخته است؟ علف با بی‌اعتنایی شانه بالا می‌‌اندازد، پنجره‌ها رو تُرش می‌کنند، تلالؤِ نور نیش‌دار می‌شود، در بادی به غبغب می‌اندازد و برای باز شدن محتاج شانه‌ای است تا هلش بدهد، تابوت به خوابِ زمستانی فرو می‌رود، خوابی بلند و نه‌چندان خوشایند. ارمغان «شب‌های بی‌خوابی» موهبتی است بدیع که همان رمان بی‌پیرنگ است، چراکه بیشتر شبیه قطعه‌ای موسیقی است تا رمان سنتی، با آن ساختار بلند و شکل بیانِ کند و تدریجی‌اش در پرداخت مضامین و زندگی آدم‌ها. می‌توانید کتاب را از هر بخشی باز کنید و بخوانید... می‌توانید رمان را ساعت سه صبح زمین بگذارید و به رختخواب بروید و یک هفتۀ بعد بَرش دارید و از جای دیگری شروع به خواندن کنید و همچنان بیان و شیوۀ توصیف و قدرت شگفت‌انگیز زبان‌ورزی‌اش مجذوبتان کند. (لارن گراف)

عمارت ایدنبروک

 • 155,000 تومان

ماریان داونتری, حاضر است هرکاری انجام دهد تا از شر زندگی یکنواخت و کسالت‌آور در بث و همچنین توجهات یک خواستگار بدپیله و ناخواسته رها شود. بنابراین وقتی نامه‌ای از طرف خواهر دو قلویش دریافت می‌کند که او را به عمارت باشکوه یکی از دوستان قدیمی مادرش دعوت کرده است, بی معطلی راهی سفری پرماجرا می شود, غافل از این‌که قرار است چه عشقی در قلبش شعله‌ور گردد.

هیولاهای دریایی

 • 152,000 تومان

عصر یک روز پاییزی در مکزیکو سیتی، لوئیزای هفده ساله از مدرسه به خانه برنمی‌گردد. در عوض به همراه توماس، پسری که خیلی هم او را نمی‌شناسد، سوار بر اتوبوسی به مقصد سواحل اقیانوس آرام می‌شود. «هیولاهای دریایی» داستان دختر نوجوانی در مکزیک 1980 است که تربیت طبقه متوسطی خود را رها و سفری را در جستجوی معنا آغاز می‌کند. کلوئی آریتیس (1971) نویسنده مکزیکی-آمریکایی «هیولاهای دریایی» فرزند اومرو آریتیس شاعر برجسته مکزیکی است و نثرش وجهی شاعرانه دارد. ترکیب این شاعرانگی و رئالیسم جادویی در آثارش عمق ویژه‌ای به آنها بخشیده است. از کلوئی آریتیس تا کنون سه رمان منتشر شده و این کتاب در سال 2020 جایزه پن/فاکنر را نصیب‌اش کرده است.

کابین انتهای قطار (داستانی درباره دنبال کردن رویاها)

 • 95,000 تومان

زمانی که داخل آن اتاقک محل کار سابقم می‌نشستم و بدون داشتن هیچ هدف و مسیر و امیدی به آینده می‌پوسیدم، بعضی از تاریک‌ترین روزهای زندگی‌ام را تجربه کردم. اما وقتی آن کتاب‌ها را کشف کردم و به خودم اجازه دادم که دوباره رویا داشته باشم، همه چیز بلافاصله تغییر کرد! تمام چیزی که لازم داشتم داشتن یک رویا بود. رویا همه چیزی است که انسان احتیاج دارد. شما می‌توانید از یک آدم هر چیزی را بگیرید جز رویایش را. و اگر رویایی داشته باشد، امیدوار می‌شود، و امید تمام چیزی است که او نیاز دارد.

ارتقا

 • 255,000 تومان

در ابتدا «لوگان رمزی» مطمئن نیست که آیا چیزی در او فرق کرده است یا نه. لوگان چابک‌تر شده است، راحت‌تر می‌تواند تمرکز کند، بهتر می‌تواند چند تا کار را با هم انجام دهد. تندتر کتاب می‌خواند، بهتر همه چیز را به خاطر می‌سپرد و کمتر نیاز به خواب دارد. اما خیلی زود، دیگر نمی‌تواند انکار کند که مغزش و بدنش دارد تغییر می‌کند. لوگان کم‌کم جهان را و اطرافیانش را و حتی عزیزانش را کاملا طور دیگری می‌بیند. موضوع این است که ژنوم لوگان هک شده است و بی‌دلیل هم او را هدف این ارتقاء قرار نداده‌اند. ماجرا به چند ده سال پیش و به تاریک‌ترین دوره‌ی زندگی او و به یک میراث ترسناک خانوادگی بازمی‌گردد. اما این تازه شروع کار است و آن کسانی که لوگان را هدف این ارتقا قرار داده‌اند، نقشه‌های شوم‌تر و بزرگ‎تری در سر دارند.

آخرین کتاب‌فروشی لندن (رمانی درباره جنگ جهانی دوم)

 • 210,000 تومان

آگوست 1939: لندن برای جنگ آماده می‌شود، زیرا نیروهای هیتلر سراسر اروپا را تسخیر کرده‌اند. گریس بنت همیشه آرزو داشته است به شهر نقل مکان کند، اما در بدو ورود به لندن، با پناهگاه‌ها و پرده‌های ضخیم روبه‌رو می‌شود. اینها آن چیزی نیستند که او انتظارش را داشت. او مطمئنا هرگز تصور نمی‌کرد که در کتاب‌فروشی قدیمی و غبارآلود در قلب لندن مشغول به کار شود. هنگام قطع برق و با شروع حملات هوایی نیروهای آلمانی، گریس قدرت کتاب خواندن را در وجود خود کشف می‌کند تا مردم را به روشی که هرگز در خواب هم نمی‌دید دور هم جمع کند، قدرتی که حتی بر تاریک‌ترین شب‌های لندن جنگ‌زده پیروز می‌شود.

بعد مرگ

 • 108,000 تومان

آسیب‌های روحی و داغ‌های روانی هر انسان تحفه‌های دوران کودکی‌اش هستند و از قدیم گفته‌اند دندان اسب پیشکش شمردن ندارد. می‌شود، به‌حق، نفرین‌گوی این زخم‌ها بود و آنها را مسبب بدبختی‌های حاضر زندگی دانست اما به کار گرفتن این زخم‌ها برای تولید و خلق خود حکایت دیگری‌ست که یک نمونه‌اش همین کتاب است. پیش‌رو مجموعه‌ای از هفت جستار به ‌هم‌ پیوسته است که در هر جستار نویسنده از رهگذری نو به روایت زندگی خانوادگی و خاصه رابطه با مادرش می‌پردازد -زنی غریب، بااستعداد، با بازی‌های پیچیده‌ی روانی مخصوص به خود که اعتیادش به الکل و سیگار عاقبت نه‌تنها زندگی خودش که زندگی آدم‌های نزدیکش را هم ویران می‌کند.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  صفحه‌ی 1