فیلتر‌ها

تولیدکنندهبازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مجموعه داستان ایرانی

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
پرنده کوچک من (دم جنبانک)
 • 42,000 تومان
 • با تخفیف: 42,000 تومان
تورنادو پیر می‌شود (نیما یوشیج به روایت سیدعلی صالحی) مجموعه داستان
3 قطره خون
 • 29,000 تومان
 • با تخفیف: 29,000 تومان
قصه‌های صمد
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان
کسی خانه نیست
 • 44,000 تومان
 • با تخفیف: 44,000 تومان
سفر قهرمانی مرد
 • 111,000 تومان
 • با تخفیف: 111,000 تومان
سفر کوانتومی وال تنها
 • 89,000 تومان
 • با تخفیف: 89,000 تومان
ارتداد
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
دومین اول شخص مفرد (عکس با من چه گفت من با عکس چه گفتم) مجموعه داستان
لیوان‌ها و پیپ‌ها (مجموعه داستان)
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان
مقیم دل (حکایت‌هایی از زندگی مولانا برای انسان زمانه ما)

پرنده کوچک من (دم جنبانک)

 • 42,000 تومان

فرهاد بخشی‌زاده، نویسنده و طبیعت پروژه ایرانی و ساکن استرالیا که در حوزه فلسفه وجودی انسان و طبیعت دستاورد قابل توجهی دارد.

1000 بیشه ملانصرالدین (دیدنی‌ها و شنیدنی‌ها) رقعی

 • 245,000 تومان

هیچ عیبی ندارد اگر ملانصرالدین در چاپ‌های پی در پی حرف‌های جدید هم بزند، و تلخی و شیرینی احوال زمان حال را هم «لحاظ» کند؛ و در امتداد قرون، قطب‌نما و عینک و ساعت هم به خود ببیند؛ و شاید روزی، محض امتحان، به جای الاغ، یک پیکان هم بخرد؛ هواپیما هم سوار شود؛ سینما هم برود؛ و کارش - چرا که نه؟ - حتی به لپ‌تاپ هم بکشد. اینها همه در جای خود جایز است، به شرط آنکه از خرد بهلولی همچنان برخوردار بماند، ایجاز عبیدی را از یاد نبرد و هزار بیشه بهلولیش از شوخی‌های بی‌پروپا پر نشود - این دلقک گول، این لوده مکار! یک چنین ملایی تن به زمان نمی‌دهد، آن را پس می‌زند؛ هرقدر هم که پیر شده باشد، همچنان جوان می‌ماند.

تورنادو پیر می‌شود (نیما یوشیج به روایت سیدعلی صالحی) مجموعه داستان

 • 55,000 تومان

«ری‌را»ی نیما... اعظم اوراد آدمی از پس هزار باده تاریخ است که انگار به زبان ملکوت در صوت‌الاصوات شکل گرفته است. ری‌را از سر ناچاری با واحد کلمه سروده شده است... ! همین یک شعر بس است تا ایمان بیاوریم «نیما با سربلندی کنار حافظ و مولانا» نشسته است، حالا اگر این «خبر» برای کهن‌ماندگان... موثق نیست، می‌توانند اتوبوس بعدی سوار شوند. من تورنادو یا فوق گردباد را به عنوان «مورخ» ننوشته‌ام. تورنادو تنها تعریف شاعری از شاعر دیگر است.

3 قطره خون

 • 29,000 تومان

«دریغا که بار دگر شام شد، سراپای گیتی سیه‌فام شد، همه خلق را گاه آرام شد، مگر من، که رنج و غمم شد فزون... جهان را نباشد خوشی در مزاج، به جز مرگ نبود غمم را علاج، ولیکن در آن گوشه در پای کاج، چکیده است بر خاک سه قطره خون»

قصه‌های صمد

 • 55,000 تومان

ماهی سیاه رفت و رفت، و باز هم رفت، تا ظهر شد. حالا دیگر کوه و دره تمام شده بود و رودخانه از دشت همواری می‌گذشت. از راست و چپ، چند رودخانه‌ی کوچک دیگر هم به آن پیوسته بود و آبش را چند برابر کرده بود. ماهی سیاه از فراوانی آب لذت می‌برد. ناگهان به خود آمد و دید آب ته ندارد.

کسی خانه نیست

 • 44,000 تومان

کتاب کسی خانه نیست شامل مجموعه‌ای از داستان‌های شگفت‌انگیز و غیرقابل پیش‌بینی است که وضعیت واقعی زنان در جامعه‌ی کنونی ایران را به تصویر می‌کشد و با صدای خود نویسنده روایت می‌شود. برای نخستین‌بار است که در تاریخ ادبیات ایران، جمعی از زنان نویسنده گرد هم آمده‌اند تا با داستان‌های خود چهره حقیقی زن ایرانی را برای همگان به تصویر بکشند. «کسی خانه نیست» مجموعه‌ای ناب و ویژه برای کشف چهره حقیقی روابط در جهان امروز است. داستان‌های این اثر بدون هیچ‌گونه ممیزی، اغراق و سیاه‌نمایی برای هر چه صریح‌تر نشان دادن وضعیت واقعی زنان در ایران کنونی است. کتاب صوتی «کسی خانه نیست» حاوی داستان‌های زیبایی است که نویسندگان بسیاری از قبیل ناهید طباطبایی، الهام فلاح، شیوا مقانلو، عالیه عطایی، فرشته احمدی، الهامه کاغذچی، ضحی کاظمی، ساناز زمانی، فرشته نوبخت، تکتم توسلی، مهسا ملک‌مرزبان، مریم سمیع‌زادگان، آتوسا زرنگارزاده شیرازی و افسانه احمدی در نگارش آن‌ها دست داشته‌اند و هر یک از آن‌ها، به روایت داستان خود به طوری که باید شنیده شود، می‌پردازد. تاریخ را مردان به نگارش درآورده‌اند؛ اما هیچ تاریخی نمی‌تواند در برابر حضور مقتدر واژه‌ها جدا از جنسیت، عرض اندام کند یا کمر به حذف ببندد. اما در تاریخی که اغلب به دست مردان نوشته شده و اجتماعی مذکر دارد، زنان برای کسب کم‌ترین حقوق خود با مشکلات بسیاری برخورد می‌کنند که پرداختن به این حق و شرایط این حقوق، در اندازه‌ی این کوتاه نوشته نیست. نویسندگان این مجموعه گزیده‌ای از زنان نویسنده معاصر هستند که از چهره‌های درخشان داستان امروز ایران به شمار می‌آیند. نویسندگان این مجموعه، هم از جهت کسوت و گروه سنی و هم از جهت گوناگونی و تنوع تجارب زیسته و مهارت‌های نویسندگی متنوع هستند که موجب می‌شود مجموعه‌ای چند رنگ از همه نوع قشر، سلیقه و نگاه و قلم تهیه شود.

سفر قهرمانی مرد

 • 111,000 تومان

نویسنده در این رمان، داستان مردی میانسال به نام ایوب را روایت می‌کند که در برابر استقلال طلبی و پرخاشگری پسر جوانش به استیصال می‌رسد. او برای درک مجدد مفهوم مردانگی راهی سفر به جنوب و گفتگو با مزار پدر مرحومش می‌شود. اتفاقات طی مسیر و گفتگو با پدر و مردان فوت کرده، دیدگاه او را نسبت به سفر قهرمانی مرد، تازه و غنی می‌کند. این رمان به خواننده کمک می‌کند تا موانع و مواهب سفر قهرمانی مرد را در جهت بلوغ مردانگی خود به کار گیرد.

سفر کوانتومی وال تنها

 • 89,000 تومان

با خودم فکر می‌کردم اگه از این شهر برم هیچ والی دلش برام تنگ نمیشه اما اگه نرم دلم برای خودم تنگ می‌شه. با تمام وحشتم از رفتن، اینجا - توی شهری که هیچ‌کس صدامو نمی‌شنوه - دارم غرق می‌شم. باید برم. شاید اینجوری صدامو پیدا کنم.

ارتداد

 • 95,000 تومان

در بخشی از این رمان آمده: «بلا را ما انتخاب نمی کنیم. بلا غالباً خودش سرزده می آید و ماهیچه های کرخت و خواب آلود تاریخ را به تحرک وا می دارد. بلا می آید تا تاریخ زخم بستر نگیرد. دقیقاً لحظه ای که همگان در شهری پرپیچ و خم و خاموش گم و گور شده اند و بی مقصد به دیوارهای بلند روزمرگی می خورند، فتنه ای جرقه می زند و «وقت» و هنگامه ای تجلی می کند تا چشم ها برای لحظاتی مبدأ و مقصد را ببینند و راه را از سر بگیرند. فتنه ترفند خداوند است برای ورق زدن تاریخ، برای زیر و رو کردن همه چیز، از ارباب و رعیت، ظالم و مظلوم، گمراه و هدایت شده، دارا و ندار، غمگین و سرخوش، نگران و امیدوار ـ پس تاریخ خیلی هم تنبل نیست. پدیده ها سریع تر از تصور ما رخ می دهند...»

دومین اول شخص مفرد (عکس با من چه گفت من با عکس چه گفتم) مجموعه داستان

 • 92,000 تومان

عکس‌ها راویان جهانند، قصه‌گویانی خاموش که هر بیننده‌ عکس می‌تواند دست ‌کم صدای یکی از قصه‌های نهفته‌ هر عکس باشد. عکس‌ها گزارشگران وقایع زندگی انسان‌هایند، زندگی‌هایی هستی ‌یافته با موضوع و قصه و روایت، عکس‌هایی که در قید مضمون واقعی خود نمی‌مانند و در ذهن و خیال هر بیننده داستانی تازه ساز می‌کنند و قصه‌ای ناشنیده می‌گویند، حقیقتی نو. دومین اول شخص مفرد، 110 عکس دارد در 101 موضوع که نگارنده 101 قصه از آنها را برخوانده و گمان کرده است که با زبان عامیانه و از زاویه‌ دید اول شخص مفرد تعریف کردن آنها به سلیقه‌ او، به عکس‌ها و به صدایی که از آنها می‌شنود، و به زندگی روزمره‌ آب و خاکی که در آنیم می‌آید.

لیوان‌ها و پیپ‌ها (مجموعه داستان)

 • 25,000 تومان

من این پنجره را به‌شدت دوست دارم. به هوای پشت آن محتاجم. محتاجم به رنگ کبوترها، به دیدن جنب‌وجوش گربه‌ها، به درک قطره‌های باران و تماشای عبور ماه از فراز دودکش‌ها. من این پنجره را با خود خواهم برد. می‌گذارمش وسط کله‌ام،حتی اگر گوشه‌های تیز چارچوبش دیواره‌های مغزم را بخراشد. داشتن چنین پنجره‌ای حق من است. اصلا حق هر انسانی است که یک پنجره‌ی دلخواه داشته باشد.

مقیم دل (حکایت‌هایی از زندگی مولانا برای انسان زمانه ما)

 • 37,000 تومان

مولانا به ما اندرز می‌دهد که پوست قصه‌ها را رها کنید و برای رسیدن به مغز سخن، پوسته حرف را بشکافید. کتابی که در دست شماست در دو بخش تدوین شده است: بخش اول نوشتارهای مقدمانی می‌باشد و در بخش دوم نیز حکایت‌هایی آمده که از کتاب «مناقب العارفین» اثر شمس‌الدین محمد افلاکی العارفی (ق685 - ق761) برگرفته شده است. (کتاب مذکور جامع‌ترین کتاب درباره گفتار و کردار مولانا، استادان و خاندان اوست که به سبک تذکرة‌ الاولیای عطار تدوین شده است.) داستان‌ها و پیام‌های سیر و سلوکی استخراج شده از آن‌ها‏، مولانا را موجودی انسانی نه اسطوره‌ای معرفی می‌کند. او در این حکایت‌ها کسی است که می‌تواند الگویی برای انسان‌های روزگار ما باشد که تشنه یافتن معنایی معنوی برای زندگی خود هستند.

1  2  3  4  5  6  7  صفحه‌ی 1