فیلتر‌ها

تولیدکنندهبازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

خانواده

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
مرا اهلی کن (پیشگیری از جدایی عاطفی زوج‌ها)
 • 108,000 تومان
 • با تخفیف: 108,000 تومان
خانواده آسیب‌زا و تله‌های زندگی
 • 110,000 تومان
 • با تخفیف: 110,000 تومان
 • 135,000 تومان
 • با تخفیف: 135,000 تومان
چرا او (یافتن عشق واقعی با دانستن تیپ شخصیتی‌تان)
چگونه ازدواج خود را نجات دهید (اکنون با این نکات مصالحه تعارضات ازدواج را متوقف کنید)
13 کاری که زنان دارای ذهن قوی انجام نمی‌دهند
 • 185,000 تومان
 • با تخفیف: 185,000 تومان
 • 69,000 تومان
 • با تخفیف: 69,000 تومان
 • 130,000 تومان
 • با تخفیف: 130,000 تومان
تاملی در باب طلاق (راهنمای گام به گام تصمیم‌گیری درباره ترک یا ماندن در رابطه)
والدینی نا‌کامل اما به اندازه کافی خوب (راهنمای پرورش فرزندانی خشنود و منعطف)
زندگی با مردان لجباز
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
گفتگو با زوج‌ها (روان‌درمانی تحلیلی روابط زوجین)

مرا اهلی کن (پیشگیری از جدایی عاطفی زوج‌ها)

 • 108,000 تومان

کتاب مرا اهلی کن برای تقویت رابطه صمیمانه زوج‌ها و بهبود زندگی مشترک آن‌ها سودمند است. کتاب شامل راهبردهای ساده روانشناسی است که به آسانی می‌توان آن‌ها را در زندگی روزمره به کار گرفت. مثال‌ها و نمونه‌های ارائه شده نه تنها بیانگر مشکلات رایج زوج‌ها است بلکه با راهبردهای درمانی همراه شده است که کتاب حاضر را به یک خودآموز جذاب برای زوج‌ها تبدیل کرده است...

خانواده آسیب‌زا و تله‌های زندگی

 • 110,000 تومان

جان براد شاو در این کتاب تجارب ارزشمند بالینی و علمی خود را به قلمی شیوا و قابل درک بیان کرده است تا افراد بتوانند به درکی بهتر، عمیق‌تر و یکپارچه‌تر از چگونگی تاثیر پویایی‌های خانواده بر رشد شخصیت‌شان دست یابند. او با تقسیم‌بندی انواع خانواده‌ها (وسواسی، آزاررسان، معتاد و...) به بررسی تاثیر این خانواده‌ها بر احساس ارزشمندی می‌پردازد. طرح مفهوم دموکراسی اصیل در خانواده و تقابل آن با شیوه‌های فرزندپروری استبدادی و پدرسالارانه از دیگر موضوعات جدی این کتاب محسوب می‌شود.

کامش‌درمانی و زوج‌درمانی یکپارچه

 • 135,000 تومان

این کتاب راهنمایی است برای درمانگرجهت به‌کارگیری رویکردهای نوین زیستی روانی اجتماعی، مدل پزشکی جنسی، رابطه درمانی ایماگو، سیستم درونی خانواده، درمان گروهی و روان‌زخم‌ها، درمان التقاطی زوجین با گرایشات جنسی نابهنجار، هنردرمانی، مداخلات جسمی، درمان مراجعین با انواع هویت‌ها و گرایشات. مطالعه این کتاب به زوج‌درمانگران، متخصصین فعال در حوزه زنان، اورولوژی، درمانگران اختلالات جنسی و دانشجویان شاغل به تحصیل در این رشته‌ها توصیه می‌شود.

چرا او (یافتن عشق واقعی با دانستن تیپ شخصیتی‌تان)

 • 190,000 تومان

آیا طبیعت برایمان کسی را زیر سر دارد؟ وقتی صحبت از ازدواج می‌شود، همه به تفاوت‌های فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی توجه دارند، اما تفاوت مغزها چه؟ تست شخصیت‌شناسی این کتاب بر پایه شیمی مغز بنا شده است. کند و کاو درباره تیپ‌های شخصیتی می‌تواند راه خوبی برای شناخت خود، ارزش‌ها و استعدادهایمان باشد و به ما در این‌که به دنبال چه کسی می‌گردیم کمک کند. نویسنده کتاب، با مطالعه بر بیش از هفتاد هزار نفر، به ما می‌گوید که بر مبنای تیپ شخصیتی‌مان جذب کدام تیپ‌ها با کدام خصوصیات رفتاری می‌شویم و با چه کسانی بهتر کنار می‌آییم.

چگونه ازدواج خود را نجات دهید (اکنون با این نکات مصالحه تعارضات ازدواج را متوقف کنید)

 • 50,000 تومان

ازدواجی موفق و رضایت‌بخش مستلزم تعهد زوجین است. ماجراهای بسیار زیادی وجود دارند که می‌توانند منجر به مشکلات زناشویی، جدایی و در برخی موارد منجر به طلاق شوند. این کتاب در حل کشمکش‌ها و تعارضات در زمان‌هایی که شما و شریک زندگی‌تان به‌تدریج با یکدیگر غریبه شده‌اید و به‌دنبال آشتی و تلاش دو طرفه برای رابطه‌تان هستید، به شما کمک خواهد کرد.

13 کاری که زنان دارای ذهن قوی انجام نمی‌دهند

 • 185,000 تومان

زنان با موانع و تبعیض‌های فراوانی مواجه هستند اما نکات بسیار خاصی وجود دارد که هر زنی صرف نظر از سن یا موقعیتی که دارد می‌تواند برای ایجاد تغییرات مهم و قابل توجه از آنها پیروی کند. ایمی مورین، روان‌درمانگر و نویسنده این کتاب ارزشمند با توجه به شواهد علمی و استفاده از تجربیات میلیون‌ها زن به زنان سراسر دنیا می‌آموزد که چگونه با چالش‌ها روبه‌رو شوند. او در این کتاب به 13 عادت و طرز فکر اشاره می‌کند که زنان باید برای تسلط بر قوای ذهنی خود از آنها اجتناب کنند. این 13 اصل به زنان نشان می‌دهد که چگونه با مشکلات و موقعیت‌های سخت مقابله کنند تا بهترین زندگی را برای خود رقم بزنند.

من و تو (جدایی یا پیوند)

 • 69,000 تومان

کتاب پیش روی شما کتابی کوچک درباره ایده‌ای بسیار بزرگ است. فرض کتاب این است که همه ما به‌دنبال چیزی خاص و یکسان هستیم، اما در جای اشتباه به‌دنبال آن می‌گردیم. نویسنده این کتاب «حس کامل زنده‌بودن» یا «سرزندگی اصیل» را در کیفیت ارتباطات ما می‌جوید. در فضایی که نه درون ماست و نه بیرون ما بلکه بین ماست. وقتی فضای بین ما سرشار از امنیت و انرژی مثبت باشد، احساس کامل زنده‌بودن را تحریک می‌کند که مانند یک بار الکتریکی درون مسیرهای عصبی بدن ما به جریان درمی‌آید و ما را لبریز از احساس شادمانی و شگفتی می‌کند و دنیای سیاه و سفید ما را به دنیایی رنگارنگ مبدل می‌سازد.

خط قرمزهای رابطه

 • 130,000 تومان

همه‌ی ما می‌دانیم برای حفظ تعادل در زندگی، کار، لذت بردن از داشته‌ها، دوستان، خانواده و همچنین مدیریت رفتارهای آدم‌های سمی پیرامون خود، به چارچوب‌گذاری در روابطمان نیاز داریم، اما آیا مطمئنیم معنای رابطه سالم و چارچوب و خطوط قرمز را به‌درستی می‌دانیم؟ آیا می‌دانیم چگونه انتظارات و خواسته‌ها و حدومرزهایمان را، شفاف و صریح، برای دیگران مطرح کنیم؟

تاملی در باب طلاق (راهنمای گام به گام تصمیم‌گیری درباره ترک یا ماندن در رابطه)

 • 100,000 تومان

درست همان‌طور که افراد به ‌دلایل صحیح و غلط با هم ازدواج می‌کنند، طلاق هم می‌تواند به‌ دلایل خوب و بد رخ بدهد. بعضی از زوج‌ها سریع از هم جدا می‌شوند چون تمایلی ندارند برای بهبود رابطه یا برای درک همسرشان تلاش کنند. در مقابل، بعضی دیگر از افراد خودشان را قربانی می‌کنند و چند دهه (گاهی تا پایان عمر) در یک رابطه ناسالم یا ناشاد می‌مانند. کتاب حاضر، یک راهنمای عملی و آسان‌فهم به قلم درمانگری است که حداقل دو دهه در زمینه مشاوره با زوج‌های در آستانه طلاق فعالیت داشته و بر نکات و ظرایف قابل توجهی در این نوع تصمیم‌گیری تسلط دارد. مطالعه این کتاب به مخاطب کمک خواهد کرد تا قدم به قدم به ارزیابی خودش و رابطه‌اش بپردازد و در نهایت تصمیم بگیرد آیا می‌خواهد بماند یا می‌خواهد برود.

والدینی نا‌کامل اما به اندازه کافی خوب (راهنمای پرورش فرزندانی خشنود و منعطف)

 • 97,500 تومان

هدف از انتشار مجموعه مدرسه زندگی پرورش هوش عاطفی به یاری فرهنگ است. باورمان این است که طیفی از جدی‌ترین معضلات ما نتیجه فقدان خودشناسی، همدلی و ارتباط است. فعالیت‌های ما در ده مرکز در اقصی نقاط جهان انجام می‌شود، از جمله لندن، آمستردام، سئول و ملبورن. فیلم سازی، برگزاری کلاس‌ها، ارائه خدمات درمانی و تولید سلسله‌ای از محصولات در عرصه روانشناسی از دیگر فعالیت‌های ماست. موسسه انتشاراتی مدرسه زندگی به انتشار آثاری در باب مهم‌ترین مسائل حیات فرهنگی و عاطفی معاصر می‌پردازد. مبنای انتشار عناوین، ارائه سرگرمی، آموزش، تسلی‌بخشی و دگرگونی در زندگی خوانندگان است.

زندگی با مردان لجباز

 • 95,000 تومان

موضوع اصلی این کتاب «لجبازی» در گروهی از مردان است. در نگاه اول به شما کمک می‌شود تا بدانید مرد لجباز کیست، چه ویژگی‌هایی دارد. در ادامه به تفصیل به این نکته پرداخته می‌شود که چگونه در عین حال که از مرد لجباز حمایت عاطفی می‌کنید به او واکنش سالم نشان بدهید. آنچه خواندن کتاب پیش‌رو را حائز اهمیت می‌سازد این است که شما مسئول تاثیرات و مشکلات احتمالی ناشی از چنین ویژگی در رابطه‌تان نیستید و از آن مهم‌تر اینکه شما مسئول تغییردادن او هم نیستید. امیدوارم این کتاب به شما کمک کند تا ضمن درک بهتر از مشکل مردی که مقابل شما لجبازی می‌کند، بتوانید وارد یک تعامل موثر و سازنده با او شوید و از خودتان محافظت کنید.

گفتگو با زوج‌ها (روان‌درمانی تحلیلی روابط زوجین)

 • 65,000 تومان

کتاب «گفتگو با زوج‌ها» داستان سفر آموزشی-تجربی گروهی از روان‌درمانگران تحلیلی است که حاصل سال‌ها تجربه خود را در زمینه درمان فردی، درمان زوج و خانواده، به صورت کتاب درآورده‌اند. این روانکاوان به طور مشخص، معرفی و آموزش رویکرد «میان‌سوژه‌ای» را در کار با زوج‌ها معرفی کرده‌اند. این رویکرد تلفیقی است از مکتب انگلیسی روابط ابژه و مکتب امریکایی روان‌شناسی خود که ضمن فراتر رفتن از مفهوم همانندسازی فرافکنانه کلاین، اولویت را به کارکرد فرونشانندگی بیون- چه در رابطه درمانی و چه در ارتباط زوج‌ها- می‌دهد و برخلاف رویکرد روانکاوی کلاسیک، کاوش در گذشته و یکپارچگی هیجانات دو‌پاره‌شده را در اولویت بعدی قرار می‌دهد. بنابراین، زوج‌درمانی از منظر رویکرد میان‌سوژه‌ای:‌ بر مدیریت، تنظیم کردن و متعادل‌سازيِ احساسات تأکید می‌کند و معتقد است احساسات و هیجانات به دیگری سپرده می‌شود جهت «دگر-تنظیمی». به طور کلی در مکتب میان‌سوژه‌ای، علاوه بر پذیرفتن و تصدیقِ تأثیر مشکلات ناشی از گذشته، آنچه که جایگاه و ارزش ویژه‌ای دارد، پتانسیلِ تغییر شکل‌دهندگيِ اینجا و اکنون است. این مکتب، به طور به خصوص برای زوج‌درمانی و کار بالینی با زوج‌ها مفید است، چرا که در این روش، روان‌کاو از طریق کاوش در مورد تأثیر حالت‌های عاطفی مختلف و روایت‌هایی که مناسب‌تر و مؤثرتر هستند، در طول جلسات متمادی شروع به ساختن و نگارش قصه‌ای جدید برای رابطه می‌کند. به مرور این فضای درمانی درونی می‌شود و زوج‌ها خواهند توانست «فرونشاندنِ روان‌شناختی»، «صمیمیت ارتباطی» و «درک متقابل» را برای یکدیگر فراهم نمایند.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1