فیلتر‌ها

تولیدکنندهبازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

خودشناسی و خودسازی

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
همسفر زندگی (آنکه شادی را در تو بیابد از آن توست مابقی مسافران این سفرند)
ایچی‌گو ایچی‌یه (هنر نهایت بهره‌بردن از هر لحظه زندگی به روش ژاپنی)
کوه تویی (از خودویرانگری تا چیرگی بر خود)
 • 129,900 تومان
 • با تخفیف: 129,900 تومان
 • 150,000 تومان
 • با تخفیف: 150,000 تومان
ای به توان 3 (9 آزمایش دیگر انرژی که ثابت می‌کنند بروز معجزه و جادو کار دائمی شماست)
ای به توان 2 (9 آزمایش خودانجامی انرژی که ثابت می‌کنند افکار شما واقعیت را خلق می‌کنند)
چارچوب ذهنی فراوانی
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان
سبک‌تر (گذشته را رها کن در لحظه باش و آینده را گسترش بده)
فراوانی (کتابچه کار تجربی)
 • 110,000 تومان
 • با تخفیف: 110,000 تومان
 • 79,900 تومان
 • با تخفیف: 79,900 تومان
 • 140,000 تومان
 • با تخفیف: 140,000 تومان
تاریکی پیش از سپیده‌دم (یافتن نور خوددوستی در بدترین دوران زندگی‌تان)

همسفر زندگی (آنکه شادی را در تو بیابد از آن توست مابقی مسافران این سفرند)

 • 119,900 تومان

هر آنچه را که امروز از دست بدهی، به شکلی دیگر به‌سوی تو باز خواهد گشت. رفته‌رفته از تعداد داشته‌های همۀ ما کاسته می‌شود، اما در حقیقت هیچ‌چیز را از دست نمی‌دهیم؛ چراکه هر آنچه گمان می‌کنیم از دست داده‌ایم به شکل دستاوردی تازه، راه ورود به زندگی‌مان را پیدا می‌کند. بی‌آنکه بدانیم چند ثانیه بعد چه اتفاقی خواهد افتاد، دست به برنامه‌ریزی سال‌های آینده می‌زنیم. حال آنکه، زندگی آبستن وقایع غیرمنتظره و غافلگیرکننده است، همسفر من. هیچ ملاقاتی تصادفی نیست، همانطور که اکنون این کتاب توجه تو را اتفاقی به خود جلب نکرده است. در سطر سطر این کتاب به داستان‌هایی برمی‌خوری که در بحران‌ها و روزهای سخت، یادآوری‌شان مثل آبی خواهد بود که بر روی آتش می‌ریزی. هرگز امید خود را از دست نده! به خاطر داشته باش، راه کسانی که قلبشان پر از خیر و نیکی است همیشه گشوده است.

ایچی‌گو ایچی‌یه (هنر نهایت بهره‌بردن از هر لحظه زندگی به روش ژاپنی)

 • 99,900 تومان

ایچی‌گو ایچی‌یه را می‌توان به عنوان «یک بار، یک ملاقات» و همچنین به عنوان (در این لحظه، یک فرصت) ترجمه کرد. به‌عبارتی آنچه می‌گوید این است که هر ملاقات و هر چیزی که تجربه می‌کنید، گنجینه‌ای منحصربه‌فرد است که دیگر هرگز به همان شکل تکرار نخواهد شد. آگاهی از ایچی‌گو ایچی‌یه به شما کمک می‌کند پای خود را از روی پدال گاز بردارید و به یاد داشته باشید هر روزی که در دنیا سپری می کنید، هر لحظه‌‌ای که با فرزندانتان و عزیزانتان می‌گذرانید بی‌نهایت ارزشمند است و سزاوار توجه کامل شماست مهم‌ترین و اصلی‌ترین نکتة زندگی همین است که شما نمی‌دانید زندگی چه زمانی به پایان می‌رسد. هر روز می‌تواند آخرین روز زندگی شما باشد هیچ‌کس نمی‌تواند مطمئن باشد که وقتی می‌خوابد صبح روز بعد دوباره چشمان خود را باز خواهد کرد. در پایان این کتاب، شما شکارچی لحظات خاص خواهید شد و می‌آموزید چگونه می‌توانید از این لحظات نهایت بهره و لذت را ببرید؛ زیرا زندگی پر از تجربه‌های منحصربه‌فرد و بی‌مانندی است که فقط یک بار تجربه‌شان می‌کنید.

کوه تویی (از خودویرانگری تا چیرگی بر خود)

 • 129,900 تومان

چند دهه دیگر، شما در این دنیا نیستید. خانه‌تان به خانواده دیگری فروخته شده، شغل‌تان به فرد دیگری داده شده است، فرزندانتان بزرگ شده‌اند و کارتان در اینجا تمام شده است. این واقعیت‌ها قرار نیست شما را محزون کند،بلکه قرار است آزادتان کند. چرا خودتان را تخریب می‌کنید؟ چه وقت‌هایی با خودتان بی‌رحم می‌شوید؟ چطور باید دست از این کار بردارید؟ نیازهایی که در تضاد هستند اما باهم ادغام شده‌اند من و شما را به رفتارهای خودویرانگری وامی‌دارند. به‌همین‌دلیل است که دربرابر هر تلاشی برای تغییر مقاومت می‌کنیم. کافی است از دل بدترین عادت‌هایمان به بینش برسیم، کافی است با شناخت مغز و بدن خود هوش هیجانی‌مان را افزایش دهیم، آنگاه می‌توانیم از مسیر اشتباه فعلی بیرون بیاییم و جاده منتهی به بالقوه‌ها را طی کنیم. از روزگاران کهن، کوه نماد بزرگ‌ترین چالش‌های زندگی به‌ویژه آن‌هایی بوده که فتحشان محال به نظر می‌رسیده است. برای آنکه کوه‌های زندگی‌مان را به‌درستی بشناسیم و بر آن‌ها چیره شویم، باید به درون خویش برویم، تروماهایمان را ببینیم، تاب‌آوری‌مان را بهبود بخشیم و راه صعود را یاد بگیریم. در پایانِ صعود خواهیم دید که بر کوه چیره نشده‌ایم، بلکه بر خود تسلط یافته‌ایم.

5 سطح وابستگی (خرد تلتک برای جهان امروز)

 • 150,000 تومان

کتاب پنج سطح وابستگی (خرد تلتک برای جهان امروز)اثر دون میگوئل رویز، نویسنده و مربی موفقیت و توسعه شخصی است. در این کتاب، رویز به مفهوم پیوستگی یا وابستگی به چیزی یا کسی و نحوه تأثیر آن بر زندگی ما می‌پردازد.. او پنج سطح مختلف پیوستگی را شناسایی کرده است، از سطح پایین‌تر و بیشتر بنیادین تا سطح بالاتر و کمتر بنیادین. در این کتاب، رویز توضیح می‌دهد که هر سطح از پیوستگی چگونه ما را در زندگی تحت تأثیر قرار می‌دهد و نحوه‌ی تأثیر آن بر روابط، شغل، خودشناسی و رضایتمندی زندگی ما. در سطح پایین تر، پیوستگی به چیزی یا کسی به دلیل داشتن آن برای بقای ما ضروری است، مانند پیوستگی به آب، غذا، خانواده و دوستان. اما در سطح بالاتر، پیوستگی به چیزی یا کسی به دلیل تعلقات عاطفی، احساسات مثبت و حوصله‌ی بیشتر ما ایجاد می‌شود. در این سطح، پیوستگی ممکن است به مشکل تبدیل شود زیرا می‌تواند مانع توسعه و رشد شخصی شود. در کتاب "پنج سطح پیوستگی"، رویز به هر سطح پیوستگی جزئیات بیشتری از جمله نحوه‌ی شناسایی و ارتقای سطح پیوستگی، تأثیر آن بر روابط و شخصیت، و راهکارهایی برای کاهش پیوستگی بیش از حد و افزایش پیوستگی سالم می‌پردازد. همچنین، این کتاب به صورت عملی و با استفاده از مثال‌های زندگی و تجربیات شخصی نویسنده، به خوانندگان کمک می‌کند تا نحوه‌ی ارتباط با خود، دیگران و جهان را بهبود بخشند و رضایتمندی بیشتری از زندگی خود داشته باشند. «پنج سطح وابستگی» دست ما را از جایی که کتاب «چهار پیمان» دن میگل روییز پدر رها کرده بود، می‌گیرد و همراه خود به شناخت سطوح وابستگی می‌برد؛ سطوحی که ما در آن خود را به شکلی نامناسب به باورهایمان و جهان وابسته می‌کنیم. این جست‌وجو، برآمده از خردی باستانی برای دست‌یابی به خویشتن راستینمان است. پنج سطح وابستگی عبارتند از: سطح یکم: خویشتن راستین. سطح دوم: اولویت. سطح سوم: هویت. سطح چهارم: درونی‌سازی. سطح پنجم: تعصب. کتاب کاربردی « پنج سطح وابستگی» ما را فرامی‌خواند تا به زندگی‌مان نگاه کنیم و دریابیم سطوح ناسالم وابستگی چگونه ما را در سرگشتگی‌های روان‌شناختی و روحی گرفتار نگه می‌دارند. دن میگل روییز پسر به ما می‌آموزد آزادی حقیقی‌مان را با پروراندن آگاهی و قطع وابستگی‌ها به دست آوریم و خویشتن راستین خود را کشف کنیم.

ای به توان 3 (9 آزمایش دیگر انرژی که ثابت می‌کنند بروز معجزه و جادو کار دائمی شماست)

 • 75,000 تومان

آماده کمی عمل و کلی دگرگونی شوید. پم گروت واقعا شاهکار کرده است. او خواندن را به ماجرایی تبدیل می‌کند که منجر به تبدیل تئوری به خرد می‌شود! او رویا را به واقعیت برمی‌گرداند. آماده کمی عمل و کلی دگرگونی شوید. مایک دوولی مؤلف پرفروش‌ترین نیویورک تایمز امکان‌های بی‌نهایت و ده چیز عمده‌ای که مرد‌ها می‌خواهند به شما بگویند. «ای به توان دو» کتابی بود که چرخ‌های آموزش را فراهم کرد، گام‌های ابتدایی را برای آن که واقعا به این نتیجه برسید که افکار واقعیت را خلق می‌کنند. در این کتاب «ای به توان سه» (مطمئن باشید ای به توان‌های بعدی را نخواهیم داشت) پم گروت شما را به عمق بیشتر و ابعاد بالاتر میدان کوانتومی می‌برد، که در آن ثابت خواهید کرد که برکات و معجزات طبیعی هستند و شادی و خوشبختی فقط به اندازه یک فکر آن طرف‌ترند. این کتاب با نه آزمایش جدید و نکات بیشتری در مورد چگونگی باز نگهداشتن دروازه‌های عظمت و فراوانی جهان، شواهد گریزناپذیر کلانی ارائه می‌دهد که جهان فقط منتظر ماست که برسیم، فقط منتظر ماست که استفاده از انرژی‌ای را که همیشه برای شادی و خوشبختی ما فراهم است، شروع کنیم.

ای به توان 2 (9 آزمایش خودانجامی انرژی که ثابت می‌کنند افکار شما واقعیت را خلق می‌کنند)

 • 58,000 تومان

یک نیروی انرژی نامرئی یا میدان امکان‌های نامتناهی وجود دارد. این کتاب را واقعا دوست دارم. پم گروت سبک نوشتار بسیار جالبی را با خردی عمیق و اساسی مثل دیپک چوپرا ترکیب کرده است. جک کنفیلد مولف اثر پرفروش «سوپ جوجه برای روح». ای به توان دو را می‌توان به بهترین شکل به عنوان یک جزوه کار آزمایشگاهی با آزمایشات ساده‌ای توضیح داد که ثابت می‌کنند واقعیت شکل‌پذیر است، آگاهی بر ماده مقدم است و شما زندگی‌تان را با ذهن‌تان شکل می‌دهید. بله، درست خواندید. ثابت می‌کند. نه آزمایش، که هر یک از آنها می‌تواند مطلقا بدون هیچ هزینه‌ای و با وقت خیلی کم ثابت شود، نشان می‌دهند که اصول معنوی مثل گرانش قابل اعتمادند و مثل قوانین حرکت نیوتون سازگار. این کتاب به جای اینکه به ایمان اتکا کند، شما را دعوت می‌کند اصول زیر را ثابت کنید: • یک نیروی انرژی نامرئی یا میدان امکان‌های نامتناهی وجود دارد. • شما بر اساس باورها و انتظارات‌تان بر میدان تأثیر می‌گذارید و از آن به دست می‌آورید. • ارتباط شما با میدان، راهنمایی دقیق و نامحدود فراهم می‌کند. • جهان بی‌مرز، فراوان و بسیار تأمین‌کننده است.

چارچوب ذهنی فراوانی

 • 55,000 تومان

خداوند از کامیاب کردن بندگانش لذت می‌برد. بدان، خداوند از قبل تو را به هر چیزی که نیاز داری تا زندگی موفقی داشته باشی مجهز کرده است. او در درون تو «بذرهایی» مملو ار امکانات، ظرفیت‌های شگفت‌انگیز، ایده‌های خلاق و رویاها را کاشته است. اما صرف اینکه آنها درونت قرار دارند بدین معنا نیست که کار خوبی برایت انجام می‌دهند بلکه باید استفاده از آنها را آغاز کنی. به عبارت دیگر، باید باور داشته باشی، هر آنچه را که لازم است، داری. باید در ذهن ایمان داشته باشی که تو بنده خداوند متعال هستی و برای کارهای بزرگ آفریده شده‌ای. خداوند تو را نیافریده تا متوسط باشی. خداوند تو را آفریده تا عالی باشی و به تو توانایی، بینش، استعداد، خرد و قدرت مافوق طبیعی خود را داده تا این کار را انجام بدهی. هم اکنون هر آنچه برای محقق کردن سرنوشتی که خداوند برایت مقدر کرده است را داری.

سبک‌تر (گذشته را رها کن در لحظه باش و آینده را گسترش بده)

 • 145,000 تومان

در این کتاب، یانگ پوئبلو نشان می‌دهد که چگونه همه ما می‌توانیم به سمت شفای خود حرکت کنیم: از یادگیری مهربانی به خود تا رها کردن تا رسیدن به بلوغ عاطفی. وقتی سنگینی از بین می‌رود، ذهن ما سرانجام، دیگر با تنش، احساس تلاطم نمی‌کند و می‌توانیم در لحظه باشیم. دنیای اطرافمان به روش‌های جدیدی ما را دعوت می‌کند، اما اینها فقط گام‌های نخست هستند. وقتی قوی‌تر می‌شویم و خودآگاهی‌مان را گسترش می‌دهیم، این مسئولیت ماست - و همچنین، بخشی ار سفر شفایمان - که برای حمایت از سلامتی و هماهنگی همه مردم، کارهایی انجام دهیم. بخش نهایی کتاب سبک‌تر نشان می‌دهد که چگونه می‌توانیم و باید به ساختن دنیایی کمک کنیم که دیگر از نظر ساختاری، آسیب‌زا نیست، بلکه از نظر ساختاری، مهربانی دارد.

فراوانی (کتابچه کار تجربی)

 • 110,000 تومان

کتابچه کار فراوانی بر اساس سمینارهای فراوانی بنیان تدوین شده که برآمده از نظریه و متد بنیان است. «گروه‌هار ساختارمند مراتن تجربه‌ای بنیان» را دکتر فرشته میرهاشمی در سال 1989 میلادی در کالیفرنیای آمریکا - با قصد ایجاد تحول و رشد در زندگی شخصی حرفه‌ای جمعیت غیربالینی - بنیاد نهاد. این گروه براساس «نظریه بودن‌بنیاد» شکل گرفته که با نظریه‌های روان‌شناختی هستی‌گرا هم‌خانواده است. در نظریه بودن‌بنیان تبینی از هستی، بر محوریت «بودن با آنچه که هست» و گشودگی به آن و بر اساس مثلث بودن - انجام - داشتن عرضه می‌شود. در متد بنیان نظریه بودن به صحنه زندگی می‌رود و با انتخاب حاضر و ناظر بودن اینک - اینجایی بر «چگونگی بودن با آنچه که هست» پذیرش، مسئول بودن و تعهد به عنوان نوع بودن موثر و سازنده مطرح می‌شود.

روحی که مهمان این بدن است

 • 79,900 تومان

اولین پیکره از سرگذشت مردی که تمامی رویاهای خود را زندگی کرد. روزی بر سکوی قهرمانی و روزی در شوکت تاجری پر زرق‌وبرق. زمانی رسید که تمام خواسته‌های مادی او محقق شده بود اما خموده و بی‌هدف در جستجوی معنایی برای زندگی می‌گشت. ناگهان خود را بر سر یک دوراهی دید؛ جایی که باید یا خود را انتخاب می‌کرد یا دست رد می‌زد بر جذابیت و قدرت ثروتی که در آن مست شده بود. انتخاب، پایان ماجرا نبود؛ کشف مسیری بود پر از عصیان،‏ شکستن آینه‌ها‏، بریدن بندها که در آن از خود‏‏، به خودآ و خدابینی رسید. شرح این قصه مگر شمع برآرد به زبان. ورنه پروانه ندارد ز سخن پروایی.

خودگویی (مبانی و جنبه‌های بالینی)

 • 140,000 تومان

این کتاب یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های سال آمریکا است. نویسنده این کتاب، روانشناسی است که قدرت پنهان درون سرمان را برای‌ ما آشکار می‌کند و نشان می‌دهد چگونه از این صداها برای مقابله با اضطراب، بهبود سلامت جسمانی و روانی و همچنین عمیق‌تر کردن روابط‌‌مان با دیگران استفاده کنیم. حقیقت این است که همه ما درون سرمان صداهایی داریم. در خودگویی، اِتان کراس توضیح می‌دهد که چگونه این صداهای درونی، زندگی، کار و روابطمان را شکل می‌دهند. او به ما در مورد تسلیم‌شدن در خود صحبت کردن منفی هشدار می‌دهد و آن را «خودگویی» می‌نامد. او معتقد است خودگویی می‌تواند سلامت جسمانی و روانی ما را تضعیف کند و ارتباطات اجتماعی ما را تحت تأثیر قرار دهد. اما خبر خوب این است که ما از قبل به ابزار‌هایی مجهز شده‌ایم که با کمک آنها می‌توانیم صدای درونی‌مان را در جهت منافع‌مان به کار بریم. در بیشتر مواقع این ابزارها از معرض دید ما پنهان هستند: در کلماتی که برای فکر کردن در مورد خودمان به کار می‌بریم، تکنولوژی‌هایی که مشتاقانه از آنها استفاده می‌کنیم و گفتگوهایی که با عزیزان‌مان داریم. کتاب خودگویی به ما قدرتِ تغییر صداهای درونی‌مان را می‌دهد: گفتگویی که با خودمان داریم.

تاریکی پیش از سپیده‌دم (یافتن نور خوددوستی در بدترین دوران زندگی‌تان)

 • 190,000 تومان

این کتاب را به خود بیست‌و‌یک ساله‌ام تقدیم می‌کنم که مبارزه‌اش برای خوددوستی سرانجام به نوشتن چنین کتابی ختم شد. آن را به همه انسان‌هایی که دیگر خواهان زندگی متفاوت نیستند، افراد شجاعی که آماده‌اند تا رنج‌هایشان را به شادی و نفرت‌شان را به عشق تبدیل کنند تقدیم می‌کنم؛ بنابراین این کتاب به شما تقدیم می‌شود. شاید با خواندن آن، به این شناخت دست پیدا کنید که نخستین، آخرین و تنها عشقی که برای همیشه بوده و باقی خواهدماند، «خوددوستی» است.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1