روانشناسی


تولیدکننده


بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
موارد بالینی بر اساس دی اس ام 5 (راهنمای روانشناسان بالینی جلد دوم)
راهنمای آموزش مهارت‌های توجه‌آگاهی به کودکان و نوجوانان
اصول و قواعد روان‌درمانی کوتاه‌مدت حمایتی بیانگر
روان‌پویشی فشرده کوتاه‌مدت تعدیل فردریکسون برای شخصیت‌های شکننده
چگونه به روان فرزندمان آسیب بزنیم
 • 85,000 تومان
 • با تخفیف: 85,000 تومان
احیای زندگی در اتاق درمان (حساسیت تحلیلی جدید)
 • 230,000 تومان
 • با تخفیف: 230,000 تومان
لکان مرگ زندگی و زبان (بررسی‌های بالینی و فرهنگی)
دلبستگی در بزرگسالی (ساختار پویایی‌ها و تغییر)
 • 430,000 تومان
 • با تخفیف: 430,000 تومان
مصاحبه انگیزشی در درمان مشکلات روان‌شناختی
 • 225,000 تومان
 • با تخفیف: 225,000 تومان
کتاب کار ذهن‌آگاهی برای اختلال وسواسی جبری
 • 145,000 تومان
 • با تخفیف: 145,000 تومان
سرقت رویاها (مدرسه برای چیست)
 • 150,000 تومان
 • با تخفیف: 150,000 تومان

موارد بالینی بر اساس دی اس ام 5 (راهنمای روانشناسان بالینی جلد دوم)

 • 104,000 تومان

انجمن روانشناسی آمریکا این کتاب را به عنوان مکملی در کنار پنجمین ویراست راهنمای آماری و تشخیص اختلالات روانی (DSM-5)‌ تهیه کرده است. ارائه و توصیف مثال‌های بالینی بر اساس شرح حال بیماران واقعی، تشخیص اختلال، و بحث درباره اختلال تشخیص داده شده، محتوای اصلی این کتاب را تشکیلی می‌دهند. اختلالات زیر در این کتاب گنجانده شده‌اند -تعارضات شخصیت -اختلالات مرتبط با سانحه و عوامل استرس‌زا -اختلالات تجزیه‌ای

راهنمای آموزش مهارت‌های توجه‌آگاهی به کودکان و نوجوانان

 • 217,000 تومان

کتاب راهنمای مهارت‌های توجه‌آگاهی برای کودکان و نوجوانان به طور خاص طراحی شده تا نیازهای سلامت ذهن متخصصان، آموزگاران، سایر متخصصان کمک‌کننده و والدینی که خواهان گنجاندن مهارت‌های توجه‌آگاهی در کار با کودکان و نوجوانان هستند، برآورده نماید. این کتاب بیش از صد و پنجاه ابزار، تکنیک، فعالیت و کاربرگ فراهم می‌کند که می‌توانند توسط مراجعان و دانش‌آموزان استفاده شوند تا به آنان کمک کند توجه‌آگاهی را تجربه کنند، آن را درون زندگی روزانه‌شان بگنجانند و از مزایای اثبات‌شده‌اش منتفع شوند.

اصول و قواعد روان‌درمانی کوتاه‌مدت حمایتی بیانگر

 • 159,000 تومان

این کتاب نیاز به تحقیق در پیامد روان‌درمانی را برآورده می‌کند در حالی که ابزاری آموزشی و مجموعه‌ای از فرضیات نظری در مورد روان‌پویشی یک نوع تغییر که زمینه رابطه بین دو نفر آغاز می‌شود، فراهم می‌کند.

روان‌پویشی فشرده کوتاه‌مدت تعدیل فردریکسون برای شخصیت‌های شکننده

 • 140,000 تومان

روان‌درمانی پویشی فشرده کوتاه‌مدت، رویکردی انقلابی به درمان است که قلب خلاقیت آن فرمول‌بندی دفاع‌ها و تدوین تکنیک‌ها و فنونی است که مقاومت را از سر راه درمان برمی‌دارد. از این‌رو، این رویکرد درمانی (ISTDP)، برای شخصیت‌های با مقاومت بالا کاربرد بیشتری نسبت به سایر رویکردهای درمانی دارد. در این کتاب تعدیل «جان فردریکسون» بر روان‌درمانی پویشی فشرده کوتاه‌مدت را مطالعه می‌کنید که نشان می‌دهد چگونه رویکرد کلاسیک با تعدیل‌های خاص برای استفاده بر بیماران شکننده، قابل استفاده می‌باشد.

چگونه به روان فرزندمان آسیب بزنیم

 • 85,000 تومان

با اینکه ضربه روحی زدن به فرزندان غیر قابل اجتناب است، حتی متعهدترین والدین هم نمی‌دانند چطور این کار را عمداً و ماهرانه انجام دهند. این مهم‌ترین وظیفه زندگی‌تان را به دست حس ششم و غریزه نسپارید.

احیای زندگی در اتاق درمان (حساسیت تحلیلی جدید)

 • 230,000 تومان

توماس آگدن در کتاب پیش رو حرکتی نوین در روانکاوی توصیف می‌کند که باعث می‌شود روانکاو نسبت به آنچه در جلسه روی می‌دهد گیرندگی و پاسخ‌گویی متفاوتی داشته باشد. او دو وجه مختلف و جدایی‌ناپذیر روانکاوی را پیش روی ما قرار می‌دهد: وجه معرفت‌شناختی (مربوط به دانستن و درک) و وجه هستی‌شناختی (که با بودن و شدن مرتبط است). نویسنده در دو فصل این کتاب با ما همراه می‌شود تا دو مقاله تأثیرگذار وینیکات «ارتباط برقرار کردن و ارتباط برقرار نکردنی که به مطالعه تضادهایی خاص انجامید» (1963) و «استفاده از ابژه و ارتباط به واسطه همانندسازی‌ها» (1967) را این‌بار از نگاه او بخوانیم. وینیکات در هر دوی این مقالات به ما می‌گوید چگونه تمام احساس واقعی بودن به تجربه داده می‌شود. خواننده در دو فصل این کتاب به همراه آگدن به اتاق مشاوره‌اش می‌رود تا ببیند و از او بشنود که او چطور روانکاوی می‌کند. در واقع او می‌خواهد به ما بگوید چطور با هر بیماری و در هر جلسه‌ای روانکاوی را دوباره ابداع می‌کند. دو فصل دیگر کتاب حاضر به تغییر در مفهوم تولد ذهن و نقش استفاده از زبان در درک آن‌چیزی می‌پردازد که در جلسه روی می‌دهد. آگدن در فصل‌های پایانی کتاب به دنیای شعر رابرت فراست و امیلی دیکنسون می‌برد تا با او رؤیاپردازی و تجربه کردن، بودن و شدن را تجربه کنیم. در نهایت نیز در راستای همین هدف بحث نحوه نوشتن تحلیلی را پیش روی ما قرار می‌دهد.

لکان مرگ زندگی و زبان (بررسی‌های بالینی و فرهنگی)

 • 158,000 تومان

این اثر اندیشه‌هایی را در مورد سوژه لکانی ارائه می‌دهد: ما به‌عنوان موجودی سخنگو چه هستیم؟ چه چیزی ما را از دیدگاه روانکاوی به سوژۀ انسانی تبدیل می‌کند؟ آیا این احساسات و هیجانات هستند که ما را به انسان تبدیل می‌کنند؟ یا این ابداع فروید از ناخود آگاه بود که بین انسان و غیر انسان مرز کشید؟ چه چیزهایی را می‌توان از سوژه ناخودآگاه در روانکاوی بالینی آموخت که بتواند به ما در رسیدن به این سوال‌ها کمک کند؟ برژانت جزنی نمونه‌هایی از روانکاوی بالینی و منابع فرهنگی از ایران باستان تا تئاتر لندن را در نظر می‌گیرد تا مسئله سوژگی، واقعیت و حقیقت را از دیدگاه روانکاوی تشریح کند... این کتاب برای دانشجویان و دانشگاهیان روانکاوی لکانی و همچنین متخصصان مرتبط با مشکلات پیچیده اجتماعی، مطالعه مهمی خواهد بود. برژانت جزنی پزشک روانکاو در لندن، انگلستان است. او رئیس کالج روانکاوان، عضو مرکز تحلیل و پژوهش فرویدی و نویسنده کتاب «روانکاوی لکانی از بالین تا فرهنگ» است.

دلبستگی در بزرگسالی (ساختار پویایی‌ها و تغییر)

 • 430,000 تومان

این کتاب با ترکیب حجم وسیعی از تحقیقات تجربی و سازماندهی آن حول یک مدل مفهومی جامع، به عنوان مرجع قطعی دلبستگی در بزرگسالی شناخته می‌شود. نویسندگان توضیح می‌دهند که چگونه آنچه به عنوان نظریه رشد کودک آغاز شد، اکنون برای مفهوم‌سازی و مطالعه تقریباً تمام جنبه‌های عملکرد اجتماعی در طول عمر، از جمله بازنمایی ذهنی از خود و دیگران، تنظیم هیجان‌ها، اهداف و تلاش‌های شخصی، روابط زوجین، مراقبت، تمایلات جنسی، آسیب‌شناسی روانی، روان‌درمانی و رفتار سازمانی استفاده می‌شود. منشأ و اندازه‌گیری تفاوت‌های فردی در دلبستگی بزرگسالان، با این سؤال که آیا الگوهای دلبستگی می‌توانند تغییر کنند؟ چگونه؟ مورد بررسی قرار می‌گیرند. بررسی دلبستگی در بزرگسالی توسط مایکولنسر و شیور مانند قدم گذاشتن در کلاس درس با دو معلم و محقق ارشد است. تعداد و دامنۀ مطالعات ارائه شده در این کتاب خیره‌کننده است. برای محققان و نخبگان، دانشجویان و اساتید، تاریخچه و مفاهیم اساسی نظریه دلبستگی و همچنین خلاصه و تجزیه و تحلیل حجم وسیعی از تحقیقات دلبستگی بزرگسالان را به وضوح معرفی می‌کند. برای درمانگران، این مجموعه از تحقیقات مرتبط بالینی و دسترسی به ارزیابی بالینی، تصمیم‌گیری در مورد مداخلات بالینی و کمک به آگاهی و رشد شخصی کمک می‌کند.

مصاحبه انگیزشی در درمان مشکلات روان‌شناختی

 • 225,000 تومان

چندین دلیل برای جذابیت مصاحبۀ انگیزشی وجود دارد: اول، به‌طور مستقیم به یک مشکل مهمِ رایج در همۀ درمان‌ها می‌پردازد: دوسوگرایی مراجع در رابطه با تغییر. هدف اولیۀ مصاحبۀ انگیزشی کمک به مراجعان برای برطرف کردن این دوسوگرایی است تا انگیزۀ درونی آنها برای تغییر افزایش یابد. دوم، انعطاف‏پذیر است و می‌تواند: (1) به‏عنوان درمانی مستقل؛ (2) پیش‌درمان یا مکملی برای سایر درمان‏ها؛ (3) روشی برای انگیزه‌آفرینی در افرادی که به‌دنبال درمان هستند؛ و (4) چارچوبی یکپارچه که در آن می‌توان درمان‌های دیگر را انجام داد استفاده شود. سوم، مجموعۀ درخور ‏توجهی از شواهد تحقیقاتی وجود دارد که از کارایی و اثربخشی مصاحبۀ انگیزشی در مصرف مواد و مشکلات مرتبط با سلامتی حمایت می‌کند. چهارم، تحقیقات نشان داده‌اند که مصاحبۀ انگیزشی در جلسات نسبتاً کمی به اثرات درمانی شایان ‏توجهی دست می‌یابد. به‌خاطر این ویژگی‌های جذاب، مصاحبۀ انگیزشی چیزهای زیادی برای ارائه در زمینۀ روان‏درمانی دارد.

کتاب کار ذهن‌آگاهی برای اختلال وسواسی جبری

 • 145,000 تومان

اگر اختلال وسواس فکری-جبری دارید، ممکن است افکار ناخواسته یا مزاحمی را تجربه کنید که نتوانید کنترل کنید. ممکن است نگران آلوده شدن به میکروب باشید یا به‌طور جبری بررسی کنید تا مطمئن شوید ترس‌هایتان محقق نمی‌شوند. اگر مانند بسیاری از افرادی هستید که با اختلال وسواسی-جبری دست و پنجه نرم می‌کنند، علائم شما می‌تواند باعث شود که در چرخه‌ای از وسواس، اجتناب و انزوا گرفتار شوید. خبر خوب این است که در این زمینه کمک وجود دارد. اگر آماده هستید که زندگی خودتان را از اختلال وسواسی-جبری پس بگیرید و در لحظه زندگی با شادی بیشتری را شروع کنید - این کتاب کار همۀ آن چیزهایی را که برای شروع فوری نیاز دارید دارد. ویراست دوم کاملاً تجدیدنظر و به‌روز شدۀ کتاب کار ذهن‌آگاهی برای اختلال وسواسی-جبری با ترکیب شیوه‌های قدرتمند ذهن‌آگاهی با درمان شناختی-رفتاری مبتنی بر شواهد ابزارهای عملی و در دسترس را برای مدیریت افکار وسواسی و تمایلات اجباری ارائه می‌کند. با این کتاب کار، آگاهی بیشتری از زمان حال ایجاد می‌کنید، یاد می‌گیرید که تفکر تحریف‌شدۀ خود را به چالش بکشید و افکار را به‌عنوان تهدید و احساسات را به‌عنوان واقعیت تلقی نکنید. مهم‌تر از همه، شما راه‌هایی را کشف خواهید کرد که به شما کمک می‌کند زندگی کامل و معناداری با اختلال وسواسی-جبری داشته باشید. این ویراست دوم شامل موارد زیر است: - مراقبه‌های جدید و استعاره‌های ذهن‌آگاهی. - تحقیقات به روز شده در مورد اختلال وسواسی-جبری. - اطلاعاتی در مورد آلودگی هیجانی و روانی. - نکاتی برای مقابله با وسواس‌های وجودی و خاطرات کاذب.

کتاب کار غلبه بر اختلال وسواسی جبری در نوجوانان (مهارت‌های توجه‌آگاهی و درمان شناختی رفتاری برای غلبه بر افکار و اجبارهای ناخواسته)

 • 85,000 تومان

اگر شما تصمیم به مطالعه این کتاب گرفته‌اید، احتمالاً با افکار ناخواسته (وسواس‌ها) و رفتارها (اجبارها) مشکلاتی دارید که وقت و انرژی شما را به هدر می‌دهد. ممکن است شما به دنبال کمک بودید و با این کتاب مواجه شدید و یا ممکن است کسی که برای شما ارزش قائل است این کتاب را به شما داده است. اینجا می‌توانید محتوای آن را مشاهده کنید. این کتاب از چندین «تمرین» که عمدتاً فصل‌های کوتاهی هستند تشکیل شده و آنچه که احتمالاً تاکنون درباره وسواس نمی‌دانستید را توضیح می‌دهد و از شما می‌خواهد کارهایی انجام دهید که ممکن است کمک‌کننده باشد.

سرقت رویاها (مدرسه برای چیست)

 • 150,000 تومان

مدرسه برای چیست؟ این بیانیه هزاران گفت‌و‌گو را برانگیخته است. گفت‌و‌گوهایی که مدت‌ها منتظرش بودیم. ما پول، زمان و انرژی صرف می‌کنیم و فرزندانمان را به مدت یک دهه یا بیشتر به تحصیل وامی‌داریم. چرا؟ ما فرهنگ و اقتصادمان را حول آموزش ساخته‌ایم، اما هرگز درنگ نکرده‌ایم تا بپرسیم چرا. در این نطق پرشور برخط طولانی و صمیمانه (و سخنرانی تداکس همراه با آن) نویسنده محبوب، ست گادین، ما را به چالش می‌کشد تا عمیقا، به چیزی که ساخته‌ایم و کاری که باید در آینده انجام دهیم، بیندیشیم. حالا این نطق پرشور به شکلی ساده که می‌توان با دیگران به اشتراک گذاشت برای اولین بار در دسترس ماست و همراه آن اطلاعاتی درباره یکی از موفق‌ترین برنامه‌های گادین در اختیارمان قرار گرفته که مثالی است از اینکه چگونه می‌توانیم بهتر عمل کنیم. بیش از چهارمیلیون نسخه دیجیتال در سراسر جهان توزیع شده که به گفت‌و‌گوهایی اساسی بین آموزگاران، دانش‌آموزان و والدین منجر شده است. حالا نوبت شماست.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  صفحه‌ی 1