فراروانشناسی


تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
ایکیگای
 • 105,000 تومان
 • با تخفیف: 105,000 تومان
ایچی‌گو ایچی‌ئه (هنر بهره‌مندی از هر لحظه)
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
پرتوی بر زندگی (سفر یوگا به سمت وحدت صلح درونی و آزادی نهایی)
راه و رسم تمرکز
 • 72,000 تومان
 • با تخفیف: 72,000 تومان
دریافت‌های یو دن از مکالمات کنفوسیوس
 • 155,000 تومان
 • با تخفیف: 155,000 تومان
چرخه آیورودا (راهکاری برای شفای درون)
 • 270,000 تومان
 • با تخفیف: 270,000 تومان
تحول ذهن (مدیتیشن چه تاثیری بر ذهن مغز و بدن ما دارد)
به سوی بیداری (بر اساس آموزه‌های گورجیف)
 • 162,000 تومان
 • با تخفیف: 162,000 تومان
فرکانس (قدرت ارتعاش فردی)
 • 280,000 تومان
 • با تخفیف: 280,000 تومان
وقتی همه‌چیز از هم می‌پاشد (توصیه‌هایی قلبی برای زمان‌های سخت)
زندگی در نور (یوگا سفری به سوی خویشتن)
 • 170,000 تومان
 • با تخفیف: 170,000 تومان
نه به افکار سمی (ابزارهایی ساده برای تغییر و تحول شخصیت)

ایکیگای

 • 105,000 تومان

بنابر آموزه‌های فرهنگ ژاپنی هر کس دلیلی برای زندگی -ایکیگای- دارد و پیدا کردن این دلیل یا «ایکیگای» کلید اصلی یک زندگی شادتر و طولانی‌تر است. داشتن حسی قوی از ایکیگای، چیزی که عاشقش هستید، کاری که در آن مهارت دارید و بابت انجام آن درآمد خوبی کسب می‌کنید به این معنی است که هر روزتان سرشار از معنی است. با یافتن چنین کاری دلیلی برای هر روز صبح از خواب بیدار شدن می‌یابید و به همین دلیل هم است که ژاپنی‌ها به ندرت بازنشسته می‌شوند. چون آنها دلیل واقعی زندگیشان و شادی حاصل از همیشه مشغول بودن را یافته‌اند، همیشه فعال هستند و کاری را انجام می‌دهند که از آن لذت می‌برند. ایکیگای اسرار طول عمر و شادی آن را فاش می‌کند. بنابراین شما نیز، پس از کشف ایکیگای مختص خودتان با پیگیری و پرورش هر روزه آن به زندگی‌تان معنی می‌بخشید.

ایچی‌گو ایچی‌ئه (هنر بهره‌مندی از هر لحظه)

 • 95,000 تومان

هر لحظه از زندگیمان تنها یک بار اتفاق می‌افتد و اگر به آن بی‌توجه باشیم برای همیشه از دستمان رفته است و این مفهوم کلی عبارت ژاپنی «ایچیگو ایچی‌ئه» می‌باشد. این عبارت ژاپنی بیشتر در مواقعی استفاده می‌شود که به کسی خوش‌آمد می‌گوییم یا از او خداحافظی می‌کنیم تا تاکید نماییم این برخورد برای ما تا چه حد استثنایی و منحصر به فرد بوده است. در کتاب ایچی‌گو ایچی‌ئه، شما یاد خواهید گرفت که: - قدردان زیبایی زودگذر باشید، روشی که ژاپنی‌ها هر ماه آوریل برآمدن شکوفه‌های گیلاس را به مدت دو هفته جشن می‌گیرند، زیرا می‌دانند که باید یک سال دیگر منتظر بمانند تا دوباره شکوفه‌ها سر بزنند تا آنها را ببینید. - از هر پنج حواس برای تثبیت خود در زمان حال استفاده کنید تا به شما کمک کند که: ترس، غم، خشم و سایر احساسات منفی ناشی از حوادث گذشته یا آینده را رها کنید. - مراقب جادوی تصادفات باشیم که به ما کمک می‌کنند تا در میان رویدادهای جداشده زندگی‌مان معنا بخشیم. - از «ایچی‌گو ایچی‌ئه» برای کمک به کشف ایکیگای یا هدف زندگی خود استفاده کنید، زیرا فقط با یادگیری زندگی در زمان حاضر و هماهنگ شدن با آنچه شما را در لحظه، هیجان‌زده می‌کند، می‌توانید تشخیص دهید که چه چیزی بیشتر به شما انگیزه می‌دهد و برایتان شادی به ارمغان می‌آورد.

پرتوی بر زندگی (سفر یوگا به سمت وحدت صلح درونی و آزادی نهایی)

 • 280,000 تومان

نوری که یوگا بر زندگی می‌تاباند خاص و متحول‌کننده است؛ نه‌تنها شیوه نگریستن به چیزها را تغییر می‌دهد بلکه خود مشاهده‌گر را نیز دگرگون می‌کند. یوگا نیروی بالقوه و خلاق زندگی را آزاد می‌کند و این کار را با پایه‌ریزی بنای خودآگاهی و گشودن بصیرتی روحانی به روی نهایت هستی به انجام می‌رساند. یوگا دانش را به خرد ارتقا می‌دهد.

راه و رسم تمرکز

 • 72,000 تومان

سرگرمی‌ها و حواس‌پرتی‌های زندگی امروزی رقابتی سنگین در جلب توجه و سرگردانی ما دارند و ما را به جهات مختلف می‌کشانند ودر توانایی تمرکزمان اختلال ایجاد می‌کنند. ما داریم ظرفیت تمرکزمان و همچنین توانایی حضور کامل را، که باعث می‌شود سکان زندگی‌مان را در دست بگیریم و برای خودمان و دیگران و جهان مفید باشیم، از دست می‌دهیم. در این کتاب کوچک، تیک نات هان با گفته‌هایی الهام‌بخش و شرح مراقبه‌هایی بنیادین و ژرف، هدایت‌مان می‌کند به آرامش برسیم و توانایی‌مان را در تمرکز و درک شهودی بازیابی کنیم، تا زندگی‌مان عمق و شفافیت بیشتری پیدا کند.

دریافت‌های یو دن از مکالمات کنفوسیوس

 • 155,000 تومان

یو دن فرهنگ‌شناس معروف و مبلغ و نشر‌دهنده فرهنگ کهن چین است. کتاب «دریافت‌های یو دن از مکالمات کنفوسیوس» درباره اثر کلاسیک «مکالمات» است. اگرچه «مکالمات» متنی ثقیل و سنگین دارد، اما یو دن این اثر کلاسیک را به شیوه‌ای ساده تشریح کرده است. یو دن در کتابش از خاطرات کودکی خود می‌گوید؛ خاطراتی که نشان از آمیختگی و انس او از کودکی با مکالمات دارد که دلیلی بر توانایی‌اش در تفسیر زیبای مکالمات دارد که دلیلی بر توانایی‌اش در تفسیر زیبای مکالمات است.

چرخه آیورودا (راهکاری برای شفای درون)

 • 270,000 تومان

میشل فوندی هشت محور را در چرخ سلامتی شناسایی و توضیح می‌دهد. او این هشت مرحله حیاتی زندگی را دارما یا غایت نهایت حیات می‌نامد؛ سلامت جسمانی، سلامت عاطفی، سلامت روابط و شفای گذشته، سلامت معنوی، سلامت محیط، سلامت شغلی و سلامت مالی و شما مرکز این چرخ هشت محورید. فوندین شما را با تمام آنچه نیاز دارید مجهز می‌کند تا با استفاده از اصول آیورودا مسئولیت سلامتی خود را بپذیرید. میشل پرسش‌نامه‌ای جهت ارزیابی دوشا به شما ارائه می‌کند که کمک‌کننده است تا طیف ذهن - جسم خود را تعیین کنید (پروکراتی)، سوالاتی می‌پرسد تا به شما کمک کند دارمای خود را کشف کنید، ایده‌های خلاقانه‌ای برای تحقق دارما ارائه می‌دهد، نکاتی را در خصوص برنامه‌ریزی غذایی آیورودای شخصی، برنامه شفای عاطفی و بسیاری از برنامه‌ها و چک‌لیست‌های ضروری دیگر. با استفاده از این منابع، از ابتدا تا انتها روی این کتاب کار کنید و به آنچه که در پی آنید دست می‌یابید، به‌طوری که خودتان پیوسته در مسیر سلامتی و تندرستی پیش می‌روید.

تحول ذهن (مدیتیشن چه تاثیری بر ذهن مغز و بدن ما دارد)

 • 180,000 تومان

ریچارد دیویدسون و دنیل گلمن محققانی برجسته‌اند که طی نیم قرن تاثیرات انواع مدیتیشن را بر ذهن، مغز و بدن مطالعه کردند. آنها در این سفر اکتشافی پنجاه ساله با استادان برجسته مدیتیشن در آسیا و دیگر نقاط جهان ملاقات کردند و با شگفتی‌های ذهن آنها آشنا شدند. دست آخر اثبات کردند که تمرین‌های مراقبه‌ای می‌توانند قابلیت‌های مغز را به صورت شگفت‌انگیزی تقویت کنند. آنها نام این دگرگونی وجودی را «تحول ذهن» نهادند.

به سوی بیداری (بر اساس آموزه‌های گورجیف)

 • 162,000 تومان

ایده‌ها و مفاهیمی که در این کتاب بیان می‌کنیم تنها یک جنبه از آموزه‌های جی. آی. گورجیف است. اینها فقط یکی از عناصر کلیّتی بزرگ‌تر هستند که- برای آن دسته از کسانی که ضرورتش را درک کرده‌اند- مبنای تحول درونی به شمار می‌روند. این ایده‌ها در درجه نخست توسط خود گورجیف در نوشته‌هایش - البته در قالب گزین‌گویه، منتها با بینشی وسیع- مطرح شده است. در واقع، معنی و اهمیت واقعی این ایده‌ها پیش از هر چیز در تجربه زیستنی که گورجیف برای شاگردانش فراهم کرده تجلی می‌یابد؛ تجربه‌ای که نه تنها حاصل توضیحات گورجیف و پاسخ‌های مستقیم او به سوالات شاگردانش یا دادن تمرین‌های متناسب با مراحل رشدشان بوده، بلکه از همه مهم‌تر، از طریق به کار بستن این آموزه‌ها در بوته آزمایش زندگی رهجویان میسر شده است.

فرکانس (قدرت ارتعاش فردی)

 • 280,000 تومان

تغییر و تحولات قرن 21 در درک ارتباط بین بدن، روح و هماهنگی و پیوستگی ما با کیهان، بینش ما را متحول کرده و ما را به سمت‌و‌سوی فهم هوش ذاتی کیهان سوق داده‌اند. جامعه انسانی اکنون از نظر فهم و درک جهانی، تکامل یافته است. به همین جهت، در مورد ارتباطات انرژیکی- وحدت درون- با مادر خود، یعنی زمین و چگونه زندگی کردن با قوانین انرژی نامرئی که حامی کل جریان حیات است، آگاه‌تر شده است. من آنچه را که پنی کشف کرده است «الگوی انرژیکی» می‌نامم که این الگو راه و روش‌ها و کاربردهای عملی برای زندگی روزانه ما، هم از نظر جسمی و مادی و هم از بعدی عمیق‌تر یعنی از نظر روحی و معنوی، به ما ارائه می‌دهد. شرح کاملی که پنی از انرژی جاری در سیستم چاکراهای هندو ارائه داده است، به ما روش پاک‌سازی میدان انرژی که جسم ما را احاطه کرده، آموزش می‌دهد و همین‌طور طریقه رهاسازی این انرژی‌های مسدود شده در چاکراها را به ما یاد می‌دهد.

وقتی همه‌چیز از هم می‌پاشد (توصیه‌هایی قلبی برای زمان‌های سخت)

 • 155,000 تومان

وقتی همه‌چیز فرو می‌پاشد نوشته پما چودرون، کتابی در زمینه موفقیت و روانشناسی و درباره موقعیت‌های بحرانی در زندگی است. پما چودرون در این کتاب درباره تبدیل کردن ترس‌ها و موقعیت‌های دشوار زندگی به شادی سخن گفته است. چودرون در این کتاب می‌گوید وقتی همه‌چیز فرو می‌پاشد و ما با مشکلی بزرگ روبرو هستیم و در آستانه جایی هستیم که چیزی از آن نمی‌دانیم بهترین تمرین برای هر کدام از ما این است که همان‌جا بمانیم و هیچ‌چیز را تغییر ندهیم. سعی کنیم سفری معنوی به درون خود آغاز کنیم و خود را از نو بسازیم. وقتی همه‌چیز فرو می‌پاشد ما می‌توانیم برنجیم، آسیب‌پذیر شویم یا پرخاشگری کنیم اما چودرون در این کتاب به ما یاد می‌دهد که در این مواقع کار بهتری هم می‌توان کرد. این که آرام بگیریم و روی خودمان و قوای ذهنی و روحی‌مان تمرکز کنیم. این‌که چگونه می‌توان با وجود بحران برخود مسلط شد را در این کتاب به خوبی فرا خواهید گرفت. خواندن کتاب وقتی همه‌چیز فرو می پاشد را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم همه کسانی که می‌خواهند در زندگی آرامش واقعی را تجربه کنند و اجازه ندهند مشکلات بر آنها غلبه کند.

زندگی در نور (یوگا سفری به سوی خویشتن)

 • 170,000 تومان

رویال یوگا بالاترین و مهم‌ترین سنت یوگاست؛ مسیری فراگیر به سمت تحول شخصی که از هر رویکردی که به سلامتی و شفا وجود دارد فراتر رفته است. رویال یوگا هر تجربه‌ای را، هر چقدر هم که کوچک باشد، به نور می‌آورد و شما با یادگیری زندگی در نور، آگاهانه خود واقعی‌تان را به‌عنوان موجودی با امکانات بی‌نهایت، بدون نگرانی یا شک و تردید می‌پذیرد. در «زندگی در نور»، دیپاک چوپرا و نویسنده همکارش سارا پلت فینگر، برنامه‌ای روشنگر برای خودآگاهی، سعادت و کامل بودن ارائه می‌دهند. دیپاک و سارا با ترکیب یک برنامه عملی 30 روزه به شما کمک می‌کنند تا عادت‌های محدود‌کننده و عقاید فردی متعصبانه را با یک کاوش عمیق در پنجاه حرکت یوگای محرک و ترمیم‌کننده بشکنید. آنها راهی کامل و الهام‌بخش برای متحد کردن ذهن، بدن و روح ارائه می‌دهند. «زندگی در نور» با بینش‌های جدید درخصوص هوش اجتماعی و عاطفی، قدرت توجه، آگاهی بدن، تنفس و متعالی بودن، و با ده‌ها تصویر سفارشی خاص از ژست‌های یوگا، به شما می‌آموزد که چگونه ذهن و بدن خود را با هم هماهنگ کنید. انسان تنها موجودی است که می‌تواند آگاهانه تکامل یابد و «زندگی در نور» به شما نشان می‌دهد که چگونه تکامل یابید.

نه به افکار سمی (ابزارهایی ساده برای تغییر و تحول شخصیت)

 • 70,000 تومان

سارا اینگرمن در کتاب «نه به افکار سمی» یک نکته مهم اما فراموش‌شده را به یاد ما می‌آورد: احساسات منفی می‌توانند به اندازه سموم واقعی برای سلامتی ما مضر باشند و باعث افسردگی، بیماری و فرسودگی شوند. او در این کتاب، به شیوه کیمیاگران عهد باستان، راهکارهایی برای پردازش افکار و احساسات منفی و تبدیل سرب سنگین روح به طلای سبک ارائه می‌دهد. اینگرمن یک مربی معنوی سرشناس است که در کارگاه‌های بین‌المللی‌اش شمنیسم، شفا و برعکس کردن روند آلودگی محیط‌زیست را تدریس می‌کند. او به دلیل پل زدن میان روش‌های باستانی شفا و درمان‌های مدرن برای رفع نیازهای زمانه، به شهرتی جهانی رسیده است.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  صفحه‌ی 1