کسب و کار


تولیدکننده
بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
رهبری کردن با پرسشگری (چگونه رهبران راه‌حل‌های مناسب را با پرسشگری پیدا می‌کنند)
درس‌های رهبری حاکم دوبی
 • 169,000 تومان
 • با تخفیف: 169,000 تومان
36 تدبیر جنگی (حکمت‌ها و ترفندهایی از چین باستان برای پیروزی در جنگ سیاست و تجارت)
کهن‌‌الگوها در برندسازی (ابزاری برای خلاق‌ها و استراتژیست‌ها)
مسابقات نوآوری (راهنمای گام‌به‌گام یافتن راه‌حل‌های استثنایی برای هر چالش)
هنری فورد (خلاقیت نوآوری کارآفرینی)
 • 85,000 تومان
 • با تخفیف: 85,000 تومان
پویایی‌شناسی سیستم‌ها 2 (ساختار و رفتار)
 • 297,000 تومان
 • با تخفیف: 297,000 تومان
هل اول (رازها و رمزهای خلق حفظ و رشد ثروت در ایران)
بنیان‌گذاران (سرگذشت پی‌پل و کارآفرینانی که سیلیکون‌ولی را متحول کردند)
پایان نوآوری نمایشی
 • 240,000 تومان
 • با تخفیف: 240,000 تومان
9 دروغ درباره کار (راهنمای رهبران آزاداندیش برای دنیای واقعی)

رهبری کردن با پرسشگری (چگونه رهبران راه‌حل‌های مناسب را با پرسشگری پیدا می‌کنند)

 • 260,000 تومان

پروفسور مایکل مارکوارت، استاد توسعه منابع انسانی و امور بین‌الملل و همچنین مدیر برنامه رهبری اجرایی دانشگاه جورج واشنگتن است. مایک همچنین به‌عنوان رئیس مؤسسه‌ جهانی برای یادگیری عملی، خدمت می‌کند. او چندین سمت مدیریت ارشد، آموزش و بازاریابی در سازمان‌هایی مانند گرولیر (Grolier) یکی از بزرگ‌ترین ناشران آمریکایی دایره‌المعارف‌های عمومی، انجمن آموزش و توسعه آمریکا، انجمن مدیریت، صندوق آموزش خارج از کشور، تجارت فناوری، و دفتر مدیریت پرسنل ایالات متحده داشته است. دکتر مارکوارت از زمان آغاز تجربه بین‌المللی خود در اسپانیا در سال 1969، بیش از 100,000 مدیر را در بالغ بر 150 کشور آموزش داده است. خدمات مشاوره‌ای وی شامل ماریوت، مایکروسافت، سونی موزیک،‌ گودریچ، موتورولا، نورتل، آلکوا، بوینگ، کاترپیلار، برنامه توسعه سازمان ملل، Xeron ، نوکیا، Constellation، سامسونگ، سازمان ایالات آمریکا، خطوط هوایی سنگاپور و همچنین دولت‌های اندونزی، لائوس، اتیوپی، زامبیا، مصر، کویت، عربستان سعودی، ترکیه، روسیه، جامائیکا هندوراس و سوازیلند می‌شود.

درس‌های رهبری حاکم دوبی

 • 169,000 تومان

جناب شیخ محمدبن راشد آل مکتوم، نخست‌وزیر و نایب رییس امارات متحده عربی و حاکم دوبی، با هر معیاری که ارزیابی کنیم، بهترین رهبر منطقه ما شناخته شده است. او با دیدگاه شجاعانه خود، به‌رغم تمام مشکلات توانسته دیدگاه خود را پیاده کرده و آثار شگفت‌آور فوق‌العاده‌ای به وجود آورد. در فاصله سال‌های 2001 تا 2008 این فرصت را داشتم تا در دفتر اجرایی شیخ محمد که اخیرا با عنوان دفتر مدیریت راهبردی معروف شده است همکاری داشته باشم. در طی مدت مزبور، دوبی شاهد تحولات چشمگیری بوده است. این رویداد قابل توجه، با همه موفقیت‌ها و چالش‌های آن برای دوبی برندی ایجاد کرده‌است که در ردیف برترین برندها و پویاترین آنهاست و این کشور را در زمره شهرهای پیشرو مهم جهان قرار داده است. دوبی به خاطر شبکه‌های ارتباطی، پروژه‌های برجسته و بسیار نوین، ویژگی سهولت در کسب و کار و موفقیت که برای شبکه‌های قدرتمند تجاری دارد، مانند بندر هنگ‌کنگ در جنوب آسیا، میامی در آفریقا و سنگاپور در خاورمیانه، شناخته شده ‌است. اما این کتاب در مورد دوبی نیست! بلکه در مورد مدیریت کسی است که دوبی را به کانونی جهانی تبدیل کرده و شیوه مدیریت و رهبری او را بیان می‌کند.

36 تدبیر جنگی (حکمت‌ها و ترفندهایی از چین باستان برای پیروزی در جنگ سیاست و تجارت)

 • 140,000 تومان

«سی‌وشش تدبیر جنگی» توسط یک شخص نوشته نشده است، بلکه مجموعه‌ای از حکمت‌ها و ترفندهایی است که در طول قرن‌ها تعاملات اجتماعی و سیاسی و نبردهای بی‌‌شمار در چین باستان به کار می‌رفته است. متن کنونی نخستین‌بار در 1941، پس از کشف نسخه‌ای از آن در استان «شان شی»، بدون شناسایی زمان نگارش و نویسنده آن، توسط یک ناشر محلی به چاپ رسید. رساله «سی‌و‌‌شش تدبیر جنگی» پس از آنکه در 16 سپتامبر1961 در روزنامه گوانگ‌مینگ دیلی، ارگان حزب کمونیست چین، بررسی شد بار دیگر انتشار یافت. پس از آن، این رساله بارها چاپ شده و محبویبت روزافزون داشته است. کتاب حاضر، رایتی امروزی‌‌شده از رساله «‌سی‌وشش تدبیر جنگی» است.

کهن‌‌الگوها در برندسازی (ابزاری برای خلاق‌ها و استراتژیست‌ها)

 • 250,000 تومان

در این کتاب با کهن‌الگوها آشنا می‌شویم. اما مهم‌تر از آن، از این کهن‌الگوها برای درک و شناخت برند خود و بلکه مشتریانمان یاری خواهیم گرفت. وانگهی به جای آنکه تنها شنونده خطابه‌ای یک‌سویه و خسته‌کننده در مورد راه و رسم ساختن و انتقال پیام برند خود باشیم، این دانایی را از راه بازی و تعامل یاد می‌گیریم و در گفت‌وگویی دوسویه سهیم می‌شویم. اثر حاظر همان کاری را می‌کند که یک روانکاو کاربلد کهن‌الگوشناس در هنگام معاینه و گفت‌وگو با مراجعش می‌کند...

مسابقات نوآوری (راهنمای گام‌به‌گام یافتن راه‌حل‌های استثنایی برای هر چالش)

 • 170,000 تومان

مسابقات نوآوری فرصت‌هایی برای ایجاد ارزش در اختیار شرکت‌ها و افراد قرار ‌می‌دهند. این فرصت‌ها ‌می‌توانند در مورد ایده‌هایی برای محصولات جدید باشند یا رویکردهایی در راستای بهبود فرآیند یا حتا نام‌هایی برای یک سرمایه‌گذاری جدید، نامزدهایی برای خطوط کاملاً جدید کسب‌وکار و... . در نتیجه افراد مختلف، تیم‌ها یا سازمان‌ها ‌می‌توانند در این مسابقات نوآوری شرکت کنند و نوآوری‌های خود را در هر حیطه‌ای که باشد، ارائه دهند. مسابقات نوآوری اغلب شامل چندین دور رقابت هستند و شروع آنها با ‌مجموعه بزرگی از فرصت‌های خام است و در نهایت، پس از چند دوره رقابت با چند مورد از این فرصت‌ها به پایان ‌می‌رسند. در دور اول، زمانی که تعداد نامزدها زیاد است، اولین ‌مرحله حذف صورت می‌گیرد که الزاماً باید سریع و مؤثر باشد. در دورهای بعدی رقابت، ‌به‌واسطه حذفیاتی که در دورهای قبل صورت گرفته، تعداد نامزدها کم‌تر شده و طبیعتاً ارزیابی باید عمیق‌تر و البته دقیق‌تر شود. این کتاب هم قابلیت این را دارد که به‌صورت یک نقشه راه در بحث نوآوری و ایجاد مسابقات و کارگروه‌های نوآوری استفاده قرار گیرد و هم در مسیر رفع نیازها و موانع ایجاد روش‌های نوآورانه، با توجه به نوع نیاز، قابل رجوع و راهگشا باشد.

هنری فورد (خلاقیت نوآوری کارآفرینی)

 • 85,000 تومان

اتومیبیل‌هایی که او تولید می‌کرد هر بیست و چهار ثانیه روی خط مونتاژ می‌غلتیدند، کارآمد و مقرون به صرفه بودند. فورد، برای موفقیت روش‌های مختلفی برای ساخت قطعات را ابداع کرد و آنها را به شیوه‌هایی که در آن زمان معمول نبود مونتاژ کرد. او تمام بخش‌های زندگی کارگران (منابع انسانی) را مورد بررسی قرار داد و متوجه شد که باید به آنها همراه با حقوق، پاداش مناسب نیز پرداخت شود. او اولین نفری بود که به این روش فکر کرد. حتی کارنگی یا راکفلر به فکر این رفتار مشابه فورد با کارگران نبودند. او به شرکای خود اصرار می‌کرد که باید به کارگرانش روزانه 5 دلار پرداخت شود. شاید امروزه این مقدار زیاد به نظر نرسد، اما یک دلار در سال 1920 همان قدرت خرید 13 دلار امروز را داشت، یعنی یک کارگر کارخانه فورد، روزانه 65 دلار امروز را به خانه می‌برد، که در آن زمان این رقم بی‌سابقه بود.

پویایی‌شناسی سیستم‌ها 2 (ساختار و رفتار)

 • 297,000 تومان

ما می‌توانیم به پدیده‌های جهان با استفاده از دو نگرش ایستا و پویا نگاه کنیم. در نگرش ایستا به جهان در یک مقطع زمانی مشخص نگاه می‌شود. در نگرش پویا، به پدیده‌ها و رخدادها در طول زمان نگاه می‌شود. نادیده گرفتن پویایی ذاتی پدیده‌ها باعث گرفتن تصمیمات ضعیفی می‌شود که به جای حل مسئله، مسائل جدیدی را ایجاد می‌کند و به چالش‌های موجود پروبال می‌دهد. داشتن نگاهی پویا و سیستمی باعث می‌شود تا دلایل پیدایش پدیده‌ها را بهتر و عمیق‌تر درک کنید. با فهم عمیق‌تر پدیده‌ها هم می‌توان بهتر تصمیم گرفت. کتاب «پویایی‌شناسی سیستم‌ها» اصول تفکر سیستمی و کاربرد عمومی آن را توضیح می‌دهد. در جلد اول پویایی‌شناسی سیستم‌ها مبانی تفکر سیستمی ارائه شد. در آن کتاب، نگرش پویا در مقابل نگرش ایستا، مفهوم مدل و کاربرد آن، دیدگاه سیستمی، یک تئوری برای ساختار سیستم، مدل‌های تشریحی با نگرش سیستمی و روابط علت‌ومعلولی، الگوهای ساده و رایج در ایجاد برخی پدیده‌های پویا و نمودارهای جریان و معادلات ریاضی در مدل‌های پویا معرفی شدند و مورد بحث قرار گرفتند. جلد دوم کتاب پویایی‌شناسی سیستم‌ها بیشتر به ساختارهای سیستمی ساده‌ای که ایجادکننده رفتارهای پویای رایج هستند می‌پردازد. ساختارهای سیستمی ایجادکننده رفتارهای پویای رایج که در زمینه‌های مختلف طبیعی، اقتصادی، اجتماعی و حتی روان‌شناسی رواج دارد در این کتاب مورد بررسی قرار می‌گیرد.

هل اول (رازها و رمزهای خلق حفظ و رشد ثروت در ایران)

 • 260,000 تومان

چه فقیر و چه پولدار همه نگران پول هستند. فقیر نگران پول درآوردن و پولدار نگران این‌که چگونه از پولش محافظت کند. اما چه کسی می‌خواهد نگران پول باشد؟ هیچ‌کس! این کتاب منحصربه‌فرد است، چرا که کتابی برای پایان دادن به نگرانی شما برای پول درآوردن و پایان تشویش برای حفاظت از ثروتتان در یکی از پرنوسان‌ترین اقتصادهای جهان یعنی اقتصاد ایران است. این کتاب برای خواندن نیست، برای عمل کردن است. اگر به رازها و رمزهای این کتاب عمل کردید، هُل اول به دوچرخه‌ی مالی شما داده می‌شود و بدون زمین خوردن و از دست دادن زمان یاد می‌گیرید در این فضای بی‌ثبات چطور باید زندگی خود را با آرامش بسازید، البته بدون این‌که زندگی دیگران را خراب کنید. دقیقاً همان‌طور که دوچرخه‌سواری را یاد گرفتید! این کتاب برای همه‌ی افراد با هر سطحی از سواد مناسب است. اگر هیچ چیز از اقتصاد نمی‌دانید این کتاب به شما کمک می‌کند تا پایه‌های اقتصاد و سواد مالی را درست در ذهن خود بنا کنید. اگر هم تجربه‌ی بیشتری دارید یا سرمایه‌گذار ماهری هستید، این کتاب به شما کمک می‌کند تا مهارت‌های خود را به‌نحو محسوسی بهبود بخشید.

بنیان‌گذاران (سرگذشت پی‌پل و کارآفرینانی که سیلیکون‌ولی را متحول کردند)

 • 350,000 تومان

کتاب حاضر راهنمای ضروری برای نوآوری و کارآفرینی مدرن است و به گونه‌ای مشروح نشان می‌دهد که چگونه مجموعه‌ای نادر از استعدادها، ازجمله ایلان ماسک، ایمی رو کلمنت، پیتر تیل، جولی آندرسون، مکس لوچین و رید هافمن، با همکاری و همفکری جهان را برای همیشه دگرگون کردند. بنیان‌گذاران و نخستین کارمندان پی‌پل به عنوان قدرتمندترین شبکه صنعت فناوری شناخته می‌شوند. آنها از زمان تأسیس پی‌پل، شرکت‌های پیشرو عصر ما، ازجمله تسلا، فیس‌بوک، یوتیوب، اسپیس ایکس، پالانتیر، یلپ، لینکدین و بسیاری دیگر را تأسیس کرده و توسعه داده‌اند. آنها همچنین به‌عنوان یک گروه غول و منسجم، نوآوری و کارآفرینی قرن 21 را هدایت کرده‌اند. نام آنها همواره شور و شوق برمی‌انگیزد و به همان اندازه که مورد تحسین قرار می‌گیرند بحث‌برانگیز نیز هستند. در این کتاب، جیمی سانی، نویسنده، زندگی‌نامه‌نویس و برنده جایزه، به بررسی نخستین روزهای پرتلاطم پی‌پل می‌پردازد. او با صدها مصاحبه و اطلاعاتی دست اول نشان می‌دهد که چگونه بذر بسیاری از چیزهایی که دنیای امروز ما را شکل می‌دهد - استارت‌آپ‌های دیجیتال با مقیاس سریع، مفاهیم ارز بدون پول نقد، انتقال پول از طریق تلفن همراه - کاشته شدند. او همچنین داستان افراد بی‌شماری را فاش می‌کند که امروزه از خاطره‌ها کنار گذاشته شده‌اند، اگرچه در آغازین روزهای تأسیس و سپس موفقیت پی‌پل نقش اساسی داشتند.

گره‌گشایی با شبکه‌های اجتماعی (نکات بازاریابی شبکه‌های اجتماعی برای کسب و کارهای کوچک راهنمای سریع برای تقویت نام کسب و کار به همراه 101 ایده محتوایی)

 • 90,000 تومان

هدایت ترافیک بازدیدکنندگان به سمت کسب‌وکارتان و رساندن صدای کسب‌وکار شما به مخاطب با محتوای آموزشی سرگرم‌کننده نتیجه بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی است. بازاریابی شبکه‌های اجتماعی یکی از بهترین راه‌ها برای شخصیت‌سازی در پشت پرده کسب‌وکارتان است. کتاب «گره‌گشایی با شبکه‌های اجتماعی» با استفاده از مطالعات موردی، مثال‌ها و کارهای کوچک طراحی و تألیف شده است تا خواننده در اقیانوس بازاریابی غواصی کرده و گرد و غبار را از کسب‌وکار خود بزداید.

پایان نوآوری نمایشی

 • 240,000 تومان

نوع و شدت فشار بر شرکت‌ها برای تغییر در تاریخ بی‌سابقه است. بیشتر شرکت‌ها هم متوجه نیاز به نوآوری شده‌اند، اما معمولا واکنش‌‌شان سطحی و نمایشی است. آنها خواسته یا ناخواسته درگیر «تئاتر نوآوری» می‌شوند. راهکار پایان‌دادن به این نمایش بی‌حاصل، تبدیل نوآوری به بخشی یکپارچه از تمامی اجزای شرکت، نظام‌مند کردن و تکرار‌پذیر کردن آن است. در این کتاب، راهکارهای پیشنهادی استیو بلنک، یکی از شاخص‌ترین چهره‌های جهانی در مدیریت نوآوری، برای پایان دادن به نوآوری نمایشی در شرکت‌ها به زبانی ساده و قابل اجرا آمده است. آموزه‌هایی که هم برای شرکت‌های بزرگ و هم شرکت‌های کوچک و استارت‌آپی، راهگشا خواهند بود.

9 دروغ درباره کار (راهنمای رهبران آزاداندیش برای دنیای واقعی)

 • 175,000 تومان

شما به توانمندی‌های خودتان آگاه هستید. محیط کارتان از توانمندی‌های شما بی‌خبر است. بیایید این مسئله را حل کنیم. - اگر می‌دانید چه اوقاتی در کارتان می‌درخشید و توجه همه را به خود جلب می‌کنید... - اگر می‌دانید قرار بوده چه تاثیری بر دنیای اطراف خود بگذارید... - اگر احساس می‌کنید که کار شما نمی‌تواند توانمندی‌های شما را ببیند، یا بدتر از آن، می‌بیند و اهمیتی نمی‌دهد... - اگر اعتقاد دارید شرایط کارتان به اندازه کافی خوب نیست... پس این کتاب برای شماست.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  صفحه‌ی 1