فیلتر‌ها

تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

ادبیات بریتانیا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
همیشه 1 نفر دروغ می‌گوید
 • 189,000 تومان
 • با تخفیف: 189,000 تومان
اما
 • 170,000 تومان
 • با تخفیف: 170,000 تومان
5 بازمانده
 • 179,000 تومان
 • با تخفیف: 179,000 تومان
قاشق‌هایمان را از فروشگاه وولورت خریدیم
 • 159,000 تومان
 • با تخفیف: 159,000 تومان
دنیای کتاب و کتابفروشی‌ها
 • 240,000 تومان
 • با تخفیف: 240,000 تومان
دختر مهتاب (امپراتوری افلاک)
 • 290,000 تومان
 • با تخفیف: 290,000 تومان
پا تو کفش دیگری
 • 189,000 تومان
 • با تخفیف: 189,000 تومان
زمان اشتباه مکان اشتباه
 • 210,000 تومان
 • با تخفیف: 210,000 تومان
الیزابت فینچ
 • 160,000 تومان
 • با تخفیف: 160,000 تومان
وسوسه‌های کوچک
 • 155,000 تومان
 • با تخفیف: 155,000 تومان
ستاره پشت پنجره
 • 115,000 تومان
 • با تخفیف: 115,000 تومان
کتابخانه نیمه‌‌شب (گالینگور)
 • 250,000 تومان
 • با تخفیف: 250,000 تومان

همیشه 1 نفر دروغ می‌گوید

 • 189,000 تومان

داستان رمان همیشه یک نفر دروغ می گوید حول دو شخصیت اصلی به نام‌های آنا اندروز و جک هارپر می‌چرخد که در گذشته، هر دو در یک مدرسه تحصیل کرده‌اند و هم‌اکنون برای یک ایستگاه تلویزیونی کار می‌کنند. آنا یک مجریِ خبر موفق است، در حالی که جک یک کارآگاه می‌باشد و چند وقت اخیر درگیر پرونده‌ی قتلی بوده که در زادگاه آنها، شهر بلک داون رخ داده است. در طی کتاب همیشه یک نفر دروغ می‌گوید، داستان به طور مداوم بین دید آنا و جک جابجا می‌شود به طوری که دید هر شخصیت به خودیِ خود متمایز و منحصر به فرد است. همزمان با پیشروی تحقیقاتِ پرونده‌ی قتل، زندگیِ این دو شخصیت به طور فزاینده‌ای در هم تنیده می شود و مشخص می شود که هر دو رازهایی دارند که از یکدیگر پنهان می کنند. پرونده قتل با این واقعیت پیچیده می شود که آنا و جک فرد قربانی را در گذشته به خوبی می‌شناختند. انگار که قاتل سعی دارد پیامی به آن‌ها دهد! با افزایش تنش، رفته رفته آنا و جک هر دو در معرض خطر بیشتری قرار می‌گیرند و مرز بین حقیقت و دروغ مبهم می‌شود. آلیس فینی در طول رمان همیشه یک نفر دروغ می گوید به طرز ماهرانه‌ای به موضوعاتی از قبیل خیانت، حسادت و انتقام پرداخته و با این کار داستانی جذاب و پرتعلیق را خلق می‌کند که خوانندگان را از ابتدا تا پایان کتاب مجذوب خود می‌کند.

اما

 • 170,000 تومان

اما وودهاس دختری است خوش‌قلب ولی خیالباف که تصور می‌کند همه آدم‌ها را می‌شناسد و می‌تواند سرنوشت آنها را رقم بزند. به تدریج پرده پندار کنار می‌رود و اما در جریان حوادث از خودفریبی به خودشناسی می‌رسد. جین آستین در این رمان اوج هنر طنز خود را به نمایش گذاشته است.

5 بازمانده

 • 179,000 تومان

«پنج بازمانده» تریلر جنایی جدید و فراموش‌نشدنی از هالی جکسون یکی از بااستعدادترین و جوان‌ترین نویسندگان در ژانر جنایی - معمایی است. او در رشته ادبیات انگلیسی تحصیل کرده است و اولین رمانش را زمانی نوشت که تنها پانزده سال داشت، اما امروزه بیشتر به واسطه مجموعه «راهنمای کشف قتل از یک دختر خوب» شناخته می‌شود. این سری کتاب محبوب، هالی جکسون را به یکی از پرفروش‌ترین نویسندگان نیویورک تایمز تبدیل کرد و تحسین‌های بسیاری را برایش به ارمغان آورد.

قاشق‌هایمان را از فروشگاه وولورت خریدیم

 • 159,000 تومان

به خودم گفتم: «دارم می‌میرم و هر روز و هر لحظه پیش خدا خواهم بود.» خدا را پیرمردی خرفت و عصبانی با موهای آشفته تصور می‌کردم که پتویی راه راه دور خودش پیچیده است. یادم می‌آمد انگار قبلا توی کتاب مقدس خوانده‌ام که پاهایی از جنس برنز دارد. پیش خودم فکر می‌کردم بهشت جای راحتی نیست و از تختخواب، آتش، خورشید، کتاب و غذا خبری نیست؛ آنجا همه‌چیز در حال سکون است و برگ درخت‌ها با وزش باد تکان نمی‌خورد؛ موسی هم آنجاست و آن پاهای ترسناک برنزی. خطاب به خدا گفتم: «لطفا من رو نبر به بهشت. بذار توی قبرم بمونم و آرامش داشته باشم.» اما می‌دانستم همچو چیزی را قبول نمی‌کند. باید به خاطر همۀ گناهانی که مرتکب شده بودم مجازات می‌شدم، این بار گفتم: «خدایا لطفا بذار زنده بمونم و توی همین دنیا تاوان کارهام رو بدم. بعدش هم وارد بهشت نشم و همون‌جا توی قبرم آروم بخوابم.»

دنیای کتاب و کتابفروشی‌ها

 • 240,000 تومان

همان‌طور که از عنوان کتاب پیداست، کتاب در مورد تاریخ کتاب و حرفة کتاب‌فروشی صحبت می‌کند و در کنار تبلیغ برای مطالعه، اطلاعات جامعی نسبت به کتابخانه‌ها و کتاب‌فروشی‌های خاص و منحصربه‌فرد دنیا ارائه می‌دهد. نویسنده با سفر به بیشتر کشورها و قاره‌های جهان، به هر یک از کتاب‌فروشی‌های خاص و معروف آن مناطق سفر می‌کند و ضمن توضیح مفصلی که در مورد آنها ارائه می‌دهد، با صاحبانشان صحبت می‌کند و در مورد پیشینة کتاب و کتابخوانی آن کشور اطلاعات کسب می‌کند. کتابِ پیش‌رو هم می‌تواند مرجعی برای سفر باشد و هم مانند دایره‌المعارفی می‌ماند که هر شخص کتاب‌خوانی می‌تواند از آن لذت ببرد. با وجود اینکه کتاب به‌نحوی می‌تواند کتاب مرجع به حساب بیاید، اما نویسنده با لحنی گرم و صمیمی آن را نوشته است که همین سبب می‌شود خواننده به‌سرعت با آن ارتباط برقرار کند. درنهایت، این کتاب برای یک بار خواندن نیست و می‌توان مدام به آن مراجعه و اطلاعاتش را مرور کرد. به‌نظر نمی‌آید شخصی اهل کتاب و مطالعه باشد و بتواند از کنار این کتاب به‌راحتی بگذرد یا آن را نخواند.

دختر مهتاب (امپراتوری افلاک)

 • 290,000 تومان

شینگ‌ین در خانه‌اش در ماه زندگی آرامی را با مادرش می‌گذراند. او نمی‌داند که امپراتور افلاک، مادرش ـ الهه‌ی ماه ـ را به خاطر دزدیدن اکسیر جاودانگی زندانی کرده، اما وقتی به‌طور اتفاقی از جادویش استفاده می‌کند و وجودش فاش می‌شود، چاره‌ای ندارد جز اینکه خانه‌اش را ترک کند. شینگ‌ین ترسیده و تنها وارد امپراتوری افلاک می‌شود که سرزمین ناشناخته و پر از راز و شگفتی‌ست. او که هویتش را مخفی کرده، در کنار پسر امپراتور درس می‌خواند و تمرین می‌کند، و حتی هنگامی که شعله‌های عشق بین آن دو زبانه می‌کشد، از هدف اصلی خود که نجات مادرش است غافل نمی‌شود. به این ترتیب شینگ‌ین برای نجات مادرش قدم در مسیری پرخطر می‌گذارد و با دشمنان سرسخت و هیولاهای افسانه‌ای می‌جنگد. هنگامی که دست‌های پشت پرده فاش می‌شوند و جادویی ممنوعه همه را تهدید می‌کند، شینگ‌ین در دوراهی سختی قرار می‌گیرد؛ با امپراتور معامله کند و آنچه را می‌خواهد به دست آورد، یا دست به کاری بزند که ممکن است جهان را به خطر بیندازد.

پا تو کفش دیگری

 • 189,000 تومان

دو زن میان‌سال از طبقه‌های اجتماعی متفاوت که سرنوشتشان به‌واسطۀ یک جفت کفش به یکدیگر گره می‌خورد. نیشا، زنی آمریکایی‌الاصل است که همراه با همسر ثروتمندش در هتلی اقامت دارد و سم، که کارمند یک شرکت تبلیغاتی است. روزی حین تمرین در باشگاه، از شرکت با سم برای یک جلسۀ فوری تماس می‌گیرند و او که عجله داشته اشتباهاً ساک ورزشی نیشا را برمی‌دارد و مجبور می‌شود کفش‌های پاشنه‌بلند چرمی و گران‌قیمت نیشا را بپوشد. گم شدن کفش‌ها رفتار همسر نیشا را به‌یکباره تغییر داده و او نیشا را از هتل بیرون می‌کند؛ تا جایی که نیشا مجبور می‌شود برای ادامۀ زندگی در هتلی دیگر به‌عنوان خدمتکار مشغول به کار شود. اما زمانی که او، برحسب تصادف دزد کفش‌هایش را پیدا می‌کند و درمی‌یابد دزدی‌ای در کار نبوده. آنها به دوستانی صمیمی تبدیل می‌شوند که ماحصل این دوستی، پرده‌برداری از راز بزرگی‌ست که سال‌هاست بر زندگی همسر نیشا سایه انداخته است. نظر یکی از مخاطبان دربارۀ کتاب: «اگرچه تمام کتاب­های مویز را دوست داشتم اما این کتاب محبوبم از میان تمام آثار اوست. ترکیب داستان عاشقانه و کمدی که با روایتی معمایی همراه شده کتاب را بسیار جذاب کرده است.»

زمان اشتباه مکان اشتباه

 • 210,000 تومان

چطور می‌شود بعد از این که کسی به قتل رسید از وقوع آن جنایت جلوگیری کرد؟ اواخر ماه اکتبر است، و ساعت از نیمه‌شب گذشته. پشت پنجره انتظار می‌کشی تا پسر هفده‌ساله‌ات به خانه برگردد. دیر کرده. ناگهان پسرت پیدا می‌شود اما تنها نیست. دارد به سمت مردی قدم برمی‌دارد، و مسلح است. چیزی که جلوی چشمت می‌بینی باور کردنی نیست. پسرت که یک نوجوان بانمک و خوشحال است مردی را در خیابان، درست جلوی خانه به قتل رسانده. نمی‌دانی مرد که بوده، و چرا چنین اتفاقی افتاده. تنها چیزی که می‌دانی این است که پسرت دستگیر شده و آینده‌اش نابود شده است.

الیزابت فینچ

 • 160,000 تومان

کدام واژه‌ دیگر در زبان انگلیسی این چنین با اسطوره درآمیخته، نابجا به کار رفته، نادرست فهمیده شده، به هزاران معنا و مقصود تفسیر شده، تباه شده و بر زبان میلیون‌ها دروغزن جاری شده است، کدام واژه جز «عشق»؟ و آیا چیزی پیش‌پاافتاده‌تر از شکایت کردن و نالیدن از عشق وجود دارد؟ اما، با تمام این تفاصیل جایگزینی برایش نداریم، زیرا در عین حال به سد سکندر می‌مانَد، استوار، نفوذناپذیر، مقاوم در برابر طوفان، صاعقه‌شکن.

وسوسه‌های کوچک

 • 155,000 تومان

تو رازت را با آدم اشتباهی در میان گذاشتی. جینی مارکهام بسیار هیجان‌زده است چون شوهرش به‌تازگی شغلی با ساعت کاری کمتر و درآمد بسیار بیشتر پیدا کرده است و آنها به باکینگهام کرسنت، محله‌ای اعیان‌نشین، نقل‌مکان کرده‌اند. او که نگران است مادران ثروتمند و شیک‌پوش محله او را به جمع خود راه ندهند با تانیا ملاقات می‌کند و از شوق آشنایی با او سر از پا نمی‌شناسد...

ستاره پشت پنجره

 • 115,000 تومان

آنیای ده ساله و برادرش نوآ بعد از ناپدید شدن مادرشان، ناگهان سر از خانواده‌ای غریبه در می‌آورند. پلیس آن‌ها را به جایی بسیار دورتر از خانه‌شان آورده و سرپرست جدیدشان خانم ایووچوکوو، زنی سخت‌گیر اما مهربان است. با این‌که زندگی آنیا زیرورو شده، او از یک چیز مطمئن است: مادرش برای همیشه از پیش او نرفته، چون انسان‌هایی که قلبی درخشان دارند هیچ‌وقت واقعا از دنیا نمی‌روند، بلکه به ستاره تبدیل می‌شوند. بنابراین، بعد از این که ستاره‌ی جدیدی با رفتاری عجیب در آسمان کشف می‌شود، آنیا مطمئن است که این ستاره مادرش است و ماجراجویی بزرگی را آغاز می‌کند تا همه را از این موضوع باخبر کند. در این ماجراجویی او به رصد‌خانه‌ی سلطنتی لندن نفوذ می‌کند، با گروهی از سنجاب‌های بازیگوش سروکله می‌زند، بزرگ‌ترین ستاره‌ی هالیوود را ملاقات می‌کند و... این روایت عمیق و تکان‌دهنده، کاوشی صادقانه و درعین‌حال همدلانه درباره‌ی این است که مردم چگونه به شرایط دشوار واکنش نشان می‌دهند و از قدرتی که امید حتی در برابر بزرگ‌ترین تراژدی‌ها دارد، صحبت می‌کند.

کتابخانه نیمه‌‌شب (گالینگور)

 • 250,000 تومان

نورا احساس می‌کند بی‌مصرف و بی‌فایده است. با تک تک سلول‌هایش درک کرده که هیچ تاثیر مثبتی بر زندگی اطرافیانش ندارد. برادرش جواب تلفنش را نمی‌دهد، پدر و مادرش مرده‌اند. دوست صمیمی‌اش مهاجرت کرده! حالش اصلا خوب نیست و می‌خواهد خودش را از این زندگی خلاص کند؛ اما خبر ندارد که میان مرگ و زندگی کتاب‌خانه‌ای است و در آن کتاب‌خانه بی‌نهایت کتاب هست و هر کتاب یک زندگی است...

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1