فرزندپروری


تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
فرزندپروری از 5 نگاه
 • 100,000 تومان
 • با تخفیف: 100,000 تومان
توانمندی مادران از 5 نگاه
 • 100,000 تومان
 • با تخفیف: 100,000 تومان
هدایت نوجوانان از 5 نگاه
 • 100,000 تومان
 • با تخفیف: 100,000 تومان
فرزندآوری از 5 نگاه
 • 100,000 تومان
 • با تخفیف: 100,000 تومان
دیده اما نشنیده (اهمیت صدای کودکان)
 • 255,000 تومان
 • با تخفیف: 255,000 تومان
خانواده سمی
 • 129,000 تومان
 • با تخفیف: 129,000 تومان
آشنایی با سیر تحول مثبت در نوجوانان (با تاکید بر فرهنگ ایرانی)
کودک نوپا مونته‌سوری
 • 300,000 تومان
 • با تخفیف: 300,000 تومان
خرده‌عادت‌ها برای نوجوانان (تغییرات کوچک برای مدیریت چالش‌های زندگی)
باطن خوب (راهنمای تبدیل شدن به پدر و مادری که می‌خواهید باشید)
پاسخ‌ها را باد می‌برد (گفتارهایی درباره مبانی نظری فلسفه با کودکان)
همه دختران باید بدانند
 • 144,000 تومان
 • با تخفیف: 144,000 تومان

فرزندپروری از 5 نگاه

 • 100,000 تومان

کتاب فرزند پروری در حوزه ی تربیتی شامل نکات کلیدی پنج کتاب زیراست: کتاب اول ( فرزندپروری با مغز یکپارچه) : این کتاب به شما کمک می کند، فرزندتان را به شیوه ای تربیت کنید که از تمام ظرفیت مغز خود برای رشد و یادگیری استفاده کند. کتاب دوم ( تاثیر شگفت انگیز کلمات ): این کتاب به شما کمک می کند تا از طریق گفتگو و زبان، شبکه ی عصبی مغز و قابلیت یادگیری فرزندتان را تقویت کنید. کتاب سوم ( چهارده گفتگو تا چهارده سالگی ) : این کتاب به شما کمک می کند تا تعامل بهتری را با فرزند خود برقرار سازید و او را در مسیر کسب استقلال، مورد حمایت قرار دهید. کتاب چهارم ( راهنمای پرورش کودکان شاد ) : این کتاب به شما کمک می کند، شناخت خود را از فرزندتان بهبود بخشید و تعامل بهتری را با او برقرار سازید. کتاب پنجم ( موهبت شکست ) : این کتاب شما را با فرندپروری صحیح متکی به آگاهی بخشی، حمایت و ایجاد فرصت تجربه اندوزی برای کودک آشنا می کند.

توانمندی مادران از 5 نگاه

 • 100,000 تومان

/پنج نگاه از پنج کتاب/ در هر موضوع، پنج نگاه متفاوت را که از پنج کتاب خلاصه شده است، مطالعه می‌کنید. با مطالعه‌ی این کتاب کوچک می‌‌توانید با دیدگاه‌های مشترک یا متفاوت درباره‌ی آن موضوع آشنا شوید و نگاهی جامع و همه‌جانبه به دست آورید.(کاظم قلم‌چی) کتاب (توانمندسازی مادران)، شامل نکات کلیدی پنج نگاه زیر است: کتاب اول/راهی جدید برای مادرها: این کتاب، شما را با تاریخچه شکوفایی توانمندی‌های بانوان و چهره‌‌های برجسته تاریخ آشنا می‌سازد. کتاب سوم/50-50 شدن: این کتاب، به شما و همسرتان کمک می‌کند، به درک متقابلی از شرایط یکدیگر برسید و فرزندپروری راحت‌تری را تجربه کنید. کتاب چهارم/من مادر نوزاد تو نیستم: این کتاب، به شما کمک می‌کند، مشکلات مادران را بهتر درک کنید و مشکلات خود را نیز به شکل بهتری منعکس سازید. کتاب پنجم/مادری یعنی کارآفرینی: این کتاب، راهکارهای طلایی ورود به عرصه‌ی کارآفرینی و موفقیت شغلی را به مادران معرفی می‌‌کند.

هدایت نوجوانان از 5 نگاه

 • 100,000 تومان

/پنج نگاه از پنج کتاب/ در این مجموعه کتاب، در هر موضوع با پنج نگاه متفاوت که از پنج کتاب خلاصه شده‌اند، آشنا می‌شوید. در این کتاب کوچک، می‌توانید با دیدگاه‌‌های مشترک یا متفاوت درباره‌ی آن موضوع آشنایی پیدا کنید و نگاهی جامع و همه‌جانیه به دست آورید (کاظم قلم چی) کتاب (هدایت نوجوانان) در حوزه تربیتی، شامل نکات کلیدی پنج کتاب زیر است: کتاب اول/باز کردن قفل ذهن والدین: این کتاب، ضمن معرفی الگوهای صحیح رفتار با نوجوانان، شما را با پنج مولفه‌ی مهم تقویت هوش والدین آشنا می‌کند. کتاب دوم/ شناخت ذهن نوجوان: این کتاب، با کالبدشکافی مغز و ذهن یک نوجوان، معنا و دلایل رفتارهای او را مشخص می‌سازد. کتاب سوم/ فرزندپروری خلاقانه: این کتاب، راهکارهای صحیح هدایت نوجوانان، متکی به درک و انعطاف‌پذیری را معرفی می‌کند کتاب چهارم/ نوجوان هدفمند: این کتاب، روش‌‌‌های مدیریت نگرانی والدین و بروز رفتارهای صحیح را معرفی می‌کند. کتاب پنجم/ تربیت نوجوان ناسازگار: این کتاب، شما را با خطراتی که نوجوانان را تهدید می‌کند و چگونگی حمایت از آن‌ها آشنا می‌سازد.

فرزندآوری از 5 نگاه

 • 100,000 تومان

/پنج نگاه از پنج کتاب/ در هر موضوع، پنج نگاه متفاوت را که از پنج کتاب خلاصه شده است، مطالعه می‌کنید. با مطالعه‌ی این کتاب کوچک، می‌توانید با دیدگاه‌های مشترک یا متفاوت درباره‌‌ی آن موضوع آشنا شوید و نگاهی جامع و همه‌جانبه به دست آورید.(کاظم قلم‌چی) کتاب (فرزندآوری)، شامل نکات کلیدی پنج کتاب زیر است: کتاب اول/بارداری منطقی: این کتاب، از مسیر آگاهی بخشی درباره‌ِ مشکلات، چالش‌ها و خطرات دوره‌ی بارداری به شما کمک می‌کند این دوره را با آرامش و امنیت روانی بهتری سپری کنید. کتاب دوم/ وقتی قرار است پدر شوی: این کتاب، به پدران کمک می‌کند، با چالش‌های دوران بارداری همسرشان آشنا شوند و همراه بهتری برای او باشند. کتاب سوم/ زایمان با ذهن باز: این کتاب، شما را تکنیک زایمان با ذهن هیپنوتیزم شده آشنا می‌کند تا زایمانی همراه با آرامش را تجربه کنید. کتاب چهارم/دلایل شخصی برای بچه‌دار شدن: این کتاب، به شما کمک می‌کند، دریابید که داشتن چند فرزند و استفاده از چه راهکارهایی در حوزه تربیت، برایتان مطلوب‌تر خواهد بود. کتاب پنجم/سه ماهه پنجم چیست؟: این کتاب به خانم‌‌های شاغل کمک می‌کند، با مشکلات و عذاب‌وجدان کمتری، پس از زایمان به محل کار خود بازگردند.

دیده اما نشنیده (اهمیت صدای کودکان)

 • 255,000 تومان

کتاب حاضر کاوشی شگفت‌انگیز در رابطه با چگونگی گفت‌وگو با کودکان است و اثری است فلسفی، متفکرانه، تفکربرانگیز و بستری برای گفت و گوی واقعی. جانا مور لون با آگاهی از آثار ادبی و متون فلسفی و گفت‌وگوی واقعی که با اندیشمندان کوچک داشته، به شکلی متقاعدکننده نشان می‌دهد که باید به «صدای کودکان» توجه کرد. این کتاب با استدلال روشن و به زیبایی نوشته شده و برای همگان قابل فهم و لذت بخش است.

خانواده سمی

 • 129,000 تومان

خانواده سمی چیست؟ خانواده‌ای که به تمایز و استقلال اعضایش اهمیت نمی‌دهد - مثلا به حد و مرزهای شخصی احترام نمی‌گذارد. این خانواده‌ها به‌جای عشق ورزیدن، یکدیگر را سرزنش، کنترل، رد، تنبیه یا تهدید می‌کنند. بی‌احترامی‌هایشان هم معمولا قالب سوءاستفاده و خشونت خانگی به خود می‌گیرد. اعضای خانواده سمی قوانین مخربی می‌گذارند و به‌جای اینکه تشویقتان کنند که خود واقعی‌تان باشید به دروغ‌گویی و رازداری و نقاب زدن وادارت می‌کنند. آنها فکرهایتان را قضاوت، احساساتتان را رد و رویایتان برای یک زندگی شاد را نابود می‌کنند. مصرف مواد مخدر و الکل یا پرخوری هم یکی از مشکلات رایج در خانواده‌های سمی است.

آشنایی با سیر تحول مثبت در نوجوانان (با تاکید بر فرهنگ ایرانی)

 • 155,000 تومان

در مسیر ساخت یا تسهیل تحول مثبت برای نوجوانان باید دانست که همه نوجوانان تحول را تجربه می‌کنند؛ نقاط قوت و در مقابل نیازمندی‌هایی دارند؛ می‌توانند به اجتماع‌شان تعهد و التزام داشته باشند؛ و در نهایت همه نوجوانان ارزشمندند. برچسب زدن به یک نوجوان ممکن است پیشگویی بی‌حاصلی را منجر شود و در نتیجه نیرومندی‌های واقعی نوجوانی که برچسب خورده و نیازهای واقعی نوجوانی که برچسب نخورده برای همیشه پنهان نگه داشته شود، نوجوانان برای تجربه یک تحول مثبت نیازمند در اختیار داشتن فرصت برای برعهده گرفتن نقش‌ها، مسئولیت‌ها و فعالیت سازنده در اجتماع هستند به همین منظور آشنایی با خاستگاه‌های نظری این مقوله، مولفه‌ها و نظریات پایه‌ای آن در بستر فرهنگی می‌تواند نوجوان، والدین، روانشناسان و متخصصان را از آگاهی و توانمندی بیشتری در خصوص انتخاب مولفه‌ها، ارائه آموزش‌ها، طراحی مدل‌ها و ساخت بسته‌های آموزشی و درمانی متناسب جهت نیل به یک تحول جمعی مثبت بهره‌مند سازد.

کودک نوپا مونته‌سوری

 • 300,000 تومان

زمان آن رسیده که نگرشمان نسبت به کودکان را تغییر دهیم. سیمون دیویس با استفاده از اصول دکتر ماریا مونته‌سوری، نشان می‌دهد که چگونه می‌توان اوقات سپری شده با یک کودک بهانه‌گیر و ناسازگار را به لحظاتی ثمربخش و سرشار از کنجکاوی، یادگیری، احترام و مکاشفه تبدیل کرد. با وجود صدها ایده عملی برای تمامی جنبه‌های زندگی با یک کودک، در این کتاب می‌آموزید: - چگونه هنگامی که کودکتان ناآرام و بی‌قرار است، خویشتن‌‌دار بوده و با عشق و احترام، محدودیت‌هایی برای او معین کنید. - خانه‌تان را مرتب کرده و از قید هرگونه هرج‌ومرج و بهم‌ریختگی، رهایی یابید. - براساس اصول مونته‌سوری، فعالیت‌هایی در نظر بگیرید که برای کودک یک تا سه ساله شما مناسب باشد. - کودکی پرورش دهید که کنجکاو بوده و به کندوکاو در دنیای اطراف خود علاقه‌مند باشد. - دنیا را از نگاه کودک خود نگریسته و از مشاهده چگونگی نگرش آنها شگفت‌زده و مشعوف شوید.

خرده‌عادت‌ها برای نوجوانان (تغییرات کوچک برای مدیریت چالش‌های زندگی)

 • 115,000 تومان

وقتی صحبت از ایجاد عادات مثبت در زندگی به میان می‌آید هیچ عملی کوچک شمرده نمی‌شود. چه بخواهید نمرات خود را ارتقا دهید، دوستی جدید پیدا کنید یا به منظور خاصی پس‌انداز کنید، ایجاد عادات سالم کلید موفقیت شماست، چه حالا و چه در آینده. کتاب خرده‌عادت‌ها برای نوجوانان با رهنمودهای ساده برای تمرین روزانه‌، روش ایجاد عادات ماندگار را نشان می‌دهد تا از این رهگذر هر روز یک قدم به اهداف خود نزدیک‌تر شوید. عادت چیست؟ تعریف علمی عادت و سه گام لازم برای ایجاد آن را یاد بگیرید تا بتوانید رفتارهای مثبت را به عملی مستمر و ماندگار تبدیل کنید. خانه، مدرسه و بعد از آن: با تاثیر گوناگون عادت‌ها در تمام عرصه‌های زندگی خود، از جمله سلامت، روابط ، مهارت‌های اجتماعی، و موفقیت تحصیلی آشنا شوید. تاثیر مثبت عادات: تاثیر مثبت عادات مانند برنامه خواب منظم یا یک روش مطالعه حساب‌شده را در آسان و رضایت‌بخش شدن زندگی تجربه کنید.

باطن خوب (راهنمای تبدیل شدن به پدر و مادری که می‌خواهید باشید)

 • 180,000 تومان

تا سال‌های اخیر تصور می‌شد که کودکان ماشین‌هایی هستند که می‌توان با پاداش و تنبیه به رفتارشان جهت داد. این دیدگاه در نظریه رفتارگرایی ریشه دارد و اگرچه در کوتاه‌مدت نتایج به ظاهر مطلوبی به بار می‌آورد، طولی نخواهد کشید که اثرش را از دست می‌دهد و آثار مخربی روی روان کودک و تعاملات والد- فرزندی به جا می‌گذارد. دکتر بکی کندی با رویکرد «باطن خوب» انقلابی در فرزندپروری به پا کرده است. از نظر او کودکان ماشین نیستند؛ آنها افکار و هیجان‌های مخصوص به خودشان را دارند و برای تعامل کارآمد با آنها باید وارد فضای ذهنی‌شان شویم. ما نمی‌توانیم با مفاهیم و منطق دنیای بزرگسالان با کودکان برخورد کنیم. با مطالعه این کتاب می‌آموزید که با دنیای ذهنی کودکان تعامل برقرار کنید. این کتاب صرفاً یک کتاب فرزندپروری نیست و نکات آن در سایر روابط انسانی نیز می‌تواند مفید باشد.

پاسخ‌ها را باد می‌برد (گفتارهایی درباره مبانی نظری فلسفه با کودکان)

 • 270,000 تومان

پس از گذشت حدود پنجاه سال از تولد برنامه «فلسفه برای کودکان» (فبک)، مجموعه نقدها به این برنامه آنقدر فزونی و قوت یافته که به شکل‌گیری رویکردی متفاوت با عنوان «فلسفه با کودکان» (فباک) انجامیده است. پس از بحث‌ها و نقدهای کارین موریس و سپس جوئنا هینز به فبک، آثار متفکرانی دیگر ازجمله نانسی فانسیلیخم، والتر کوهان و گرت بییستا موجب باروری و هویت یافتن هرچه بیشتر فباک شده است. مجموعه حاضر با هدف آشنا ساختن پژوهشگران، دانشجویان، استادان و تسهیلگران فلسفه‌آموزی کودکان با رویکرد فباک فراهم آمده است. این مجموعه را می‌توان نوعی حلقه کندوکاو فلسفی دانست که در آن متفکران یادشده به گفت‌وگو درباره معنای فلسفه، مفهوم کودکی، ادبیات کودک و شیوه‌های رهانیدن فبک از دیدگاه ابزارگرایانه مسلط بر آن می‌پردازند. ورود نظرپردازان و عمل‌پردازان فلسفه‌آموزی کودکان در ایران به چنین گفت‌وگویی می‌تواند گشاینده افق‌هایی تازه و امکان‌هایی نو در قلمرو مورد بحث باشد.

همه دختران باید بدانند

 • 144,000 تومان

هر دختری از زمانی که دوران کودکی را پشت سر می‌گذارد با مسائلی روبه‌روست که گاهی حتی پدر و مادر و معلمش نیز برای کمک به او نیاز به راهنمایی و استفاده از منابع مطالعاتی دارند. این کتاب یکی از جامع‌ترین منابع برای کمک به یک دختر در دوران نوجوانی و ابتدای سال‌های جوانی اوست.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  صفحه‌ی 1