فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب سازی
تعداد تصاویر

هيجانات فاش شده (بازشناسي چهره‌ها و احساسات جهت بهبود روابط و حيات هيجاني)

  • 41,000 تومان

اين كتاب به بررسي تجليات چهره‏‌اي هيجانات مختلف مي‏پردازد. با توجه به اينكه نويسندۀ كتاب يكي از روان‌شناسان پيشرو در حوزۀ هيجان به‌شمار مي‌رود و تأليفات متعددي در اين زمينه داشته و تحقيقات بسياري در اين زمينه انجام داده است، كتاب حاضر يكي از معتبرترين منابع در زمينۀ آشنايي با تجليات چهره‌اي هيجانات به‌شمار مي‌رود. هم اكنون مؤسسۀ پاول اكمن به برگزاري دوره‌هاي آنلاين آموزش آشنايي با هيجانات و بالا بردن دقت تشخيص هيجانات در افرادي همچون روان‌شناسان، وكلا، قضات، افراد پليس، .... مي‌پردازد.

بروز احساسات (تشخيص حالات چهره و احساسات جهت بهبود روابط و زندگي عاطفي)

  • 80,000 تومان

اين كتاب سرشار از تمرينات عملي كارآمد و عكس‌هاي مختلف است و همچنين بخش جديدي دارد كه در‌باره احساسات و دروغ صحبت مي‌كند و با خواندن آن قادر خواهيم بود به قوه تشخيص (نكات كليدي) دست پيدا كنيم و حالت‌هاي مختلف افراد در زندگي روزمره فريبمان ندهند. احساسات آشكار منبعي غير قابل انكار براي به دست گرفتن سكان‌ كشتي احساسات‌مان در جهان است.

دروغ سرآمد تمام بدي‌ها (رفتارشناسي دروغ) نسخه الكترونيكي

  • 9,000 تومان

از قانون‌شكني تا عهدشكني، آدم‌ها چطور دروغ مي‌گويند و چطور گير مي‌افتند؟ پل اكمن، كارشناسي بنام در زمينه‌ي تحقيق در مورد احساسات و ارتباطات غير كلامي در چاپ بازنگري‌شده‌ي اين كتاب، فصل جديدي را بر مبناي تحقيقات اخيرش در مورد دروغ‌گويي و روش‌هاي تشخيص دروغ به دستاوردهاي گذشته‌اش اضافه نموده است. او مهم‌ترين سرنخ‌هاي رفتاري فريب را كشف كرده و برنامه‌ي خودآموزي ارائه كرده است كه به ما آموزش مي‌دهد تا بتوانيم «ريزنمودها» را، ببينيم و تغيير كنيم‏‎، و همچنين تحقيقاتي انجام داده است كه مشخص مي‌كنند از روي حالت‌هاي چهره‌ي خاصي مي‌توان دريافت كه آيا احتمال دارد شخص اهل خشونت و بي‌رحمي باشد، يا نه، برنامه‌ي خودآموزي هم براي درك و تعبير اين نشانه‌هاي خطرناك ارائه كرده است. اين كتاب به ما مي گويد كه دروغ‌ها انوع مختلفي دارند، و اينكه چطور حركات بدن، توان صدا، لحن و گفتار و حالت‌هاي چهره مي‌توانند دروغ را افشا كنند.

صفحه‌ی 1