فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½---ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
مدرسه خلاق (چگونه آموزش آزمون‌محور را سرنگون كنيم)
فرهنگ آموزشي مدارس خلاق (راهبردهايي براي تحول در مدارس)
مدارس خلاق (آموزش حضوري آموزش آنلاين)
 • 77,500 تومان
 • با تخفیف: 77,500 تومان
يافتن جوهر درون (كتاب گويا)
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان
يافتن جوهر درون
 • 135,500 تومان
 • با تخفیف: 135,500 تومان

مدرسه خلاق (چگونه آموزش آزمون‌محور را سرنگون كنيم)

 • 89,000 تومان

«بچه‌ها بايد به مدرسه بروند تا خواندن و نوشتن و رياضيات را ياد بگيرند و بر پايه اين آموزش‌ها در درس‌هاي نظري موفق شوند؛ در اين صورت خواهند توانست به دانشگاه بروند و مدارك تحصيلي عالي كسب كنند و در نهايت شغلي پردرآمد بيابند. بدين ترتيب، توسعه و شكوفايي جامعه نيز تضمين مي‌شود». به نظر كن رابينسون، پژوهشگر فقيد و سرشناس آموزش و پرورش، رويكرد نظام آموزش همگاني در جوامع مدرن را مي‌توان در همين چند جمله خلاصه كرد. شكل‌گيري اين نظام آموزشي ريشه در انقلاب صنعتي دارد و هدف آن تأمين نيازهاي جوامع صنعتي براي توليد انبوه بوده است. آموزش همگاني فايده‌هاي زيادي دارد اما مشكل اساسي آن اين است كه يكسان‌ساز است و به گستره متنوع مهارت‌ها و توانايي‌هاي انسان توجه نمي‌كند. رابينسون در اين كتاب الگوي تازه‌‌اي براي آموزش ارائه مي‌دهد، الگويي كه كمك مي‌كند دانش‌آموزان استعدادهاي دروني‌شان را شكوفا كنند، جهان پيرامونشان را بشناسند و شهرونداني كامياب، فعال و مهربان بشوند.

فرهنگ آموزشي مدارس خلاق (راهبردهايي براي تحول در مدارس)

 • 80,000 تومان

جهاني كه ما در آن زندگي مي‌كنيم، خلاقيت محور است و بر اين مدار پيش مي‌رود. در تمام دنيا مي‌توان نگراني ناشي از آموزش با رويكرد يكسان سازي را ديد. چرا كه در اين رويكرد، هرگونه خلاقيت و نوآوري از بين مي‌رود. نظام آموزشي كه بر اساس يكسان‌سازي كار مي‌كند در تلاش است تا دانش‌آموختگاني را تربيت كند كه بر اساس منطق بازار به پشت پا زدن به گرايش‌ها و تمايلات و استعدادهاي فردي در سيستم و نظام اجتماعي نقش آفريني مي‌كند. حال آنكه جهان ما، به ناكارآمدي اين رويكرد باور دارد و خلاقيت و توجه به ويژگي‌هاي فردي در مدارس به دغدغه كنشگران آموزش و پرورش تبديل شده است. كن رابينسون و لو آرونيكا در كتاب فرهنگ آموزشي مدارس خلاق به بيان مفاهيمي همچون يادگيري، آموزش و ديدگاه‌هاي حاكم بر فناوري آموزشي، ويژگي‌هاي مختلف نظام هاي آموزشي مي‌پردازند. بنا بر اعتقاد نويسندگان كتاب، يادگيري قلب آموزش است و با شكوفا ساختن علاقه‌ها و ويژگي‌ها و تقويت نقاط قوت فراگيرآن است كه مي‌توان تفكر خلاق را در آموزش بارور كرد.

مدارس خلاق (آموزش حضوري آموزش آنلاين)

 • 77,500 تومان

آيا مدارس به خلاقيت توجه مي كنند؟ آيا در نظام آموزش حاضر، به گوناگوني استعدادها، تنوع هوش، علائق و خلق و خوي فردي انسان‌ها كه در امر يادگيري حائز اهميت است، توجه مي‌شود؟ آيا به نقش كليدي بازي آزادانه، نمايش و هنر، نحوه تدريس معلم يامربي، در آموزش توجه شده است؟ آيا استانداردسازي آموزش به سبك نظام صنعتي در مدارس، منجر به عدم شكوفايي استعدادها خواهد شد؟ آيا بكارگيري روش‌هاي آموزش متفاوت در مورد انسان‌هايي كه از نظر استعداد با هم فرق دارند، منجر به يادگيري موثر در آن‌ها خواهد خواهد شد؟ كتاب مدارس خلاق به اين موضوعات پرداخته و راه‌ حل‌هايي كاربردي با رويكردي فردگرايانه و سلامت محور براي آموزش را ارائه مي‌كند تا مدارس بتوانند با جذب منابع تخصصي و فناوري موجود در عصر ديجيتال، ضمن جلب مشاركت دانش آموزان براي استفاده از آموزش آنلاين و آموزش حضوري، عشق به يادگيري را نيز در آن‌ها رشد داده و آن‌ها را براي رو به رو شدن با چالش‌هاي واقعي قرن بيست و يكم، توانمند سازند. كتاب مدارس خلاق با هدف يادآوري به معلم ها و مربيان، والدين و سياست گذاران نوشته شده است تا نگاه و تفكر آن‌ها را به طبيعت واقعي و هدف آموزش، معطوف دارد.

يافتن جوهر درون (كتاب گويا)

 • 40,000 تومان

يافتن جوهر درون (كتاب گويا)

يافتن جوهر درون

 • 135,500 تومان

چرا يافتن جوهر درون مهم است؟ «مهم‌ترين دليل، شخصي است. يافتن جوهر درون به اين دليل حياتي است كه بفهميد چه كسي هستيد، در انجام دادن چه كارهايي قابليت داريد و با زندگي خود چه كنيد. دليل دوم، اجتماعي است. افراد بسياري در زندگي خود فاقد هدف هستند. همه جا شاهد اين مسئله هستيم: بسيار كساني كه هيچ علاقه‌اي به شغل خود ندارند، تعداد روزافزون دانش‌آموزاني كه از سيستم آموزشي ناخشنود هستند... منظورم اين نيست كه مشكلات همه اشخاص با يافتن جوهر درون خود حل مي‌شود، اما اين امر مطمئنا كمك خواهد كرد.»خلاصه‌اي از اين كتاب در پادكست نوآنس ارائه شده است.
كلمات كليدي: خودياري، موفقيت، كن رابينسون و لو آرونيكا، فرناز تيمورازف.

صفحه‌ی 1