فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½---ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
زبان بدن
 • 98,000 تومان
 • با تخفیف: 98,000 تومان
پاسخ (چگونه عنان زندگي خود را به دست گيري و تبديل به شخصي موفق شوي كه مي‌خواهي)
چقدر با همسرتان تفاهم داريد
 • 22,900 تومان
 • با تخفیف: 22,900 تومان
زبان حافظه (چگونه در 48 دقيقه حافظه خود را تقويت كنيد)
كتاب جامع اسرار زبان بدن
 • 169,900 تومان
 • با تخفیف: 169,900 تومان
چرا مردها چرا زن‌ها
 • 11,000 تومان
 • با تخفیف: 11,000 تومان
زبان بدن
 • 170,000 تومان
 • با تخفیف: 170,000 تومان
زبان بدن
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان
زبان بدن
 • 89,000 تومان
 • با تخفیف: 89,000 تومان
زبان بدن (چگونه مي‌توانيم بهترين موفقيت‌ها را در روابط شخصي و شغلي‌مان داشته باشيم)
لطفا متفاوت باشيد (مهارت‌هاي عملي براي زندگي)
آنچه زنان و مردان نمي‌دانند (حقايقي درباره برقراري ارتباط با جنس مخالف)

زبان بدن

 • 98,000 تومان

ناخن‌هاي يك مرد، آستين كتش، چكمه هايش، زانوهاي شلوارش، خشكي پوست انگشت اشاره و شستش، طرز بيانش، دكمه سرآستين‌هاي پيراهنش و حركاتش، از روي تك‌تك اين چيزها به سادگي مي‌توان شغل و پيشه يك نفر را متوجه شد. با تركيب تمام اينها، يك كارآگاه ماهر، مي تواند مورد را كشف كند هرچند كه پيچيده و غير قابل تصور باشد.

پاسخ (چگونه عنان زندگي خود را به دست گيري و تبديل به شخصي موفق شوي كه مي‌خواهي)

 • 72,000 تومان

اگر در زندگي‌تان با پرسش‌هاي بي‌شماري مواجه شده‌ايد، پس لازم است تا كتاب پاسخ را بخوانيد. آخرين كتاب نوآورانه و بديع از پرفروش‌ترين نويسندگان نامدار بين‌المللي، آلن پيز و باربارا پيز. وقتي سايه بدبختي بر زندگي آلن و باربارا افتاد، آن‌ها دست به دامن علم شدند تا چگونگي تبديل شكست به موفقيت را بياموزند. آن‌ها مطالعاتي جديد در رابطه با مغز را يافتند كه شيوه برنامه‌ريزي دوباره فضاي فكري و قالب ذهني را ارائه مي‌دهد و شما را قادر مي‌سازد كه تمركز خود را بازيابيد تا بتوانيد فرصت‌ها را از موانع تميز دهيد. در كتاب پاسخ، اين زن و شوهر تجربيات شخصي خود را با صداقت و شوخ‌طبعي بي‌نظيري با شما در ميان مي‌گذارند و به شما شيوه و روش دستيابي به زندگي دلخواه‌تان را نشان مي‌دهند. كتاب پاسخ: ـ تحقيقات علمي جديد درباره قابليت مغز براي سوق دادن شخص به سمت موفقيت را بررسي مي‌كند. ـ به شما كمك مي‌كند كه نخستين گام را براي تحول برداريد و تصميم بگيريد كه چه مي‌خواهيد. ـ به شما اعتماد به نفس لازم براي هدف‌گذاري و تغيير شغل، رابطه يا سبك زندگي‌تان مي‌دهد تا مسير راستين زندگي خود را بنا كنيد.

چقدر با همسرتان تفاهم داريد

 • 22,900 تومان

چنين به نظر مي‌رسد مردها و زن‌ها با تفاوت‌ها و اختلاف‌هاي بسيار زيادي كه با هم دارند، نمي‌توانند با يكديگر زندگي كنند؛ اما دو جنس مخالف با وجود تمام مشكلاتي كه با هم دارند نمي‌توانند از يكديگر چشم‌پوشي كنند. لازم نيست رابطه و ازدواج شما به ميدان نبرد و صحنه زد و خورد تبديل شود. اين كتاب را مطالعه كنيد تا دريابيد آيا بهتر است تنها باشيد يا مي‌توانيد با همسرتان آينده رضايت‌بخشي داشته باشيد. با انجام آزمون‌هاي استاندارد شده اين كتاب مي‌توانيد همسر خود را بيشتر و بهتر درك كنيد. نتايج اين كتاب به راستي شما را شگفت‌زده خواهد كرد.

زبان حافظه (چگونه در 48 دقيقه حافظه خود را تقويت كنيد)

 • 20,000 تومان

براي دست‌يابي به موفقيت‌هاي شخصي هيچ چيزي بهتر از داشتن حافظه‌اي قدرتمند نيست. در حالي كه بسياري از بزرگ‌سالان و كودكان ظرفيت داشتن حافظه‌اي قدرت‌مند را دارا مي‌باشند اما اندك شمارند كساني كه از راز ساده مهار اين نيروي شگفت‌انگيز آگاهي دارند. در اين كتاب از طريق تصاوير كارتوني جالبي، شما به طرز باور نكردني، خيلي ساده مي‌توانيد تكنيك‌هاي قدرتمند «يادآوري» را بياموزيد. با «زبان حافظه» ديگر مرتب تكرار نمي‌كنيد «واي، يادم رفت». «زبان حافظه» ابزاري نيرومند و منحصر به فرد است، همچنين يك سرمايه‌گذاري باشكوه. اين كتاب به شما مي‌آموزد كه: چگونه ليست‌هاي دلخواه‌تان را تا ابد به خاطر بسپاريد. چگونه اطلاعات مورد نظرتان را به ياد بياوريد. چگونه از تصاوير خلاق استفاده كنيد. چگونه دروس مدرسه، دانشگاه و ... را به خاطر بسپاريد. چگونه ليست‌هاي مرتبط با مشاغل تجاري، اداري، شخصي و... را به خاطر بسپاريد و به راحتي به ياد بياوريد.

كتاب جامع اسرار زبان بدن

 • 169,900 تومان

با خواندن اين كتاب: ـ چگونه در ديگران تاثير مثبت بگذاريم. ـ چگونه بفهميم طرف مقابل دروغ مي‌گويد. ـ چگونه همكاري و مساعدت ديگران را جلب كنيم. ـ چگونه در مصاحبه و مذاكره موفق باشيم. ـ چگونه كسي را كه با ما هم‌خواني دارد انتخاب كنيم.

چرا مردها چرا زن‌ها

 • 11,000 تومان

مردان خواهان قدرت و موفقيت و برقراري رابطه جنسي هستند. زنان خواهان برقراري رابطه عاطفي، ثبات و عشق. پيش بيني مشكلات يا تضادهايي كه معمولا در رابطه زن و مرد ايجاد مي‌شود، اميد به برقراري يك رابطه شاد و رضايت‌آميز را دوچندان مي‌كند. رابطه‌اي كه همه شما استحقاق آن را داريد...

زبان بدن

 • 170,000 تومان

برخي افراد به اين روش خرده گرفته‌اند و ادعا كرده‌اند كه بررسي و مطالعه زبان بدن صرفا ابزاري‌ست براي خواندن اسرار يا افكار ديگران و نيز كنترل يا سوء استفاده از آنان.‌ اما در واقع اين كتاب در پي آن است كه بينش عميق‌تري در رابطه با ديگران به شما ببخشد تا روابط كاري و خانوادگي موفق‌تري داشته باشيد.

زبان بدن

 • 45,000 تومان

من و بارابار كتاب تعبير زبان را با استفاده از كتاب اصلي، زبان بدن را به عنوان مرجع نوشته‌هاي‌مان نگاشتيم. آن كتاب، نه ‌تنها به نحو قابل ملاحظه‌اي گسترش يافت بلكه پژوهش‌هاي علمي جديد را مانند تحول در زيست‌شناسي و روان‌شناسي و تكنولوژي‌هايي مانند تصويربرداري ام آر آي كه اتفاقاتي در مغز مي‌افتد را نمايش مي‌دهد، در آن گنجانده‌ايم.

زبان بدن

 • 89,000 تومان

آيا مي‌دانيد كه چطور مي‌شود: روي ديگران اثر مثبت گذاشت تشخيص داد كه طرف مقابل دارد دروغ مي‌گويد ديگران را وادار يه همكاري كرد با موفقيت مذاكره‌اي را پست سر گذاشت و...

زبان بدن (چگونه مي‌توانيم بهترين موفقيت‌ها را در روابط شخصي و شغلي‌مان داشته باشيم)

 • 160,000 تومان

در اين كتاب مي‌خوانيد: چگونه تاثير مثبت روي ديگران بگذاريد. چگونه بفهميد كه كسي دروغ مي‌گويد يا نه. چگونه همكاري ديگران را جلب كنيد. چگونه در مصاحبه‌هاي شغلي و مذاكرات موفق شويد.

لطفا متفاوت باشيد (مهارت‌هاي عملي براي زندگي)

 • 30,000 تومان

مسلما همه شما افرادي را مي‌شناسيد كه در جمع‌هاي خصوصي و يا گردهمايي‌هاي عمومي به طور ماهرانه‌اي مخاطبان را درگير سخنان جذاب و شخصيت قدرتمند خود نموده و تحسين همگان را برمي‌انگيزند. اين افراد از نيرويي بهره‌مند هستند كه معمولا به آن كاريزما مي‌گويند. بيشتر افراد از اين قابليت‌ها در شگفت بوده و آن‌را نتيجه يك استعداد ذاتي مي‌دانند. اما واقعيت اين است كه كاريزما جزو توانايي‌هاي اكتسابي محسوب شده كه به شرط دانستن اطلاعات درست و دقيق، همانند ديگر توانايي‌ها قابل يادگيري و پرورش است. اين كتاب در صدد ارائه تكنيك‌هاي ضروري جهت تأثيرگذاري روي افراد و همچنين تبديل نمودن شما به فردي كاريزماتيك مي‌باشد. كتاب حاضر به صورت گام به گام و با بهره‌گيري از مثال‌هاي متنوع، شما را جهت ايجاد يك ارتباط موفق و قدرتمند با ديگران ياري نموده و در عين حال به گونه‌اي طراحي شده تا از هر صفحه‌اي كه شروع به خواندن آن مي‌كنيد به نكته‌اي موثر و كليدي در برقراري ارتباط موثر با ديگران خواهيد رسيد.

آنچه زنان و مردان نمي‌دانند (حقايقي درباره برقراري ارتباط با جنس مخالف)

 • 49,900 تومان

اين كتاب براساس واقعيات و حقايق، و با توجه به رفتار انسان‌هاي واقعي، پژوهش‌هاي علمي، وقايع روزمره و مكالمات ضبط شده نوشته شده است. نويسندگان در مورد نحوة شناخت جنس مخالف تازه‌ترين يافته‌هاي علمي را گردآوري كرده‌اند. شما در اين كتاب با مفاهيم، فنون و راهكارهايي آشنا مي‌شويد كه كمك‌‌تان مي‌كند اصول صحيح روابط بين زن و مرد را بياموزيد و در نتيجه رابطه‌اي شادتر و سعادتمندانه‌تر با همسر خود داشته باشيد.

1  2  صفحه‌ی 1