فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
رابطه‌ات را به فنا نده (چگونه اوضاع رابطه عاطفي‌مان را سر‌و‌سامان بدهيم)
 • همراه با تخفيف
خودت را به فنا نده (دست از فكر كردن بردار و به زندگي‌ات برس)
گند زدن بس است (به خودتخريبي پايان دهيد و زندگي‌تان را باز پس بگيريد)
تنبلي بسه
 • 28,000 تومان
 • با تخفیف: 28,000 تومان
گند كاري بسه
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
انجامش بده
 • 37,000 تومان
 • با تخفیف: 37,000 تومان
خودت رو به فنا نده
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان
گند كاري بسه
 • 38,000 تومان
 • با تخفیف: 38,000 تومان
خودت را رها كن
 • 19,500 تومان
 • با تخفیف: 19,500 تومان
بس كن به زندگي‌ات گند نزن
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان
خودت را نابود نكن (افكار بيهوده را از سر خود بيرون كنيد و به زندگي‌تان بچسبيد)
كمتر گند بزن
 • 23,000 تومان
 • با تخفیف: 23,000 تومان

رابطه‌ات را به فنا نده (چگونه اوضاع رابطه عاطفي‌مان را سر‌و‌سامان بدهيم)

 • 45,000 تومان

رابطه واقعي و پر از عشق و محبت چيزي است كه مي‌توانيد به آن برسيد. همين حالا با تعهداتتان رو‌به‌رو شويد. تعهداتتان چه شخصيتي از شما مي‌طلبند؟ همين‌جور نااميد ننشينيد؛ بلند شويد و خودي نشان دهيد. هم براي خودتان و هم براي رابطه‌ خوبي كه ميان شما و همسرتان ممكن است. ديگر اين همه گلايه‌هاي بي‌فكرانه از مشكلات نكنيد؛ خودتان مي‌توانيد راه‌حل باشيد. ديگر مقصر نتراشيد، طرفتان را شرمسار نكنيد و به او عذاب وجدان ندهيد؛ اين مزخرفات هيچ‌جايي در يك رابطه پر‌مغز و سرشار از عشق ندارد. خلاصه اينكه دل به كار بدهيد. با خودتان و همسرتان صادق باشيد، هيچ‌چيز را مخفي نكنيد، با جان‌و‌دل همت كنيد، انگار كه خوشبختي‌تان به آن وابسته است؛ البته خب واقعا هم خوشبختي‌تان به آن وابسته است.

خودت را به فنا نده (دست از فكر كردن بردار و به زندگي‌ات برس)

 • 35,000 تومان

در تمام مدت زماني كه اسير زمزمه‌ها و قضاوت‌هاي دروني بي‌پايان شدي، مدام صدايي آرام زير گوشت زمزمه مي‌كند كه تو تنبل يا احمق هستي و يا به اندازه‌ي كافي خوب نيستي. حتي متوجه نيستي كه تا چه حد به اين زمزمه‌ها اعتقاد داري و تا چه ميزان سد راهت هستند، تمام روز در تلاشي تا با تنش‌ها و فشارها مقابله كني و سعي داري زندگي‌ات را حفظ كني و اگر نتواني جلوي اين چرخ لعنتي را بگيري بايد دست از زندگي كردن بكشي و تمام خواسته‌هايي كه تاكنون داشته‌اي را رها كني و كنار بگذاري. شايد همه آن شادي‌ها، وزن كم كردن‌ها و روابطي كه آرزويش را داري، دست‌نيافتني شوند.

گند زدن بس است (به خودتخريبي پايان دهيد و زندگي‌تان را باز پس بگيريد)

 • 30,000 تومان

زندگي تمام ما در منجلاب عادت‌هاي ضمير نيمه‌هشيارمان اسير شده و در چنگال اشتباهاتي فرو رفته است كه گاهي به اجبار در آن قرار گرفته‌ايم و خودمان در رخدادشان نقشي نداريم. ناخواسته به زندگي خود گند زده‌ايم و بسياري اوقات، حس مي‌كنيم نه راه پيش داريم و نه راه پس. اما زندگي، اين‌گونه جز اتلاف وقت و تباهي چيزي نيست. هم‌اينك عزم خود را جزم كنيد. «گند زدن بس است» دست مي‌گذارد روي اهرم‌ها و شاخص‌هاي مربوط به عميق‌ترين سازوكارهاي نيمه‌خود‌آگاهي شما، و اين قدرت را به شما مي دهد كه منفي‌ترين فكرها و رفتارهاي خود را تفسير كنيد. به اين ترتيب مي‌توانيد همان زندگي‌اي را براي خود رقم بزنيد كه هميشه مي‌خواستيد ولي هيچ‌وقت كاملا نمي‌دانستيد چطور به آن برسيد.

تنبلي بسه

 • 28,000 تومان

اين كتاب پر از مطالب جديد است از جمله تلاش‌هاي فردي و تمريناتي كه برايتان مهم هستند تا بتوانند درس‌هايي براي فنا ندادن خودتان كسب كنيد و ابزارهايي براي ايجاد تعهدات به زندگي در اختيار داشته باشيد. اين يك كارگاه آموزشي انفرادي براي مغز شماست يك منبع عالي براي كمك كردن به بهبود زندگي و آنچه برايتان مهم است. بدين ترتيب مي‌توانيد بزرگترين تفاوت را در زندگي خود ايجاد كرده و خود را به شيوه متفاوت تقويت كنيد و تغييراتي در وضعيت فعلي زندگي خود ايجاد كنيد.

گند كاري بسه

 • 35,000 تومان

كتابي كه اينك در دست داريد ادامه كتاب خودت رو به فنا نده است. در اين كتاب سعي شده است كه به الگوي صحيح گفت‌و‌گوي دروني دست يابيم و بفهميم كه چطور با گفت‌وگوهاي مخرب زندگي خويش را به ويراني مي‌كشانيم. ما در زندگي روزمره خود هر روزه با احساسات و عواطفي درگير هستيم كه در گفت‌وگوي دروني خويش آن‌ها را تجربه مي‌كنيم و هيچ سعي و تلاشي براي درك درستي از آن‌ها نداريم. حال اگر مي‌خواهيد بدانيد كه چرا و چطور ذهن درگير اين مكالمه دروني مي‌شود به خواندن اين مطالب ادامه دهيد.

انجامش بده

 • 37,000 تومان

كتاب انجامش بده با مطالب و نكات جديد، درس‌هاي «خودت را تباه نكن» را بسط داده و ابزار لازم براي شناسايي، كشف و درك معضلات مختص به خودتان و نحوه ريشه كن كردن آنها را در اختيارتان قرار مي دهد. همانطور كه بيشاپ توضيح مي دهد: « اين كتاب كارگاهي شخصي براي مغزتان است، منبعي مناسب كه به شما كمك مي‌كند از مشكلات زندگي‌تان سر دربياوريد و بدانيد چه چيزي برايتان مهم است و چه چيزي باعث ايجاد بزرگ‌ترين تفاوت خواهد شد و به شما اين قدرت را مي‌دهد كه طوري عمل كنيد تا مسير فعلي زندگي‌تان را به شكلي ملموس تغيير دهيد. اين كتاب درباره تسلط بر تغييرات ذهني است؛ تغييراتي كه مي‌خواهيد ايجاد كنيد.» خب منتظر چه هستيد؟

خودت رو به فنا نده

 • 25,000 تومان

چه عاملي مانع تو شده تا آنچنان كه دوست داري زندگي نكني؟ بسياري از مردم در پاسخ به اين پرسش به موارد گوناگون اشاره مي‌كنند از جمله روابط با ديگران، پول، شغل يا شرايط ناگوار! اما هيچ يك از اين موارد عامل اصلي ايجاد تفاوت نيستند. گري جان بيشاپ، سال‌هاست كه به عنوان مشاور رشد فردي با مراجعان متعدد كار كرده و معتقد است فقط يك مانع در اين مسير وجود دارد: خودتان! اگر همه اكنون مخالفت كرده و در لاك دفاعي فرو رفتيد، پس لطفا اين كتاب را نخوانيد چون مناسب شما نيست. اما اگر تا به حال به دنبال يك كتاب براي توانمند شدن خود بوده‌ايد تا به شما كمك كند استعدادهاي نهان در درون خود را بشناسيد و با كمك آن‌ها به خودتان كمك كنيد؛ تبريك مي‌گويم چون بالاخره انتظار به پايان رسيد؛ خودت رو به فنا نده همان كتابي است كه منتظرش بوديد؛ از آن به عنوان بيانيه تغيير استفاده كنيد تا زندگي خود را متحول كرده و شان واقعي خود را نشان دهيد. گري جان بيشاپ يكي از متخصصان برجسته رشد فردي در صنايع است. رويكرد فلسفه شهري او نشانگر يك موج جديد از توانمندسازي فردي و تسلط بر زندگي است كه تاكنون نتايج معجزه‌آساي متعدد براي گروه كثيري از خوانندگان در راستاي بهبود كيفيت و عملكرد در زندگي ايجاد كرده است.

گند كاري بسه

 • 38,000 تومان

خودتان هم مي‌دانيد كه نبايد... اما انجام مي‌دهيد. خودتان هم مي‌دانيد كه بايد... اما انجام نمي‌دهيد! شاغل هستيد يا زندگي را به بطالت مي‌گذرانيد؛ تاكنون نتوانسته‌ايد شوهر يا همسر دلخواه‌تان را بيابيد؛ براي پس‌انداز كردن يا دستيابي به اهداف سلامتي با مشكل مواجه شديد؛ مشكل شما هر چه باشد... فقط ناشي از خرابكاري خودتان است! و اكنون شما را خسته كرده است. اگر حقيقتا به دنبال يك زندگي خارق‌العاده هستيد؛ پس قطعا نمي‌توانيد به شيوه‌هاي عادي و رايج عمل كنيد. از هم اكنون دست به كار شويد و شماره عميق‌ترين بخش ذهن ناخودآگاه خود را بگيريد؛ همان قسمت كه قادر است شما را توانمند كند تا منفي‌ترين افكار و رفتارهاي خود را به سمت همان شيوه‌اي كه هميشه مي‌خواستيد اما روش رسيدن به آن را نمي‌دانستيد؛ برگردان كنيد! آماده باشيد كه هر آن‌چه تاكنون در مورد خودتان مي‌دانستيد را بطور كلي واژگون كنيد.

خودت را رها كن

 • 19,500 تومان

بدون شك شما هم دائما درگير گفتگويي دروني و قضاوتي هستيد كه هيچوقت تمامي ندارد، صدايي آرام به شما مي‌گويد كه تنبل يا خنگيد و كارتان را آن‌طور كه بايد خوب انجام نمي‌دهيد. حتي متوجه نمي‌شويد كه چقدر حرف‌هاي اين صدا را باور داريد يا چقدر اين صدا شما را تحليل مي‌برد، فقط تمام روزتان را صرف كار و تقلا براي غلبه بر استرس‌ها و فشارها مي‌كنيد، سعي مي‌كنيد زندگي كنيد و در مقاطع مختلف به اين نتيجه مي‌رسيد كه اگر خودتان را از شر اين چرخه نفرين شده نجات ندهيد، شايد هرگز نتوانيد در زندگي به جايي كه مي‌خواهيد برسيد. شايد...

بس كن به زندگي‌ات گند نزن

 • 40,000 تومان

بهانه نياور، زندگي‌ات را از تباهي نجات بده. مهم‌ترين مسئله در دستيابي به زندگي آرماني اين است كه بداني خودت مسئول انتخاب‌هاي فعلي و آينده‌ات هستي. اين كتاب به تو كمك مي‌كند تا خودت و سرشت واقعي‌ات را كشف كني. با چنين دركي، خيلي بهتر مي‌تواني زندگي‌ات را متحول كني. با راهكارهاي اين كتاب مي‌تواني سريع جلوي گند زدن به زندگي‌ات را بگيري، خرابكاري‌هايت را تشخيص بدهي، از گذشته دردناك فاصله بگيري و در زمان حال طوري آينده‌ات را شكل بدهي كه با اعتماد به نفس كامل با مسير زندگي آرماني‌ات همگام شوي....

خودت را نابود نكن (افكار بيهوده را از سر خود بيرون كنيد و به زندگي‌تان بچسبيد)

 • 18,000 تومان

ساده‌ترين راه شكل‌دهي به افكار، گفتگوي دروني قاطع و هوشيارانه است تا مهار زندگي‌تان را به دست بگيريد. در اثر پيش رو، با تكرار جملات، شعارها و تلقين‌هاي مثبت و انگيزه‌بخش مي‌آموزيد كه چگونه ذهن را از افكار منفي نجات بخشيد و بدين ترتيب، زندگي خود را از شر آسيب‌هاي ويرانگر ناشي از آن برهانيد...

كمتر گند بزن

 • 23,000 تومان


اين كتاب كاري را كه ما در پروژه كتاب «خودت را به فنا نده» شروع كرديم، به سطح بالاتري مي‌رساند. ما سرانجام از نوع خاص خودگويي‌هاي شخصي‌ات پرده برمي‌داريم و كشف مي‌كنيم چرا اين خودگويي‌ها، ريشه تمام گندكاري‌هاي فعلي زندگي‌ات هستند. در زندگي روزمره، ما عمدتا احوالات و عواطف زمزمه‌هاي دروني‌مان را تجربه مي‌كنيم بدون اين‌كه براي مشخص كردن اين كه واقعا آن‌ها چه مي‌گويند كاري از پيش ببريم. بنابراين، اگر هميشه دلت مي‌خواست بداني چرا با خودت حرف مي‌زني، و مهم‌تر اين‌كه، چه چيزهايي موجب اين صحبت‌ها مي‌شوند... به خواندن ادامه بده...

1  2  صفحه‌ی 1