فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
رهايي از افكار و عادات خودشكنانه
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
دگرگوني (عالمي ديگر آدمي ديگر)
 • 18,500 تومان
 • با تخفیف: 18,500 تومان
فرزانگي (60 راه خردمندي از تمام دوران كه برايتان آرامشي بي‌پايان به ارمغان مي‌آورد)
نيروي خيال
 • 51,000 تومان
 • با تخفیف: 51,000 تومان
رسم خوشبختي
 • 36,000 تومان
 • با تخفیف: 36,000 تومان
اكنون مي‌توانم به وضوح ببينم
 • 160,000 تومان
 • با تخفیف: 160,000 تومان
10 راز موفقيت و آرامش درون
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
راز خوشبختي تو (چگونه فكر و اقدام‌تان را در جهت رسيدن به روياهاي‌تان بازسازي كنيد)
قلمرو اشتباهات شما
 • 52,000 تومان
 • با تخفیف: 52,000 تومان
قلمرو اشتباهات زندگي شما
 • 52,000 تومان
 • با تخفیف: 52,000 تومان
قلمرو اشتباهات شما
 • 50,000 تومان
 • با تخفیف: 50,000 تومان
نداي درون
 • 48,000 تومان
 • با تخفیف: 48,000 تومان

رهايي از افكار و عادات خودشكنانه

 • 95,000 تومان

اين كتاب شامل طبقه‌بندي وسيعي از انواع بهانه‌هايي است كه ندانسته در پشت آن سنگر مي گيريد و از سرعت تلاشتان براي آگاهانه زيستن مي كاهيد. بخش‌هاي مختلف اين كتاب به شما امكان مي‌دهد نخست به سراغ فرضياتء مفاهيم و برداشت‌هاي نادرستي كه برحسب عادت از ذهن‌تان مي گذرد برويد. آنگاه با پيروي از رهنمودها و انجام تمرينات انديشه‌هاي بكر و پويا را به جاي الگو‌هاي كهنه و فرسوده ذهني بنشانيد و نهايتا در آنچه براي خود مي‌آفرينيد تغييري بزرگ پديد آوريد.

دگرگوني (عالمي ديگر آدمي ديگر)

 • 18,500 تومان

كتاب دگرگوني اثري است درباره «گرسنگي معنوي» و حركت از جاه‌طلبي به يافتن معنا. نخستين مرحله اين سفر معنوي، به وجود آمدن از عدم است. پس از گذر از مراحل جاه طلبي و غلبه بر نفس خود محور، انسان به اصل خود بازمي‌گردد. مرحله بعد دست يافتن به معناست كه زندگي معنادار و هدفمند را محقق مي‌سازد. اين روند كه در آن انسان پس از طي مراحل گوناگون به نقطه اوج و كسب معنا نائل مي‌گردد، يادآور سير و سلوك عرفاني در فرهنگ ماست. هدف از سير و سلوك عرفاني كسب شهود و حقيقت است. در سفر عرفاني، اولين منزل عارفان (اراده) است. در مرحله بعد عارف بايد به تمرين و رياضت بپردازد. رياضت با هدف آماده ساختن روح و رام كردن نفس اماره و تلطيف روح صورت مي‌گيرد و بدين ترتيب قلب براي كسب شهود اماده مي‌شود.

فرزانگي (60 راه خردمندي از تمام دوران كه برايتان آرامشي بي‌پايان به ارمغان مي‌آورد)

 • 37,000 تومان

اين كهنه زمين، نياز به عاريت گرفتن شادي و نشاط دارد. زيرا به اندازه كافي مشكلات آن را فرا گرفته. بخواني، كوه نيز به تو پاسخ خواهد داد. آه بكشي، در هوا گم خواهد شد، اين پژواك صدا، آوازي شادمانه است كه به عوامل محدودي وابستگي دارد. باز هم خوشحال باشي، انسان‌ها دوباره تو را خواهند يافت، حال اگر غمگين باشي، رهايت مي‌كنند. آن‌ها مي‌خواهند خوشي‌هايت را بسنجند. آن‌ها براي سختي‌هاي تو ارزشي قائل نيستند. خوشحال باش كه دوستانت نيز خوشحال خواهند بود. كسي جز تو شرايط پيري را سر نمي‌كشد. اما اگر تنها باشي، بايد در سفرهاي زندگي‌ات تنهايي را تحمل كني. اگر جشن بگيري خانه‌ات پر از دوستانت خواهد شد. اما اگر سريع بگذري دنيا نيز به سرعت مي‌گذرد. چنانچه موفق باشي و ببخشي، زندگي‌ات پر رونق مي‌شود.

نيروي خيال

 • 51,000 تومان

كتابي كه اكنون در دستان شماست، با تمام محتوياتش، در آغاز تنها ايده‌اي بود خام، در قلمرو ناپيداي خيال. اين كتاب، نيروي خيال، با به كارگيري تمام اصولي كه اينجا برايتان نوشته شده، به عالم واقعيت پيوسته. اين كتاب مدركي است در دستان شما، گواه بر اينكه ما مي‌توانيم تصورات ذهني مان را در هماهنگي با منبع آفرينش به جهان مادي منتقل كنيم...

رسم خوشبختي

 • 36,000 تومان

سعادت مفهومي دروني است؛ يعني، اگر تصميم بگيريد از سعادت برخوردار باشيد، آن‌را خواهيد داشت. اگر سعادت را درون خود داشته باشيد، آن‌را درهر كاري كه انجام مي‌دهيد به دست خواهيد آورد. آن‌را در كارتان خواهيد آورد. آن‌را در روابطتان خواهيد آورد. در هر صورت از آن برخورداريد؛ نيازي نيست سعي كنيد آن‌را به دست آوريد.

اكنون مي‌توانم به وضوح ببينم

 • 160,000 تومان

پس از سال‌ها انتظار از طرف هواداران و خوانندگان كتاب‌هاي دكتر وين داير براي نوشتن كتابي از خاطرات و زندگي‌نامه ايشان، در نهايت كتاب «اكنون مي‌توانم به وضوح ببينم» به چاپ رسيد. اما اين كتاب به عنوان زندگي‌نامه، شيوه نگارشي متفاوتي دارد و همانند زندگي‌نامه‌هاي معمولي نيست. كتاب «اكنون مي‌توانم به وضوح ببينم» نگاهي بر زندگي دكتر وين داير است و در عين حال چراغ راهي است براي كساني كه جوياي حقيقت هستند. با مطالعه اين كتاب متوجه حضور دستان خداوند در زندگي‌تان مي‌شويد و از طرفي اين كتاب شما را در فهم هدف و رسالت منحصر به فردتان ياري مي‌كند...

10 راز موفقيت و آرامش درون

 • 30,000 تومان

2 عبارت خسته‌ام و حالم خوب نيست را از زندگي خود پاك كنيد، نيمي از بيماري و بي حالي خود را درمان كرده‌ايد.

راز خوشبختي تو (چگونه فكر و اقدام‌تان را در جهت رسيدن به روياهاي‌تان بازسازي كنيد)

 • 30,000 تومان

وقتي نوع نگاه‌تان را به هر چيزي عوض كنيد ، آن‌ها هم عوض مي‌شوند. محتواي درون اين اثر برگرفته از سخنراني‌ها و ارائه‌هايي ست كه طي ساليان متمادي براي مخاطبان مختلف داشت.بخش يك تاثير نگرش‌ها انتخاب‌ها و توقعات‌تان را توضيح مي‌دهد . وقتي درك مي‌كنيد كه مي‌توانيد ياد بگيريد كه به تمام جوانب زندگي‌تان به صورت توانمند پاسخگو باشيد، حس عالي قدرتمندي وجودتان را در برمي‌گيرد. بخش دو ، نگاهي عميق به مفهوم موفقيت دارد. نشان مي‌دهد ديدگاه جهان غرب درباره موفقيت چقدر قدمت دارد و چقدر احتمال دارد از آن‌چه تا به حال در عمل ديده‌ايد ، موفق‌تر باشيد. بخش سه ، اهميت ماموريت شخصي را بررسي مي‌كند و سوال‌هاي خاصي دارد كه كمك مي‌كند تا شيوه‌اي براي فكر كردن به زندگي رويايي‌تان در پيش بگيريد. هر فصل تمريني با استفاده از دفترچه يادداشت دارد تا كمك كند پيام‌هاي كتاب را درك كنيد.

قلمرو اشتباهات شما

 • 52,000 تومان

اين كتاب براي رسيدن به خوشبختي روش خوشايندي را پيش رويتان مي گذارد روشي كه بر تعهد شما تكيه مي كند و همچنين شور و شوق به زندگي و اشتياق آنچه كه در اين لحظه انتخاب مي كنيد را به شما ارزاني مي دارد . هر فصل از اين كتاب همانند يك جلسه مشاوره مي ماند . هدف از اين كار يافتن نقاط ضعف و رفتار متناقض شخصيتي شماست . سپس مي خواهيم رفتار‌هايي كه در قلمرو اين اشتباهات از شما سر مي زند با جزئيات بررسي كنيم اين رفتار‌ها همان كارهايي است كه ما به طور معمول هر روز انجام مي دهيم و به نظر مي رسد كاملا قابل قبول است در صورتي كه واقعيت چيز ديگري است . در اين كتاب هيچ مثالي از بيماران مبتلا به اختلالات شديد عاطفي ارائه نمي گردد بلكه بيشتر در مورد رفتار هاي عصبي كه هر روز از ما سر مي زند صحبت مي كنيم . دو موضوع اصلي در سراسر صفحات اين كتاب محوريت دارد . موضوع نخست به توانائي شما در انتخاب عواطف خودتان اشاره دارد . سعي كنيد زندگي‌تان را در پرتو انتخاب‌هاي خودتان بدانيد ، چه تصميماتي كه گرفته ايد و تصميماتي كه نگرفته ايد را بيازماييد اين بدين معني است كه خود شما مسئول شخصيت و احساسات‌تان هستيد . موضوع دوم كه در صفحات اين كتاب تاكيد خواهد شد اين نكته است كه شما مسئول لحظات فعلي‌تان هستيد و اين عبارتي است كه بارها در اين كتاب بدان تاكيد مي شود . تنها لحظه اي كه مي توانيد در آن چيزي را تجربه كنيد زمان حال حاضر است . فعال كردن زندگي در زمان حال معيار سنجش يك زندگي پر بار و شاد است هر چه بيشتر در حال زندگي كنيد بيشتر از محدوده اشتباهات خود فاصله مي گيريد . در هر صفحه از اين كتاب روي انتخاب و زندگي در لحظه فعلي تاكيد شده است . با خواندن دقيق اين كتاب براي‌تان سوالاتي مطرح مي گردد كه قبلا هيچگاه به ذهن تان خطور نكرده است . (( چرا اكنون مي خواهم آدم عبوسي باشم ؟ )) و چگونه مي توانم از لحظات فعلي ام كمال استفاده را بكنم ؟ سوالاتي است كه فردي كه مي خواهد از نقظه ظعف به سوي اعتماد به نفس و خوشبختي گام بردارد ، از خودش مي پرسد . در پايان اين كتاب تصويري مختصر لز شخصي ارائه مي گردد كه تمامي نقاط ضعف خود را از بين برده و بر دنياي عاطفي‌اش غلبه كرده است .

قلمرو اشتباهات زندگي شما

 • 52,000 تومان

يك راه مبارزه با سكون، گرچه اندك، اين است كه بياموزيم در زمان حال زندگي كنيم. زندگي در زمان حال، ارتباط با «اكنون»، ركن اصلي زندگي كارآمد است. وقتي به آن بينديشيد، متوجه مي‌شويد كه واقعا هيچ زمان ديگري وجود ندارد كه بتوانيد در آن زندگي كنيد. اكنون تمام آن چيزي است كه وجود دارد، و آينده فقط يك زمان حال ديگر است كه وقتي فرا برسد بايد در آن زندگي كرد. مشخص است؛ تا زماني كه پديدار نشود نمي‌توانيد در آن زندگي كنيد. به هر حال، مشكل اين‌جا است كه ما در جوامعي زندگي مي‌كنيم كه تاكيد را از روي اكنون برمي‌دارد و آن را كم اهميت جلوه مي‌دهد. براي آينده پس‌انداز كنيد! پيامدها را در نظر بگيريد. خوش‌گذران نباشيد. به فردا فكر كنيد. براي دوران بازنشستگي‌تان برنامه‌ريزي كنيد.

قلمرو اشتباهات شما

 • 50,000 تومان

اين كتاب «كرم‌هاي» متعددي را به شما معرفي مي‌كند؛ منظور از كرم يعني شما همان نكاتي را مي‌شنويد كه مايل به شنيدن آن هستيد؛ شما فقط بر اساس ارزش‌ها، باورها، تعصب‌ها و پيشينه شخصي براي تفسير رويدادها اقدام مي‌كنيد. رفتارهاي خودشكن و شيوه هاي فائق آمدن بر آن‌ها از نكات بسيار حساس هستند بنابراين نگارش كتاب يا مقاله در خصوص اين قلمرو با دقت بسيار انجام مي‌شود. به خودتان بگوييد كه مايل به تغيير يكي از موضوعات زندگي هستيد؛ به طور همزمان با دقت به درون خود بنگريد و شاهد باشيد كه رفتارهايتان نشانگر تمايل متضاد هستند. ايجاد تغيير دشوار است. تك تك سلول‌هاي بسياري از مردم در برابر تلاش براي حذف افكار پشتيبان عملكردها و احساساتي كه به اصطلاح منطقي هستند؛ به سختي مقاومت مي‌كنند؛ اما عليرغم همه اين «كرم‌ها» مطمئن هستم كه اين كتاب موردپسند شما خواهد بود. من شخصا عاشق اين كتاب هستم! و عاشق نگارش آن شدم...

نداي درون

 • 48,000 تومان

به راستي كه هر فردي صاحب مذهبي است، معبودي دارد كه در آسمان و زمين حاضر است. از بسياري چيزها به خاطر رضايت او مي‌گذرد. خدايي كه او را مجذوب خود ساخته، البته شايد ديگران آن را بي فايده بپندارند. ليكن معبود او هر كه باشد روياي او است، ستاره راهنمايش، اربابش. او هر كه باشد مرا به تصرف خود درآورده، بنده خودش ساخته، موجب شده ديگر خواسته‌هايم را ناديده بيانگارم. وقتي كه فقط يك بار متجلي شدم هرگز رهايش نمي‌كنم...

1  2  3  4  5  6  7  صفحه‌ی 1