فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
نيمه تاريك وجود
 • 99,000 تومان
 • با تخفیف: 99,000 تومان
 • 86,000 تومان
 • با تخفیف: 86,000 تومان
وجود مقدس شما (كشف نور درون)
 • 65,000 تومان
 • با تخفیف: 65,000 تومان
شهامت
 • 34,000 تومان
 • با تخفیف: 34,000 تومان
راز سايه (داستان زندگي‌تان را در آغوش بگيريد)
 • 36,900 تومان
 • با تخفیف: 36,900 تومان
چرا آدم‌هاي خوب كارهاي بد مي‌كنند (من و آن دشمن نازنين)
نيمه تاريك وجود
 • 59,900 تومان
 • با تخفیف: 59,900 تومان
نيمه تاريك وجود (كتاب گويا) با قاب
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
جويندگان نور در نيمه تاريك وجود
 • 38,000 تومان
 • با تخفیف: 38,000 تومان
چرا آدم‌هاي خوب كارهاي بد مي‌كنند
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
شهامت
 • 44,000 تومان
 • با تخفیف: 44,000 تومان

نيمه تاريك وجود

 • 99,000 تومان

در كتاب « نيمه تاريك وجود» از بخشي از وجود شما سخن مي‌گويد كه به روي آن چشم بسته و ناديده‌اش گرفته‌ايد: بخشي از خود شما كه بدون پذيرش آن هيچگاه كامل نخواهيد شد و به يكپارچگي دست نخواهيد يافت. دبي فورد در اين اثر به شما ياد‌آور مي‌شود كه هر يك از ويژگي‌هاي انساني همچون موهبتي خداداد هستند كه كاربرد و نقشي خاص در ابراز خويشتن حقيقي ما دارند. او با شرح نمونه‌هايي زنده، شفاف و تكان‌دهنده از تجارب خود و مراجعه‌كنندگانش، چشم‌ها را به گستره‌ي بي‌كران وجود انسان مي‌گشايد و اثبات مي‌كند كه همان بخش‌هاي مطرود وجودمان گنج‌هايي مدفون در تاريكي هستند كه چنانچه آن‌ها را بجوييم و بيابيم، مي‌توانيم از دايره‌ي سر‌گشتگي تكرار شكست‌ها، نا‌اميدي‌ها و درجازدن‌ها در زندگي خود فرارتر مي‌رويم و آن‌گونه كه شايسته هستيم، زندگي كنيم. كتاب نيمه تاريك وجود چگونگي قرار گرفتن در جايگاه ديگران و نرمش‌پذيري در برابر رفتارها و واكنش هاي آن‌ها را در وضعيت‌هاي گوناگون به ما مي‌آموزد.

نيمه تاريك وجود

 • 86,000 تومان

چه چيز را از خود پنهان مي‌كنيم؟ چرا بيش از حد در مقابل دوستان خود‌خواه و همكاران تنبل و يا گستاخي اعضا‌ي خانواده يا خشونت غريبه‌ها عصباني مي‌شويم؟ دبي فورد خاطرات تلخ و شيرين گذشته را كه احساسات وخصوصيات فعلي‌مان را ترسيم مي‌كند‏‏‏‏‏‏، شرح مي‌دهد. او در اين كتاب روشن مي‌كند كه ما چگونه به عمد يا غير‌عمد نيمه تاريك شخصيتمان را نا‌ديده مي‌گيريم ما با پذيرفتن ماهيت واقعي وجود‌مان به خودمان اين امكان را مي‌دهيم تا درست وخوب زندگي كنيم، دبي ‌فورد نشان مي‌دهد چگونه با پذيرش ضعف‌هايمان مي‌توانيم آنها را به نقاط قوت تبديل كنيم . ‏‏‏

راز سايه (قدرت تسلط بر داستان‌هاي زندگي‌تان را به شما مي‌دهد)

 • 70,000 تومان

اگر بخواهيد! دبي فورد در اين كتاب راز تغيير زندگي‌ را به شما نشان مي‌دهد. در سايه شخصيت هر انساني عظمتي نهفته است، خيلي از ويژگي‌هاي شخصيتي كه ما آن را از خود طرد مي‌كنيم يا انكارشان مي‌كنيم، موهبتي هستند كه خداوند درون ما قرار داده است، كافي است تا زواياي وجودي خود‌را بشناسيم و از آن براي تغيير زندگي استفاده كنيم. دبي فورد سايه‌هاي وجود‌ي شما را روشن مي‌كند و راه استفاده از آنها را براي زندگي بهتر به شما نشان مي‌دهد.

وجود مقدس شما (كشف نور درون)

 • 65,000 تومان

دبي فورد در اين اثر جاوداني و مهم،بي‌باكانه پرده از نور درون بر‌مي‌دارد و با اين كار،راهي به سوي وجودهاي برتر ما مي‌گشايد.به گفته خود نويسنده اين دگرگوني مقدس در آگاهي براي همه جويندگتن عشق و نيروي تزلزل‌ناپذير در دسترس است. اگر از گشت و گذار در نيمه تاريك وجود خسته شده ايد،اين كتاب شما را بالا مي‌كشد و نشان مي‌دهد معجزه‌هاي جلوي چشم ما كجا پنهان هستند.

شهامت

 • 34,000 تومان

هر روز با گزينه‌هاي زيادي روبه‌رو مي‌شويم. انتخاب‌هايي كه مي‌تواند اعتماد به نفس و قدرت روحي ما را افزايش دهد يا آن‌ها را از ريشه بخشكاند. اعتماد به نفس‌مان را كه از دست بدهيم، توان بيان حقيقت را از دست داده و احساس ضعف، درماندگي و ناتواني مي‌كنيم. حتي قدرت دفاع از حق خود را نداشته و تبديل به آدمي مي‌شويم كه به راحتي بازيچه دست ديگران مي‌شود. رسيدن به نيروي درون و ساختن دوباره اعتماد به نفس از دست رفته، كاري ظريف و در عين حال عملي است. اين كتاب مسلما راهنماي خوبي براي شما خواهد بود تا بر ترس‌هايتان غلبه كنيد و زندگي را از نو بسازيد.

راز سايه (داستان زندگي‌تان را در آغوش بگيريد)

 • 36,900 تومان

برنده پرفروش‌ترين‌هاي نيويورك تايمز در اين كتاب به ما نشان مي‌دهد چطور مخرب‌ترين افكار ما مي‌توانند نقطه عطفي براي موفقيت و يك زندگي آرماني باشند. دبي فورد اين بار نيز به شيوه‌اي كاملا مجاب‌كننده رويكردهاي ما را به زندگي دگرگون مي‌كند، ابزار و فرايندهايي در اختيارمان مي گذارد تا بتوانيم از محدوديت‌هاي داستان زندگي‌مان رها شويم.

چرا آدم‌هاي خوب كارهاي بد مي‌كنند (من و آن دشمن نازنين)

 • 54,000 تومان

به زندگي‌اي آكنده از شور و عشق؛ معنا و مفهوم؛ مقصد و مقصود وارد شويد.. در اين كتاب دبي فورد به شيوايي و روشني تراژدي سوگمندانه بشر را به تصوير مي كشد. ناكامي و شكست در رسيدن به خويشتني سالم و متعادل كه ناشي از ناكارآمدي والدين است و ثمره آن پديد آمدن شكاف در زندگي فردي است كه در نتيجه زندگي پيرامون نيز دچار مصيبت مي‌شود. دبي فورد دستمان را مي‌گيرد و به قلب دوگانگي‌اي مي‌بردمان كه در درون يك يك ما جريان دارد و ما غافل از آنيم....

نيمه تاريك وجود

 • 59,900 تومان

چه چيزي را از خود پنهان مي‌كنيد؟ چرا گاهي خودخواهي يك دوست، تنبلي يك همكار، گستاخي يك آشنا يا حتي بي ادبي يك غريبه بيش از اندازه ما را عصباني مي‌كند؟ چرا همان چيزهاي كهنه به سادگي و به آن شدت ما را تحت تاثير قرار مي‌دهند؟ دبي فورد توضيح مي‌دهد كه همين احساسات كهنه سرنخي براي كشف نيمه تاريك و نيز حالات و خصوصياتي هستند كه بيش از همه از آن‌ها مي‌ترسيم. دبي فورد در اين كتاب توضيح مي‌دهد كه ما چگونه نيمه تاريك وجودمان را آگاهانه يا ناآگاهانه پنهان و انكار مي‌كنيم؛ چگونه به جاي آن‌كه به طبيعت حقيقي وجودمان فرصت تجربه ناب زندگي را بدهيم آن‌را پس مي‌زنيم. او در اين كتاب نشان مي‌دهد كه انسان مي‌تواند به اصطلاح ضعف‌هايش را بپذيرد و در حقيقت آن‌ها را به نقطه قوت تبديل كند. شايد كمي تنبلي براي كسي كه به كار اعتياد دارد بد نباشد. شايد ذره‌اي خودخواهي عاقلانه براي نجات دادن ما از خشم و افسردگي لازم باشد. در اين كتاب دبي فورد با داستان‌هاي آموزنده و تمرينات عملي به ما نشان مي‌دهد چگونه با محرك‌هاي تاريك‌تر وجودمان آشتي كنيم، موهبت آن‌ها را درك كنيم و بار ديگر تماميت خود را بازستانيم. دبي فورد به ما ياد مي‌دهد چگونه خود را از الگوهاي آزار دهنده‌اي كه ما را اسير كرده‌اند نجات دهيم. انديشه‌هاي او به گونه‌اي استثنايي مجاب كننده است.

نيمه تاريك وجود (كتاب گويا) با قاب

 • 30,000 تومان

«نيمه تاريك وجود» براي بهبودي سردرگمي و نااميدي كساني كه در دام افسردگي، شكست‌هاي پياپي و گسست‌هاي ارتباطي دست و پا مي‌زنند، راهگشاست و چشم‌اندازي از جهان بي‌كران درون را پيش آن‌ها مي‌گستراند. اين كتاب همچنين براي آن گروه كه اسير اعتيادهاي گوناگون هستند و نياز به بازپروري رواني و عاطفي دارند تاثيرگذار و التيام‌بخش است. كساني كه از گسست و ناهماهنگي بخش‌هاي گوناگون وجود خود رنج مي‌برند و پيامدهاي حاصل از اين ناهمگوني را در زندگي تشخيص داده‌اند، با درك آموزه‌هاي اين كتاب و راه دادن آن‌ها به تصميم‌گيري‌هاي روزانه مي‌توانند به هماهنگي و يكپارچگي برسند و با انجام انتخاب‌هايي آگاهانه، راه موفقيت و رشد را براي خود هموار كنند. «نيمه تاريك وجود» نداي از درون است كه نور را بر تاريكي‌ها مي‌تاباند و ما را با شيطان‌هايي كه در وجودمان به جست و خيز مشغولند، آشتي مي‌دهد تا بدانيم كه دوست‌داشتني، شايسته و با كفايت هستيم.

جويندگان نور در نيمه تاريك وجود

 • 38,000 تومان

چرا از خودخواهي يك دوست، تنبلي يك همكار، غرور و تكبر يك عضو خانواده و يا حتي از گستاخي يك غريبه عصباني مي‌شويم؟ دبي فورد مي گويد كه «همان چيزهاي قديمي» سرنخي براي رسيدن به بخش تاريك‌مان و به احساسات و ويژگي‌هايي هستند كه از باور وجودشان در خودمان وحشت داريم. اين كتاب براي‌مان روشن مي كند كه ما خواسته يا ناخواسته بخش تاريك وجودمان را پنهان يا حتي آن را انكار مي‌كنيم، و مي‌آموزد كه چگونه به جاي پس زدن، سعي در شناخت آن‌ها كنيم و از فشار اين تاريكي‌ها رهايي يابيم.

چرا آدم‌هاي خوب كارهاي بد مي‌كنند

 • 35,000 تومان

كشف اين‌كه چرا انسان‌هاي خوب كارهاي بد مي‌كنند و چگونه ما تبديل به بدترين دشمن خود مي شويم يكي از بزرگ‌ترين تحقيقاتي است كه ممكن است انجام دهيم. كشفي روشنگرانه كه مي‌تواند جنبه تاريك و پنهان وجود ما را كه روي انتخاب‌هايمان تاثير گذاشته و بر ساير جنبه‌هايمان نفوذ مي‌كند آشكار كند. اين سفر ما را به قلب دوگانگي وجودمان يعني مركز روشنايي و تاريكي كه وجود ما را دربر گرفته است مي‌رساند و اين اتفاقي چال‌ برانگيز است چرا كه اكثر ما به درستي خود را نمي‌شناسيم. ما دنيا را از زاويه‌اي كه با آن آشنا هستيم مي‌بينيم و هركار خوب يا بدي براي حمايت از خودي كه فكر مي‌كنيم هستيم، انجام مي‌دهيم. اين تحقيق از ما مي‌خواهد كه قدمي فراتر از آن‌چه تاكنون حقيقت مي‌دانستيم برداشته و با مكانيسم‌هاي پنهان درون خود كه ما را به ‌سوي صدمه به خود مي‌كشانند آشنا شويم.

شهامت

 • 44,000 تومان

هر روز با گزينه‌هاي زيادي روبرو مي‌شويم. انتخاب‌هايي كه مي‌تواند اعتماد به نفس و قدرت روحي ما را افزايش دهد يا آن‌ها را از ريشه بخشكاند. اعتماد به نفسمان را كه از دست بدهيم، توان بيان حقيقت را از دست داده و احساس ضعف، درماندگي و ناتواني مي‌كنيم. حتي قدرت دفاع از حق خود را نداشته و تبديل به آدمي مي‌شويم كه به راحتي بازيچه دست ديگران مي‌شود. رسيدن به نيروي درون و ساختن دوباره اعتماد به نفس از دست رفته، كاري ظريف و در عين حال علمي است. اين كتاب مسلما راهنماي خوبي براي شما خواهد بود تا بر ترس‌هايتان غلبه كنيد و زندگي را از نو بسازيد.

1  2  3  4  صفحه‌ی 1