فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
اصول كاركرد مغز در نوجوانان
 • 65,000 تومان
 • با تخفیف: 65,000 تومان
مغز بچه‌هاي باهوش و شاد چگونه تربيت مي‌شود (پيش از تولد تا 5 سالگي)
چگونه فرزند شما آينده‌اي موفق خواهد داشت (راهكارهايي بر اساس قوانين مغز كودك) كتاب گويا
چگونه فرزند شما آينده‌اي موفق خواهد داشت (راهكارهايي بر اساس قوانين مغز كودك)
قوانين مغز براي بقا و موفقيت در محيط خانه كار و تحصيل
قوانين مغز براي كودكان
 • 65,000 تومان
 • با تخفیف: 65,000 تومان
اصول كاركرد مغز در كودكان (پرورش كودك شاد و باهوش از تولد تا 5 سالگي)
از آغوش تا هوش (جديدترين روش‌هاي پرورش‌ كودكان باهوش و شاد از تولد تا 5 سالگي)

اصول كاركرد مغز در نوجوانان

 • 65,000 تومان

اميد است اين كتاب با كمك علوم ومطالعات مربوط به مغز و استدلال‌هاي محكم علمي به شما كمك كند تا با تاروپود رشد مغزي نوجوانان آشنا شويد.

مغز بچه‌هاي باهوش و شاد چگونه تربيت مي‌شود (پيش از تولد تا 5 سالگي)

 • 59,000 تومان

مهم‌ترين كاري كه مي‌توانيد در دوران بارداري انجام دهيد چيست؟ تماشاي تلويزيون تا چه حد براي كودك مناسب است؟ در كتاب «مغز بچه‌هاي باهوش و شاد چگونه تربيت مي‌شود» دكتر جان مدينا بين فضاي ميان دانسته‌هاي دانشمندان و والدين پل مي‌زند. او كه يك بيولوژيست مولكولي و در عين حال پدر چند فرزند است به شما مي‌آموزد: ـ چه جايي فطرت پايان پذيرفته و تربيت و پرورش آغاز مي‌شود. ـ چرا مردان بايد كارهاي خانه بيش‌تري انجام دهند. ـ اهميت توانايي فرزندتان در برقراري ارتباط با ديگران. ـ هوش و شادي در مغز جدا ناشدني هستند. ـ تنها نوع تربيت اثبات شده براي به‌وجود آوردن كودكان فوق‌العاده. آنچه اكنون انجام مي‌دهيد (پيش از بارداري، هنگام بارداري و طي پنج سال اول عمر فرزندتان) روي بقيه عمر فرزندتان تاثير خواهد گذاشت.

چگونه فرزند شما آينده‌اي موفق خواهد داشت (راهكارهايي بر اساس قوانين مغز كودك) كتاب گويا

 • 20,000 تومان

مسلما دانشمندان همه چيز را در مورد مغز نمي‌دانند، ولي چيزهايي كه مي‌دانيم به ما بهترين فرصت را مي‌دهد براي تربيت فرزنداني شاد، باهوش و موفق. باعث مسرت من خواهد بود كه در اين اثر به سوالات مهم والدين در زمينه تربيت يك كودك موفق جواب دهم و پرده از افسانه‌سرايي‌هايي بردارم كه احتمالا به گوش‌شان خورده است. والدين به حقايقي در مورد تربيت فرزند احتياج دارند، و نه فقط پند و مشاوره. متاسفانه پيدا كردن اين حقايق، در انبوه رو به رشد كتاب‌هاي تربيت فرزند خيلي سخت است. به اين‌ها بيفزاييد وبلاگ‌ها، سايت‌ها، پادكست‌ها، مادر شوهر، مادر زن‌ها و در كل هر فاميلي كه تابه حال بچه داشته. اطلاعات فراواني وجود دارد ولي براي والدين، دانستن اين‌كه كدامشان را بايد باور كنند، سخت است...

چگونه فرزند شما آينده‌اي موفق خواهد داشت (راهكارهايي بر اساس قوانين مغز كودك)

 • 25,000 تومان

مسلما دانشمندان همه چيز را در مورد مغز نمي‌دانند، ولي چيزهايي كه مي‌دانيم به ما بهترين فرصت را مي‌دهد براي تربيت فرزنداني شاد، باهوش و موفق. باعث مسرت من خواهد بود كه در اين كتاب به سوالات مهم والدين در زمينه تربيت يك كودك موفق جواب دهم و پرده از افسانه‌سرايي‌هايي بردارم كه احتمالا به گوششان خورده است. والدين به حقايقي در مورد تربيت فرزند احتياج دارند، و نه فقط پند و مشاوره. متاسفانه پيدا كردن اين حقايق، در انبوه رو به رشد كتاب‌هاي تربيت فرزند خيلي سخت است. به اين‌ها بيفزاييد وبلاگ‌ها، سايت‌ها، پادكست‌ها، مادرشوهر، مادرزن‌ها و در كل هر فاميلي كه تابحال بچه داشته. اطلاعات فراواني وجود دارد ولي براي والدين دانستن اين كه كدامشان را بايد باور كنند، سخت است...

قوانين مغز براي بقا و موفقيت در محيط خانه كار و تحصيل

 • 64,000 تومان

به راستي آموزش در انسان چگونه انجام مي‌پذيرد؟ خواب و همين‌طور فشارهاي رواني چه تاثيري بر مغز ما مي‌گذارند؟ چرا انجام چند فعاليت هم‌زمان با هم براي آدمي تنها يك آرزوست؟ چرا مطالب آموخته‌ شده را به راحتي از ياد مي‌بريم؟ و به چه علت تكرار اطلاعات تازه درك ‌شده از اهميت بسياري برخوردار است؟ آيا حقيقت دارد مردان و زنان مغزهاي متفاوت از يكديگر دارند؟ جان مدينا، محقق و زيست‌شناس مولكولي و مدير تحقيقات آموزش علمي در دانشكاه پاسيفيك سياتل آمريكا، حاصل سال‌ها تلاش خود را درباره اينكه شناخت و دانش ما از مغز تا چه حد مي‌تواند بر شيوه تربيت ما بر كودكان‌مان، عملكرد كاري ما در محيط كار و بر نحوه يادگيري فرزندان‌مان در محيط آموزش و مدرسه تاثيرگذار باشد، با زباني روشن و البته دقيق با خواننده در ميان مي‌گذارد.

قوانين مغز براي كودكان

 • 65,000 تومان

پدر و مادر در مسير پرورش فرزند به جاي شنيدن پند و اندرز بيشتر نيازمند دانستن حقيقتند. اين حقايق را نمي‌توان در سيل عظيم كتب تربيتي، راديو و تلويزيون و يا در لابلاي كلام مادربزرگ يا خويشاوندان پيدا نمود. تربيت با رشد مغز در ارتباط است. "قوانين مغز براي كودكان" رشد مغزي را در كودكان از تولد تا پنج سالگي مورد مطالعه قرار مي‌دهد. كتاب قصد دارد توجه شما را به سال‌هاي اوليه تولد كودك معطوف كند. عملكرد شما در پنج سال اول تولد و نه فقط سال اول، عميقا بر رفتار او در دوره بزرگسالي اثر مي‌گذارد. "جان مدينا" ميكروبيولوژيست و عصب‌شناس آمريكايي با كوله باري از تجارب علمي و عملي، آخرين يافته‌ها را در رابطه با پرورش فرزنداني سالم، شاد و باهوش، در اين كتاب با قلمي جذاب و طنزگونه به ما انتقال مي‌دهد. ما مي‌توانيم بر رفتار فرزند خود بسيار فراتر از آنچه تصور مي‌رود تاثيرگذار باشيم. مسئوليتي بس عظيم كه زحمت زيادي را مي‌طلبد. اين مهم‌ترين شغلي كه اكنون به استخدام آن درآمده‌ايد، احتمالا جذاب‌ترين پيشه‌اي است كه در كل زندگي خود تجربه خواهيد كرد.

اصول كاركرد مغز در كودكان (پرورش كودك شاد و باهوش از تولد تا 5 سالگي)

 • 65,000 تومان

دكتر جان مدينا يك زيست‌شناس مولكولي و يك محقق مشاور است. او كتاب ديگري به نام 12 روش كاميابي در كار، خانه و مدرسه دارد كه از نظر روزنامه نيويورك تايمز يكي از پرفروش‌ترين كتاب‌ها در حوزه اصول كاركرد مغز است. مدينا استاد مهندسي ژنتيك در دانشكده پزشكي دانشگاه واشنگتن است. او همچنين رئيس بخش مطالعات آموزشي مركز مغز دانشگاه سياتل است.

از آغوش تا هوش (جديدترين روش‌هاي پرورش‌ كودكان باهوش و شاد از تولد تا 5 سالگي)

 • 70,000 تومان

تاكيد اين كتاب بر اصول و قوانين مغزي است. قوانين مغزي آن چيزهايي است كه به ‌طور قطع درباره نحوه عملكرد مغز نوزادان و كودكان مي‌دانيم. هر قانون از دل روانشناسي رفتاري؛ زيست‌شناسي سلولي؛ و زيست‌شناسي مولكولي استخراج شده است. اين قوانين به اين دليل انتخاب شده‌اند كه مي‌توانند در تكليف ترسناك مراقبت از يك نوزاد درمانده به پدر و مادران جوان كمك كنند.

صفحه‌ی 1