فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
كتاب من (سفر و گردش در خودم) مجموعه مدرسه زندگي
 • 295,000 تومان
 • با تخفیف: 295,000 تومان
باغ وحش احساس‌ها (احساس‌هاي ما شبيه چه حيوان‌هايي هستند) مجموعه مدرسه زندگي
رام‌ كردن سرمايه‌داري
 • 120,000 تومان
 • با تخفیف: 120,000 تومان
يادداشت‌هاي عاشقانه (رمان عشقي فلسفي)
 • 99,000 تومان
 • با تخفیف: 99,000 تومان
راهنماي لذت‌ بردن از طبيعت براي كودكان (مجموعه مدرسه زندگي)
تمرين براي زوج‌ها (چرا از بعضي رفتارهايش ناراحت مي‌شوم) مجموعه مدرسه زندگي
افكار ماليخوليايي در ما (راهنمايي براي ذهن ماليخوليايي در زندگي) مجموعه مدرسه زندگي
چگونه براي ادامه زندگي مشتركمان تصميم بگيريم (ماندن يا رفتن) مجموعه مدرسه زندگي
چگونه كلمات مناسب را كشف كنيم (راهنمايي براي انتقال دشوارترين پيام‌ها در زندگي)

كتاب من (سفر و گردش در خودم) مجموعه مدرسه زندگي

 • 295,000 تومان

كودكان با ميل بي‌حدي براي شناخت دنياي اطرافشان به دنيا مي‌آيند و عاشق جست‌و‌جو هستند نقشه‌ي بخش بزرگي از دنياي بيرون قبلا ترسيم شده اما دنياي بزرگ ديگري وجود دارد كه هنوز كشف نشده است -دنيايي كه فقط كودكان به آن دسترسي دارند: ذهن‌هاي خودشان. ((كتاب من)) سفرنامه‌ي خوداكتشافي با راهنما است. اين كتاب خوانندگان را در سفر به دورنشان همراهي مي‌كند تا ذهن، خلق، تخيل، وجدان و روش تعيين مسير زندگي را جست‌و‌جو كنند. هر فصل، علاوه بر توضيحات علمي و جذاب درباره‌ ايده‌ها، حاوي تعداد زيادي تمرين تعاملي است كه در تركيب با مطالب علمي يك خودنگاره‌ي غني و منحصربه‌فرد به وجود مي‌آورد. كودكان از طريق نوشتن، نقاشي كردن، بريدن و رنگ‌آميزي مي‌توانند معماهاي وجود را حل كنند و قدم‌به‌قدم كشف كنند واقعا چه كسي هستند (و به چه كسي تبديل خواهند شد...). ((كتاب من)) با تركيب روان‌شناسي، فلسفه و سرگرمي محض هنر حياتي خودشناسي را معرفي مي‌كند و نشان مي‌دهد كه خودشناسي به ما كمك مي‌كند تا انسان‌هاي آرام‌تر، عاقل‌تر و فرهيخته‌تري باشيم.

باغ وحش احساس‌ها (احساس‌هاي ما شبيه چه حيوان‌هايي هستند) مجموعه مدرسه زندگي

 • 125,000 تومان

باغ‌وحش احساس‌ها واژه‌نامه‌اي درباره عواطف براي كودكان است. 26 شعر موزون و قافيه‌مند درباره احساسات ما كه بر پايه حروف الفبا مرتب شده‌اند، احساساتي مانند خشم، كسالت، كنجكاوي، روياپردازي، شرم، ترس و نظير آن‌ها. در اين اشعار هر احساس در قالب حيواني ترسيم مي‌شود تا تصويري روشن و گيرا از آن ارائه دهد: اين‌كه آن احساس چگونه پديد مي‌آيد، چگونه ما را وادار به رفتار مي‌كند و چگونه مي‌توانيم اثرات آن را مديريت كنيم. اين اشعار با بهره‌مندي از گنجينه‌ي واژگاني غني، گزينه‌هاي بسيار متنوعي را در اختيار كودكان قرار مي‌دهند تا احساسات خود را براي ديگران توصيف كنند. كودكان انواع احساسات را تجربه مي‌كنند و نيازمند آن‌اند كه اين احساسات را به بيان درآورند. ناتواني در برقراري ارتباط با آن‌ها مي‌تواند مشكل آفرين باشد. كودكان نيز مانند بزرگسالان به كمك نياز دارند تا حالت دروني خود را بشناسند و زباني گويا براي بيانش داشته باشند. هرچه دايره واژگان عاطفي آن‌ها گسترده‌تر باشد، احتمال اين‌كه بزرگسالاني شاد و تن‌درست و خرسند شوند، بيشتر است. باغ وحش احساسات سرشار از توصيه‌هايي عقلاني و ياري‌دهنده است و با زباني موسيقايي و تصاويري زيبا سواد عاطفي كودكان را به‌روشي خيال‌انگيز و جذاب افزايش مي‌دهند.‌

ايجاد 1 زندگي پرشور و هيجان‌انگيز (زندگي لذت‌بخش و دلچسب فاصله‌اي با ما ندارد) مجموعه مدرسه زندگي

 • 99,500 تومان

ديگران همواره ما را براي چيزهايي مانند سفر كردن، پريدن از هواپيما با چتر نجات و يادگيري يك زبان جديد ترغيب مي كنند تا كمبود شور و هيجان را در زندگي‌مان جبران كنيم اما آنچه بايد بدانيم اين است كه اين كمبود بيش از همه چيز به جنبه‌هاي ذهني ما مربوط مي‌شود. اين كتاب در مورد يك زندگي هيجان‌انگيز همراه با آزادي است كه صرفا با يك زندگي خوب و آرام و عاقلانه تفاوت دارد چرا كه پر از ويژگي‌هايي مانند تازگي، جاه‌طلبي و قدرداني است. اين كتاب باعث مي‌شود به خودمان اجازه دهيم كمي رك‌تر، شادتر، بي‌پرده‌تر و نترس‌تر باشيم و ياد بگيريم خطر كنيم، اعتماد كنيم و ديدگاه خود را به ديگران انتقال دهيم.

رام‌ كردن سرمايه‌داري

 • 120,000 تومان

امروزه تقريبا هر اقتصادي در جهان بر پايۀ سرمايه‌داري سامان يافته است. اما درعين‌حال، تقريباً همه‌جا با نااميدي و ناكامي و بدگماني از سرمايه‌داري ياد مي‌كنند. جالب اينكه هيچ‌كدام از اين نقدها تازه نيستند و از همان آغاز سرمايه‌داري مثل سايه دنبالش بوده‌اند. سرمايه‌داري بارآوري شگفت‌آوري دارد، اما دو عيب بزرگ هم در آن هست: اول اينكه سرمايه‌داري به‌طور نظام‌مند مستعدِ ناديده گرفتن رنج كارگران است، مگر اينكه مرتب جلويش را بگيرند كه چنين نكند. دوم اينكه ثروت شركت‌ها اغلب از عرضۀ كالاهايي مي‌آيد كه آدمي به آنها نياز واقعي ندارد. چالش آينده در اين است كه چطور مي‌توان از شيوه‌هاي انساني و با رفتار درست با مردم و كرۀ زمين پول درآورد و، همچنين، چطور مي‌شود از فعاليت‌هايي پول درآورد كه به اهداف والاتر آدميان مي‌پردازند.

يادداشت‌هاي عاشقانه (رمان عشقي فلسفي)

 • 99,000 تومان

براي ستايش تو همين كلمات روزمره كافي است. مي‌خواستم به شكرانه روزهايي كه كنار تو راه رفتم و پيش از آنكه واپسين نفس را برآرم بگويم دوستت دارم و اين يادداشت‌ها تنها راهي بود كه به ذهنم رسيد تا براي آخرين بار زندگي كنم و عشق بورزم.

راهنماي لذت‌ بردن از طبيعت براي كودكان (مجموعه مدرسه زندگي)

 • 199,500 تومان

بچه‌ها مدام درباره اهميت طبيعت و فوايد چيزهاي طبيعي مطالب زيادي مي‌شنوند، اما با اين وجود درك اينكه چرا طبيعت جذاب، نشاط آفرين و آرامش‌بخش است اغلب برايشان دشوار است و نمي‌دانند كه چرا طبيعت براي آن‌ها مثل يك دوست واقعي است.

تمرين براي زوج‌ها (چرا از بعضي رفتارهايش ناراحت مي‌شوم) مجموعه مدرسه زندگي

 • 99,500 تومان

هدف از انتشار مجموعه مدرسه زندگي پرورش هوش عاطفي به ياري فرهنگ است. باورمان اين است كه طيفي از جدي‌ترين معضلات ما نتيجه‌ فقدان خودشناسي، همدلي و ارتباط است.

افكار ماليخوليايي در ما (راهنمايي براي ذهن ماليخوليايي در زندگي) مجموعه مدرسه زندگي

 • 59,500 تومان

هدف از انتشار مجموعه مدرسه زندگي پرورش هوش عاطفي به ياري فرهنگ است. باورمان اين است كه طيفي از جدي‌ترين معضلات ما نتيجه فقدان خودشناسي، همدلي و ارتباط است.

خودشناسي كاربردي (درباره زندگي عاطفي ، شغلي ، روابط با ديگران ، غم و اندوه) مجموعه مدرسه زندگي

 • 84,500 تومان

هدف از انتشار مجموعه مدرسه زندگي پرورش هوش عاطفي به ياري فرهنگ است. باورمان اين است كه طيفي از جدي‌ترين معضلات ما نتيجه فقدان خودشناسي، همدلي و ارتباط است. فعاليت‌هاي ما در ده مركز در اقصي نقاط جهان انجام مي‌شود، از جمله لندن، آمستردام، سئول و ملبورن. فيلم سازي، برگزاري كلاس‌ها، ارائه خدمات درماني و توليد سلسله‌اي از محصولات در عرصه روانشناسي از ديگر فعاليت‌هاي ماست. موسسه انتشاراتي مدرسه زندگي به انتشار آثاري در باب مهم‌ترين مسائل حيات فرهنگي و عاطفي معاصر مي‌پردازد. مبناي انتشار عناوين، ارائه سرگرمي، آموزش، تسلي‌بخشي و دگرگوني در زندگي خوانندگان است

آنچه در مدرسه به شما ياد نمي‌دهند (به اجازه احتياج نداريد و چيزهاي ديگري كه به شما آموزش ندادند) مجموعه مدرسه زندگي

 • 67,500 تومان

ما احتمالا براي مدتي كه خيلي هم به‌نظرمان طولاني مي‌آمده به مدرسه رفته‌ايم. احتمالا براي مدتي طولاني درگير تكاليفمان بوده‌ايم. و البته در اين مسير چيزهاي زيادي آموخته‌ايم، از معادلات رياضي تا حركت گازها، از تاريخ روزگاران گذشته تا زمان فعل‌ها در زبان‌هاي بيگانه. اما چرا با وجود تحمل كردن و از سرگذراندن تمام اين درس‌ها، هرگز چيزهاي مهم و واقعي را كه بر زندگي بزرگسالي ما تسلط دارند و برايمان مشكل‌ساز مي‌شوند ياد نگرفتيم؟ اين‌كه چگونه يك ارتباط را آغاز كنيم؛ چگونه به مردم اعتماد كنيم؛ چگونه روان يك فرد را بشناسيم؛ چگونه از اندوه يا خيانت عبور كنيم و چگونه با شرم و اضطراب كنار بياييم. خواندن اين كتاب تكميل آموزشي است كه در مدرسه شروع كرديم اما به‌شدت نياز داريم كه آن را به پايان برسانيم.

چگونه براي ادامه زندگي مشتركمان تصميم بگيريم (ماندن يا رفتن) مجموعه مدرسه زندگي

 • 48,500 تومان

يكي از مهم‌ترين و دردناك‌ترين تصميم‌هايي كه ممكن است در زندگي با آن مواجه شويم انتخاب بين ادامه زندگي مشترك و پايان دادن به آن است. دشواري اين موضوع به نبود قواعد مشخص براي داوري دراين‌باره بازمي‌گردد. از كجا بدانيم كه زندگي مشتركمان دارد خوب پيش مي‌رود يا گره‌اي است كه هرچه ادامه‌اش دهيم كورتر مي‌شود. مرز بين اشتياق موجه و خامي كجاست؟ آيا فرد «بهتري» از همسر فعلي‌مان پيدا مي‌كنيم؟ آيا بايد احساسات بچه‌ها را هم در اين تصميم‌گيري در نظر بگيريم؟ آيا ممكن است همسرمان مثلا به كمك مشاور تغيير كند؟

چگونه كلمات مناسب را كشف كنيم (راهنمايي براي انتقال دشوارترين پيام‌ها در زندگي)

 • 57,000 تومان

زندگي همواره ما را بر سر دوراهي قرار مي‌دهد: از يك طرف مي‌خواهيم ديگران بدانند كه چه احساسي داريم و از طرف ديگر مي‌خواهيم كسي از دست‌مان ناراحت نشود. البته اغلب، اين دو راه دقيقاً در تضاد با يكديگر هستند. اگر خشم، ناكامي، نفرت يا عشق خود را از صميم قلب ابراز كنيم، احتمالاً يك رابطه دوستانه را نابود خواهيم كرد - و از جامعه طرد خواهيم شد. اما اگر حرفي هم نزنيم، از حس خفگي و دورويي رنج خواهيم برد.

1  2  3  4  5  6  7  صفحه‌ی 1