فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
كار عميق (قواعدي براي دستيابي به موفقيت در دنياي آشفته و پر از حواس‌پرتي)
كار عميق
 • 60,000 تومان
 • با تخفیف: 60,000 تومان
كار عميق (ميني‌بوك)
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان
كار عميق
 • 75,000 تومان
 • با تخفیف: 75,000 تومان
كار عميق (قوانين طلايي كسب موفقيت متمركز در دنياي پر هرج ‌و مرج كنوني)
عالي و فوق‌العاده باش تا تو را ناديده نگيرند
 • 42,000 تومان
 • با تخفیف: 42,000 تومان
كار عميق (اصول رسيدن به موفقيت در دنيايي پرآشوب)
مينيماليسم ديجيتال : انتخاب زيستي متمركز در جهاني پر هياهو
مينيماليسم ديجيتال (گوشه‌اي خلوت در جهاني شلوغ)
مينيماليسم ديجيتال (انتخاب زندگي متمركز در دنيايي آشفته)
مينيماليسم ديجيتال (يافتن زندگي متمركز در يك جهان پرهياهو)
كار عميق (قوانيني براي تمركز در دنيايي آشفته)
 • 75,000 تومان
 • با تخفیف: 75,000 تومان

كار عميق (قواعدي براي دستيابي به موفقيت در دنياي آشفته و پر از حواس‌پرتي)

 • 85,000 تومان

كار عميق، عامل اصلي تمامي موفقيت‌ها در طول تاريخ است كه بشر، براي پيشرفت در رشته‌هاي تحصيلي و شغلي دشوار، از آن بسيار بهره برده است. كتابي كه هم‌اكنون در دست داريد، برجسته‌ترين داستان‌ها درباره كار عميق و فوايد آن در زندگي بزرگان را بيان مي‌كند و به شما مي‌آموزد با پرورش ذهن و استفاده از اين الگو، موفقيت را به هسته اصلي زندگي‌ حرفه‌اي تان تبديل كنيد.

كار عميق

 • 60,000 تومان

تنها كار عميق كردن است كه مي‌تواند عملكرد شما را به بالاترين حد ممكن برساند. كار كردن عميق مهارتي است كه مي‌توانيد با خواندن اين كتاب به خوبي آن‌را فرا گيريد. اين روش كاري به شما كمك مي‌كند تا هم موفق به آموختن هر علم و مهارتي در هر زمينه و رشته‌اي با حداكثر سرعت ممكن شويد و هم بتوانيد به بهترين شكل ممكن از آموخته‌هاي خود براي توليد محصول مورد نظرتان استفاده كنيد.ارزش كار عميق روز به روز بيشتر نمايان مي‌گردد.

كار عميق (ميني‌بوك)

 • 25,000 تومان

بسياري از ماء افرادي كه چندين كار را به صورت هم‌زمان انجام مي‌دهندء تحسين مي‌كنيم. دوست داريم خودمان هم با انجام هم‌زمان و يا سريع چندين كارء بازدهي‌مان را بيشترء و در وقتمان صرفه جويي كنيم. اما مشكل بزرگي در اين نگرش وجود دارد: هيچ نتيجه مهم و قابل قبولي با اين شيوه به دست نمي‌آيد. كال نيوپورت در كتاب كار عميق مي‌گويد كه «تمركز» در دنياي پرآشوب امروزء حلقه مفقوده موفقيت است.

كار عميق

 • 75,000 تومان

فعاليت‌هاي حرفه‌اي انجام شده در حالت تمركز بدون حواس پرتي است كه توانايي‌هاي شناختي شما را به حد اعلا مي‌رساند. اين تلاش‌ها ارزش جديدي ايجاد مي‌كندء مهارت شما را بهبود مي‌بخشد و تكرار آن دشوار است. كار عميق براي از بين بردن آخرين قطره ارزش از ظرفيت فكري فعلي شما لازم است. ما اكنون پس از دهه‌ها تحقيق در روتنشناسي و علوم اعصاب مي‌دانيم كه وضعيت فشار رواني همراه با كار عميق نيز براي بهبود توانايي‌هاي شما ضروري استء كار عميق دقيقا همان تلاشي بود كه در اوايل قرن بيستم براي برجسته‌سازي در يك زمينه شناختي مانند روان‌پزشكي دانشگاهي لازم بود.

كار عميق (قوانين طلايي كسب موفقيت متمركز در دنياي پر هرج ‌و مرج كنوني)

 • 50,000 تومان

كتاب پيش‌رو با عنوان كار عميق نوشته كال نيوپورت است كه به موضوع مهم تمركز بر كارهاي مهم و اصلي مي‌پردازد. كال نيوپورت در اين كتاب مي‌كوشد در دو بخش كلي ايده و قوانين ابتدا خواننده را به پذيرش ارزشمند بودن كار عميق برساند، سپس روش‌هايي را براي چگونگي انجام كار عميق بياموزد. اگر به اهميت و ارزش كار عميق پي ببريم، بخش زيادي از مسير را پيموده‌ايم.

عالي و فوق‌العاده باش تا تو را ناديده نگيرند

 • 42,000 تومان

كال نيوپرت در اين كتاب حيرت‌انگيز اين باور قديمي را كه دنبال كردن علاقه و اشتياق پيشنهاد خوبي است زير سوال مي‌برد و آن را دروغين و كذب مي‌داند. نيوپرت بعد از كذب خواندن اين باور اشتباه به مطالعه و تحقيق درباره اين مي‌پردازد كه لفراد چطور عاشق كارشان مي‌شوند. آن دسته از كارمنداني كه دنبال اشتياق‌شان رفته بودند از نتيجه كار خود راضي و خشنود نبودند بلكه افرادي كه سعي داشتند در كار خود بهترين باشند احساس رضايت و خشنودي بيشتري داشتند. اگر دقيق‌تر بينديشيم مي‌فهميم كه چنين چيزي عاقلانه‌تر است. اگر شما در كار حرفه‌اي خود صاحب تجربه‌شده باشيد از فرصت خوبي براي رشد و توسعه برخوردار خواهيد شد و كارتان نتيجه‌بخش مي‌گردد و روابط مفيدي با همكاران خود پيدا خواهيد كرد و اين تجربه براي ديگران مفيد و سودمند خواهد بود.

كار عميق (اصول رسيدن به موفقيت در دنيايي پرآشوب)

 • 72,000 تومان

كار عميق يعني بتوانيد بي‌حواس پرتي روي عملي شناختي كه به توجه كامل نياز دارد تمركز كنيد. با كسب اين مهارت، مي‌توانيد مطلب پيچيده را با سرعت بيش‌تر بياموزيد و در زمان كم‌تر به نتايج بهتر برسيد. مهارت كار عميق كيفيت كارتان را مي‌افزايد و باعث ايجاد احساس رضايت از توانايي‌هاي‌تان مي‌شود. به طور خلاصه مي‌توان گفت در اقتصاد رقابتي قرن بيست‌و‌يكم، كار عميق عملكردي همچون قدرتي فراطبيعي دارد. با وجود اين اغلب انسان‌هاي امروزي زمان‌شان را با سر زدن‌هاي دائمي و گاه ديوانه‌وار به ايميل و حساب‌هاي شان در شبكه‌هاي اجتماعي مختلف هدر مي‌دهندو حتي به ذهن‌‌شان هم خطور نمي‌كند كه راه هاي بهتري براي گذراندن زمان باارزش‌شان وجود دارد.كتاب كار عميق 2 وظيفه مهم را به انجام مي‌رساند: اول، ارائه‌ي مجموعه‌اي از تمرين‌هاي منسجم براي افراد بلندپرواز، بدون تكيه بر كليشه هاي نخ‌نما، دوم، مقاومت در برابر طرزفكري كه در بيش‌تر شركت ها وجود دارد و بر ارتباطي مداوم و هميشگي تاكيد مي ورزد، آن‌هم بدون اين‌كه نويسنده فردي لجوج به نظر برسد.

مينيماليسم ديجيتال : انتخاب زيستي متمركز در جهاني پر هياهو

 • 37,000 تومان

مينيماليسم ديجيتال فلسفه‌اي براي استفاده از فن‌آوري در دنياي فرا آنلاين امروزي است.به گونه‌اي كه زمان‌هاي آنلاين خود را صرف فعاليت‌هايي كنيد كه هوشمندانه انتخاب و بهينه سازي شده‌اند.وقت آن فرا رسيده كه بر تكنولوژي غالب شويد نه مغلوب.وقت آن رسيده تصميم بگيريم از چه ابزاري به چه هدفي و تحت چه شرايطي استفاده كنيد.مينيماليست هاي ديجيتال كساني هستند كه بدون اينكه دغدغه‌اي براي مستندسازي لحظات زندگي خود داشته باشند از آن لذت مي‌برند،كساني كه چهره به چهره با شما گفت و گو مي‌كنند بدون اينكه وسوسه سرك كشيدن به تلفن همراه سراغشان بيايد .كساني كه از دنياي آنالوگ پيرامون خود لذت مي‌برند.نيوپورت راهكارهايي را براي پياده‌سازي اين فلسفه در زندگي روزمره به ما مي‌آموزد تا در عين بهره‌مندي از مزاياي آن از اثرات تهديدكننده‌اش در امان بمانيم.

مينيماليسم ديجيتال (گوشه‌اي خلوت در جهاني شلوغ)

 • 53,000 تومان

طرفداران مينيماليسم ديجيتال افرادي هستند آرام و شاد كه بدون چك كردن مداوم تلفن همراه، با ما به گرمي معاشرت مي‌كنند، كتاب‌هاي خوب مي‌خوانند و يا در اوقات فراعت سرگرم كارهاي مهارتي و فني مي‌شوند. از اخبار و وقايع روز آگاه‌اند، اما در آن‌ها غرق نمي‌شوند. هراسي ندارند كه مبادا فرصتي را از دست داده باشند، زيرا به خوبي مي‌دانند چه فعاليت‌هايي به زندگي معنا مي‌بخشد و رضايت خاطرشان را فراهم مي‌آورد. نيوپورت نشان مي‌دهد كه چگونه درباره استفاده از رسانه‌هاي اجتماعي تجديدنظر كنيم، مجددا لذت‌هاي دنياي آفلان را كشف كنيم و با اختصاص دوره‌هاي خلوت‌گزيني، با نيروي قدرتمند درونمان ارتباط برقرار كنيم.

مينيماليسم ديجيتال (انتخاب زندگي متمركز در دنيايي آشفته)

 • 75,000 تومان

رابطه كنوني ما با فناوري‌هاي اين جهان پر از ارتباطات، بي‌ثبات است و ما را به نااميدي خاموش نزديك مي‌كند. اما ما هنوز توانايي تغيير اين وضعيت را داريم. البته نمي‌توانيم براي انجام اين كار منفعلانه عمل كنيم و به ابزارها، سرگرمي‌ها و حواس‌پرتي‌هاي آشفته و افسار گسيخته عصر اينترنت اجازه دهيم تا به ما چگونگي گذراندن وقت يا نحوه احساساتمان را ديكته كنند.

مينيماليسم ديجيتال (يافتن زندگي متمركز در يك جهان پرهياهو)

 • 67,000 تومان

مينيماليسم هنر درك كردن مقدار كافي از هر چيز است. مينيماليسم ديجيتال اين نگاه را به دنياي فناوري شخصي‌مان مي‌برد و راه‌حل تمركز داشتن در جهاني‌ست كه روز به روز آشفته‌تر مي‌شود. در اين كتاب به هنگام و روشنگر، نويسنده كتاب پرفروش كار عميق، فلسفه‌اي را براي استفاده از فناوري معرفي مي‌كند كه زندگي‌هاي بي‌شماري را بهبود بخشيده است. نيوپورت با بررسي نمونه‌هاي متنوعي از زندگي‌هاي واقعي - از كشاورزان آميش گرفته تا پدر و مادرهاي به ستوه آمده و برنامه‌نويسان سيليكان‌ولي - شيوه‌هاي متداول مينيماليست‌هاي ديجيتال در روابط‌شان با شبكه‌هاي اجتماعي بازنگري كرده و لذت‌هاي دنياي برون خط را دوباره كشف مي‌كنند و از طريق دوره‌هاي منظم خلوت‌گزيني، ارتباط با خود دروني‌شان را از نو مي‌سازند. بعد هم راهبردهايي را با ما در ميان مي‌گذارد تا بتوانيم اين شيوه ها را در زندگي‌مان بگنجانيم و اين كار را با روندي سي روزه به اسم «پاكسازي ديجيتال» آغاز مي‌كند كه در حال حاضر به هزاران نفر كمك كرده تا كمتر احساس استيصال كنند و بتوانند كنترل امور را در دست بگيرند...

كار عميق (قوانيني براي تمركز در دنيايي آشفته)

 • 75,000 تومان

كار عميق فعاليت‌هاي حرفه‌اي انجام شده در حالت تمركز كامل و بدون حواس‌پرتي كه مهارت‌هاي شما را به حد اعلاي خود مي‌رساند. براي ارزشمند ماندن در اقتصادمان، بايد بر هنر يادگيري سريع مطالب پيچيده تسلط داشته باشيد. اين امر مهم، نياز به كار عميق دارد. اگر اين توانايي را پرورش ندهيد، به احتمال زياد از پيشرفت‌هاي تكنولوژيكي عقب خواهيد ماند. صرف نظر از اين‌كه برنامه‌نويس كامپيوتر، نويسنده، بازارياب، مشاور يا كارآفرين باشيد، براي موفقيت، بايد بهترين چيزهايي را كه مي‌توانيد توليد كنيد، امر مهمي كه نياز به عميق بودن دارد. توانايي انجام كارهاي عميق به طور فزاينده‌اي در حال كمياب شدن است و دقيقا به صورت همزمان، توانايي عميق شدن به طور فزاينده‌اي در حال ارزشمندتر شدن است. در نتيجه، افراد كمي كه اين مهارت را پرورش مي‌دهند و سپس آن را محور اصلي زندگي كاري خود قرار مي‌دهند، پيشرفت كرده و متمايز خواهند شد. اين كتاب شما را متقاعد مي‌كند كه فرضيه كار عميق، درست است. سپس آموزش مي‌دهد چگونه از طريق تعليم دادن مغز و تغيير عادت‌هاي كاري‌تان، كار عميق را محور زندگي حرفه‌اي‌تان قرار دهيد...خلاصه‌اي از اين كتاب در پادكست فارسي بي‌پلاس ارائه شده است.

1  2  صفحه‌ی 1