فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½---ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
از صفر به 1 (نكاتي درباره شركت‌هاي نوپا و نقش آن‌ها در ساخت آينده)
از صفر به 1 (يادداشتي درباره استارت‌آپ‌ها چگونه آينده بهتري بسازيم)
صفر تا 1 (نوشتارهايي درباره استارت‌آپ‌ها يا چگونگي خلق آينده)
صفر تا 1
 • 38,000 تومان
 • با تخفیف: 38,000 تومان
صفر به 1
 • 18,000 تومان
 • با تخفیف: 18,000 تومان
از صفر به 1 (آموزه‌هايي براي موفقيت شركت‌هاي نوپا استارت‌آپ‌ها يا ساختن آينده)
اسرار خداوندگان تكنولوژي (صفر تا يك يادداشتي براي استارت آپ‌ها چگونه آينده را بسازيم)

از صفر به 1 (نكاتي درباره شركت‌هاي نوپا و نقش آن‌ها در ساخت آينده)

 • 52,000 تومان

از صفر به 1 (نكاتي درباره شركت‌هاي نوپا و نقش آن‌ها در ساخت آينده)

از صفر به 1 (يادداشتي درباره استارت‌آپ‌ها چگونه آينده بهتري بسازيم)

 • 48,000 تومان

اين كتاب از واحدهاي درسي درباره استارت‌آپ‌ها الهام گرفته است. كه من در سال 2012 در دانشگاه استنفورد تدريس كرده‌ام. دانشجوبان مي‌توانند در برخي تخصص‌ها مهارت بسياري پيدا كنند. ولي بسياري هرگز ياد نمي‌گيرند كه با اين مهارت‌ها در اين دنياي پهناور چه كنند. هدف اصلي من از تدريس كمك به دانشجوبانم بود تا فراتر از مسيرهاي تعيين‌شده توسط متخصصان دانشگاهي آينده بهتري را ببينند كه خود بايد آن را بسازند.

صفر تا 1 (نوشتارهايي درباره استارت‌آپ‌ها يا چگونگي خلق آينده)

 • 30,000 تومان

هر مقطعي از كسب و كار فقط يك‌بار اتفاق مي‌افتد. بيل گيتس بعدي سيستم عامل عرضه نخواهد كرد، لري پيج و سرگئي برين بعدي موتور جستجوگر راه‌اندازي نخواهند كرد و مارك زاكربرگ يك شبكه اجتماعي پايه‌ريزي نمي‌كند. اما غالبا اينگونه بوده است كه افراد آسان‌ترين راه يعني تقليد از ديگران را برگزيده‌اند. يعني همان‌ كاري را كرده‌اند و مي‌كنند كه بلدند. چنين كاري، تغييري در وضع جهان پيرامون ما ايجاد نمي‌كند. اما هر بار كه چيز تازه‌اي ابداع مي‌كنيم از صفر به يك حركت كرده‌ايم و اين دستاوردي بزرگ است. ايجاد و ابداع يك موضوع و كار نو، اقدامي منحصر به فرد است و قدمي ديگر در راه ارتقا موقعيت بشر در عالم هستي است. اين كتاب درباره تفاوت‌هاي تقليد و نوآوري است.

صفر تا 1

 • 38,000 تومان

هر لحظه در كسب و كار فقط يك‌ بار اتفاق مي‌افتد. بيل گيتس بعدي سيستم عامل نخواهد ساخت. لري پيج يا سرجي برين بعدي موتور جستجو نخواهند ساخت. و مارك زاكربرگ بعدي شبكه اجتماعي نخواهد ساخت. اگر قصد تقليد از اين افراد را داريد چيزي از آنها نمي‌آموزيد. بديهي است كه تقليد از يك مدل، ساده تر از ساخت يك مدل جديد است. انجام كاري كه روش انجامش را بلديد، به علاوه اضافه كردن مواردي به نمونه آشنا، از 1 تا n كار مي‌برد. اما هر با كه چيز جديدي خلق مي‌كنيم از 0 تا 1 را انجام مي‌دهيم. عمل آفرينش منحصر به فرد است، همان طور كه لحظه آفرينش منحصر به فرد است و نتيجه، چيزي تازه و شگفت‌انگيز است.

صفر به 1

 • 18,000 تومان

كدام شركت ارزشمندي هست كه كسي آن را نساخته باشد؟ بيل گيتس بعدي، سيستم عامل نخواهد ساخت. لري پيج يا سرگئي برين بعدي، موتور جستجو نخواهند ساخت. اگر شما از اين افراد تقليد مي‌كنيد، نمي‌توانيد چيزي از آن‌ها ياد بگيريد. تقليد از يك الگو آسان‌تر از ساختن چيزي تازه است: انجام كاري كه از پيش با آن آشنايي داريم، دنيا را از 1 به n مي‌برد، يعني افزودن بيشتر به چيزي آشنا و شناخته شده. هر آفرينش تازه‌اي از صفر به يك مي‌رود. اين كتاب درباره چگونگي رسيدن به آنجا است. صريح و روشن، عقلاني و كاربردي. اكونوميست. كتابي جذاب در حوزه اقتصاد. فوربز. اين كتاب عقايدي كاملا نو و دلچسب را درباره چگونگي خلق ارزش در جهان ارائه مي‌كند. مارك زاكربرگ مدير عامل فيس‌بوك. پيتر تيل چندين شركت موفق ساخته است. صفر به يك نشان مي‌دهد كه چگونه اين كار را كرده الون ماسك، مدير عامل اسپيس ايكس و تسلا. پيتر تيل در بنيان‌گذاري پي‌پال و پالانتير همكاري كرد، نخستين سرمايه‌گذاري خارجي فيس‌بوك را انجام داد، شركت‌هايي مثل اسپيس ايكس و لينكداين را پايه‌گذاري كرد و انجمن تيل را به راه انداخت كه جوانان را تشويق مي‌كند كه به آموزش و يادگيري بيشتر از رفتن به دانشگاه اهميت بدهند.

از صفر به 1 (آموزه‌هايي براي موفقيت شركت‌هاي نوپا استارت‌آپ‌ها يا ساختن آينده)

 • 55,000 تومان

كتاب «از صفر به يك» درباره نحوه تاسيس شركت‌هايي است كه چيزهاي جديدي خلق مي‌كنند. ما با خلق فن‌آوري‌هاي جديد، نحوه كاركرد دنيا را بازنويسي مي‌كنيم. چالش امروز ما، تصور و خلق فن‌آوري‌هاي جديدي است كه قرن بيست و يكم را نسبت به قرن بيستم، آرام‌تر و شكوفاتر كنند. در سازمان‌هاي بزرگ، خلق چيزهاي جديد دشوار است. سلسله مراتب‌هاي ديوان سالار به كندي حركت مي‌كنند و منافع نهادينه شده مانع مخاطره‌پذيري مي‌شوند. هر كسب و كاري دقيقا به اندازه‌اي موفق است كه بتواند كاري را انجام دهد كه ديگران از پس انجام آن برنيامده‌اند. رقابت ما را وامي‌دارد تا بر فرصت‌هاي گذشته، بيش از اندازه تاكيد كنيم و احمقانه كارهايي را تكرار كنيم كه در گذشته موثر واقع مي‌شدند. يك كارآفرين نمي‌تواند از مزيت مقياس بزرگ بهره‌مند شود، مگر اين كه برنامه‌هايش را در مقياسي كوچك آغاز كرده باشد. شركت شما به چيزي بيش از فروش محصول نياز دارد. شما بايد شركت خود را به كاركنان و سرمايه‌گذاران نيز بفروشيد. قدرت پردازش هر يك از گوشي‌هاي هوشمند امروزي، هزاران بار بيشتر از رايانه‌هايي است كه انسان را به كره ماه بردند. تا زماني كه شركت به خلق چيزهاي جديد مشغول است، حياتش ادامه مي‌يابد؛ و با توقف خلق چيزهاي جديد، مرگش آغاز مي‌شود.

اسرار خداوندگان تكنولوژي (صفر تا يك يادداشتي براي استارت آپ‌ها چگونه آينده را بسازيم)

 • 45,000 تومان

كتاب حاضر برگرفته از تجربيات پيتر تيل بوده و يكي از پرفروش‌ترين و موفق‌ترين كتب 2014 امريكا مي‌باشد كه با بيان مثال‌هاي كاربردي از اسرار شركت‌ها و استارت آپ‌هاي موفق، به عنوان يك راهنماي عملي در حوزه كارآفريني فناوري و استارت آپ، در دانشگاه استنفورد تدريس مي‌گردد. وي با تاكيد بر نوآوري به منظور كسب مزيت رقابتي و تبديل آن به مزيت انحصاري از طريق انحصار خلاق و تفكر به شيوه‌اي كه تاكنون نياموخته‌ايم، رازها و اسرار خلق شركتي ارزشمند و موفق و آينده‌اي متفاوت را نشان مي‌دهد. بسياري از بزرگان كسب و كار، اين كتاب را در فهرست اولين كتاب‌هايي كه هر فردي براي راه‌اندازي كسب و كار بايد مطالعه كند، معرفي نموده‌اند و مطالعه چند باره آن را توصيه نموده‌اند.

صفحه‌ی 1