فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
محال ممكن
 • 19,000 تومان
 • با تخفیف: 19,000 تومان
محاكمه ميرزارضاي كرماني (نمايش‌نامه)
 • 39,500 تومان
 • با تخفیف: 39,500 تومان
در سراچه دباغان (مجموعه داستان)
 • 39,500 تومان
 • با تخفیف: 39,500 تومان
گاو (فيلم‌نامه)
 • 18,000 تومان
 • با تخفیف: 18,000 تومان
طاهره طاهره عزيزم (نامه‌هاي غلام‌حسين ساعدي به طاهره كوزه‌گراني)

محال ممكن

 • 19,000 تومان

غلامحسين ساعدي در طول دوران فعاليتش، ساحت‌هاي مختلف نوشتن را عرصه كار خود مي‌ديد. داستان، ترانه، سفرنامه، فيلم‌نامه، نمايش‌نامه، يادداشت و مقاله، قالب‌هايي براي ظهور انديشه و تخيل او بوده‌اند. اين مجموعه مشتمل بر آثاري است كه ساعدي در اختيار نشريات مختلف قرار داده و از آن‌جا كه برخي از آن‌ها گمنام، كم نام و نشان يا متعلق به شهرهاي دور از مركز بوده‌اند، اين نوشته‌هاي او تا امروز از نظرها دور مانده و در هيچ كتابي منتشر نشده‌اند. كتاب حاضر دربرگيرنده فيلم‌نامه‌ها و سفرنامه‌هايي از غلامحسين ساعدي است كه براي اولين بار به صورت كتاب عرضه مي‌شود.

محاكمه ميرزارضاي كرماني (نمايش‌نامه)

 • 39,500 تومان

غلامحسين ساعدي در طول دوران فعاليتش، ساحت‌هاي مختلف نوشتن را عرصه كار خود مي‌ديد. داستان، ترانه، سفرنامه، فيلم‌نامه، نمايش‌نامه، يادداشت و مقاله، قالب‌هايي براي ظهور انديشه و تخيل او بوده‌اند. اين مجموعه مشتمل بر آثاري است كه ساعدي در اختيار نشريات مختلف قرار داده و از آن‌جا كه برخي از آن‌ها گمنام، كم نام و نشان يا متعلق به شهرهاي دور از مركز بوده‌اند، اين نوشته‌هاي او تا امروز از نظرها دور مانده و در هيچ كتابي منتشر نشده‌اند. كتاب حاضر دربرگيرنده تعدادي از نمايش‌نامه‌ها و يادداشت‌هاي تئاتري غلامحسين ساعدي است كه براي اولين‌بار به صورت كتاب عرضه مي‌شود.

در سراچه دباغان (مجموعه داستان)

 • 39,500 تومان

غلامحسين ساعدي در طول دوران فعاليتش، ساحت‌هاي مختلف نوشتن را عرصه كار خود مي‌ديد. داستان، ترانه، سفرنامه، فيلم‌نامه، نمايش‌نامه، يادداشت و مقاله، قالب‌هايي براي ظهور انديشه و تخيل او بوده‌اند. اين مجموعه مشتمل بر آثاري است كه ساعدي در اختيار نشريات مختلف قرار داده و از آن‌جا كه برخي از آن‌ها گمنام، كم نام و نشان يا متعلق به شهرهاي دور از مركز بوده‌اند، اين نوشته‌هاي او تا امروز از نظرها دور مانده و در هيچ كتابي منتشر نشده‌اند. كتاب حاضر دربرگيرنده تعدادي از داستان‌ها و داستان‌واره‌هاي غلامحسين ساعدي است كه براي اولين بار به صورت كتاب عرضه مي‌شود.

گاو (فيلم‌نامه)

 • 18,000 تومان

غلامحسين ساعدي در 1314 در تبريز ديده به جهان گشود. او با نام مستعار گوهر مراد بيشتر آثار نمايشي خود را به چاپ سپرد. در دانشگاه‌هاي تبريز و تهران پزشكي و روانپزشكي خواند. با درك خاصي از شخصيت‌هاي روان‌پريش و آشفته‌ذهن و كشف دردها و آسيب‌هاي روحي آنان، توانست به خوبي از اين كاراكترها در داستان‌هاي خود بهره گيرد. فضاي داستان‌ها و نمايشنامه‌هايش آكنده از درهم آميختگي كابوس و واقعيت است كه فضايي وهمناك به آثارش مي‌دهد. اولين مجموعه داستانش در 1339 به نام "شب نشيني باشكوه" منتشر شد. در مجموعه داستان به‌هم‌پيوسته "عزاداران بيل" 1342، "توپ" و "ترس و لرز" 1346 از بدويت جغرافيايي براي ترسيم فضايي شگفتي‌آفرين و ترسناك به خوبي بهره مي‌جويد. از مجموعه داستان‌هايش مي‌توان از "واهمه‌هاي بي‌نام و نشان" 1346، "گور و گهواره" 1350 و از تك نگاري‌هاي او "اهل هوا" 1345 و "خياو يا مشكين شهر" و از آثار نمايشي‌اش "لال بازي‌ها"، "چوب به دست‌هاي ورزيل"، "آي با كلاه آي بي كلاه" و "ديكته و زاويه" نام برد. ساعدي در سال 1364 در فرانسه درگذشت و در جوار صادق هدايت به خاك سپرده شد.

طاهره طاهره عزيزم (نامه‌هاي غلام‌حسين ساعدي به طاهره كوزه‌گراني)

 • 43,000 تومان

انتشار نامه‌ها و نوشته‌هايي از اين‌گونه، آن‌هم در سرزمين ما، هميشه هم‌راه با دودلي بوده‌اند. هيچ‌يك از ما تمايلي به انتشار نامه‌هاي عاشقانه‌مان نداريم. شايد بسياري از ما تمايلي به انتشار نامه‌هاي خانواده‌گي‌مان هم نداشته باشيم. همه ما نوشته‌هايي، در جايي دور از دسترش ديگران داريم، كه نمي‌خواهيم كسي آن را ببيند. نامه‌هاي اين كتاب بخشي از زندگي يكي از بزرگ‌ترين نويسنده‌گان اين سرزمين و در نتيجه بخشي از تاريخ ادبيات معاصر ماست. از سوي ديگر اين نامه‌ها بخش بسيار خصوصي زندگي يك انسان به نام غلام‌حسين ساعدي است و ناشر در ترديد ميان اين دو نكته. طاهره و غلام‌حسين هرگز به هم نرسيده‌اند و اين عشق، بي‌وصل پايان يافته است. غم فراق و اندوه عشق تا زماني كه در جهان خاكي بوده‌اند هم‌راهشان بوده است. شايد اين كتاب بهانه و دليلي شود تا آن‌دو در جهاني ديگر و يا زندگي‌اي ديگر به هم برسند.، شايد هم مرهمي باشد بر اندوه عشق غلام‌حسين و راز پنهان طاهره، شايد...

صفحه‌ی 1