فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
ارتباط با كودك (چگونه با فرزند خود رابطه‌اي صميمي و دلسوزانه داشته باشيم)
روابط معلم و دانش‌آموز
  • 115,000 تومان
  • با تخفیف: 115,000 تومان
روانشناسي بلوغ
  • 70,000 تومان
  • با تخفیف: 70,000 تومان
رابطه بين والدين و كودكان
  • 60,000 تومان
  • با تخفیف: 60,000 تومان

ارتباط با كودك (چگونه با فرزند خود رابطه‌اي صميمي و دلسوزانه داشته باشيم)

  • 65,000 تومان

مهارت‌هاي ارتباطي كه در اين كتاب توسط گينات معرفي شده‌اند به بزرگسالان كمك مي‌كنند تا به گونه‌اي همدلانه و صميمي وارد دنياي كودكان شوند و به آنان بياموزند چگونه از احساسات خود آگاه شوند و به آن‌ها واكنش نشان دهند. دكتر گينات اعتقاد داشت كه بايد با كودكان به طور صميمانه گفتگو كرد چون گفتگوي صميمانه مي‌تواند...

روابط معلم و دانش‌آموز

  • 115,000 تومان

«روابط معلم و دانش‌آموز» نخستين كتابي است كه راه‌حل‌هاي عملي و واقعي در اختيار والدين و معلمان و دانش‌آموزان قرار مي‌دهد. بدترين و بهترين نوع معلم كدام است؟ والد و معلم چگونه بايد رابطه سازنده‌اي با دانش‌آموز ايجاد كنند؟ از كودكان خلاق و با استعداد چگونه بايد تمجيد كرد؟ چگونه تنبيه را در خانه و مدرسه از بين ببريم؟ انضباط چيست و چگونه مي‌توان آن را به كودك ياد داد؟ پدر و مادر چه نقشي در پيشرفت دانش‌آموز دارند؟ در مورد تكاليف دانش‌آموز چگونه بايد رفتار كرد؟ چگونه در دانش‌آموز انگيزه ايجاد كنيم؟ روابط مدير- معلم- والد چگونه بايد باشد؟ چرا دانش‌آموز ترك تحصيل مي‌كند؟ چرا دانش‌آموز تكاليفش را انجام نمي‌دهد؟ ... و ده‌ها مسئله ديگر در كتاب مشهور دكتر گينات به زباني ساده و همه فهم، مورد تجزيه و تحليل قرار گرفته است.

روانشناسي بلوغ

  • 70,000 تومان

اتفاقي كه براي همه پدر و مادرها مي‌افتد اين است كه روزي چشم باز مي‌كنند و مي‌بينند كودكشان ديگر كودك نيست. لحظة غريبي است، هم غرورآفرين است و هم آغاز دلواپسي. از اينكه نمي‌توانيم ميان او و دنياي بيرون حايل ايستاده و از او چون سپري در برابر مخاطرات زندگي دفاع كنيم و از اينكه از اين پس او بايد به تنهايي با حوادث جهان هستي برخورد كند، نگرانيم. به تضاد مي‌رسيم، از يك سو به عنوان پدر و مادر مي‌خواهيم با سياق گذشته مورد نياز باشيم و از سوي ديگر، او نوجواني كه ديگر كودك نيست مي‌خواهد بي‌نياز از ما بر دو پاي خود بايستد. تضادي حقيقي است كه وجودش را در زندگي هر روز خود تجربه مي‌كنيم. اما مي‌تواند بهترين ساعات زندگي ما باشد، دست كشيدن و آزاد گذاشتن آن زمان كه خواهان حفظش هستيم مستلزم نهايت سخاوت و عشق و محبت است.

رابطه بين والدين و كودكان

  • 60,000 تومان

همة والدين خواستار خوشبختي و رفاه و امنيت كودكان‌شان هستند. هيچكس عمداً كودكش را ترسو، كمرو، سهل‌انگار يا بي‌نزاكت بار نمي‌آورد. با اين حال، بسياري از كودكان در مرحله رشدشان خصوصياتي نامطلوب كسب مي‌كنند و از داشتن احساس اطمينان و امنيت بازمي‌مانند. اين كتاب به والدين كمك مي‌كند تا اهدافي را كه در مورد كودكان‌شان در نظر دارند، بشناسند و روش‌هايي براي جامة عمل پوشاندن به اين اهداف به دست آورند.

صفحه‌ی 1