فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
من 1 چاق خوشحال هستم
  • 12,000 تومان
  • با تخفیف: 12,000 تومان

مهرتن مغز هوشمند راز تندرستي (چگونه با كمك توانمندي‌هاي مغزي خود بر قند و چربي خون و اضافه وزن غلبه كنيم)

  • 50,000 تومان

به تازگي، پژوهش‌هاي مختلف روي مغز انسان، نشان داده‌‌اند كه وقتي ما به هر نوعي با رفتار خوردن و اضافه وزن درگير مي‌شويم و اين موضوع برايمان مهم‌تر از حد معمول مي‌شود، اتفاقات خاصي در مغزمان مي‌افتد يعني مغز انعطاف‌پذير ما به تجربه‌ها و احساساتي كه نسبت به خوردن داريم، واكنش نشان مي‌دهد و غذا را به عنوان موجود عزيزي كه بايد به آن دل بست و تكيه كرد، قبول مي كند. همين اتفاق باعث مي‌شود لاغر شدن يا به عبارتي دل كندن از غذاي عزيز، براي ما كار دشواري شود كه علي‌رغم آن‌كه مي‌دانيم بايد انجامش بدهيم، هميشه در موردش مردد بمانيم. دراين بسته از فيلم‌هاي آموزشي مي‌خواهيم از روش‌هايي براي شما بگوييم كه با دانش مغز (علوم اعصاب) به آن‌ها پي برده‌ايم: روش‌هايي كه كمك مي كنند، بدون درد و ناراحتي و حتي با كمال ميل، عشق قديمي‌تان به غذا را كنار بگذاريد. البته اين به معني بيزار شدن از غذا يا لذت نبردن از آن نيست. ما نمي‌خواهيم كاري كنيم كه شما تفريح خوردن را از دست بدهيد! بلكه مي‌خواهيم به شما كمك كنيم تا رابطه سالم‌تري با غذا و خوردن برقرار كنيد در نهايت نسبت به آن احساس وابستگي نداشته باشيد. اميدواريم كه از همراهي ما لذت ببريد.

مهرتن مغز هوشمند راز تندرستي (چگونه با توان‌مندي‌هاي مغزي خود بر قند و چربي خون و اضافه وزن غلبه كنيم)

  • 20,000 تومان

مهرتن هديه‌اي است براي همه ما فرزندان هبوط كرده‌ي آدم. او كه «گناه نخستين» را با «خوردن» سيب ممنوعه مرتكب شد. «مهرتن» براي همه ما انسان‌هايي است كه بيش از نياز خود مي‌خوريم و نمي‌دانيم چرا؟ «مهرتن» معرفي راهكارهاي اصلاح رفتار و تقويت توان مغز براي مهار همه خوردن‌هايي است كه براي ما مريضي و سنگيني و كاهش عمر به همراه مي‌آورند. در اين كتاب باور خواهيم كرد تا نپذيريم «مغزي وابسته به خوردن» داريم و تا «خوشحالي» را با اين پذيرش همراه نكنيم، مسير بهبودي ما آغاز نمي‌شود...

من 1 چاق خوشحال هستم

  • 12,000 تومان

«چاق خوشحال» معرفي راهكارهاي اصلاح رفتار و تقويت توان مغز براي مهار همه خوردن‌هايي است كه براي ما مريضي و سنگيني و كاهش عمر به همراه مي‌آورند. در اين كتاب باور خواهيم كرد تا نپذيريم كه «چاق هستيم» و تا «خوشحالي» را با اين پذيرش همراه نكنيم مسير بهبودي ما آغاز نمي‌شود. مسير مرحله به مرحله اين كتاب در 24 پله، آموزش‌هاي لازم را بر اساس دانش روز دنيا و تجربه بومي ما در اختيار شما قرار مي‌دهد.

صفحه‌ی 1